5 Najlepšie PC monitory so vstavanými reproduktormi pod 300 dolárov

Ak veľa sedíte pred počítačom, musíte si byť vedomí dôležitosti zvukového výstupu. Od streamingu vašich obľúbených dokumentov na Netflixu až po počúvanie obľúbenej hudby počas prestávok je audio výstup počítača rovnako dôležitý ako displej. Často sme však obmedzení priestorom na stole a veľmi málo monitorov PC má vstavané reproduktory, najmä v cenovom rozpätí 300 dolárov. Aj keď sú zriedkavé, existujú.

Najlepšie PC monitory so zabudovanými reproduktormi do 300

Viem, že je veľmi ľahké pripojiť externý reproduktor k počítaču, ale je užitočné mať vstavaný reproduktor, najmä pre každodenné úlohy alebo ak chcete sledovať niečo v pomerne nízkej hlasitosti.

Takže, ak sa chcete pozrieť na najlepšie dostupné PC monitory so vstavanými reproduktormi, tu sú naše odporúčania.

Note: Počítačové monitory v tomto cenovom bode zvyčajne neposkytujú najlepší a najvyšší stupeň zvukových zážitkov na vysokej úrovni. Podľa toho upravte svoje očakávania.

1, 27-palcový monitor AcS V277U WQHD FreeSync

A nekončí to tam. Má IPS LCD obrazovku, ktorá dokáže vytvoriť 100% farebný priestor sRGB. Preto je vhodný aj pre prácu s grafickým dizajnom a bohatým spracovaním obsahu.

Kvalita obrazu je ostrá a svieža a niekoľko používateľov to oceňuje vo svojich recenziách Amazon, Odteraz tento monitor získal viac ako 75% pozitívnych recenzií.

Najlepšie PC monitory so vstavanými reproduktormi do 300 aker2

Rečníci v tomto sú slušní. Aj keď to nie je skvelé, budú fungovať dobre pri pravidelných činnostiach počúvania skladieb alebo sledovania webových seriálov.

Na vrchu získate upevnenie VESA, takže môžete dúfať v čistší vzhľad stola a stále si vychutnať zvuk z neho.

2, Asus MZ27AQ Designo

Zvláštnosťou tohto monitora je, že podporuje 100% sRGB, vďaka čomu je ideálny pre úpravy fotografií a ďalšie úlohy citlivé na farby. Preto má vo svojom modeli názov Designo.

Najlepšie PC monitory so vstavanými reproduktormi pod 300 asus2

Pokiaľ ide o hlavný bod, tento monitor Asus spája dva 6W reproduktory, ktoré vyvinula spoločnosť Harmon Kardon. Sú spojené s 5W mini subwooferom. Spoločne vám poskytnú slušný zvukový zážitok. Zvuk nie je tlmený a je jasný a hlasný. V skutočnosti je málo používateľov Amazon porovnajte zvukový výstup s výstupom z prenosných počítačov.

Okrem toho je kvalita obrazu ostrá a doposiaľ sa tomuto monitoru podarilo získať 74% pozitívnych recenzií, pričom používatelia mali radi jeho kvalitu obrazu, jas a cenovú ponuku.

Tento monitor však nie je bez obmedzenia. Jednak chýba podpora pre NVIDIA G-Sync alebo AMD FreeSync, čo znamená, že nebude uprednostňovať hráčov s najnovšími grafickými kartami NVIDIA alebo AMD, aby poskytovali bezproblémový herný zážitok.

3, Dell S Series 23.8-inch monitor (S3219D)

V čase písania tohto článku VA tento panel VA získal hodnotenie 4,6- hviezdy z 5 na Amazon, pričom používatelia oceňujú tento herný monitor svojou kvalitou obrazu a obrazovky.

Pre tých, ktorí si neuvedomujú, panely VA zvyčajne vymieňajú tmavšiu čiernu farbu vďaka lepšiemu kontrastnému pomeru v porovnaní s panelmi IPS a TN.

Najlepšie PC monitory so vstavanými reproduktormi do 300 dell s3219 2

Aj keď tento monitor série Dell obsahuje sadu reproduktorov na spustenie, existuje len niekoľko rovnakých nastavení, okrem tých, ktoré vám umožňujú ovládať hlasitosť prostredníctvom zabudovanej ponuky.

Okrem toho je kvalita zvuku slušná a pri všeobecnom používaní sa ukazuje ako veľmi užitočná.

4, 27-palcový zakrivený monitor Samsung C27F591 (IT LC27F591FDNXZA)

Aj keď ho možno budete musieť kalibrovať podľa svojich preferencií, môžete si byť istí jeho kontrastným pomerom a kvalitou obrazu. Táto obrazovka FHD sa môže pochváliť hlbokou čiernou a žiarivými farbami a nepochybne ide o hlavné miesto predaja tohto monitora.

Najlepšie počítačové monitory so zabudovanými reproduktormi do 300 Samsung IT LC27 F591 FDNXZA2

Ako sme však uviedli vyššie, 5W reproduktory v tomto monitore zaberajú oveľa menšie lôžko, pokiaľ ide o výkon. Na druhej strane by ste mohli počuť basy a punč v piesňach a videách.

Avšak, podľa ľudí v Trusted Reviews, tento panel VA potrebuje trochu vylepšenia.

Pokiaľ ide o celkovú skúsenosť, táto má kladné hodnotenie 67% a používatelia hovoria vysoko o kvalite obrazu.

5, BenQ EL2870U 28 palcový HDR 4K herný monitor

Kvalita obrazu je pomerne dobrá a pri prezeraní obsahu môžete zapnúť HDR. Neočakávajte však, že bude kvalitou obsahu HDR odfúknutý. Preferencie farieb a kontrastu sa medzi ľuďmi líšia. Preto ho jednoducho necháme a navrhneme, aby ste si tento monitor vyskúšali, ak ho plánujete kúpiť iba za dostupnú funkciu HDR10.

Na prednom ráme je viditeľne viditeľné tlačidlo, ktoré uľahčuje celý proces.

Monitor nesie v spodnej časti snímač, ktorý upravuje teplotu farby panelu podľa okolitého osvetlenia. Áno, je to ako vo vašom telefóne funkcia automatického jasu.

Okrem toho môžete vyladiť displej podľa svojho MacBooku, ak ho vlastníte (pre MacBook skontrolujte tvrdé puzdrá).

Najlepšie PC monitory so vstavanými reproduktormi do 300 benq2

Pokiaľ ide o reproduktory tohto monitora, mnohí používatelia oceňujú jeho kvalitu. Sú hlasné a jasné a v tomto cenovom rozpätí nenájdete obvyklé tlmenie hluku, ktoré je spojené s väčšinou monitorov.

Spievajte a pracujte

S týmito reproduktormi budete môcť ľahko zlúčiť svoju prácu a hrať sa. Tieto monitory sú vynikajúce pre základné výpočty a použitie v domácnosti (niektoré dokonca vynikajú pri hraní hier a úprav fotografií). Musíte len nájsť kvalitu zvuku. Ak chcete niečo nahlas, môžete sa vyrovnať s modelom BenQ alebo Asus.

Ak však chcete niečo celkom základné, jeden z týchto monitorov bude fungovať jednoducho skvele.

Ďalej: Hľadáte bezdrôtové reproduktory, ktoré idú s vaším monitorom? Prečítajte si nasledujúce porovnanie medzi Anker Soundcore Flare a JBL Flip 4 urobiť informované rozhodnutie.