5 Najlepšie prehrávače MP3 pre Android pre hudbu na cestách

Dobrý deň, skladatelia piesní. Chcete dostať do ruky najlepší prehrávač MP3 pre Android?

Každý z nás má iné potreby, pokiaľ ide o výber prehrávačov MP3. Niektorí sú spokojní s kompaktnými a cenovo dostupnými zariadeniami, zatiaľ čo iní sú ochotní vynaložiť úsilie na to, aby sa im dostal do rúk najlepší dostupný prehrávač MP3 pre Android. Tento zoznam vám pomôže nájsť perfektný prehrávač MP3 pre Android, od najlacnejších až po tie najväčšie.

1. AGPTEK A29 8 GB MP3 – 29,99 dolárov

MP3 prehrávač AGPTEK A29 pre AndroidMiesta pre vaše mp3 je viac než dosť, pretože AGPTEK A29 má viac ako sto GB miesta na disku.

Ak hľadáte prehrávač MP3, ktorý nerozbije vašu banku, musíte určite vyskúšať AGPTEK A29. Za 29,99 dolára budete mať v ruke dobrú kvalitu a úžasný kus technológie.

Má 8 GB interné úložisko s rozšíriteľnou pamäťou až 128 GB, čo je skutočná výhoda pre ľudí s rozsiahlou zbierkou skladieb. Vyznačuje sa bezstratovou kvalitou zvuku HiFi, ktorá je ideálna a dokončí úplné nabitie za 2 hodiny maximálne. Má jedinečnú charakteristiku úspory energie, ktorá vám umožní prehrávať hudbu až 55 hodín.

Ak trávite veľa času cestovaním alebo máte radi vonku, tento prehrávač MP3 je tou najlepšou voľbou. Môžete ho použiť na nahrávanie alebo prehrávanie rádia FM. Vďaka zliatinovej úprave a hodinovému šetriču obrazovky je vhodný aj na šport.

Súvisiace:6 Najlepšie aplikácie na záznam hlasu pre Android na sledovanie vašich stretnutí

Prichádza AGPTEK A29 5 farby; čierne, modré, červené, biele a ružové zlato.

5 Najlepšie prehrávače MP3 pre Android pre hudbu na cestách 2

2. MP3 prehrávač SanDisk SDMX28-016G-G46R Clip Sport Plus-59,95 dolárov

MP3 prehrávač SanDisk Clip Sport Plus pre AndroidVďaka SanDisk klipu je tento mp3 prehrávač Android ideálny pre používateľov s aktívnym životným štýlom

SanDisk to mal v tomto.

Príde to 8 rôznych farieb a je veľmi kompaktný, ideálny pre tých, ktorí žijú športovým životným štýlom. Je ľahký na 10,28 oz, odolný voči vode a trvanlivý.

Či už beháte, trekujete alebo bicyklujete, tento šikovný prehrávač mp3 pre Android vám nebude prekážať a vydrží všetky poveternostné podmienky. Jednoducho si ho pripnite na vrecko a takmer zmizne, čo vám umožní voľný pohyb, ako sa vám páči.

Má 8 GB externé úložisko rozšíriteľné až na 36 GB. Má tiež technológiu Bluetooth, takže sa nezamotáte do káblov. Výnimkou je prípad, keď chcete používať jeho FM rádio, pretože na jeho používanie musíte mať pripojené slúchadlá.

Batéria vydrží až 20 hodín (pri použití s ​​káblovými slúchadlami) a dokáže prehrávať hudbu v bohatých basoch.

Za prijateľnú cenu odvádza tento prehrávač MP3 dobrú prácu, ale nečakajte nad špičkovými funkciami. Skladby nebudú usporiadané podľa žánru, namiesto toho sa budú hrať podľa abecedy. A hoci môže uložiť až 4, 000 skladieb, môže hrať iba maximálne 2000

SanDisk SDMX28-016G-G46R Clip Sport Plus

3. Bezstratový hudobný prehrávač FiiO M7 s vysokým rozlíšením-199,99 dolárov

Prehrávač mp3 android FiiO M7Tento elegantný prehrávač mp3 pre systém Android sa zmestí do dlane vašich rúk

FiiO M7 vám padne ako na dlani a ponúka bezstratovú funkciu, ktorá má 20 hodín prehrávania a 40 dní v pohotovostnom režime. Je poháňaný čipom Samsung Exynos a ESS Sabre 9018, ktorý mu dodáva neuveriteľný výkon.

Zabudnite na navigačné tlačidlá na obrazovke. FiiO M7 má plne funkčný dotykový displej, takže si môžete prejsť prstom na prehrávanie nasledujúcich alebo predchádzajúcich skladieb. Má vnútorné úložisko 2 GB, ale pojme až 512 GB externá pamäť pre vašu nadmernú zbierku skladieb.

Poskytuje vyváženú a výstižnú kvalitu zvuku. Môžete si tiež vybrať, ako má byť bezdrôtové prehrávanie. Podporuje Sony LDAC, ktorý dokáže prenášať údaje vyššou rýchlosťou a poskytovať tak vyššiu kvalitu zvuku. Nechýba ani prehrávanie rádia FM.

Súvisiace: Najlepšie aplikácie pre prehrávač hudby pre Android

Jedna z vecí, ktoré sa nám na Fiio páči, je, že má na boku koliesko na ovládanie hlasitosti, ktoré nás krúti späť do doby, keď bol Walkman stále vecou. Je to jednoduché a prehľadné, odporúčame vám to vyskúšať.

SanDisk SDMX28-016G-G46R Clip Sport Plus

4. Prenosný hudobný prehrávač ACTIVO CT10 s vysokým rozlíšením-299,00 dolárov

Prenosný hudobný prehrávač ACTIVO CT10 s vysokým rozlíšenímTento roztomilý prehrávač mp3 má funkciu Wi-Fi, takže môžete streamovať hudbu z webu

Snívali ste niekedy o počúvaní svojho obľúbeného interpreta priamo zo štúdia? Activo CT10 si splní vaše sny vďaka kvalite štúdiového zvuku.

Tento roztomilý a šikovný prehrávač MP3 je vyrobený v Japonsku. Má ovládanie na dotykovej obrazovke a koliesko hlasitosti ako Fiio M7, ale toto podporuje WiFi, takže streamuje piesne priamo z internetu.

Je plne prispôsobiteľný pomocou 8 prednastavené filtre a 10-pásmový ekvalizér. Activo CT10 má 10-hodinovú výdrž batérie, čo je výrazne menej ako prvé 3 MP3 prehrávače. Je to kvôli jeho konektivite; ako má váš smartphone nižšiu výdrž batérie ako starý telefón Nokia 3210.

Vďaka úložisku s kapacitou 16 GB, ktoré je možné rozšíriť až na 400 GB, môžete kombinovať tisíce skladieb. Môžete ho tiež spárovať s náhlavnou súpravou Bluetooth, slúchadlami alebo reproduktormi.

ACTIVO CT10 je ideálny na dlhé hodiny jazdy alebo ak chcete byť len sami so svojou hudbou. Vďaka vynikajúcemu zvuku budete mať pocit, že ste so svojou piesňou jednotní.

Prenosný hudobný prehrávač ACTIVO CT10 s vysokým rozlíšením

5. Walkman Sony NWZX300/S – 698,00 dolárov

Walkman Sony NWZX300/SWalkman Sony NWZX300/S je na rozdiel od svojej klasickej verzie

Ak ste ochotní minúť na nákup, vyskúšajte prehrávač Walkman Sony NWZX300/S. Spoločnosť Sony si získala povesť v oblasti zvuku vo vysokom rozlíšení a tento prehrávač MP3 nesklame.

Jeho prepracovaný a elegantný dizajn má puzdro z brúseného hliníka a v spodnej časti vložené logo Walkman, ochrannú známku spoločnosti Sony. Je to praktické s a 3.1”Dotykový displej a bočné tlačidlá, ktoré vám umožnia navigáciu hudby v oboch smeroch.

Má obrovskú kapacitu vnútorného úložiska 64 GB a je možné ho rozšíriť, takže si doň môžete vložiť ľubovoľné skladby. Nabiť za 5 hodiny a môžete si to užívať maximálne 30 hodín nonstop. Má 10-pásmový ekvalizér a ovládanie tónov, exkluzívnu funkciu pre prehrávač Sony NWZX300/S Walkman.

Walkman Sony NWZX300/S

K tebe

Najlepšie prehrávače MP3 by vám mali poskytnúť jedinečný zážitok z počúvania, nielen ukladať hudbu do zariadenia. Tiež sa to líši v závislosti od toho, ako to chcete použiť. Potrebujete to najviac počas cvičenia, cestovania alebo len tak schladiť? Nech už si vyberiete akýkoľvek prehrávač MP3, urobte výber, ktorý bude zodpovedať vášmu životnému štýlu.

Vlastníte prehrávač MP3? Čo ho odlišuje od ostatných? Plánujete nákup nového? Chcete niečo pridať do nášho zoznamu? Podeľte sa o to v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný obrázok