Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 kapely

Najlepšia časť o vlastníctve inteligentných hodiniek, ako je hodinky Huawei Watch GT 2 je to, že podľa svojho pohodlia môžete zmeniť vzhľad. Hodinu môžete vymeniť za sofistikovane vyzerajúcu náhradnú pásku rovnako ľahko môžete prepnúť na nylonový remienok na beh. Zoznam je nekonečný. Najlepšie na tom je, že hodinky Huawei GT 2 náhradné pásky sú lacné a dajú sa ľahko zostaviť.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 kapely

Takže, ak ste si nedávno kúpili Watch GT 2 alebo plánujete nakúpiť čoskoro, tu sú niektoré skupiny, ktoré môžete zvážiť, aby vylepšili svoj vzhľad.

1, Silikónové hodinkové pásky Barton Elite

Široké perforácie zároveň zaisťujú, že sa medzi pokožkou a pásom nezachytí pot. To je obzvlášť užitočné, ak máte zvyk nosiť ho na cvičeniach alebo pri ranných joggingoch.

Niekoľko Amazon používatelia vo svojich recenziách zdôraznili, že materiál je mäkký a flexibilný, čo je bonus.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Kapely žartujú 2

Najlepšia časť tejto kapely je, že je dodávaná s ďalšími slučkami, ktoré držia ďalšiu dĺžku. Tradičný prístup podobný hodinám navyše prispieva k pohodlnému pocitu.

Hodinkové pásky Barton Silicone sú k dispozícii v mnohých farbách a pásy 22 mm a 26 mm sa hodia do variantu Watch GT2 s rozmermi 46 mm a 42 mm.

2, Ritche silikónové hodinkové pásky

Na rozdiel od vyššie uvedeného pásu sú tu otvory na páse trochu na menšej strane, čo môže spôsobiť hromadenie potu pod pásom. Preto by som to neodporúčal ako športová skupina. Ale na druhej strane ho môžete nosiť vždy, keď ste mimo kempingu alebo pešej turistiky, pretože tvrdý povrch vydrží každodenné nosenie.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Kapely ritche 2

Zo siedmich stoviek recenzií Amazon, tomuto náhradnému pásmu sa podarilo zabezpečiť približne 82% pozitívnych recenzií, pričom používatelia ho uznávajú za svoje pohodlie a ľahký proces inštalácie.

3, Kožené hodinkové pásky Coholl

Odteraz sa používateľom páčilo pre svoje pohodlie a fit. Jeden z používateľov zdôraznil, že materiál je dostatočne pohodlný na spanie, len v prípade, že sledujete svoj spánok.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Pásy coholl 2

Výrobcovia pásov tvrdia, že vnútorná vrstva je odolná voči potu. To by som však bral so štipkou soli. Pozitívne je, že kapely sú robustné a pravdepodobne vám vydržia značné množstvo času.

Pamätajte, že sú k dispozícii iba v 22 mm.

Silikón je mäkký a pohodlný na nosenie. Musíte však vziať do úvahy aj cenu v porovnaní s pomerom kvality. Tieto pásma nemusia mať rovnakú kvalitu ako tie, ktoré boli dodané s krabičkou. A za cenu, je to kompromis, ktorý musíte urobiť.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Skupiny Moko 2

Na druhej strane sú farby podobné tým, ktoré sú inzerované. Pre túto chvíľu náhradné kapely MoKo pre Watch GT 2 sú k dispozícii v troch sadách – čierna, biela a modrá, šedá, zelená a vápna a modrá, ružová a biela.

Ten bude vyzerať v pohode na dievčatá, povedal by som.

5, Silikónová športová skupina Sycreek Classic

Okrem toho sa kapely Sycreek ľahšie nosia a viacerí používatelia poukazujú na to isté. Používatelia ju milujú pre svoje pohodlie a výhodné riešenie.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Pásy sycreek2

Pretože je to pásik s priemerom 20 mm, zmestí sa iba do variantu Huawei Watch GT s priemerom 42 mm 2,

6, Popruhy na hodinky Archer

Popruhy Archer Watch sú k dispozícii v 20 mm aj 22 mm a doposiaľ získali nadšené hodnotenie pre svoju odolnosť a pohodlie.

Najlepšie Huawei Hodinky GT 2 Kapely na luky 2

Ak hovoríme čísla, tieto pásma majú viac ako 66% pozitívnych recenzií s približne deviatimi stovkami užívateľských recenzií. A rôzne farebné možnosti sú čerešňa na vrchu.

Farby alebo pohodlie

Ktorú z týchto skupín si vyberiete ako prvú? Najlepšie na kapelách smartwatch je to, že môžete pestovať kolekciu a prepínať medzi týmito pásmami podľa svojho oblečenia alebo udalosti, ktorej sa zúčastňujete.

Ďalej: Hľadáte chladné slúchadlá na použitie v telocvični? V článku nižšie nájdete niekoľko úžasných bezdrôtových slúchadiel do posilňovne.