5 Najlepšie nabíjačky pre Android v roku 2021 – rýchle a spoľahlivé nabíjačky

5 Najlepšie nabíjačky pre Android v roku 2021 - rýchle a spoľahlivé nabíjačky 1

Náhradné nabíjačky pre Android sú skutočne dobrý nápad. Vo svojej cestovnej súprave je vhodné mať ďalšiu nabíjačku pre Android. Vybrali sme tie najlepšie nabíjačky pre Android, ktoré dodajú vášmu telefónu potrebnú energiu za čo najrýchlejšie tempo. Okrem toho sa nemusíte obávať, koľko tieto poplatky stoja. Tieto nabíjačky pre Android sú rozhodne cenovo dostupné!

Keď sa chystáte na cesty, musíte si do auta vložiť náhradnú nabíjačku. Získajte najlepšiu nabíjačku do auta pre Android. Poďme sa pozrieť na zoznam najlepších nabíjačiek pre Android, aké môžete kedy mať. Pozrime sa, ako môže váš telefón rýchlejšie odšťavovať.

Najlepšie nabíjačky pre Android

Najlepšie nabíjačky pre Android

Súvisiace:

Ako nabíjať telefón so zlomeným portom nabíjačky

4 Najlepšie prenosné solárne nabíjačky pre telefóny s Androidom

5 Najlepšie rýchle nabíjačky pre Android – rýchlo si odšťavte telefón!

5 Najlepšia nabíjačka pre Android

Pred čímkoľvek iným, je dôležité pochopiť, že niektoré telefóny/tablety nie sú kompatibilné s funkciami týchto nabíjačiek. Napríklad zapojenie smartfónu, ktorý nepodporuje rýchle nabíjanie 3.0 na nabíjačku, ktorá je vybavená, bude sa nabíjať, ale oveľa pomalšie.

Okrem toho je výstupná rýchlosť nabíjania nabíjačky priamo úmerná vstupnej rýchlosti zariadenia a naopak.

Ak má telefón vstupnú rýchlosť nabíjania 5 V/2 A, nabíjačka bude mať pre svoj výkon rovnaké hodnotenie. Bez ohľadu na to, či je schopný produkovať 100W výkonu.

1. Anker PowerPort III mini

Najlepšia nabíjačka pre Android - Anker Power Mini IIIAnker Power Mini III

Je prekvapujúce, že Anker Power Mini III je 30-wattová nástenná nabíjačka. Má PowerIQ 3.0 port, ktorý poskytuje nabíjanie plnou rýchlosťou podporovaný technológiou Qualcomm Quick Charge a USB-C Power Delivery pre tablety, telefóny, prenosné počítače a ďalšie zariadenia, môže byť kompatibilný.

Nabíjačka pre Android je mimoriadne bezpečná a má funkcie, ktoré by úplne chránili vás a vaše zariadenie. Má ochranu proti preťaženiu a prepätiu, ktorá udržuje teplotu na normálnej úrovni.

Anker Power Mini III má hladký matný a lesklý dizajn detailov. Nakoniec modrá LED dióda na prednej strane dodáva chladný elitný vzhľad.

Súhrn špecifikácie produktu:

USB typu C. 3.0Kompatibilné so zariadeniami iPhone a AndroidCelkový výkon: 30W

Pomocou tejto mini nástennej nabíjačky môžete nabíjať telefón, prenosný počítač a tablet. Úžasné, však?

tlačidlo nákupu amazon

2. 18W nástenná nabíjačka AUKEY

Najlepšia nabíjačka pre Android - AUKEY USB CAUKEY USB C.

Chcete mini nabíjačku, ktorá zaistí rýchle nabíjanie vašich telefónov? Táto nabíjačka AUKEY je to pravé pre vás. Môžete ho dokonca držať vo vrecku, pretože má sklopné hroty, vďaka čomu je mimoriadne kompaktný.

Nemôžeme poprieť účinnosť AUKEY, pretože dokáže rýchlo nabíjať akékoľvek zariadenia USB typu C, s ktorými je kompatibilný. Je dokonca kompatibilný s Nintendo Switch.

Navyše sa nemusíme starať o jeho spoľahlivosť a bezpečnosť. Má vstavanú funkciu, ktorá chráni nástennú nabíjačku a vaše zariadenie. Táto funkcia chráni nabíjačku pred nadmerným prúdom, prebitím a prehriatím.

Je pripravená na cesty! Môžete si ho priniesť kdekoľvek.

Súhrn špecifikácie produktu:

USB typu C. 3.0Všestranná kompatibilitaCelkový príkon: 18W

Kompatibilita a efektivita nie je s AUKEY nikdy problémom.

tlačidlo nákupu amazon

Prečítajte si tiež:

The 7 Najlepší Samsung Galaxy Nabíjačky S9

Top 9 Rýchle nabíjačky do auta pre Android na nabíjanie zariadenia na cestách

5 Najlepšie bezdrôtové nabíjačky pre telefóny Samsung

3. Nabíjačka PD RAVPower USB-C s nástennou nabíjačkou GaN Tech 45W (USB typu C)

Najlepšia nabíjačka pre Android - RAVPowerRAVPower Pioneer

RAVPower je ultratenká nástenná nabíjačka s výkonom 45 wattov, ktorá dokáže nabiť zariadenia náročné na energiu. Zariadenie je možné nabíjať rýchlo, pretože je podporované rýchlosťou USB 3.

Vďaka inteligentnému senzoru je nástenná nabíjačka univerzálna kompatibilita. Dokáže okamžite rozpoznať a dodať efektívny a optimálny výkon na dobíjanie zariadení. Okrem toho si nemusíte robiť starosti, pretože má vlastnú ochrannú ochranu, ktorá zvyšuje bezpečnosť a spoľahlivosť. Zabraňuje prebíjaniu, prehrievaniu a skratu nástennej nabíjačky.

Je dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli nosiť so sebou a nosiť so sebou na cesty. Jeho univerzálnosť mu umožňuje nabíjať akékoľvek zariadenie, ktoré používate.

Súhrn popisu produktu:

USB typu C. 3.0 Univerzálna kompatibilita (univerzálna nabíjačka mobilných telefónov) Celkový výkon: 45W

Radi by ste mali RAVPower, ktorý telefónu poskytuje efektívnu výdrž batérie.

tlačidlo nákupu amazon

4. Rýchle nabíjanie PowerBear 3.0 Nástenná nabíjačka

Najlepšia nabíjačka pre Android - PowerBearPowerBear

Môžete zvážiť PowerBear pre svoj vlajkový smartphone pre Android. Podporuje ho Qualcomm Quick Charge s rýchlosťou 3.0. Skutočne budete očakávať, že váš telefón bude šťavieť rýchlejšie ako predtým! Má 18 W, čo z neho robí najsilnejšiu a najrýchlejšiu nabíjačku na stenu.

PowerBear je univerzálne kompatibilná nabíjačka s akýmkoľvek zariadením. Jeho kompaktný dizajn vám umožní nosiť ho na cestách.

Jeho bezpečnostný prvok zaistil, že bude chránený pred napäťovými špičkami a nárazmi. Nástenná nabíjačka je navyše vyrobená z kvalitného materiálu, vďaka ktorému je odolná voči pádom a požiaru.

Súhrn popisu produktu:

USB typu C. 3.0 Univerzálna kompatibilita Celkový príkon: 18 W.

Ak máte obmedzený rozpočet, ale potrebujete lacnú, ale efektívnu nabíjačku, kúpte si PowerBear teraz!

tlačidlo nákupu amazon

5. Dvojitá rýchla nabíjačka Scosche PowerVolt ™ na dodanie energie

Najlepšia nabíjačka pre Android - Scoche PowervoltScosche Powervolt

Len za pol hodinu vám batéria zaistí viac ako 50% životnosti batérie, a preto sa zaradí do nášho zoznamu najlepších nabíjačiek pre Android. Tak neskutočné je rýchle nabíjanie. Má dvojitý port, ktorý dodáva každý 18 W prostredníctvom USB typu C. Scosche Powervolt je certifikovaný ako bezpečná a rýchlo sa nabíjajúca nabíjačka pre Android.

Má vstavanú funkciu, ktorá zaisťuje bezpečnosť zariadenia a používateľa. Chráni zariadenie pred prebitím a prehriatím. Je dostatočne odolný, pretože je vyrobený z prvotriednych materiálov. S Scosche nie je nikdy kompatibilný. S touto nástennou nabíjačkou môžete nabíjať akékoľvek zariadenie, ktoré používate.

Zaujíma vás, či je vhodný na vaše cesty? No to určite je! Hroty môžete zložiť, aby ste ich ľahko uložili do tašky, alebo ich jednoducho umiestniť do vrecka.

Súhrn popisu produktu:

USB typu C. 3.0Všestranná kompatibilitaCelkový výkon: 36W

Ak teraz chytíte Scosche Powervolt, budete mať istotu, že vás môže podporiť.

tlačidlo nákupu amazon

Odporúčané čítanie:

10 hodnotná nabíjačka SmartWatch

Najlepšie 5 Samsung Galaxy Bezdrôtová nabíjačka kompatibilná s S9

5 Najlepšia nabíjačka do auta pre Android – Najlepšie rýchle nabíjačky do auta

Súvisiace otázky o najlepšej nabíjačke pre Android

Aká je najlepšia nabíjačka do auta pre Android?

Na zaistenie napájania telefónu na cestách by bolo najlepšie mať v aute nabíjačku USB typu C. S väčšou batériou určite bezpečne dorazíte do cieľa. Na rýchlejšie a efektívnejšie nabíjanie musíte dostať najlepšiu nabíjačku do auta pre Android.

Prečo je USB Type-C lepší?

USB Type-C má menšie a obojstranné konektory, ktoré je možné do zariadenia jednoduchšie zapojiť. Poskytuje zariadeniu viac energie. Keď ho použijete na prepojenie s prenosnými počítačmi na prenos súborov, USB má rýchlosť USB 3.0 10 Gbps.

Sú domáce nabíjacie stanice bezpečné?

Áno, nabíjacie stanice sú bezpečné, ak ich používate so správnym vybavením. Stanica je univerzálna a môžete ju použiť pre rôzne typy a značky zariadení. Môžete sa pozrieť na niektoré z najlepších nabíjacích staníc pre viac zariadení.

Ktorá je najlepšia adaptívna rýchlonabíjačka Samsung pri Best Buy?

Vlastná adaptívna nástenná nabíjačka Samsung s rýchlym nabíjaním je v čase písania článku k dispozícii pri Best Buy za 34,99 dolára. Nabíjačka je kompatibilná s Galaxy Poznámka 4, Galaxy Poznámka Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 aktívny, Galaxy 6S hrana, Galaxy 6S edge plus a Galaxy Poznámka 5.

Vyberte si rýchlu a spoľahlivú nabíjačku pre Android!

Náš smartphones majú krátku výdrž batérie. Je vhodné mať záložnú nabíjačku pre Android. Vyššie uvedené nabíjačky boli tie, na ktoré sa úplne spoliehame. Okrem rýchlych a spoľahlivých špecifikácií sú tieto nabíjačky pre Android relatívne lacné. Najlepšiu nabíjačku pre Android môžete mať ako nevyhnutnosť, môžete si ju vziať kamkoľvek.

Považujete tento článok za užitočný? Podeľte sa o to so svojimi priateľmi a rodinou, ktorí majú problémy s jednou nabíjačkou. Ak máte nejaké návrhy na najlepšiu nabíjačku pre Android, neváhajte s nami prediskutovať svoj názor v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný obrázok