5 Najlepšie slúchadlá USB C na nákup

Sl├║chadl├í USB C nie s├║ tak├ę popul├írne ako bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Bluetooth alebo tie, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ telef├│nny konektor. Nehovoriac o tom, ┼że ke─Ć boli tieto druhy sl├║chadiel prv├Żkr├ít uveden├ę na trh, nikdy si nez├şskali ve─żk├║ popularitu a r├Żchlo zanikli.

Od skor├ęho vydania sl├║chadiel USB-C sa v┼íak ve─ża vec├ş zmenilo. Teraz tieto sl├║chadl├í pre┼żili humbuk a stali sa skvelou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş nemaj├║ radi sl├║chadl├í alebo n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth. Je to e┼íte pravdivej┼íie, ke─Ć sa mnoho zariaden├ş zbavuje 30,5 mm zdvih├ík.

Najlepšie slúchadlá USB C.

─îo h─żada┼ą v sl├║chadl├ích USB C.

Predt├Żm, ako prist├║pime k zoznamu najlep┼í├şch USB-C sl├║chadiel do u┼í├ş, najsk├┤r zist├şme, ktor├ę a ak├ę funkcie h─żada┼ą. Nasleduj├║ z├íkladn├ę veci, ktor├ę je potrebn├ę h─żada┼ą v sl├║chadl├ích USB-C:

Kvalita zvuku. To zah┼Ľ┼ła hlasitos┼ą, ─Źistotu, h─║bku a basy. Je to najd├┤le┼żitej┼í├ş d├┤vod, pre─Źo si kupujete sl├║chadl├í: vychutna┼ą si ─Źist├Ż a vysokokvalitn├Ż zvuk. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą tieto ┼ípi─Źkov├ę sl├║chadl├í.ANC. To je skratka pre akt├şvne potla─Źenie hluku. Bez oh─żadu na to, ako skvele znej├║ va┼íe sl├║chadl├í, bez funkcie potla─Źenia hluku si zvuk alebo hudbu nebudete m├┤c┼ą ├║plne u┼żi┼ą. V─Ćaka ANC budete po─Źu┼ą iba to, ─Źo po─Ź├║vate, a nie vonkaj┼í├ş hluk.Pohodlie. Toto je ─Ćal┼í├ş d├┤le┼żit├Ż aspekt, ktor├Ż je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą. Sl├║chadlo alebo sl├║chadlo v├ím mus├ş pekne prilieha┼ą k hlave alebo uchu. Mus├ş by┼ą pohodln├ę na nosenie. Tak si u┼żijete zvuk lep┼íie.Mikrof├│n. Hlavn├Żm d├┤vodom n├íkupu sl├║chadiel m├┤┼że by┼ą po─Ź├║vanie zvukov, hudby, filmov alebo hier. M├┤┼żete v┼íak tie┼ż chcie┼ą nahra┼ą svoj hlas alebo sa s niek├Żm porozpr├íva┼ą cez telef├│n alebo web. Tu pr├şde vhod jasne znej├║ci mikrof├│n.

S├║visiace: Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth

5 Najlepšie USB-C slúchadlá

Na z├íklade krit├ęri├ş, ktor├ę sme uviedli vy┼í┼íie, sme zhroma┼żdili niektor├ę z najlep┼í├şch sl├║chadiel USB-C na trhu. Pozrite sa na ne ni┼ż┼íie.

1. Bang & Olufsen Beoplay H9i

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 2N├ídhern├ę a elegantn├ę

Ak chcete z├şska┼ą sl├║chadl├í USB-C, ale nem├┤┼żete sa ich zbavi┼ą 30,5 mm jack alebo bezdr├┤tov├ę po─Ź├║vanie, potom je Bang & Olufsen H9i tou najlep┼íou vo─żbou. M├┤┼żete ma┼ą v┼íetko 3 v 1 sl├║chadl├í: port USB-C, 30,5 mm minikonektor a pripojenie Bluetooth. To pr├şde vhod ─żu─Ćom, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne zvukov├ę vstupy z r├┤znych zdrojov.

Ke─Ć┼że ide o sl├║chadl├í Bang & Olufsen, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że bud├║ elegantn├ę a luxusn├ę. Je modern├Ż, elegantn├Ż a elegantn├Ż. Okrem luxusn├ęho pocitu a vzh─żadu pon├║kaj├║ tieto sl├║chadl├í aj kri┼ít├í─żovo ─Źist├Ż zvuk bez vonkaj┼í├şch zvukov. V─Ćaka svojej pokro─Źilej hybridnej funkcii ANC, ktor├í izoluje vy┼í┼íie aj ni┼ż┼íie frekvencie. Jedin├Żm potiahnut├şm prsta sa m├┤┼żete pomocou re┼żimu prieh─żadnosti naladi┼ą na okolie.

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 3Po─Ź├║vajte pohodlne a luxusne

Vyu┼ż├şva intuit├şvne a inteligentn├ę hlin├şkov├ę dotykov├ę rozhranie. V─Ćaka tomu je jednoduch├ę ovl├ída┼ą sl├║chadl├í bezdr├┤tovo alebo ru─Źne. Vyu┼ż├şva Bluetooth 4.2 a basov├Ż port, ktor├ę predstavuj├║ hlb┼í├ş a jasnej┼í├ş zvuk. Je ─żahk├Ż, pohodln├Ż a prenosn├Ż. Po─Ź├║vajte hudbu alebo streamujte a┼ż 18 hod├şn.

Vlastnosti

Vylep┼íen├í kvalita zvuku Vylep┼íen├í funkcia akt├şvneho potla─Źenia hluku Intuit├şvne dotykov├ę hlin├şkov├ę rozhranie Transparentn├Ż re┼żim Elegantn├Ż luxusn├Ż dizajn 2 ┼ípeci├ílne mikrof├│ny Senzor pribl├ş┼żenia

Ke─Ć┼że sa v┼íak jedn├í o ┼ípi─Źkov├ę sl├║chadl├í luxusnej zna─Źky, po─Ź├ştajte s t├Żm, ┼że s├║ na drahej strane. Jedn├í sa o najdrah┼íie sl├║chadl├í v zozname a je relat├şvne drah┼íie ako ostatn├ę.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Razer Hammerhead USB-C ANC

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 4Hlbok├Ż a ─Źist├Ż zvuk bez okolit├ęho prostredia

B├║chanie v basoch. Spolo─Źnos┼ą takto inzeruje sl├║chadl├í Razer Hammerhead. Skuto─Źne, prin├í┼ía ohromuj├║ce basy a hviezdnu kvalitu zvuku. Aj ke─Ć je sl├║chadlo tak mal├ę a elegantn├ę, pon├║ka viac, ako by ste o─Źak├ívali.

Je vyroben├Ż ┼ípeci├ílne pre zariadenia USB-C. Tieto sl├║chadl├í navrhnut├ę pre kvalitn├ę basy s├║ vybaven├ę na mieru vyladen├Żm prevodn├şkom DAC (digit├ílno-anal├│gov├Ż), 24-bitov├Żm zvukom a 10 mm dynamick├Żmi meni─Źmi. V├Żsledkom je lep┼íia kvalita zvuku a v├Żstup s vy┼í┼í├şm rozl├ş┼íen├şm.

M├┤┼żete tie┼ż po─Ź├║va┼ą hudbu bez vonkaj┼íieho hluku. Aj ke─Ć sa nach├ídzate v ru┼ínej ┼ítvrti, budete ├║plne ponoren├ş do toho, ─Źo po─Ź├║vate, a nebudete po─Źu┼ą hluk zvonku. V─Ćaka dvojit├Żm pr├şrub├ím do u┼í├ş s kapacitou izoluj├║cou hluk.

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 5Ve─żk├Ż duniv├Ż zvuk

Vlastnosti

Prisp├┤soben├Ż DAC Hlasitos┼ą a mikrof├│n Akt├şvna izol├ícia hluku Vysoko odoln├Ż hlin├şkov├Ż podvozok Dvojit├ę dynamick├ę meni─Źe ─îierna s ne├│novo zelen├Żm dizajnom

Razer Hammerhead v┼íak nie je ├║plne funk─Źn├Ż. Je to jedno z najkraj┼í├şch sl├║chadiel, ak├ę n├íjdete. So svojimi opleten├Żmi k├íblami a hlin├şkov├Żm r├ímom v ─Źiernej farbe s n├ídychom ne├│novej zelene v├ím ur─Źite bude robi┼ą hlavu. M├í ─Źist├Ż a minim├ílny dizajn s integrovan├Żmi ovl├ídac├şmi prvkami pre ─żahk├Ż pr├şstup.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Slúchadlá Libratone Q Adapt USB-C

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 6Vyroben├ę pre Google

Sl├║chadl├í Libratone Q s├║ najlep┼íie sl├║chadl├í pre pou┼ż├şvate─żov slu┼żieb Google. Je prim├írne vytvoren├Ż pre zariadenia Google s konektormi USB-C, vr├ítane Pixelbook a Pixel 2 XL, Pixel 2a Pixel. Funguje to ako pre hlasov├ę hovory, tak aj pre zvuk. Je kompatibiln├Ż aj s hlasov├Żm asistentom Google. Pou┼żitie jednoduch├ęho 4-ovl├ídanie tla─Źidlom, m├┤┼żete aktivova┼ą hlasov├ęho asistenta Google a poveda┼ą ÔÇ×Hey GoogleÔÇť, m├┤┼żete za─Źa┼ą.

Vybaven├Ż a 4Technol├│gia potla─Źenia hluku na ├║rovni, tieto sl├║chadl├í v├ím umo┼żnia vychutna┼ą si pohlcuj├║ci a bezhlu─Źn├Ż sluchov├Ż z├í┼żitok. A pokia─ż chcete kontrolova┼ą okolie a po─Źu┼ą, ─Źo sa deje, m├┤┼żete jednoducho aktivova┼ą monitorovanie okolia.

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 7Vychutnajte si jedine─Źn├Ż zvukov├Ż podpis Libratone

Pon├║ka charakteristick├Ż zvuk Libratone a vyv├í┼żenie nasleduj├║cich prvkov: ─Źist├Ż vok├íl, hlbok├ę basy, pln├Ż stredn├Ż rozsah a ostr├ę vysok├ę t├│ny. Dod├íva sa tie┼ż s mikrof├│nom na potla─Źenie hluku pre telef├│nne hovory. Okrem toho m├í ve─żmi pohodln├Ż, neru┼íiv├Ż dizajn do ucha. A ak ho pou┼ż├şvate po─Źas cvi─Źenia a in├Żch fyzick├Żch aktiv├şt, nebojte sa potenia, preto┼że je odoln├Ż vo─Źi potu.

Vlastnosti

Pr├ęmiov├í kvalita zvuku, 4-stup┼łov├ę akt├şvne potla─Źenie hluku, mikrof├│n na potla─Źenie hluku, hlasov├Ż asistent Google, nevtierav├Ż dizajn do u┼í├ş, odoln├Ż vo─Źi potu

V pr├şpade zariaden├ş, ktor├ę nie s├║ od spolo─Źnosti Google, v┼íak nebudete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą funkciu hlasov├Żch hovorov t├Żchto sl├║chadiel. Pre ostatn├ę zariadenia USB-C to bude len na po─Ź├║vanie. Aj ke─Ć je dobre postaven├Ż a skvel├Ż, nesp─║┼ła svoju cenu. Existuj├║ lacnej┼íie mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą za rovnak├║ kvalitu, napr├şklad nasleduj├║ce sl├║chadl├í.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Slúchadlá WamGra USB-C

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 8Cenovo dostupn├ę sl├║chadl├í so zvukom vo vysokom rozl├ş┼íen├ş

H─żad├íte lacn├║, ale st├íle spo─żahliv├║ mo┼żnos┼ą? Pozrite sa na sl├║chadl├í WamGra. Toto je jedno z najdostupnej┼í├şch sl├║chadiel USB-C na trhu. Na svoju cenu je prekvapivo skvele znej├║ci a bohat├Ż na funkcie.

Neznie to lacno. Podporuje digit├ílne vstupn├ę sign├íly a pou┼ż├şva najnov┼í├ş DAC ─Źip, ktor├Ż pojme v├Ą─Ź┼íinu zariaden├ş vyu┼ż├şvaj├║cich zvukov├Ż v├Żstup USB-C. Po─Ź├║vajte ─Źist├ę basy, ostr├ę perkusie, ─Źist├ę vok├íly a ─Ćal┼íie n├ístroje. Skvel├ę na po─Ź├║vanie hudby.

5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 9Odoln├Ż vo─Źi potu a ultra─żahk├Ż

Vlastnosti

┼ápi─Źkov├í kvalita zvuku Pokro─Źil├í technol├│gia redukcie ┼íumu ┼áirok├í kompatibilita Vstavan├ę tla─Źidl├í pre mikrof├│n a dia─żkov├ę ovl├ídanie Extr├ęmne ─żahk├Ż a ergonomick├Ż dizajn Odoln├Ż vo─Źi teplu Do┼żivotn├í z├íruka

V─Ćaka pokro─Źilej technol├│gii redukcie ┼íumu v├ím tieto sl├║chadl├í umo┼ż┼łuj├║ s├║stredi┼ą sa na to, ─Źo po─Ź├║vate, ─Źi u┼ż sledujete vide├í, filmy alebo po─Ź├║vate hudbu. M├í tie┼ż tla─Źidl├í dia─żkov├ęho ovl├ídania a vstavan├Ż mikrof├│n, ktor├ę s├║ navrhnut├ę pre jednoduch├ę pou┼żitie.

amazon-kupit-tlacitko-3

Slúchadlá Ecoker typu C.

5 Najlepšie slúchadlá USB C na nákup 10

Hi-Fi digitálne stereo slúchadlá

─Äal┼íou dostupnou vo─żbou s├║ sl├║chadl├í Ecoker typu C. Pou┼ż├şva ─Źip DAC Hi-Res Sony, ktor├Ż prev├ídza ┼ítandardn├ę 16-bitov├ę anal├│gov├ę na 24-bitov├ę digit├ílne. V├Żsledkom je jasnej┼í├ş a bohat┼í├ş zvuk. M├í ─żahk├ę a odoln├ę hlin├şkov├ę puzdro, v─Ćaka ktor├ęmu je zvuk stabilnej┼í├ş a dynamickej┼í├ş.

V─Ćaka dizajnu do u┼í├ş izoluje zvuk, tak┼że si hudbu m├┤┼żete vychutna┼ą lep┼íie bez vonkaj┼íieho ru┼íenia. To plat├ş aj vtedy, ak hr├íte hlasitos┼ą iba na 20 a┼ż 30%.5 Najlep┼íie sl├║chadl├í USB C na n├íkup 11

Ergonomick├ę a pohodln├ę

Vlastnosti

Dizajn izoluj├║ci zvuk v uchu Hi-Res ─Źip DAC Sony ┼áirok├í kompatibilita Odoln├ę celokovov├ę rozhranie typu C Ovl├ídanie cel├ęho kovov├ęho dr├┤tu Samostatn├Ż kan├íl pr├║denia vzduchu

Podporuje v├Ą─Ź┼íinu zariaden├ş, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ USB-C na po─Ź├║vanie hudby alebo zvuku. Jeho funkcie volania s├║ v┼íak kompatibiln├ę iba s nasleduj├║cimi zariadeniami: Xiamoi Essential PH-1, Huawei Mate 10, 10 Pro, P20, P20 Pro, Google Pixel 2, Pixel XL, LG G5, G6, Sharp S2, Razer Phone, Sony Xperia XZ2 a HTC U11 a U12.

amazon-kupit-tlacitko-3

─îo sa ─żudia p├Żtaj├║

Ako fungujú slúchadlá USB C?

Z├íle┼ż├ş na tom, ─Źi sl├║chadl├í odosielaj├║ zvukov├ę ├║daje prostredn├şctvom anal├│gov├Żch alebo digit├ílnych. Akt├şvne sl├║chadl├í vysielaj├║ sign├íl v digit├ílnej forme. To znamen├í, ┼że zosil┼łova─Ź a DAC s├║ vo vn├║tri sl├║chadiel. Konverzia sa vykon├íva na sl├║chadl├ích, nie na telef├│ne.

Fungujú slúchadlá USB C? Switch?

├üno, preto┼że Switch m├í prij├şma─Ź USB-C, tieto druhy sl├║chadiel je mo┼żn├ę do tak├ęhoto prij├şma─Źa ─żahko zapoji┼ą.

Sú slúchadlá USB C lepšie?

Nie, nie s├║ lep┼í├ş. Zmenil sa iba port. Kvalita zvuku a ─Ćal┼íie funkcie bud├║ st├íle z├ívisie┼ą od sl├║chadiel, ktor├ę si k├║pite. Teraz je to v┼íak pohodlnej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm, preto┼że sa toho zbavuje st├íle viac zariaden├ş 30,5 mm zdvih├ík.

Viac sl├║chadiel USB-C

Trend medzi smartphones a mobiln├ę zariadenia maj├║ ├şs┼ą bezdr├┤tovo. Z tohto d├┤vodu st├íle viac zna─Źiek napreduje bez 30,5 mm zdvih├ík. T├Żm je pr├íve nap├íjan├Ż port USB-C v spodnej ─Źasti zariadenia. To je d├┤vod, pre─Źo sl├║chadl├í, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ porty USB-C, m├┤┼żu znamena┼ą ve─żk├Ż n├ívrat po tom, ─Źo spo─Źiatku nedok├ízali pre┼żi┼ą humbuk.

V─Ćaka tomu m├┤┼żeme v najbli┼ż┼í├şch mesiacoch a rokoch o─Źak├íva┼ą viac tak├Żchto sl├║chadiel. To je, ak je trend poklesu 30,5 mm zdvih├ík pokra─Źuje. Ak ste ve─żk├Żm fan├║┼íikom bezdr├┤tov├Żch Bluetooth sl├║chadiel, ale z├írove┼ł chcete nie─Źo, ─Źo sa d├í pripoji┼ą k portu USB-C v├í┼ího zariadenia, najlep┼íie sl├║chadl├í, ak├ę m├┤┼żete z├şska┼ą, s├║ Bang & Olufsen Beoplay H9i.

Ak v┼íak nem├íte radi bezdr├┤tov├ę po─Ź├║vanie alebo streamovanie zvuku, odpor├║─Źame sl├║chadl├í Razer Hammerhead ANC.

Pova┼żujete tento ─Źl├ínok za u┼żito─Źn├Ż? Nev├íhajte a zanechajte svoje koment├íre a n├ívrhy ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok