5 Najlepšie JRPG pre PS4 do roku 2020

Japonská hra na hranie rolí s názvom JRPG bola vždy jedným z mojich obľúbených herných žánrov. Rovnako ako Anime, aj JRPG má pohlcujúci príbeh kombinovaný s ťahovým ťahom dosť dlho na to, aby strávil zvyšok dňa hraním týchto úžasných titulov PS4.

PS4 prichádza s množstvom hier JRPG, z ktorých si môžete vybrať, ale nie všetky z nich stoja za váš drahocenný čas. Ručne sme si vybrali a zostavili sme zoznam najlepších JRPG z roku 2020 PS4, ktoré si môžete vychutnať pri hraní vo voľnom čase.

5 Najlepšie PS4 JRPG, ktoré môžete hrať v roku 2020

1, človek 5

človek 5 je populárny thriller na hranie rolí, v ktorom hráči vstúpia do topánok študenta strednej školy, ktorý trávi väčšinu svojho času navštevovaním tried a činnosťou. Hra vám umožňuje vykonávať úlohy na čiastočný úväzok, budovať vzťahy a vytvárať bojové predmety.

Ak tak urobíte, zlepší sa vaše sociálne hodnotenie, ktoré vám v konečnom dôsledku pomôže zlepšiť vaše bojové schopnosti proti svojim súperom. Okrem školského života si môžete užiť aj niekoľko kobyliek špecifických pre príbeh, ktoré vás odmeňujú skúsenosťami a peniazmi.

2, Dragon Ball Z: Kakarrot

Dragon Ball Z je jedným z najlepších JRPG pre PS4 roku 2020, ktorý sa koná v prostredí otvoreného sveta. Hra vám umožňuje ovládať protagonistu, ktorého hlavným cieľom je eliminovať zlé mysle sveta. Hráči si tak môžu vychutnať ťahový boj.Dragon Ball Z: Kakarrot

Okrem toho budú musieť hráči tiež preskúmať rôzne oblasti zhromažďovania zdrojov a položiek, ktoré im pomôžu ďalej napredovať. S úžasnou grafikou a jednoduchšími ovládacími prvkami. Fanúšikovia Dragon Ball Z určite budú mať skvelý čas na hranie tohto úžasného thrilleru.

3, I AM Setsuna

I AM Setsuna je ďalším skvostom medzi najlepšími JRPG pre PS4 v roku 2020, v ktorom hráči ovládajú skupinu rôznych postáv. Hra vám umožňuje cestovať po rôznych miestach, zbierať zdroje a základné prvky na vyriešenie záhad a nájsť poklady.I AM Setsuna

Po ceste sa hráči stretnú aj s rôznymi nepriateľmi, ktorí sa vám snažia zabrániť v ďalšom postupe. Keď sa objaví nepriateľ, hráči musia bojovať a poraziť ho, aby mohli príbeh napredovať. Hráči tak majú prístup k rôznym súborom zbraní.

4, Nier: Automaty

Nier: Automata je jedným z najlepších JRPG pre PS4 roku 2020, ktorý vás stavia do topánok bojovníka, ktorý cestuje po rôznych miestach a bojuje proti nepriateľom, ktorých stretne. Existujú tiež niektoré znaky NPC, s ktorými môžu hráči vykonávať rôzne vedľajšie úlohy.Nier: Automaty

Ak tak urobíte, odmení vás skúsenosťami a peniazmi. Svoje odmeny môžete použiť na nákup zbraní a špeciálnych predmetov. Počas bitiek môžu hráči používať ľahké zbrane, ale rýchle a ťažké, ale pomalšie, čo má veľký vplyv na zdravie nepriateľa.

5, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV je akčný dobrodružný thriller, ktorý vás zavedie do úplne nového sveta Eosu. Hra vám umožňuje ovládať protagonistu, ktorý sa vydáva na cestu za bojom proti silám zla spolu so svojimi tromi spoločníkmi. Zatiaľ čo väčšina cesty je pešo, hráči môžu tiež privolať vtáky, aby cestovali rýchlejšie.Final Fantasy XV

Hra obsahuje aktívny systém Cross Cross Battle, ktorý umožňuje bojovať skôr v súčasnom prostredí ako v samostatnej aréne. Počas bitiek môžu hráči používať rôzne zbrane, ako sú pušky, ostreľovacie pištole, odpaľovacie zariadenia rakiet a granáty.

Posledné slová

Takže to boli najlepšie PS4 JRPG roku 2020, ktoré môžete hrať, aby vás bavilo. Všetky tieto herné tituly prichádzajú s jedinečným príbehom, ktorý vám poskytne najlepší možný zážitok. Dúfam, že ste tieto herné tituly považovali za užitočné.

Ak sa vám tieto hry zdali zaujímavé, nezabudnite ich zdieľať so svojimi priateľmi. Ak ste oboznámení s inými podobnými hrami, dajte nám vedieť v sekcii nižšie.