5 Najlepšie lacné vodotesné smartfóny

5 Najlepšie lacné vodotesné smartfóny 1

Slová „lacné“ a „vodotesné“ smartphones„Spolu nie je niečo, čo by ste videli každý deň, a má to svoj dôvod. Akékoľvek vodotesné zariadenie je spravidla drahšie ako obyčajný prístroj.

Aj keď je to náročná úloha, stále sa nám darí nájsť lacné vodotesné smartphones ktoré vás napriek ich cene nesklame.

Najlepšie lacné vodotesné smartfóny

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

Top 5 Lacné vodotesné smartfóny na Amazon

Prvá vec, ktorú sme museli určiť, bolo to, čo by sme považovali za „lacné“. Nechceli sme príliš zlacniť, a tak sme sa rozhodli pre vodotesný smartphones nižší ako 200 dolárov. Tu sú:

1. BLU Tank Xtreme 4.0

čierny tank BLU 4.0 smartphoneModrý tank BLU 4.0

Prvým v našom zozname je BLU Tank Xtreme 4.0. Tento vodotesný smartphone vyrobila spoločnosť BLU, americká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu lacných mobilných telefónov.

Tank Xtreme 4.0 má odolnosť proti vode a prachu IP65 a má dvojité gumové injekcie, ktoré môžu chrániť telefón tým, že absorbujú nárazy. Vďaka tomu je ideálny na túry a iné dobrodružstvá v blízkosti prírody, kde drahý telefón skutočne nebudete potrebovať.

Vzhľadom na jeho cenu by ste nemali ani príliš čakať na jeho špecifikácie a funkcie, pretože tento smartfón bol vydaný v januári 2017.

technické údaje

Rozmery: 50,12 x 20,72 x 0Hmotnosť 0,55 palca: 141 g SIM: Dual Sim (micro SIM) Hodnotenie IP: dizajn IP65 za každého počasia Veľkosť displeja: 4.0 Rozlíšenie displeja: 480 x 800 pixelov CPU: Štvorjadrový 1.3 GHz OS: Android 6.0 Marshmallow Externá pamäť: micro SD (až 64 GB)Vnútorná pamäť: 4 GBRAM: 512 MB Zadná kamera: 3Predná kamera .15 MP: 2 MPComms: Wifi, Bluetooth, GPS, rádio, USB (micro USB 2.0) Batéria: neodnímateľnú Li-Po 2800 mAh Farby: modrá

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Kyocera DuraForce

Smartfón Kyocera DuraForce E6560Kyocera DuraForce E6560

Kyocera DuraForce je skvelý štartovací telefón pre každého, kto nechce zložité špecifikácie a funkcie alebo má problémy s porozumením zložitejším (a drahším) smartphones v týchto dňoch.

Má krytie IP68, vďaka čomu je vodotesný až do 1.5 metrov po dobu 30 minút. Pri dlhodobom používaní v slanej vode a bazéne sa však môže poškodiť. Telefón je navyše nefunkčný, keď je pod vodou.

V zásade teda vodotesná funkcia DuraForce slúži predovšetkým na predchádzanie škodám v prípade nehôd s vodou. Vďaka vodotesnej funkcii je dobrým štartovacím telefónom, ak chcete preniesť svojich starých rodičov alebo rodičov do veku smartfónov.

technické údaje

Rozmery: 50,39 x 20,78 x 0Hmotnosť 0,55 palca: 200 g SIM: Nano-SIMIP Hodnotenie: Prachotesný a vodotesný IP68 (až 10,5 m po dobu 30 minút) Veľkosť displeja: 4.5 Rozlíšenie displeja: 720 x 1280 pixelov CPU: Štvorjadrový 1.4 GHz OS: Android 4.4.2 Externá pamäť KitKat: micro SD (až 32 GBInterná pamäť: 16 GB RAM 2 Zadný fotoaparát GB: 8 Predná kamera MP: 2 MPComms: Wifi, Bluetooth, GPS, USB (micro USB 2.0) Batéria: nevyberateľný Li-Ion 3100 mAh Farba: čierna

amazon-kupit-tlacitko-3

3. E&L W6S

čierny a žltý smartfón E&L W6SČierna a žltá E&L W6S

E&L W6S je vodotesný smartfón vojenskej kvality uvedený na trh v roku 2017 a nabitý funkciami, ktoré vám poskytnú viac, než za koľko ste zaplatili.

Pýši sa odolným sklom Corning Gorilla Glass 3, s certifikáciou IP68 a certifikáciou MIL-STD-810G. Vďaka tomu je tento smartphone ideálny pre všetky outdoorové aktivity, ktoré máte radi, ako je turistika, rybolov, korčuľovanie a mnoho ďalších.

E&L W6S zodpovedá tomu, ako je inzerovaný. Existujú však správy o problémoch s nabíjačkou, takže si možno budete musieť kúpiť kábel, ktorý bude fungovať, ak sa s touto dilemou stretnete.

technické údaje

Rozmery: 50,61 x 20,95 x 0Hmotnosť 0,51 palca: 206 g (s batériou) SIM: Dual SIM (micro SIM) Hodnotenie IP: IP68 prachotesný a vodotesný (až do 10,5 m po dobu 30 minút) Veľkosť displeja: 4.5 Rozlíšenie displeja: 480 x 854 pixelov CPU: Štvorjadrový 1.3GHzOS: Android 7.0 Nougat Externá pamäť: micro SD (až 32 GB)Vnútorná pamäť: 8 GBRAM: 1 Zadný fotoaparát GB: 5 Predná kamera MP: 2 MPComms: Wifi, Bluetooth, GPS, rádio, USB (micro USB 2.0) Batéria: neodnímateľnú 2 600 mAh Farby: čierna, žltá

amazon-kupit-tlacitko-3

4. LG X Venture

čierny smartfón LG Electronics X VentureČierny LG Electronics X Venture

V zozname priaznivých pre rozpočet ste pravdepodobne nečakali vodotesný smartfón od renomovanej spoločnosti vyrábajúcej zariadenia smartphones, ale tu to máš.

LG X Venture je ľahký vojenský smartphone s celkovým vysokým výkonom. Jeho osemjadrová procesorová jednotka vám umožňuje plynulý multitasking s menšou pravdepodobnosťou zamrznutia obrazovky.

Čo je na ňom najlepšie, je jeho dlhá výdrž batérie 4100 mAh, ktorá môže v pohotovostnom režime vydržať až 720 hodín. Nielen to, ale má aj rýchle nabíjanie 2.0 funkcia, ktorá umožňuje rýchlejší čas nabíjania.

Navyše má snímač odtlačkov prstov pre lepšie zabezpečenie. Naozaj, za niečo vyše sto dolárov? S týmto získate oveľa viac.

Jednou z nevýhod LG X Venture je však jeho nízka kvalita fotoaparátu. Nečakajte teda, že si z toho urobíte ohnivú selfie.

technické údaje

Rozmery: 6.06 x 20,98 x 0.37 palcov Hmotnosť: 166.5 gSIM: Nano SIMIP: IP68 prachotesný a vodotesný (až 10,5 m po dobu 30 minút) Veľkosť displeja: 5.2 Rozlíšenie displeja: 1080 x 1920 pixelov CPU: Osemjadrový 1.4 GHz OS: Android 7.0 Nougat, LG UX 5 Externá pamäť: micro SD (až 256 GBInterná pamäť: 32 GB RAM: 2 GB Zadný fotoaparát: 16 MP Predný fotoaparát: 5 MPComms: Wifi, Bluetooth, GPS, FM rádio, USB (typ C 1.0) Batéria: nevyberateľný Li-Ion 4100 mAh Farby: čierna, hnedá

amazon-kupit-tlacitko-3

5. NUU Mobile R1

Vodotesný smartphone NUU Mobile R1Čierny NUU Mobile R1

Okrem toho, že je NUU Mobile R1 vodotesný, je tiež odolným smartfónom, ktorý na pohľad aj na dotyk vyzerá, že je extrémne odolný.

Je nárazuvzdorný, vodotesný a odolný voči poškriabaniu, vďaka čomu je tento smartphone najideálnejším párom pre každého, kto rád chodí von a je extrémny.

Okrem toho, že je R1 takmer nezničiteľný, má relatívne dlhú výdrž batérie 4 000 mAh. Vďaka tomu je dobrým spoločníkom, ak sa chystáte na túru alebo iné aktivity, kde nebudete mať okamžitý prístup k elektrine.

Jednou z výrazných nevýhod R1 je však to, že je trochu ťažký na ruky. Takže aj keď by ste sa nemali báť, že vám tento smartphone spadne, hmotnosť uľahčuje zhodenie telefónu.

Má tiež menej ako uspokojivé rozlíšenie iba fotoaparátu 8 MP pre zadný fotoaparát a 2 MP vpredu. Preto, ak chcete robiť kvalitné fotografie a selfie, budete si pravdepodobne musieť vziať fotoaparát.

technické údaje

Rozmery: 50,77 x 20,99 x 0Hmotnosť 0,51 palca: 362,87 g SIM: Dual SIM (micro-SIM) Hodnotenie IP: prachotesné a vodotesné IP68 Veľkosť displeja: 5.0 Rozlíšenie displeja: 1280 x 720 pixelov CPU: Štvorjadrový 1.3 GHz OS: Android 8.1 Externá pamäť Oreo: micro SD (až 32 GBInterná pamäť: 16 GB RAM 2 Zadný fotoaparát GB: 8 Predná kamera MP: 2 MPComms: Wifi, Bluetooth 4.2, GPS, USB (micro USB 2.0) Batéria: nevyberateľná 4, 000 mAh Farby: čierna

amazon-kupit-tlacitko-3

Čierne univerzálne vrecko na suché vrecká JOTO

Stále premýšľate nad kúpou vodotesného smartfónu? K smartfónu, ktorý práve máte, si môžete kúpiť univerzálne vodotesné puzdro! Vrecko na suché vrecko JOTO CellPhone sa dodáva v 11 farbách, takže si ho určite pozrite prostredníctvom Amazon tlačidlo nižšie.

vodotesné univerzálne puzdroČierne univerzálne vrecko na suché vrecká JOTO
amazon-kupit-tlacitko-3

Súvisiace: 9 Najlepší Samsung Galaxy Vodotesné puzdro S9

Cenovo dostupné vodotesné smartfóny-časté otázky

Rozdiel medzi vodotesným a vodotesným smartphones?

Technicky vodotesné smartphones sú tie, ktoré sú pre vodu nepriepustné, bez ohľadu na to, ako dlho sú ponorené. Na druhej strane je odolný voči vode smartphones môže odolávať prieniku vody iba do určitej hĺbky a časového obdobia.

Sú telefóny skutočne vodotesné?

Ak má zariadenie špecifikáciu vodotesného dizajnu, môžete očakávať, že bude skutočne vodotesné.

Môžete plávať s vodotesným? smartphones?

Áno. Navyše, ak je smartphone certifikovaný ako vodotesný, môžete tiež očakávať, že odolá slanej vode a vode z bazéna.

Lacné vodotesné smartfóny: ​​oplatí sa to?

Ťažká otázka. Vo všeobecnosti nemôžete na lacných tovaroch veľa čakať čokoľvek. Ak chcete dobré veci, za ich cenu budete musieť zaplatiť, nie?

Nech je to akokoľvek, všetky zariadenia, ktoré sme pridali do tohto zoznamu, budú zaručene stáť za vaše peniaze. Musíte si však byť vedomí nedostatkov zariadenia, ktoré ste si vybrali, aby ste ho mohli dlho používať.

Našli ste vodotesný smartfón, ktorý sa vám páči? Radi by sme o tom počuli! Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčaný obrázok