5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 2

Radi sledujete filmy na svojom smartfóne s Androidom, ale chcete, aby bola obrazovka väčšia? Čo keby ste si mohli premietať plátno a mať pripravené vlastné domáce kino? Ak je to to, čo hľadáte, máte šťastie! Ukážeme vám najlepšie projektory obrazovky pre telefóny Samsung na súčasnom trhu – väčšina z nich však bude kompatibilná s iným systémom Android smartphones ak váš nie je Samsung. Pozrime sa teda, čo sme našli!

Najlepšie projektory na obrazovky pre telefóny Samsung

Súvisiace články: Najlepšie projektory telefónov s Androidom na trhu práve teraz

Najlepšie projektory pre telefóny Samsung

1. Prenosný mini projektor Samsung Smart Beam

Inteligentný lúč SamsungSamsung Smart Beam

Ak máte telefón Samsung, tento projektor môže byť tou najlepšou voľbou. Spája sa s akýmkoľvek zariadením Samsung, ktoré má aplikáciu „Smart View“ – nielen smartphones. Ak telefón nie je Samsung alebo ak nepoužívate Android, musíte si zaobstarať aplikáciu SmartBeam. Potom, čo to všetko urobíte, si môžete vychutnávať jasné a ostré zábery široké 10 stôp priamo na stene vašej spálne.

Technické údaje:

3.1 X 1.6 X 3.1 palce (alebo 7.8 X 4 X 7.8 cm)6.7 unca (alebo 190 gramov) 4000 mAh batéria (alebo približne 2 hodiny nepretržitého používania bez pripojenia) Pripojenie Wi-FiZrkadlenie obrazovky

Toto zariadenie sa ľahko zmestí do zadného vrecka alebo kabelky a môže byť použité kdekoľvek a kedykoľvek. Niektorí používatelia uviedli, že je odolný voči pádom (prinajmenšom pri prvých pár nehodách), ale samozrejme, ak sa chystáte na kúpu, odporúča sa o zariadenie dobre starať.

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 3

2. Mini prenosný LED projektor LoongSon

Mini projektor Loongson žltýMini projektor Loongson žltý

Toto farebné a svetlé zariadenie je ideálne na prenos. Môžete ho použiť doma, na sledovanie obľúbených filmov a seriálov alebo na sledovanie YouTube videá, alebo ho môžete používať na cestách, kempovaní alebo dokonca na večierku – za predpokladu, že máte tmavé prostredie, v ktorom môže fungovať.

Technické údaje:

4.9 X 3.3 X 1.8 palec (alebo 12.5 X 8.6 X 4.7 cm)90,87 unce (alebo 00,24 kg) HDMI, USB, SD, AV400-600 lúmenov, životnosť 30 000 hodín

Dodáva sa s rôznymi rozhraniami, ako je HDMI a USB, čo znamená, že ho možno použiť s mnohými zariadeniami, od telefónov Samsung alebo Android až po prenosný počítač alebo tablet. Je veľmi jednoduché použitie a je veľmi prenosný, ale musíte ho používať vo vhodnom prostredí, pretože lúmeny nie sú vysoké a na správnu funkciu potrebuje tmu.

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 3

3. Vylepšený mini projektor DBPOWER

Vylepšený mini projektor DBPOWERVylepšený mini projektor DBPOWER

Tento projektor bol vyrobený s ohľadom na hodnotu a trvanlivosť – vydrží až 50 000 hodín používania a je možné k nemu pripojiť väčšinu moderných zariadení – napríklad smartphones alebo tablety cez USB kábel. Dodáva sa tiež s dvojitou medenou trubicou na chladenie, ktorá je navrhnutá tak, aby pomáhala pri znižovaní hluku a odvádzala teplo.

Technické údaje:

5.9 X 7.5 X 3 palcov (alebo 15 x 19 x 7.6 cm)1 libra (alebo 454 gramov) 3000 lúmenov, životnosť žiarovky 50 000 hodín, veľkosť obrazovky 32-176 palcov

Ideálne pre domáce kino, poskytuje jasnú a ostrú projekciu akéhokoľvek filmu, ktorý chcete doma sledovať. Môžete si ho vziať aj so sebou na cesty alebo kempovanie, ale na dosiahnutie najlepších výsledkov ho musíte používať v tmavom prostredí. Vďaka životnosti žiarovky 50 000 hodín môžete tento projektor používať niekoľko rokov bez akýchkoľvek problémov.

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 3

4. Kapsula hmloviny Anker

Kapsula hmloviny Anker červenáKapsula hmloviny Anker červená

Názov tohto zariadenia je dosť sugestívny – má tvar kapsuly a nie je väčší ako plechovka sódy – je preto ideálny na prenos. Hlavnou nevýhodou tohto zariadenia je, že vám neumožňuje skutočne pripojiť zariadenia k projektoru – na streamovanie obsahu musíte použiť dané aplikácie – to znamená, že nebudete môcť premietať svoju skutočnú obrazovku, pretože príklad.

Technické údaje:

Reproduktor 360, 100 ANSI lumenov, Android 7.1 Dodáva sa s nastaviteľným stojanom pre statív 15 oz (alebo 425 gramov)

Nebula Capsule je skvelá na streamovanie filmov z obľúbených aplikácií, ako je Netflix alebo Youtube, ale to je asi tak všetko, čo dokáže. Ak hľadáte projektor pre svoje prezentácie na cestách alebo pre viac než zábavu, tento projektor vám určite nebude stačiť. Ale určite to môže poskytnúť hodiny zábavy na večierkoch alebo na cestách.

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 3

5. Projektor LG PH150G

LG PH150GLG PH150G

Toto je ďalší skvelý prenosný projektor, tentoraz od spoločnosti LG. Životnosť žiarovky je 30 000 hodín, takže nejaký čas vydrží. Jednou z nových vecí, ktoré tento projektor prináša na stôl, je skutočnosť, že môže prenášať svoj zvuk priamo do niektorých reproduktorov prostredníctvom technológie Bluetooth – to znamená, že si môžete užiť fantastický zážitok bez toho, aby ste museli odpojiť všetky káble vo svojom dome.

Technické údaje:

BluetoothBezdrôtové pripojenie na zdieľanie obrazovky Až do 2 výdrž batérie pol hodiny a 30 000 hodín výdrže žiarovky Až 130 lúmenov

Ako vidíte, toto zariadenie nie je príliš svetlé. To znamená, že na to, aby ste z toho mali dobrý zážitok, musíte zabezpečiť vhodné prostredie – veľa tmy. Ak to však urobíte, je to skvelé na profesionálne prezentácie alebo sa len zabavíte pri svojich obľúbených hrách alebo filmoch priamo z mobilného zariadenia.

5 Najlepšie projektory pre telefóny Samsung 3

Čo sa pýtajú iní ľudia

Aký je najlepší projektor na plátno pre telefóny Samsung?

Ak by sme vybrali iba jednu (aj keď všetky možnosti v zozname sú naozaj skvelé), vybrali by sme si prenosný mini projektor Samsung Smart Beam, pretože zaškrtáva všetky políčka – stačí vám aplikácia a môžete premietať obrazovku na stena s malým zariadením. Zdá sa, že je tu veľa hodín zábavy a skvelé prezentácie!

Prečo by ste mali používať projektor na plátno?

Ak máte prezentáciu a chcete používať telefón, mohli by byť skutočne nápomocní. Alebo ak chcete len vidieť svoju obrazovku, ale oveľa väčšiu, hrať svoje obľúbené hry alebo sledovať svoje obľúbené relácie Netflix v oveľa väčšom meradle.

Stoja mini projektory za to?

Ak nehľadáte obrázok najvyššej kvality, môžete zvážiť jeho kúpu. Tento typ zariadenia je ideálny pre prezentácie na cestách alebo ak potrebujete premietať obrazovku, keď nie ste doma, nemali by ste však očakávať, že budú dokonalé.

Najlepšie premietacie plátna pre telefóny Samsung – zväčšite obrazovku

Bez ohľadu na to, či chcete vidieť svoje obľúbené relácie Netflix priamo na stene, alebo chcete prezentovať z mobilného telefónu, sme si istí, že aspoň jeden z projektorov uvedených v zozname vám pomôže naplno využiť váš Samsung. telefón. S projektorom na plátno máte k dispozícii nespočetné množstvo možností, čo by ste mohli robiť, a preto sa tešíme na vaše správy, na čo ste ich použili!

Na čo teda používate svoj projektor na plátno? Ktorý bol váš obľúbený? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčaný obrázok

Related Articles

Back to top button