5 Najlepšie odpaľovače pre tablety Android

Napriek zdieľaniu rovnakého skvelého mobilného operačného systému sa telefóny a tablety navzájom líšia. Preto zostavujeme zoznam najlepšieho spúšťača pre tablety s Androidom. Ak sledujete moje záznamy v minulosti, môžete si všimnúť, že som trochu nadšenec prispôsobovania. Milujem vyladenie svojich zariadení s Androidom a ich prispôsobenie. Starostlivou správou môžete zmeniť celý vzhľad svojho zariadenia na niečo úžasné. Našťastie je platforma Android rajom pre vlastné spúšťače a miniaplikácie.

Najlepšie odpaľovače pre tablety Android sú navrhnuté tak, aby sa s nimi dalo ľahko manipulovať a ovládať. The 7 palcové tablety sa ovládajú oveľa jednoduchšie, ako povedzme 10.1 palcové, ktoré sa práve uvoľňujú. Vážne som mal problémy s používaním svojich bratrancov Galaxy Note Pro 12, ktorý je tabletom s uhlopriečkou 12 palcov. Bolo to ako držať notebook a používať ho bez myši (bolo to neuveriteľné). Najlepšie odpaľovače pre tablety s Androidom nemusia túto divokú kobylu skrotiť, ale určite vám pomôžu prispôsobiť si zážitok podľa svojich predstáv.

Poznámka: Najlepšie odpaľovače pre tablety s Androidom boli testované na Asus Memo Pad 7 HD. Aplikácie fungovali dobre a nevyskytli sa žiadne problémy. Väčšina aplikácií prichádza s nákupmi v aplikácii a v niektorých prípadoch skutočne vylepšujú funkcie.

1. Spustite spúšťač-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Spustite spúšťač

Go To Guy

Ak potrebujete jednoduchý a ľahko použiteľný spúšťač, potom je Go Launcher pre vás to najlepšie. Tento spúšťač bol tiež zahrnutý v našich najlepších spúšťačoch pre zoznam Android a dostal sa aj do tohto zoznamu. Vďaka tomuto druhu bezplatného spúšťača pre tablety je váš tablet čistý a čistý na jeden dotyk.

Okrúhle ikony vyzerajú úžasne na upokojujúcom pozadí; našťastie je launcher dodávaný aj s niekoľkými takýmito pozadiami. Aj keď to nie je dôvod, prečo to odporúčam, pretože je to viac ako 10 000 bezplatných tém, ktoré si môžete stiahnuť. To znamená, že každý deň môže byť nový deň s nainštalovaným programom Go Launcher na vašom milovanom tablete.

Ak máte záujem o rozšírenie funkcií aplikácie, môžete investovať aj do profesionálnej verzie. Pro verziu je možné kúpiť priamo z aplikácie a umožní viacdotykový prístup k základným funkciám a novým prechodovým efektom. V aplikácii nebudú predovšetkým žiadne sponzorované správy ani reklamy.

Nákupy v aplikácii: $00,99 – 29,99 dolárov za položku

Vlastnosti:

Niektoré skutočne plynulé animácie prechodu. Dodáva sa s 15 bezplatnými widgetmi. 25 plus efektne vyzerajúcich prechodových efektov.

Pozoruhodná funkcia:

Pomocou spúšťača Go Launcher budete môcť spúšťať aplikácie tým, že im priradíte gestá. To vám umožní spustiť aplikácie, ktoré často používate, jediným pohybom prsta. Túto metódu používam na odstránenie všetkých ďalších ikon z môjho doku.

Stiahnuť na Google Play

2. Spúšťač sólo – zadarmo

Sólové odpaľovače pre tablety Android

Nikdy neopustil sólo

Solo Launcher je to, čo nazývam skutočný bezplatný spúšťač pre tablety s Androidom. Iste, príležitostne sa so spúšťačom môže objaviť reklama, ale je to veľmi zriedkavé. Aplikácia má tiež niektoré z najlepšie vyzerajúcich systémov na správu aplikácií, vďaka ktorým sa ostatné spúšťače môžu hanbiť. Nie preto som to zaradil na druhé miesto v zozname najlepších odpaľovačov pre tablety s Androidom. Je to preto, že launcher je jedným z najľahších odpaľovačov v okolí, bol to tiež hodnotný uchádzač o najľahší launcher pre Android.

Vlastnosti:

Dodáva sa s funkciou inteligentného vyhľadávania. Ľahko priraďte ťahy, kohútiky a štipky. Mnoho bezplatných tém je k dispozícii zadarmo.

Pozoruhodná funkcia:

Aplikácia je úplne bezplatná, to znamená, že za povinnou výplatnou stenou nie je skrytý žiadny prémiový obsah. Toto je skutočne bezplatný spúšťač pre tablety s Androidom.

Stiahnuť na Google Play

3. Apex Launcher – zadarmo a $30,99

Apex Launcher

Hlboké prispôsobenia

3. Bezplatná verzia

Apex Launcher je fantastická aplikácia, ktorá prichádza s niekoľkými pôsobivými prispôsobeniami domovskej obrazovky. Niekoľko aplikácií vám umožňuje zmeniť veľkosť mriežky aplikácií hostených na domovskej obrazovke. Apex Launcher vám tiež umožňuje mať až 9 domovské obrazovky vo vašom tablete. Aplikácia má tiež nekonečné alebo elastické posúvanie na všetkých, domácich obrazovkách, zásuvke aplikácie a dokonca aj na doku.

Naozaj milujem efektné prechodové efekty, ktoré je možné použiť na posúvanie sa po stránkach aplikácií; Mne sa tá kocka osobne páčila kvôli jej 3D indukčnému efektu. Najlepšia časť tohto spúšťača je, že môžete ľahko skryť prvky, ktoré nechcete, a zaplniť tak vašu domovskú obrazovku. Môžete odstrániť vyhľadávací panel, stavový riadok alebo, ak chcete, tiež vykopnúť dok.

Vlastnosti:

Aplikácie je možné zoskupiť do úhľadných priečinkov. Ikony priečinkov je možné ľahko prispôsobiť. Dodáva sa s viacerými štýlmi zásuviek.

Pozoruhodná funkcia:

Na domovskej obrazovke ste urobili niekoľko múdrych úprav, pridali ste ich do zodpovedajúceho pozadia a miniaplikácií a usporiadali ste aplikácie v perfektnom poradí. Teraz nechcete, aby to všetko niekto zničil, však? Apex Launcher vám umožňuje uzamknúť obrazovky, takže nie je možné vykonávať žiadne zmeny. Žiadne dieťa vám teda nebude môcť pokaziť domovskú obrazovku.

Stiahnuť na Google Play

3.B Platená verzia

Ak zaplatíte niekoľko dolárov, budete môcť odomknúť výkonné prispôsobenia zásuviek, ako sú neobmedzené karty a priečinky. Získate tiež akciu potiahnutím prstom po doku a ďalšie možnosti gest. K dispozícii bude aj vylepšená podpora priečinkov a rozšírená podpora miniaplikácií. Celkovo povedané, ak milujete to, čo vidíte v bezplatnej verzii, je to prirodzený vývoj k oveľa lepšiemu zážitku.

Stiahnuť na Google Play

Záver:

Toto boli tí 5 najlepšie odpaľovače pre tablety s Androidom. Ak máte pocit, že by ste mohli potrebovať malú rýchlosť, môžete sa tiež pozrieť na najrýchlejší spúšťač systému Android. Som si celkom istý, že som vynechal mnoho skvelých odpaľovačov, ktoré je možné perfektne použiť na tabletoch. Ale práve tieto sú trendové a získavajú zdravé hodnotenie na Google Play Store. Ak máte na tablete s Androidom zastrčený lepší spúšťač, podeľte sa o to so mnou v nižšie uvedených komentároch. Rád si pozriem vaše odporúčania.

ČO ĎALEJ: Ako môžem sledovať svoje úplné zdravie pomocou systému Android