5 Najlepšie reproduktory pre telefón s Androidom na pumpovanie

5 Najlepšie reproduktory pre telefón s Androidom na pumpovanie 1

Vychutnajte si párty s prenosnými reproduktormi vyrobenými špeciálne pre vaše telefóny s Androidom. Spríjemnite si rána dobrou hudbou, ktorá sa ozýva v celej miestnosti. Zbavte sa rytmu a zdvihnite strechu bez toho, aby ste si museli priniesť staromódne, objemné reproduktory, na ktoré ste boli zvyknutí.

Na trhu je určite veľa reproduktorov pre Android. Čím sa však reproduktor Bluetooth odlišuje od ostatných?

Kvalita zvuku – Najlepšie prenosné reproduktory by mali mať vynikajúcu kvalitu zvuku. Vyberte si ten, ktorý má dobré basy a poskytuje priestorový zvuk.Dobrá výdrž batérie – Prenosné reproduktory by mali vydržať dlhšie ako ostatné. Existujú reproduktory pre Android, ktoré vydržia asi 12-15 hodín, čo je celkom dobré, ale existujú aj iné, ktoré môžu trvať až 20-24 hodín. Dobrý prenosný reproduktor by mal byť schopný držať krok s vašou párty.Úžasná konektivita – Najlepšie reproduktory Bluetooth, ku ktorým je možné pripojiť telefón, by mali mať dlhý dosah pripojenia. Väčšina reproduktorov Bluetooth sa pripája približne 9 metrov, ale iné mohli dosiahnuť až neskutočných 30 metrov.Elegantné a prenosné -Aj keď je štýlový prenosný reproduktor pastvou pre oči, vybrať si niečo, čo je praktické a jednoduché na používanie, je rozhodne nevyhnutné.

Súvisiace: Top 5 Najlepšie malé reproduktory pre telefóny s Androidom

Najlepšie reproduktory pre telefóny s Androidom

Výrobcovia neustále vyvíjajú tlak na to, aby dokázali dodať najlepšie reproduktory. V tomto článku sme zhromaždili vrchol 5 najlepšie reproduktory pre Android dostupné na trhu. Ak sa teda chcete o tom dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Top 5 Reproduktory pre telefón s Androidom to rozpumpujú

1. Ultimate Ears Boom 3 Prenosný bezdrôtový reproduktor Bluetooth (vodotesný)

Boom UE 3Váš špičkový prenosný reproduktor Bluetooth

Na vrchole nášho zoznamu je Ultimate Ears Boom 3. Má moderný vzhľad s jemným vzhľadom. Jeho vlastnosti sú však viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Má úžasný zvuk 360 s presnými basmi, vďaka ktorým budete mať vy a vaši priatelia ten najlepší zážitok z počúvania, aký existuje.

Kvalita zvuku: Vynikajúca. Poskytuje hlasný, presný a hlboký basový zvuk. Životnosť batérie: až 15 hodín, ale pri testovaní vydrží až 12 hodín. Informuje o percentuálnom podiele batérie, ktorá vám zostala, stlačením tlačidiel + a – súčasne. Pripojenie: 135 stôp (41 metrov) na nerušenom priestore.

Je prachotesný a vodotesný (až 30 minút a 3 stopy vody), takže priniesť ho na pláž alebo k bazénu nie je problém. Boom UE 3 sa nevyrovná ani vašim trápnym priateľom, pretože prejde pádovým testom a napriek tomu poskytne kvalitný zvuk.

Pros

Zápory

Kratšia výdrž batérie v porovnaní s ostatnými a môže sa spájať iba s Amazonje Alexa

Na rozdiel od iných reproduktorov je tento prenosný reproduktor Bluetooth dodávaný s magickým tlačidlom umiestneným v strede hornej časti zariadenia. Umožňuje vám prehrávať zoznam skladieb bez toho, aby ste museli pristupovať k telefónu. Stačí stlačiť tlačidlo 3 sekúnd a sledujte, ako sa kúzlo deje. Má tiež vstavaný Amazon Funkcia Alexa.

amazon-kupit-tlacitko-3

Boom UE 3 nabíja sa pomocou USB a má bezdrôtový nabíjací dok, ktorý sa predáva samostatne.

2. OontZ Angle 3XL ULTRA

OontZ Angle 3XL UltraPrenosný reproduktor Bluetooth, ktorý nikdy nestarne

OontZ Angle 3XL má povrch z brúseného hliníka s pogumovaným okrajom. Dodáva sa so všetkými tlačidlami priamo na vrchu zariadenia, takže môžete ľahko manévrovať medzi tlačidlom napájania, pripojiť, pozastaviť, prehrávať, dopredu, dozadu, preskočiť a ovládačom hlasitosti.

Kvalita zvuku: Bohaté basy s vysoko kvalitným zvukom. Životnosť batérie: 8 Hodiny výdrže batérie. Pripojiteľnosť: dosah 100 stôp na nerušenom priestore.

Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, OontZ prináša hlasný zvuk s vyváženými stredmi a výškami, ktorý je fenomenálny (špeciálne vďaka 3 pasívne radiátory). Aj keď je zvuk prehrávaný na maximálnu hlasitosť, zvuk zostáva nedotknutý a presný. Ahoj, párty ľudia, ktorí žijú, aby sa vonku húpali!

Rovnako ako UE Boom 3, OontZ je tiež odolný voči poveternostným vplyvom, takže odoláva vode, aj keď je úplne ponorený. Má dokonca vstavaný mikrofón. Ak ste teda v sprche a chcete odpovedať na prichádzajúce hovory, môžete to urobiť priamo tam a potom.

Pros

Zápory

Kratšia výdrž batérie v porovnaní s ostatnými

Dobré na tomto prenosnom reproduktore je, že jeho batéria je vymeniteľná. Táto funkcia nie je k dispozícii vo väčšine reproduktorov nabíjaných USB, takže ak sa výdrž batérie zníži o niekoľko rokov, môžete zariadenie stále používať aj po výmene batérie.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. JBL XTREME 2 Bluetooth reproduktor

JBL_Flip_4Priame a zábavné

Môžete si myslieť, že tento prenosný reproduktor je trochu objemný, ale v skutočnosti je to jeden z najlepších reproduktorov na pripojenie k telefónu. Navyše, dobrý popruh na nosenie!

JBL Xtreme 2 sa môže pochváliť precíznym zvukom, ktorý vám umožní „pocítiť“ basy po prehraní piesne. Má predný smerový zvuk, je vodotesný a na rozdiel od staršej verzie prenosných reproduktorov JBL tento pláva. Tiež vám umožní spárovať viac ako stovku ďalších reproduktorov JBL, aby ste získali silnejší priestorový stereofónny zvuk (ak máte väčší dav).

Kvalita zvuku: Výnimočný, skvelý zvuk a hlasná hlasitosť. Životnosť batérie: Vydrží až 15 hodín výdrže batérie, ale stále sa dá hrať až 20 hodín. Pripojiteľnosť: dosah 80 stôp na voľnom priestranstve.

JBL Xtreme 2 má prepracovanú kvalitu zvuku a neruší. Vokály sú jasné a zreteľné, takže si môžete vychutnať výnimočný zážitok z počúvania. Ak hľadáte jednoduchého rečníka, je to dobrý tu.

Pros

Zápory

Váš hlas v reproduktore (počas hovoru) začne byť skreslený, keď budete asi 10 stôp od vás

JBL Xtreme 2 vás spojí s Google Assistant pre pohodlnejší zážitok.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Anker Soundcore 2 Prenosný reproduktor Bluetooth

Anker Soundcore 2 Pre váš celodenný ušný maz

Hľadáte kompaktný a cenovo dostupný kúsok úžasnosti? Zvukové jadro Anker 2 je vaša alternatíva, ak nechcete príliš míňať prenosný reproduktor Bluetooth. Je praktický s pogumovaným povrchom a váži iba 410 gramov a je vhodný pre odchádzajúcich ľudí.

Kvalita zvuku: Pôsobivý na malé a lacné zariadenie. Životnosť batérie: Až 24 hodín prehrávania. Pripojenie: dosah 66 stôp na nerušenom priestore.

Anker Soundcore 2 má vylepšené basy, ktoré sú prekvapivo dobré pre lacné zariadenia. Jeho 12 W výkon sľubuje neskreslenú kvalitu zvuku a má silný basový zvuk. Je odolný voči vode (ale nie je vodotesný, takže o ponorení do vody neuvažujte) a je prachotesný, takže párty sa nezastaví, aj keď prší. Má tiež vstavaný mikrofón, takže ho môžete použiť ako hlasitý telefón pri telefonovaní.

Pros

Úžasné zariadenie s veľkou hodnotou a skvelou výdržou batérie

Zápory

Zvuk nie je taký bohatý a, ako uviedli ostatné reproduktory, ale nie je zlý za cenu

amazon-kupit-tlacitko-3

Kvalita zvuku je pre reproduktor Bluetooth, ktorý je nižší ako 50 dolárov, veľmi pôsobivý. Zachováva basy a má malé až žiadne skreslenie.

5. Bluetooth reproduktory Tribit XSound Go

Tribit XSound GoJednoduché počúvanie; celý deň, každý deň

Tribit XSound Go je zďaleka najlacnejší a jeden z najlepšie dostupných prenosných reproduktorov pre váš telefón s Androidom.

Kvalita zvuku: Kvalitný zvuk s dobrou hĺbkou. Životnosť batérie: až 24 hodín prehrávania. Konektivita: rozsah pripojenia 66 stôp na nerušenom priestore.

Toto malé dieťa vám padne pohodlne do rúk a prináša úžasný výsledok za zlomok ceny. Má bohaté basy, čistý zvuk a stimulujúce stredy, ktoré vytvárajú zážitok z počúvania ako žiadny iný. Možno budete chcieť do mňa hodiť kameňom, ale táto technológia tu môže poraziť vaše Beats.

Pros

Úžasné zariadenie s veľkou hodnotou a skvelou výdržou batérie

Zápory

Zvuk nie je taký bohatý a, ako uviedli ostatné reproduktory, ale nie je zlý za cenu.

Rozmyslite si to dvakrát, než miniete svoje doláre, pretože toto dieťa by mohlo zachrániť vaše moolahy. Má výnimočnú kvalitu zvuku s krištáľovo čistým zvukom, bez škrípania a priestorovým zvukom. Je vodotesný, takže ho môžete nosiť na párty pri bazéne, na pláž, chladiť s ním vonku, pomenujte ho, Tribit XSound Go s ním môže ísť.

amazon-kupit-tlacitko-3

Súvisiace: 5 Najlepšie zásuvné reproduktory pre telefóny s Androidom

Začnite párty!

Prenosných reproduktorov Bluetooth pre Android je určite veľa a nie je potrebné génia, aby ste vedeli, ktoré sa oplatí kúpiť. Majte na pamäti, že niekedy nemusíte platiť príliš veľa, aby ste dosiahli požadovanú kvalitu.

Máte osobného favorita, o ktorého by ste sa chceli podeliť so svojim kolegom používateľom systému Android? Podeľte sa o to s nami v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný kreditný obrázok