5 Najlep┼íie pluginy kontaktn├Żch formul├írov pre WordPress v porovnan├ş

H─żad├íte na svoj web WordPress prida┼ą kontaktn├Ż formul├ír? Nie ste si ist├ş, ktor├Ż z doplnkov├Żch modulov kontaktn├ęho formul├íra programu WordPress vy┼íe 1625 pou┼żi┼ą? V tomto ─Źl├ínku sme vybrali 5 Najlep┼íie doplnky pre kontaktn├ę formul├íre pre WordPress a porovn├ívame ich v├Żhody a nev├Żhody, tak┼że m├┤┼żete ─żahko prida┼ą kontaktn├Ż formul├ír vo WordPress.

Ak├Ż je najlep┼í├ş doplnok formul├írov WordPress? (Video)

Odpove─Ć na najlep┼í├ş doplnok formul├írov WordPress sa l├ş┼íi v z├ívislosti od va┼íich potrieb a pr├şpadov pou┼żitia. K├Żm WPForms je najr├Żchlej┼íie rast├║ci doplnok formul├írov WordPress, v niektor├Żch pr├şpadoch m├┤┼że by┼ą vhodnej┼í├ş Formidable Forms alebo in├Ż plugin. Preto sme vytvorili komplexn├ęho sprievodcu videom, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że vybra┼ą najlep┼í├ş gener├ítor formul├írov WordPress.

Prihláste sa na odber WPBeginner

Ak sa v├ím video nep├í─Źi, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş.

1, WPForms

WPForms je doplnok pre kontaktn├Ż formul├ír WordPress, ktor├Ż je pre za─Źiato─Źn├şkov najpriaznivej┼í├ş. Pou┼ż├şvame ho na WPBeginner a na v┼íetk├Żch na┼íich ─Ćal┼í├şch webov├Żch str├ínkach. WPForms je vytvoren├Ż rovnak├Żm t├şmom ako WPBeginner s jedn├Żm cie─żom: vytvori┼ą doplnok formul├írov WordPress, ktor├Ż je oboje ─żahk├ę a v├Żkonn├ę,

Doplnok WPForms Best WordPress Contact Form Plugin

Pros

N├ístroj na vytv├íranie a ukladanie online formul├írov WPForms z neho rob├ş najjednoduch┼íie pou┼żite─żn├Ż doplnok pre formul├íre pre WordPress.

WPForms Lite je k dispoz├şcii zadarmo z ofici├ílneho adres├íra doplnkov WordPress, ─Źo znamen├í, ┼że ho m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą na ─żubovo─żn├Ż po─Źet serverov zadarmo.

Bezplatn├í verzia obsahuje v┼íetky z├íkladn├ę funkcie kontaktn├ęho formul├íra vr├ítane z├íkladn├Żch pol├ş formul├íra, captcha na ochranu proti spamu, e-mailov├Żch ozn├ímen├ş a str├ínky s po─Ćakovan├şm za potvrdenie formul├íra.

Pr├ęmiov├í verzia v├ím umo┼ż┼łuje roz┼í├şri┼ą funk─Źnos┼ą, tak┼że m├┤┼żete vytv├íra┼ą ak├Żko─żvek typ formul├írov, ako s├║ napr├şklad viacstr├ínkov├ę formul├íre, e-mailov├ę predplatn├ę, platobn├ę formul├íre, objedn├ívkov├ę formul├íre a ─Ćal┼íie.

WPForms pro tie┼ż prich├ídza s ─Ćal┼í├şmi v├Żkonn├Żmi po─żami a funkciami formul├íra, ako je inteligentn├í podmienen├í logika, nahr├ívanie s├║borov, geografick├ę umiestnenie, funkcia podpisu, opustenie formul├íra, obsah odoslan├Ż pou┼ż├şvate─żom (n├ísledn├ę odoslania), prihl├ísenie a registr├ícia pou┼ż├şvate─ża pre WordPress a viac ako 150 vopred pripraven├Żch formul├írov.

Na hlavnom paneli programu WordPress m├┤┼żete zobrazi┼ą v┼íetky odoslan├ę formul├íre a tie┼ż dost├íva┼ą osobn├ę e-mailov├ę upozornenia. M├┤┼żete dokonca nastavi┼ą podmienen├ę upozornenia, aby ste dostali upozornenie na spr├ívnu osobu vo svojom t├şme.

Plugin WPForms Polls and Surveys Plugin je z─Ćaleka najlep┼í├şm rie┼íen├şm prieskumu WordPress na trhu. Dod├íva sa s interakt├şvnymi preh─żadmi prieskumov, prieskumami v re├ílnom ─Źase pre WordPress a v┼íetk├Żmi inteligentn├Żmi oblas┼ąami prieskumu, ako s├║ hodnotenia hviezdi─Źkami, Likertova stupnica, NPS at─Ć. To v├ím u┼íetr├ş mo┼żnos┼ą plati┼ą ─Ćal┼íie predplatn├ę za drah├ę prieskumn├ę platformy ako Survey Monkey.

Maj├║ tie┼ż rie┼íenie vstupnej str├ínky s formul├írmi, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri vytv├íran├ş str├ínok formul├írov bez rozpty─żovania vo WordPress, v─Ćaka ─Źomu s├║ WPForms najlep┼íou alternat├şvou Wufoo a Google Forms pre WordPress.

Spolo─Źnos┼ą WPForms ned├ívno ozn├ímila aj podpis Konverzn├Żch formul├írov pre WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą mieru dokon─Źenia formul├íra t├Żm, ┼że sa va┼íe formul├íre c├ştia ─żudskej┼íie.

WPForms sa integruje do v┼íetk├Żch popul├írnych e-mailov├Żch marketingov├Żch slu┼żieb a platobn├Żch platforiem, ako s├║ Stripe a PayPal. Dokumenty a pr├şru─Źky s├║ k dispoz├şcii spolu s emailovou podporou a Facebook skupina, ktor├í v├ím pom├┤┼że, ke─Ć ju potrebujete.

WPForms pou┼ż├şva viac ako 3 Mili├│ny webov├Żch str├ínok a vybudovali si celkom loj├ílny (pozri: Recenzie pou┼ż├şvate─żov WPForms).

Zápory

Aj ke─Ć je Lite verzia bezplatn├í, mali by ste inovova┼ą na WPForms Pro, aby ste odomkli v├Żkonnej┼íie funkcie.

Hoci WPForms je siln├Ż, cie─ż ─Ź├şslo jedna 1 tohto doplnku m├í u─żah─Źi┼ą pou┼ż├şvanie. Preto nem├í zlo┼żitej┼íie funkcie, ktor├ę pon├║kaj├║ in├ę doplnkov├ę formul├íre.

Okrem toho je WPForms bezpochyby najlep┼í├şm tvorcom formul├írov WordPress na trhu.

Pou┼ż├şvatelia WPBeginner m├┤┼żu pou┼żi┼ą tento kup├│n WPForms, ktor├Ż v├ím d├í 50% z─żavu na pr├ęmiov├║ verziu WPForms.

Z├şskajte WPForms Pro teraz ┬╗

Pr├şpadne m├┤┼żete za─Źa┼ą s WPForms Lite zadarmo, ─Źo je pod─ża n├í┼ího n├ízoru najlep┼í├ş bezplatn├Ż doplnok formul├íra WordPress.

Cousin: Ak ste registrovan├í neziskov├í organiz├ícia, m├┤┼żete ma┼ą n├írok na neziskov├║ z─żavu WPForms, ktor├í v├ím pon├║ka 75% z─żavu z be┼żnej ceny. WPForms miluje podporu neziskov├Żch organiz├íci├ş na zlep┼íenie sveta.

2, ├Ü┼żasn├ę formul├íre

Formidable Forms je najpokro─Źilej┼í├ş doplnok formul├írov WordPress na trhu. ┼ápecializuj├║ sa na pomoc v├Żvoj├írom pri r├Żchlom zostavovan├ş komplexn├Żch rie┼íen├ş zameran├Żch na formul├íre.

Skvel├Ż doplnok WordPress pre pokro─Źil├ę formul├íre

Pros

Formidable je univerz├ílny n├ístroj na vytv├íranie formul├írov WordPress, ktor├Ż obsahuje v├Żkonn├ę doplnky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu presahova┼ą r├ímec jednoduch├Żch kontaktn├Żch formul├írov.

Pomocou impozantn├ęho drag-and-drop rozhrania m├┤┼żete vytv├íra┼ą pokro─Źil├ę formul├íre, ako s├║ dotazn├şky, prieskumy, platobn├ę formul├íre, registra─Źn├ę formul├íre, profilov├ę formul├íre a ─Ćal┼íie.

Pokro─Źil├ş pou┼ż├şvatelia bud├║ funkciu Formidable Views skuto─Źne milova┼ą, preto┼że v├ím umo┼ż┼łuje form├ítova┼ą, filtrova┼ą a zobrazova┼ą ├║daje odoslan├ę pou┼ż├şvate─żmi na klientskom rozhran├ş va┼íich webov├Żch str├ínok. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na vytvorenie rie┼íen├ş zameran├Żch na formul├íre, ako s├║ adres├íre, zoznamy ├║loh, kalend├íre udalost├ş, syst├ęmy riadenia, syst├ęmy hodnotenia a ─Ćal┼íie.

M├┤┼żete pou┼żi┼ą pokro─Źil├ę v├Żpo─Źtov├ę polia spolo─Źnosti Formidable na vytvorenie v├Żkonn├Żch objedn├ívkov├Żch formul├írov, ako aj inteligentn├Żch kalkula─Źiek, ako s├║ Hypotek├írna kalkula─Źka, Kalkula─Źka platieb za aut├í, Vy┼żiada┼ą kalkula─Źku ponuky a ─Ćal┼íie.

├Ü┼żasn├í integr├ícia so v┼íetk├Żmi popul├írnymi platbami a e-mailov├Żmi marketingov├Żmi platformami.

Maj├║ tie┼ż siln├║ integr├íciu WooCommerce, ktor├í v├ím pom├┤┼że vytv├íra┼ą formul├íre produktov a dokonca aj formul├íre konfigur├ítorov produktov WooCommerce, ktor├ę odkazuj├║ priamo na v├í┼í ko┼í├şk.

Zápory

├Ü┼żasn├Ż tvorca formul├írov nie je tak├Ż intuit├şvny ako WPForms, preto┼że sa zameriava na pokro─Źil├Żch pou┼ż├şvate─żov a v├Żvoj├írov.

Vyrovn├íva to v┼íak t├Żm, ┼że je najroz┼í├şrite─żnej┼í├şm rie┼íen├şm na trhu. Ak ste v├Żvoj├ír alebo agent├║ra, ktor├í sa sna┼ż├ş vytv├íra┼ą rie┼íenia zalo┼żen├ę na formul├íroch alebo webov├ę aplik├ície zalo┼żen├ę na ├║dajoch, ni─Ź na trhu sa bl├ş┼żi k Formidable Forms.

3, Formy gravitácie

Gravity Forms je doplnok na tvorbu formul├írov WordPress, ktor├Ż sa dod├íva s mnoh├Żmi pokro─Źil├Żmi funkciami a funkciami. ┼ápecializuj├║ sa tie┼ż na pomoc v├Żvoj├írom pri vytv├íran├ş komplexn├Żch rie┼íen├ş s├║visiacich s tvarom.

Gravita─Źn├ę formul├íre WordPress

Pros

Gravity Forms je v├Żkonn├Ż plugin pre drag and drop kontaktn├Ż formul├ír pre WordPress.

S pomocou ─Ćal┼í├şch doplnkov je mo┼żn├ę pomocou aplik├ície Gravity Forms vytv├íra┼ą prieskumy, dotazn├şky, obsah zadan├Ż pou┼ż├şvate─żmi a dokonca aj webov├Ż adres├ír.

Dod├íva sa s pr├ęmiov├Żmi mo┼żnos┼ąami podpory, ako s├║ FAQ, Knowledge Base, F├│ra a E-mailov├í podpora. To znamen├í, ┼że pomoc je k dispoz├şcii, ke─Ć ju potrebujete.

Zápory

Gravita─Źn├ę formul├íre nemaj├║ bezplatn├║ verziu, tak┼że to m├┤┼że by┼ą o nie─Źo drah┼íie ako in├ę pluginy kontaktn├Żch formul├írov WordPress. Ak ho v┼íak pou┼ż├şvate na viacer├Żch weboch a projektoch, n├íklady by nemali by┼ą ve─żk├Żm probl├ęmom.

4, Tvary Ninja

Ninja Forms je bezplatn├Ż doplnok pre kontaktn├Ż formul├ír pre WordPress. M├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż na vytvorenie vysoko interakt├şvnych tvarov s minim├ílnym ├║sil├şm.

Ninja Forms WordPress Plugin pre vytváranie formulárov

Pros

Z├íkladn├Ż doplnok pre formul├íre Ninja je k dispoz├şcii zadarmo v ofici├ílnom ├║lo┼żisku WordPress. To znamen├í, ┼że si ho m├┤┼żete stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą na ─żubovo─żn├Ż po─Źet str├ínok.

Existuj├║ pr├ęmiov├ę roz┼í├şrenia, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ roz┼í├şri┼ą funk─Źnos┼ą Ninja Forms, ako je napr├şklad pripojenie k monitoru kampan├ş, nov├ę knihy, predajcovia, ozn├ímenia SMS at─Ć.

Existuje u┼żito─Źn├í mo┼żnos┼ą podpory komunity, ako aj podpora dokument├ície, pr├şru─Źiek a e-mailu.

Zápory

Hoci je hlavn├Ż doplnok k dispoz├şcii zadarmo, roz┼í├şrenia nie s├║. N├íkup dvoch alebo viacer├Żch roz┼í├şren├ş alebo dokonca bal├şka v├Żvoj├írov v├ís bude st├í┼ą takmer rovnak├║ sumu ako WPForms alebo Formidable Forms.

5, Kontaktn├Ż formul├ír 7

Kontaktn├Ż formul├ír v┼íak neodpor├║─Źame 7Tento zoznam nie je mo┼żn├ę vyplni┼ą bez najstar┼íieho doplnku kontaktn├ęho formul├íra stiahnut├ęho z ofici├ílneho adres├íra doplnkov WordPress.

Kontaktn├Ż formul├ír 7 Bezplatn├Ż doplnok pre kontaktn├Ż formul├ír WordPress

Pros

Cena je pravdepodobne najd├┤le┼żitej┼íou v├Żhodou pou┼żitia kontaktn├ęho formul├íra 7, M├┤┼żete ho nain┼ítalova┼ą na ─żubovo─żn├Ż po─Źet miest.

Aj ke─Ć h─żad├íte bezplatn├Ż doplnok pre formul├íre WordPress, WPForms Lite, Formidable Forms a Ninja Forms s├║ v├Żrazne lep┼íie rie┼íenia ako kontaktn├Ż formul├ír 7,

Existuje nieko─żko doplnkov tret├şch str├ín, ktor├ę funguj├║ ako ─Ćal┼íie doplnky pre kontaktn├Ż formul├ír 7, V├Ą─Ź┼íina z nich je k dispoz├şcii zadarmo.

Zápory

Kontaktn├Ż formul├ír 7 Vytvorenie z├íkladn├ęho kontaktn├ęho formul├íra pre v├í┼í blog je podpriemern├Żm rie┼íen├şm. Je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę nastavi┼ą ho pre ├║pln├Żch za─Źiato─Źn├şkov. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie nie je v├┤bec intuit├şvne.

Ke─Ć┼że ide o bezplatn├Ż doplnok, mo┼żnosti podpory s├║ obmedzen├ę.

Pre kontaktn├Ż formul├ír je k dispoz├şcii nieko─żko doplnkov tret├şch str├ín 7, ale ofici├ílna webov├í str├ínka doplnkov nem├í adres├ír z├ísuvn├Żch modulov, ─Źo s┼ąa┼żuje n├íjdenie doplnkov na roz┼í├şrenie funkci├ş z├íkladn├ęho doplnku.

Ak├Ż je najlep┼í├ş doplnok kontaktn├ęho formul├íra pre WordPress?

V┼íetky doplnky, ktor├ę sme spomenuli v tomto ─Źl├ínku, v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą vytvori┼ą doplnok pre kontaktn├Ż formul├ír. Rozhodovanie o najlep┼íom doplnku WordPress na vytv├íranie formul├írov sa v┼íak l├ş┼íi v z├ívislosti od va┼íich potrieb.

Ak ste za─Źiato─Źn├şk a nechcete m├ş┼ła┼ą peniaze, pou┼żite WPForms Lite.

Ak ste vlastn├şkom firmy a chcete vytv├íra┼ą v├Żkonn├ę formul├íre bez toho, aby ste sa nau─Źili k├│d alebo najali v├Żvoj├íra, cho─Ćte na verziu WPForms Pro.

Ak ste v├Żvoj├ír, ktor├Ż sa sna┼ż├ş vytvori┼ą komplexnej┼íie formul├íre, neexistuje lep┼íie rie┼íenie ako formul├íre.

N├í┼í v┼íeobecn├Ż v├Żber pre najlep┼í├ş doplnok kontaktn├ęho formul├íra WordPress je WPForms.

D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca pomohol vybra┼ą najlep┼í├ş doplnok kontaktn├ęho formul├íra pre va┼íe str├ínky WordPress. M├┤┼żete si tie┼ż pozrie┼ą na┼íu pr├şru─Źku o najlep┼í├şch doplnkoch na tvorbu str├ínok WordPress a porovn├ívan├Żch najlep┼í├şch z├ílohovac├şch doplnkoch WordPress (v├Żhody a nev├Żhody).

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,