5 Najlep┼íie ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android, ktor├║ nem├┤┼żete min├║┼ą

Chyst├íte sa v t├Żchto d┼łoch min├║┼ą partnerovi zaplati┼ą na telef├│ne? M├┤┼że to by┼ą ve─żmi podozriv├ę, preto┼że ne─Źestnos┼ą nie je v poslednej dobe tak├í neobvykl├í. Alebo mo┼żno po─Źujete o niektor├Żch z t├Żchto incidentov ubli┼żovania ml├íde┼że soci├ílnymi m├ędiami a chcete sa ubezpe─Źi┼ą, ┼że va┼íe s├║ chr├ínen├ę.

Nekone─Źn├ę ─żudia h─żadaj├║ na soci├ílnych sie┼ąach ka┼żd├Ż de┼ł tajn├ę aplik├ície agentov. Teraz v┼íak nie v┼íetky semen├í prin├í┼íaj├║ ovocie. V skuto─Źnosti v├Ą─Ź┼íina z nich pristupuje k podvodn├Żm webom, ktor├ę pri┼ąahuj├║ ÔÇ×uvo─żnen├ę ┼ípion├í┼żne aplik├ícieÔÇť. Ihne─Ć, ako bud├║ na tak├Żchto webov├Żch str├ínkach, bud├║ nasmerovan├ş prostredn├şctvom s├ęrie tzv. Overovania ─żud├ş a prieskumov, ktor├ę od nich po┼żaduj├║ v├Żvoj mnoh├Żch aplik├íci├ş.

Vysoko kvalitn├ę aplik├ície tajn├ęho agenta pre Android

Z├şskanie preh─żadu o realizovate─żn├Żch aplik├íci├ích tajn├Żch agentov nebolo ─żahk├ę. Musel som ich prehodnoti┼ą, aby som ich lep┼íie pochopil. Boli ste v┼íak ochotn├ş to urobi┼ą, ak sa chcete ubezpe─Źi┼ą, ┼że ho nestr├ícate pomaly.

1, vyzveda─Ź

Spyic je najlep┼íia ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android na zozname a ┼żiadna in├í aplik├ícia s ┼łou nem├┤┼że konkurova┼ą. Pre za─Źiato─Źn├şkov je Spyic poskytovate─żom telef├│nnej monitorovacej siete, ktor├Ż dok├í┼że prehr├íva┼ą ak├ęko─żvek zariadenie, ─Źi u┼ż je to iOS alebo Android. Pre Android m├í Spyic pomerne m├ílo funkci├ş, z ktor├Żch nikdy nebudete unaven├ş. Zlatou ─Źas┼ąou je, ┼że u┼ż nevy┼żaduje, aby ste rootovali cie─żov├Ż n├ístroj Android (alebo v├í┼í n├ístroj).
Jeho prvotriedne funkcie m├┤┼żu by┼ą tajn├Żm agentom na akomko─żvek telef├│ne lep┼íie ako ktor├Żko─żvek ─Źlovek. Prizn├ívam, ┼że si pravdepodobne mysl├şte, ┼że preh├í┼łam.

spyic

Pre─Źo je Spyic kr├í─żom aplik├íci├ş Android Spy?

Spyic je bezpochyby najlep┼í├şm rie┼íen├şm telefonick├ęho monitorovania, ktor├ę som objavil na internete. A nie v┼żdy si to mysl├şm ja. Spyic u┼ż pou┼ż├şva stovky tis├şc z├íkazn├şkov na celom svete. Spyic nevy┼żaduje, aby ste rootovali cie─żov├Ż n├ístroj pre Android. Toto je zlat├í v├Żhoda, ktor├║ som zistil preferenciou Spyica. Zakorenenie mobiln├ęho telef├│nu ohrozuje bezpe─Źnos┼ą n├ístroja.

Najlep┼íie ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android?

Spyic m├í to─żko funkci├ş, ┼że tajn├ş agenti maj├║ na cie─żovom mobilnom telef├│ne ve─ża vec├ş. Kryt├Ż Spy v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą ├║─Źet v┼íetk├Żch prich├ídzaj├║cich a odch├ídzaj├║cich hovorov uskuto─Ź┼łovan├Żch prostredn├şctvom zariadenia. Teraz to nie je lep┼íie, tieto z├íznamy sa sleduj├║ prostredn├şctvom inform├íci├ş, ako je d─║┼żka mena, identifik├ícia volaj├║ceho a mnoho ─Ćal┼í├şch. Navy┼íe m├í dokonca schopnos┼ą dokumentova┼ą hovory, ak ich potrebujete.

Umo┼ż┼łuje v├ím otestova┼ą v┼íetky chaty osoby a dokonca aj ─żudsk├ę bytosti, s ktor├Żmi komunikuj├║. Keylogger je moja najob─ż├║benej┼íia funkcia pre Android na Spyic. Pokra─Źuje v sledovan├ş v┼íetk├Żch ├║derov, ktor├ę je mo┼żn├ę dosiahnu┼ą pomocou mobiln├ęho telef├│nu s cie─żom. Pozost├íva z ich pou┼ż├şvate─żsk├Żch mien, hesiel, vyh─żad├ívan├ş a spr├ív, ktor├ę p├ş┼íu.

najlep┼íia ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android

2, Spyier

Spyier je aplik├ícia pre agenta v utajen├ş agenta Android, ktor├Ż sa pou┼ż├şva na filtrovanie spr├ív osoby. Ak predstavuj├║ skuto─Źn├ęho poskytovate─ża tajn├Żch agentov pre Android, mali by na svojej webovej str├ínke prejs┼ą aspo┼ł jednu m├ş─żu navy┼íe. Na prv├Ż poh─żad to vyzer├í ve─żmi podozrivo a dokonca v├ís ┼żiada, aby ste si stiahli nejak├Ż softv├ęr bez varovania.

Najlep┼íie ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android?

Ale v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş v poslednej dobe pou┼ż├şva na komunik├íciu so v┼íetk├Żmi spolo─Źensk├Żmi m├ędiami a po─żn├Żmi posolmi ako WhatsApp. Kult├║ra SMS je zastaran├í. Preto by ste individu├ílne nedostali ┼ípecializovan├║ aplik├íciu na tento jedin├Ż ├║─Źel. Najm├Ą ke─Ć dostanem Spyic (ktor├Ż s pomocou sp├┤sobu m├í tie┼ż zobrazenie spr├ív) s pomerne nieko─żk├Żmi ─Ćal┼í├şmi schopnos┼ąami.

3, Cocospy

Cocospy je ─Ćal┼íie profesion├ílne a spo─żahliv├ę zariadenie na prehliadanie mobiln├Żch telef├│nov s Androidom. Jedn├í sa o 100% pohodln├║ a platn├║ aplik├íciu. Cocospy je popredn├í svetov├í reakcia na sledovanie mobiln├Żch telef├│nov so spokojnou z├íkazn├şckou z├íklad┼łou. Je to vynikaj├║ca aplik├ícia na sledovanie buniek pre spr├ívu rodi─Źov. V cie─żovom n├ístroji m├┤┼żete naladi┼ą takmer v┼íetky ┼íporty bez zakorenenia tohto n├ístroja.

Najlep┼íie Android ┼ípion├í┼żne aplik├ície

Cocospy funguje ─żahko. Ihne─Ć po in┼ítal├ícii pom├┤cky mus├şte z├şska┼ą pr├ívo na vstup do zariadenia. Po in┼ítal├ícii sa aplik├ícia spust├ş v r├ímci dedi─Źstva, aby sa vyu┼żili ┼ítatistick├ę ├║daje n├ístroja. Tento z├íznam sa nahr├í na servery v sieti.

4, Minspy

Ak hovor├şme o ┼ípion├í┼żi na telef├│ne s Androidom, takmer nikdy neexistuje ┼żiadna in├í aplik├ícia, ktor├í by mohla by┼ą lep┼íia ako Minspy. Va┼ía m├ş─ża je dokonal├í funk─Źn├í ┼ípion├í┼żna aplik├ícia pre Android s rast├║cou z├íkazn├şckou z├íklad┼łou na celom svete. Nemus├şte sa ob├íva┼ą v├şrusovej infekcie v├í┼ího zariadenia pomocou ┼ípion├í┼żnej aplik├ície. Minspy pracuje sto percent v cloude cez svoj ─Źist├Ż ovl├ídac├ş panel.

Ke─Ć pou┼ż├şvate Minspy, nie ste si ist├ş, ─Źi cie─żov├Ż spotrebite─ż u┼ż viac nezist├ş, kto je ich ┼ípi├│n. D├┤vodom s├║ ┼ípecifick├ę rie┼íenia Minspy pre telef├│ny iOS a Android. Pokia─ż ide o ┼ípion├í┼ż v syst├ęme Android, Minspy u┼ż nevy┼żaduje, aby ste klepli na cie─żov├Ż iPhone e┼íte raz. Je to sp├┤soben├ę skuto─Źnos┼ąou, ┼że Minspy pou┼ż├şva funkciu iCloud, ktor├í je pr├ştomn├í vo v┼íetk├Żch telef├│noch iPhone.

Najlep┼íie Android ┼ípion├í┼żne aplik├ície

5, Spyine

Spyine je aplik├ícia tajn├ęho agenta pre Android, ktor├í m├í sprostredkova┼ą va┼íim de┼ąom alebo zamestnancom odpovede na sledovanie telef├│nu. Aj ke─Ć by som nepovedal, ┼że je to ve─ża mo┼żnost├ş, m├┤┼że to urobi┼ą, ak to nevy┼żaduje nadmern├ę mno┼żstvo. M├í s├║bor hovorov, tajn├ęho agenta WhatsApp, zverejnenie polohy a niektor├ę r├┤zne u┼żito─Źn├ę funkcie.

Mo┼żno bude potrebn├ę nain┼ítalova┼ą aplik├íciu do cie─żov├ęho telef├│nu. Aplik├ícia v┼íak nevyzer├í tak skryto ako v pr├şpade Spyic. Aj ke─Ć v┼íak neposkytuj├║ nie─Źo v├Ą─Ź┼íie alebo presnej┼íie, ich cenov├ę pl├íny s├║ poburuj├║ce. Mus├şte zaplati┼ą ve─ża v pr├şpade, ┼że potrebujete ich aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą ─Źo najsk├┤r.

záver:

Po radik├ílnej anal├Żze aplik├íci├ş tajn├ęho agenta na sledovanie telef├│nov s Androidom odpor├║─Źame aplik├íciu Spyic, Spyine, Spyier, Minspy alebo Cocospy. Ka┼żd├í aplik├ícia v├ím poskytuje spo─żahliv├ę rie┼íenie sledovania pri n├şzkych n├íkladoch. Stupe┼ł pote┼íenia kupuj├║ceho hovor├ş zhruba o vysokej kvalite softv├ęru na sledovanie spywaru Spyic, Spyine, Spyier, Minspy a Cocospy.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: 15 najlep┼í├şch preh─żad├íva─Źov Android z roku 2019!