5 Najlep┼íie transl├ítorov├ę aplik├ície pre Android pre glob├ílne cesty

Cestovanie m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├ę, najm├Ą ak nem├íte prostriedky na preklad rodn├Żch jazykov. Na┼í┼ąastie pre n├ís ┼żijeme vo svete, kde existuje opera─Źn├Ż syst├ęm Android a m├┤┼że n├ím pom├┤c┼ą s t├Żmto mal├Żm probl├ęmom. V─Ćaka najlep┼í├şm aplik├íci├ím pre prekladate─żov pre Android sa budete efekt├şvne pohybova┼ą po celom svete.

Existuj├║ samozrejme obmedzenia, ale daj├║ sa ve─żmi ─żahko ob├şs┼ą, a preto v├ím poskytn├║ lacn├Ż a ─żahko ovl├ídate─żn├Ż osobn├Ż preklada─Ź.

Tip: Na svojom zariaden├ş majte v┼żdy viac ako jednu aplik├íciu preklada─Źa pre Android. D├┤razne sa odpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą Preklada─Ź Google v kombin├ícii s ─żubovo─żn├Żmi aplik├íciami, ktor├ę sa v├ím v zozname p├í─Źia. Skombinujte aplik├íciu preklada─Źa s dobrou naviga─Źnou aplik├íciou alebo kompasom a okam┼żite sa stanete Indiana Jonesom/Lara Croft.

Pozn├ímka: V┼íetky 7 najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre Android boli vysk├║┼ían├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 telef├│n. Telef├│n nie je rootovan├Ż a be┼ż├ş na ofici├ílnom syst├ęme Android s Androidom 4.4.2 Kit Kat. V┼íetky aplik├ície na smartf├│ne fungovali dobre a po─Źas testovacej f├ízy sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy.

S├║visiace:

Najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre ka┼żd├║ potrebu prekladu

Najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre v┼íetky va┼íe potreby jazykov├ęho prekladu

9 Najlep┼íie aplik├ície rumunsk├ęho preklada─Źa pre Android

Najlep┼íie aplik├ície pre preklada─Źe pre Android

Toto s├║ na┼íe najlep┼íie tipy na najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre Android. Pozrite sa na ne alebo si pre─Ź├ştajte ─Ćal┼íie podrobn├ę inform├ície.

    Google Translate – iTranslate zadarmo – FreeYandex.Translate – FreeWord Lens Translator – FreeCopy Translate – zadarmo

1. Google Translate – zadarmo

Google Translate

Najlep┼íia aplik├ícia pre prekladate─żov

Google Translate je najlep┼íia aplik├ícia na prekladanie pre Android. Google je na tomto koncerte u┼ż nejak├Ż ─Źas, d├ívno predt├Żm, ako sa zrodil Android, tak┼że m├í s prekladom vec├ş mimoriadne sk├║senosti. Aplik├ícia kombinuje r├Żchlos┼ą s dobr├Żm prekladom a poskytuje ve─żmi presn├ę v├Żsledky.

Aj ke─Ć sme si ist├ş, ┼że pri preklade v┼żdy d├┤jde k ur─Źit├Żm anom├íli├ím, Preklada─Ź Google odv├ídza celkom dobr├║ pr├ícu. Aplik├ícia je tie┼ż ve─żmi pr├şstupn├í, m├┤┼żete p├şsa┼ą, p├şsa┼ą alebo fotografova┼ą a prelo┼ż├ş v├ím to. Preklady si dokonca m├┤┼żete ulo┼żi┼ą a zobrazi┼ą ich na inom zariaden├ş. Google Translate je tie┼ż vynikaj├║ci pri neg├ícii ak├Żchko─żvek akcentov, ktor├ę m├┤┼żete ma┼ą, a pri poskytovan├ş vynikaj├║cich v├Żsledkov.

Vlastnosti:

Offline preklad je k dispoz├şcii po ur─Źitom stiahnut├ş. M├┤┼żete dokonca p├şsa┼ą bez dotykov├ęho pera na obrazovke. Funkcia prekladu obr├ízkov funguje prekvapivo dobre.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia podporuje 80 jazykov. To znamen├í, ┼że je ve─żk├í ┼íanca, ┼że v├í┼í jazyk bude podporovan├Ż. V─Ćaka tomu je aplik├ícia na prekladanie ─Ź├şslo jedna pre Android v mojej knihe.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. iTranslate – zadarmo

iTranslate - aplikácia na prekladanie pre Android

Okam┼żit├ę preklady

T├íto aplik├ícia je najob─ż├║benej┼íou aplik├íciou na platforme iOS, aspo┼ł to hovor├ş hlavn├í str├ínka aplik├ície. To v┼íak m├┤┼że by┼ą aj pravda, preto┼że aplik├ícia ur─Źite m├í na to, aby bola skvelou prekladate─żskou aplik├íciou pre Android. Bola by to aplik├ícia ─Ź├şslo jedna, keby ju Preklada─Ź Google neprehral zahrnut├şm ─Ćal┼í├şch podporovan├Żch jazykov.

ITranslate je v┼íak jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę existuj├║. Rozhranie je ve─żmi ─żahko zrozumite─żn├ę a aplik├ícia v┼żdy funguje skvele. Aplik├ícia je tie┼ż optimalizovan├í na pou┼żitie na tabletoch, tak┼że sa pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie dobre preklad├í na ve─żk├Żch obrazovk├ích. Toto je jedna z m├íla aplik├íci├ş na prekladanie pre Android, ktor├ę v telef├│noch skuto─Źne podporuj├║ re┼żim na ┼í├şrku.

Vlastnosti:

Aplik├ícia je dod├ívan├í so slovn├şkmi. M├┤┼żete si vypo─Źu┼ą svoje preklady. Zah┼Ľ┼ła niektor├ę robustn├ę funkcie zdie─żania vr├ítane odosielania prostredn├şctvom e -mailu. Podporovan├Żch je viac ako 50 jazykov.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í hlasov├Ż preklad v re├ílnom ─Źase. Hovorte a budete ma┼ą okam┼żit├ę preklady, ─Źo v├ím u┼íetr├ş dostatok ─Źasu a ├║silia.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Yandex.Translate – zadarmo

Yandex. Prelo┼żi┼ą

─îasto nepr├şjemn├ę, ale preklad├í sa po─Źas p├şsania

Yandex je popul├írna rusk├í spolo─Źnos┼ą; v z├ísade je to rusk├Ż Google. Prirodzene, ich aplik├ícia pre preklada─Źe pre Android je prvotriedna a pon├║ka mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę sme o─Źak├ívali. T├íto ┼íikovn├í aplik├ícia na prekladanie pre Android vyzer├í skvele na tabletoch aj smartphones a funguje tie┼ż dobre.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s v├Żslovnos┼ąou hlasu pre slov├í, ktor├ę sa … ┼ąa┼żko hovoria. Je to skvel├í funkcia pre t├Żch, ktor├ş sa ─żahko u─Źia, ale ┼ąa┼żko ovl├ídaj├║ jazyky. Aplik├ícia m├í aj slovn├şk, ktor├Ż uv├ídza pr├şklady na pou┼ż├şvanie slov. Je dobr├ę ma┼ą odhady o kontexte slov.

Vlastnosti:

Premyslen├í hist├│ria prekladov. Predikt├şvne p├şsanie pre r├Żchlu pr├ícu. Zahrnut├ę je viac ako 40 jazykov.

Pozoruhodná funkcia:

Simult├ínny preklad po─Źas p├şsania. Na za─Źiatku to m├┤┼że by┼ą trochu ru┼íiv├ę, ale ─Źoskoro to zmen├ş farby na ├║┼żasn├ę. Zd├í sa, ┼że aplik├ícia ve─żmi t├║┼żi prin├í┼ía┼ą v├Żsledky a p├í─Źi sa mi to.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Word Lens Translator – zadarmo

Preklada─Ź Word Lens

Sie┼ą nepotrebujete

T├şto ─żudia, t├íto aplik├ícia pr├íve tu rob├ş v├í┼í smartphone skuto─Źne inteligentn├Żm. To, ─Źo sa v├ím chyst├ím poveda┼ą, sa m├┤┼że zda┼ą ako zo sci -fi filmu, ale t├íto aplik├ícia je skuto─Źn├í. Vid├şte znak v cudzom jazyku a mus├şte ho prelo┼żi┼ą, ur─Źite sa m├┤┼żete odfoti┼ą a Google Translate v├ím d├í dobr├║ odpove─Ć. Ale ─Źo keby ste mohli namieri┼ą fotoapar├ít na zna─Źku a zobraz├ş preklad priamo na obrazovke? Presne to rob├ş Preklada─Ź objekt├şvu Word; ukazuje preklad priamo na zna─Źke a v re├ílnom ─Źase.

Vlastnosti:

Je to jednoducho ├║┼żasn├Ż! Extr├ęmne jednoduch├ę pou┼żitie. Sta─Ź├ş namieri┼ą fotoapar├ít. Podporovan├ę s├║ niektor├ę hlavn├ę jazyky.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia z nejak├ęho magick├ęho d├┤vodu nevy┼żaduje neust├íle pripojenie k sieti/internetu. V├Żvoj├íri touto aplik├íciou prekonali sam├Żch seba.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Kop├şrova┼ą preklad – zadarmo

Kop├şrova┼ą Prelo┼żi┼ą

Skop├şrujte, ─Źo ─Ź├ştate

Copy Translate je presne to, ─Źo nazna─Źuje n├ízov. Ak nie─Źo ─Ź├ştate a potrebujete to prelo┼żi┼ą (napr├şklad dokumentov├║ fr├ízu vo franc├║z┼ítine?), Jednoducho to skop├şrujete a aplik├ícia to okam┼żite prelo┼ż├ş. Nie je potrebn├ę ani vybera┼ą aplik├íciu; akon├íhle je zapnut├Ż, bude fungova┼ą ticho na pozad├ş. V┼żdy ─Źak├í v tieni, pripraven├Ż prelo┼żi┼ą ak├Żko─żvek text, ktor├Ż sa skop├şruje do schr├ínky. Jednoducho skop├şrujte text a skontrolujte r├Żchly preklad priamo na paneli ozn├ímen├ş.

Vlastnosti:

Od pou┼ż├şvate─ża takmer nepotrebuje ┼żiadnu pr├ícu. Spotrebuje minim├ílne zdroje. Je schopn├Ż prelo┼żi┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet slov.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete si prezrie┼ą hist├│riu svojich prelo┼żen├Żch textov a znova ich skop├şrova┼ą na pou┼żitie. Ide o nejak├║ po─Źiato─Źn├║ vec prekladate─ża. M├┤┼żete ho tie┼ż ulo┼żi┼ą a odosla┼ą ostatn├Żm.

Stiahnu┼ą na Google Play

─îestn├ę uznanie: Duolingo – zadarmo

Duolingo

Najlep┼íia aplik├ícia na v├Żu─Źbu jazykov

Ak sa chcete nau─Źi┼ą nov├Ż jazyk, Duolingo je na to najlep┼íia aplik├ícia. Aj ke─Ć to nie je aplik├ícia na prekladanie pre Android, povedzme, m├┤┼że z v├ís urobi┼ą prekladate─ża. Cestujete do zahrani─Źia a potrebujete vedie┼ą nieko─żko z├ísadn├Żch fr├íz? Duolingo v├ís m├┤┼że pripravi┼ą v polovici letu. Je to ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia, ktor├í v├ís pomocou inovat├şvnych met├│d nau─Ź├ş nov├Ż jazyk. O nieko─żko hod├şn budete m├┤c┼ą po┼żiada┼ą o toaletu v nem─Źine.

Vlastnosti:

─Żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia s dobrou vizu├ílnou sp├Ątnou v├Ązbou. ┼ákolenie je navrhnut├ę tak, aby bolo p├║tav├ę. Nau─Źi┼ą sa nov├Ż jazyk je z├íbavn├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Duolingo m├í neskuto─Źn├║ schopnos┼ą nasa┼ą v├ís do siete svojich u─Źen├ş. Chcel som aplik├íciu len otestova┼ą, ale vzalo ma to 2 hodiny na ÔÇ×testovanieÔÇť. Tak som sa stratil v u─Źen├ş ┼ípaniel─Źiny, ┼że som zabudol spa┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

10 bezplatn├Żch aplik├íci├ş pre slovn├şk pre Android: Roz┼í├şrte svoju slovn├║ z├ísobu

8 Najlep┼íia aplik├ícia pre ┼ípanielsky preklada─Ź pre Android – nau─Źte sa hovori┼ą ┼ípanielsky

5 Najlepšie aplikácie na nahrávanie obrazovky pre Android

─îast├ę ot├ízky

Existuje aplikácia, ktorá sa automaticky prekladá?

Preklada─Ź Google prich├ídza s aktualiz├íciou, ktor├í sa naz├Żva preklad klepnut├şm. M├┤┼że automaticky preklada┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície a obsah pomocou vyskakovac├şch okien a zv├Żraznen├ęho textu.

Ak├Ż je najpresnej┼í├ş preklada─Ź?

Aj ke─Ć existuje nieko─żko celkom slu┼ín├Żch preklada─Źov s vysokou presnos┼ąou, Preklada─Ź Google je dobr├Ż celkov├Ż preklada─Ź s vysokou presnos┼ąou, ktor├Ż mo┼żno ─żahko pou┼żi┼ą na ka┼żdodenn├ę ├║─Źely.

Záver:

Toto s├║ t├ş 5 najlep┼íie prekladate─żsk├ę aplik├ície pre Android. D├║fam, ┼że v├ím tieto aplik├ície pom├┤┼żu vo va┼íich dobrodru┼żstv├ích a podnikate─żsk├Żch aktivit├ích. Ak ┼ítudujete v zahrani─Ź├ş alebo sa chyst├íte na pr├ízdniny, nie je na ┼íkodu ma┼ą v smartf├│ne aplik├íciu preklada─Źa. Nikdy neviete, kedy budete musie┼ą prelo┼żi┼ą nov├║ pr├şle┼żitos┼ą. Ak m├íte k aplik├íci├ím ak├ęko─żvek ot├ízky, nev├íhajte sa ich op├Żta┼ą ni┼ż┼íie v ┼ípaniel─Źine.

M├íte nejak├ę n├ívrhy aplik├íci├ş na najlep┼íie aplik├ície pre prekladate─żov pre Android? Ak nejak├ę existuj├║, dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.