5 Najlepšie poľovnícke aplikácie pre Android na zlepšenie vášho cieľa

Lov nie je o zabití, ale vždy o očakávaní jedného. To hovorieval môj strýko, keď sme išli na poľovačky na jelene a diviaky. Smutné pre mňa bolo, že som nikdy nebol trpezlivý a neviem spočítať, koľkokrát som vďaka svojmu nepokoju stratil zabitie.

The 5 najlepšie poľovnícke aplikácie pre Android sú zamerané na tých, ktorí majú radi poľovníctvo a potrebujú malú technickú podporu na zdokonalenie hry. Jedna vec, ktorú som sa naučil z môjho krátkodobého života (2 rokov, 3 poľovačky) poľovnícka kariéra je, že ak v tom nie je tvoje srdce, nerob to.

Joy of Android podporuje bezpečný lov. Žiadame vás, aby ste nelovili ohrozené druhy, aj keď sú v sezóne. Ak chcete strieľať exotické zvieratá, odporúčame vám urobiť jednu z najlepších aplikácií pre fotoaparát.

Poznámka: Tieto aplikácie boli testované na zariadení Samsung Galaxy Poznámka 3 smartphone. Niektoré aplikácie boli testované v teréne na telefóne Sony Xperia Z3. Aplikácie fungovali dobre, ale nemali by byť považované za sto súčasných.

1. HuntWise: Lovecká aplikácia

5 Najlepšie poľovnícke aplikácie pre Android na zlepšenie vášho cieľa 2

Správny čas, správne miesto

Viem, aké nudné môže byť čakať, kým sa korisť priblíži. Nemôžete počúvať hudbu, nemôžete horieť v ohni a niekedy sa nemôžete ani rozprávať s ostatnými.

Huntwise, lovecká aplikácia, je aplikácia, ktorá sa pokúša skrátiť čakaciu dobu. Vďaka tomu, že vám aplikácia poskytne pomerne presné predpovede a optimálne časy lovu, vám v zásade oznámi, kedy je najlepšie zabiť.

Vlastnosti:

Podporovaná je široká škála malých poľovných zvierat. Generuje časy a predpovede lovu podľa polohy. Zobrazuje najlepšie časové grafy pre jednoduchú správu.

Pozoruhodná funkcia:

Aplikácia, na rozdiel od iných poľovníckych aplikácií pre Android, vás po chvíli pripraví na vlastné rozhodnutia. Poskytuje vám rozsiahle údaje a podrobnosti na zdokonalenie vášho všeobecného úsudku a vnímania. Je to skvelá aplikácia, ak sa pokúšate zlepšiť svoju hru.

Stiahnuť na Google Play

2. Hunt App-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Aplikácia Hunt

Lež zeme

Hunt App je v podstate skvelá poľovnícka mapa GPS, ktorá vykresľuje body záujmu. Aplikácia je vašim sprievodcom poľovným revírom a umožňuje vám loviť tam, kde je to legálne.

Aplikácia tiež zobrazuje hranice verejného a súkromného vlastníctva, takže sa môžete vyhnúť akýmkoľvek konfliktom. Najlepšia časť aplikácie je, že môže ľahko ukladať do vyrovnávacej pamäte topografické základné mapy a letecké snímky, ktoré potom možno použiť offline.

Odporúčame vám, aby ste si mapy vždy stiahli do zariadenia, než sa vydáte na lov.

Nákupy v aplikácii: 11,99 dolárov – 34,99 dolárov za položku

Vlastnosti:

Zobrazené sú topografické mapy, cesty, jazerá, rieky. Viditeľné sú aj mapy a chodníky pre použitie v automobile. Funkcia GPS je skutočne záchranca života.

Pozoruhodná funkcia:

S touto aplikáciou môžete zanechať stopu strúhanky. Odfoťte niečo zaujímavé počas svojich ciest, ktoré je možné označiť na mape GPS.

Ak chcete ustúpiť a cítiť sa stratení, môžete ľahko vidieť pamiatky a vystopovať cestu späť.

Stiahnuť na Google Play

3. Lovecké hovory – zadarmo

  Lovecké hovory

Volanie prírody

Hunting Calls je presne to, čo znie jeho názov (určené slovnou hračkou). Aplikácia má veľkú zbierku poľovníckych hovorov a pokrýva širokú škálu zvierat.

Aj keď sú mnohé hovory účinné a presné, skutočné obmedzenia pochádzajú z vášho zariadenia. Android smartphones nie sú známi svojimi hlasnými a výkonnými reproduktormi, takže hovory nie sú také účinné.

Stále budem odporúčať starý dobrý ručný hovor, alebo ak si to môžete dovoliť, hovor zapíska.

Vlastnosti:

Kvalita zvuku je špičková. Medzi jeleňovité hovory patria žblnkot, pískanie a grganie. Turecku sa tiež dostáva veľkej pozornosti.

Pozoruhodná funkcia:

Dlho stlačte hovor a môžete ho nastaviť ako upozornenie alebo vyzváňací tón hovoru. Je to skvelý spôsob, ako dostávať upozornenia! Pri kempovaní nezabudnite vypnúť telefón; nechcete žiadne večerné prekvapenia.

Stiahnuť na Google Play

4. Rybolov a poľovníctvo-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Rybárske a poľovnícke aplikácie pre Android

Čas zabíjať

Rybolov a lov Solunar Time je mimoriadne efektívna aplikácia na predpovedanie. Aplikácia je založená na teórii solunárnych tabuliek a určí správny čas kŕmenia zvierat a rýb. To vám dáva veľkú šancu chytiť korisť v jej najslabšom stave.

Okrem toho vám aplikácia umožňuje plánovať lov alebo rybársky výlet pri meraní ideálnych podmienok. Aplikácia má tiež podrobnosti o menších a väčších časoch a aktivitách kŕmenia.

Nákup v aplikácii: $30,00 za položku

Vlastnosti:

Skvelé rozhranie, ktoré je príjemné a efektívne. Časovanie východu a západu slnka. Zobrazuje aktuálne počasie a 5 predpoveď dní.

Pozoruhodná funkcia:

Svoje obľúbené miesta si môžete uložiť na mapu, ku ktorej sa potom v prípade potreby dostanete.

Stiahnuť na Google Play

5. SAS Survival Guide – zadarmo a $50,99

Sprievodca SAS Survibal

Kniha prežitia

5. Bezplatná verzia

Jedna z najdôležitejších aplikácií v 5 Najlepšie lovecké aplikácie pre zoznam Android, SAS Survival Guide je o prežití. Aj keď to nie je priamo poľovnícka aplikácia, pomôže vám to ľahko prežiť divočinu.

Mnoho ľudí pri love neberie do úvahy neisté veci, a aj keď ste ostrieľaný poľovník; nie je na škodu byť pripravený.

Táto šikovná aplikácia vám umožní prežiť lov a rozobrať ho v jednom kuse. Túto aplikáciu vrelo odporúčam novým tvorcom lovcov.

Vlastnosti:

Pevné rozhranie, ktoré je príjemné pre oči. Základné informácie o veciach, ako je zakladanie ohňa. Navigujte sa pomocou hviezd.

Pozoruhodná funkcia:

Existuje 100 kvízov na zistenie pripravenosti na pole. Odporúčam vám vziať si to skôr, ako sa pustíte do dobrodružstva.

Stiahnuť na Google Play

5.B Platená verzia

Platená verzia aplikácie je skvelá. Existujú 9 kapitoly, 16 videí a fotogalérií na posilnenie vášho boja o prežitie divočiny.

K aplikácii je dodávaná aj signalizácia podľa morzeovky, slnečný kompas a kontrolný zoznam na prežitie. Túto aplikáciu odporúčam každému terénnemu dobrodruhovi a turistovi.

Stiahnuť na Google Play

Záver:

Toto sú tí 5 najlepšie lovecké aplikácie pre Android, ktoré sú neustále aktualizované a aktívne. Aj keď je k dispozícii niekoľko ďalších poľovníckych aplikácií, aktívne sa na nich nepracuje. Pred odchodom by som rád uviedol niekoľko návrhov.

Nezabudnite, že zviera, ktoré lovíte, je živé, buďte k nim teda láskaví. Nelovte to, čo nepotrebujete, a snažte sa získať čistý záber. Aj keď vám chýbajú životne dôležité orgány, použite nabrúsený bowie nôž, aby ste zvieraťu uľahčili bolesť.

Iste, používanie hry Buckshot na balík husí sa zdá byť úžasné, ale nerobte to. Ak máte v pláne zjesť všetky padlé vtáky, v každom prípade pokračujte, ale len kvôli chichotaniu sa to nie je správne.

To isté platí pre tých, ktorí „lovia ryby“ pomocou dynamitu. Ak máte nejaké návrhy na lovca nováčikov ako ja, pokojne sa s nimi podeľte v komentároch.