5 Najlepšie vlastné ROM pre LG G2, ktoré získajú nové funkcie a celkový vzhľad

LG G2 je úžasný smartphone, najmä za veľmi zľavnenú cenu, ktorú môžete teraz získať. Ako to už skoro je 3 rokov starý, musíte si do svojho smartfónu nainštalovať skvelú vlastnú ROM pre LG G2, aby ste získali ďalšie výhody. Smartfón dokáže bežať oveľa viac, ako mu umožňuje vlastný softvér spoločnosti LG, čo je zrejmé už len z návštevy vlastných stránok ROM. Som si tiež celkom istý, že vaša záruka už neplatí, takže jednoducho nie je dôvod, aby ste sa držali predvoleného vzhľadu LG Android, ktorý máte vo svojom smartfóne.

Ak sa na váš smartphone dodáva oficiálna záruka, môžete odložiť rootovanie telefónu LG G2. Ale šance sú, pretože smartphone je takmer 2 rokov starý, na uplatnenie reklamácie nezostane žiadna záruka. Inštalácia vlastnej pamäte ROM pre LG G2 do smartfónu je teda najlepší spôsob, ako získať zo starnúceho zariadenia maximum.

Inštalácia vlastnej pamäte ROM na LG G2 je pomerne jednoduchá záležitosť, ak budete presne postupovať podľa pokynov. Dôrazne však odporúčam, aby ste si zálohovali všetko vo svojom smartfóne, než sa pokúsite nahrať vlastnú ROM pre LG G2. Môžete si vyskúšať naše najlepšie aplikácie na zálohovanie pre Android a uložiť všetky tieto vzácne spomienky na iné zariadenie.

Ďalej je tu potrebné poznamenať, že ROM na svojom smartfóne by ste mali flashovať iba vtedy, ak viete, čo robíte, aj keď je to dosť jednoduchý proces, jednoduchý prešľap môže viesť k zamurovanému zariadeniu. Dôrazne odporúčam, aby ste si pred blikaním v smartfóne pozorne prečítali pokyny k ROM. ROMy v tomto zozname nie sú v žiadnom konkrétnom poradí, ale pokúsil som sa ich usporiadať v poradí podľa ich verzie pre Android, čo znamená, že marshmallow bude ROM číslo jedna v zozname. Teraz, keď sme diskutovali o všetkých náročných inštaláciách vlastnej ROM, prejdeme k piatim najlepším vlastným ROM pre LG G2.

1. CyanogenMOD 13 pre LG G2

CyanogenMod

CyanogenMod je jednou z najlepších ROM dostupných v systéme Android. Osobne som použil ROM a zistil som, že je vysoko spoľahlivý a plne vybavený. Povedať, že táto ROM je pokiaľ ide o funkcie a pomôcky takmer na úrovni akciového Androidu, nebude vôbec zlé. To je dôvod, prečo je táto ROM mojou osobnou číslom jedna pre LG G2 jednoducho preto, že je založená na najnovšej verzii systému Android a na úrovni lesku, ktorý predvádza.

Ak plánujete dlhšiu dobu inštalovať jednu ROM na svoj LG G2, vrelo odporúčam túto. Aj keď sa niektoré funkcie líšia od štandardného vzorca pre Android, takmer každý druhý aspekt je inšpirovaný čistým zážitkom z Androidu.

Táto ROM nie je oficiálna ROM CyanogenMod, takže s ňou budú určite nejaké menšie problémy. Jednou z najdôležitejších je odpojenie siete Wi-Fi, keď telefón prejde do režimu spánku. Okrem toho je táto ROM jedna z najlepších, ktoré sú k dispozícii pre smartphone.

tlačidlo stiahnuť teraz

2. Remur Resurrection ROM

Remur Resurrection ROM

ROM Resurrection Remix je založená na viacerých ROM. Je to skutočný remix, pretože potrebuje najlepšie časti rôznych ROM a spojí ich, aby vytvoril oveľa lepšiu ROM. Vývojár sa nevyhýba priznaniu, že prevzal určité aspekty stavieb CyanogenMod, Slim, Omni a pôvodných Remix ROM. Výsledkom je úžasný mix prispôsobenia, výkonu a výkonu.

Predovšetkým získate nové funkcie na pobreží LG G2. Od navigačnej lišty po úpravu vzhľadu a od deaktivácie štítka operátora až po zmenu jeho farby nájdete v tejto ROM veľa možností prispôsobenia. Môžete dokonca upravovať animácie smartfónu a tiež používať gestá kdekoľvek v telefóne, áno; to znamená, že gestá môžeš používať aj vtedy, keď používaš aplikáciu.

tlačidlo stiahnuť teraz

3. Euphoria OS

Euphoria OS

Toto je nešifrovaná ROM založená na AOSP, ktorá je nielen stabilná, ale ponúka mnoho možností prispôsobenia. Môžete tiež vybrať používateľa tém a úplne zmeniť vzhľad celého rozhrania. ROM vám umožňuje prispôsobiť rýchle nastavenia a tiež zakázať kontrolu pripojenia.

Od pokročilého reštartu po procesor a prekrývanie – je tu veľa možností, s ktorými sa môžete hrať. Jednou z najlepších možností dostupných na tejto ROM je ovládanie jasu stavového riadka.

Ďalšou skvelou vecou na tejto ROM je, že vám umožňuje zmeniť ikony batérie, aby ste urobili niečo podľa svojho vlastného vkusu. Tiež sa mi páči, ako je režim šetrenia batérie v LG smartphones zmení farbu panela s upozorneniami, môžete to tiež vypnúť na tejto ROM.

tlačidlo stiahnuť teraz

4. ROM Optimus G3

ROM Optimus G3 1

Optimus ROM prináša skvelé funkcie z LG G3 späť do LG G2. Je prenášaný priamo z oficiálneho firmvéru, ktorý bol vydaný na LG G3. ROM je dodávaný s inštalátorom arómy, ako aj so zásobným jadrom a je zakorenený v programe SuperSu.

Dodáva sa tiež s možnosťou trojitého reštartu, funkciami nahrávania hovorov a rozdeleným zobrazením. Budete môcť skryť navigačnú lištu, meniť kombinácie tlačidiel a tiež odstraňovať bloatware z pamäte ROM. Pamäť ROM už zo základného firmvéru odstránila veľa zbytočných aplikácií a súborov a je celkom stabilná.

Budete tiež môcť využiť nové upozornenie a vyzváňacie tóny dostupné na ROM. Ak chcete vo svojom smartfóne LG G2 zážitok z LG G3, je to ROM, pre ktorú by ste sa mali rozhodnúť.

tlačidlo stiahnuť teraz

5. CloudyFLex 2.8

CloudyFLex

Táto ROM existuje už nejaký čas a potešila veľa ľudí svojimi skvelými schopnosťami prispôsobenia a stabilitou. The 2.8 v názve nie je na ukážku, je to vlastne verzia CloudyFlex a ukazuje to, ako je táto ROM vyvinutá.

Toto je priamy port z firmvéru, ktorý nájdete na karte LG G Flex Kit Kat ROM. ROM je dodávaný s inštalátorom Aroma a je zakorenený v programe SuperSu. Z ROM bolo tiež odstránených veľa bloatwaru.

V tejto pamäti ROM získate aj najnovšie aplikácie Google, ktoré je možné ľahko aktualizovať. ROM je dodávaný aj s klávesnicou LG G3 a prepínačmi jasu a hlasitosti. Ďalšou dobrou vlastnosťou tejto pamäte ROM je rozdelené zobrazenie, ktoré bolo zavedené v neskorších modeloch.

tlačidlo stiahnuť teraz

Záver

Toto bolo niekoľko skvelých vlastných ROM pre LG G2, vďaka ktorým bude váš smartphone určite fungovať lepšie a rýchlejšie. Chápem, že LG G2 je v tomto bode zastaraný telefón, ale v tomto skvelom zariadení stále zostáva veľa energie. LG s vydaním LG G2 skutočne zmenilo rýchlosť a veľmi sa mi páči, akým smerom sa uberali k dizajnu. Práve preto sa mi LG G5 osobne zdal taký úžasný.

Rovnako ako vždy, ak máte akékoľvek otázky alebo otázky týkajúce sa ROM alebo smartfónu LG G2, neváhajte a porozprávajte sa so mnou v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázok