5 Najlepšie hodinky Android pre ženy

5 Najlepšie hodinky Android pre ženy 1

Začnime od veci, akékoľvek inteligentné hodinky môžu byť najlepšími hodinkami pre Android pre ženy. Je rok 2018, každý si môže obliecť čokoľvek chce, ale ak hľadáte niečo menej objemné a sofistikované, tento zoznam je vytvorený práve pre vás.

Môžete si všimnúť, že nie som žena, a tak som sa pre účely tohto článku poradil s pár ľuďmi, ktorí ním náhodou sú. Aj keď nie všetky ženy milovali všetky hodinky Android pre ženy v tomto zozname, ocenili dizajn a jemnosť, ktoré hodinky mali.

MUSÍŠ SI PREČÍTAŤ: 5 najlepších aplikácií pre Android, aby boli viac ako hodinky

Samozrejme, v závislosti od vášho osobného vkusu sa vám môžu niektoré inteligentné hodinky páčiť, ale druhé sa vám úplne nepáčia. Skúsil som vybrať hodinky Android pre ženy, ktoré boli menej objemné a neboli postavené ako tank. Môžu teda ladiť s akýmikoľvek šatami alebo oblečením, ktoré si chcete obliecť, a nevyčnievať ako boľavý palec.

Poznámka: Najlepšie inteligentné hodinky Android pre ženy nie sú v žiadnom konkrétnom poradí, všetky majú na stôl niečo jedinečné a dôrazne vám odporúčame, aby ste si pred rozhodnutím vyskúšali všetky hodinky. Tiež si pozrite zoznam najlepších hodiniek na nosenie pre Android, aby ste rozšírili možnosti.

1. Asus ZenWatch 3 – Nabitý

A1

Asus vyrába jeden z najlepších hardvérov v okolí a ja som veľkým fanúšikom ich produktov. Prirodzene som bol nadšený z ich najnovších hodiniek Android, Asus ZenWatch 3.

Hodinky sú trochu objemnejšie, ale vyzerajú krásne a hodia sa takmer ku každému oblečeniu.

S tým 10,39 palcový displej AMOLED, ktorý je zaistený sklom Corning Gorilla Glass 3, Asus ZenWatch 3 vyzerá pri použití pozoruhodne. K dispozícii je tiež rám z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorému vyzerá a pôsobí prémiovo. Hodinky majú vodotesnosť IP 67, ktorá ich dokáže ochrániť až 1 m ponorenia.

Hodinky sú dodávané aj s exkluzívnou technológiou rýchleho nabíjania Asus, ktorá dokáže poskytnúť 60% nabitie iba za 15 minút. K dispozícii budete mať samozrejme aj všetky najnovšie gestá operačného systému Android, ktoré vám umožnia jednoduché prechádzanie rozhraním a aplikáciami.

tlačidlo nákupu amazon

2. Motorola Moto 360 – ten elegantný

A2

Motorola Moto 360 druhej generácie je jednou z prvých hodiniek s Androidom, ktoré prinášajú variácie zamerané na ženy. Vyzerá to úplne pozoruhodne a úžasne krásne takmer vo všetkých farbách, v ktorých sa vyskytuje. Skutočne by som vám však odporučil pozrieť sa na zlatú, pretože je nielen krásna, ale aj dobre kontrastuje s čistým dizajnom hodiniek.

Zostať v spojení a v aktuálnom stave prostredníctvom zasielania upozornení na hodinky je s Motorola Moto 360 pomerne jednoduché.

Klasický okrúhly dizajn hodiniek v kombinácii so sklíčkom od okraja k okraju z neho robia jedny z najlepšie vyzerajúcich inteligentných hodiniek Android pre ženy v okolí. To nie je všetko, môžete si tiež kúpiť ďalšie pásy, ktoré zodpovedajú vášmu oblečeniu, a ľahko sa medzi nimi prepnete behom niekoľkých sekúnd.

K dispozícii je tiež vstavaný fitness tracker, ktorý bude ľahko sledovať vaše kroky, kalórie a srdcovú frekvenciu bez ďalšieho vstupu od vás. Skombinujte to s jednou z najlepších fitness aplikácií pre Android a máte kompletný fitness balíček.

tlačidlo nákupu amazon

3. TicWatch S Aurora – Športová

A3

TicWatch S Aurora sú pozoruhodne vyzerajúce inteligentné hodinky pre ženy nielen kvôli svojmu dizajnu, ale aj tomu, čo prinášajú z hľadiska funkcií. Hodinky podporujú Androidwear 2.0 takže sa môžete bez problémov dostať ku všetkým najnovším funkciám, ktoré operačný systém Android prináša.

Od prejdenia prstom po viacerých aplikáciách až po výber najrozmanitejších ciferníkov, s TicWatch S Aurora na zápästí zvládnete veľa.

TicWatch S Aurora sú hodinky pre ženy zamerané na šport a fitness, ktoré vám môžu pomôcť nielen zdokonaliť váš golfový švih, ale aj cestovať po okolí a objavovať. K dispozícii sú tisíce aplikácií na pivo pre Android, takže o výber nie je núdza.

Hodinky vám dokážu poskytovať upozornenia hneď, ako prídu, takže si počas cvičenia nemusíte ani vyberať smartphone. Počúvam váš pokrok a motiváciu vďaka fitness funkciám TicWatch S Aurora z neho robí jednu z najlepších možností pre tých, ktorí radi dodržiavajú zdravý životný štýl.

tlačidlo nákupu amazon

4. Inteligentné hodinky Huawei – drahé

A4

Hodinky Huawei Smartwatch sú trochu drahé, nájdete ich však za rôzne ceny na rôznych trhoch. Ak sa vám teda cena zdá príliš strmá, môžete si byť istí, že nájdete lepšiu ponuku, ak sa jednoducho rozhliadnete alebo zvolíte iný vzhľad.

Bez ohľadu na cenu sú Huawei Smartwatch veľmi krásne navrhnuté hodinky, ktoré sú kompatibilné nielen s Androidom, ale aj s iOS.

Aj keď to nie sú výlučne hodinky pre Android, fungujú perfektne s naším milovaným operačným systémom. Prijímanie upozornení na hovory, aplikácie a textové správy je na serveri pomerne jednoduché 1.4 palcová plná kruhová obrazovka.

Ciferník je chránená zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu a odolným telom z nehrdzavejúcej ocele. K dispozícii je množstvo rôznych farieb a pások, z ktorých si môžete vyberať, a budete mať veľa možností, ako si hodinky ďalej prispôsobiť.

tlačidlo nákupu amazon

5. Štýl hodiniek LG – jednoduchý

A5

ak hľadáte dobre vyzerajúce a zjednodušujúce hodinky Android pre ženy, potom je LG Watch Style jednou z najlepších možností v okolí. Hodinky sú vybavené systémom Android Wear 2.0 a je plne kompatibilný s najnovšími verziami systému Android a iOS.

Hodinky majú stupeň krytia IP 67 z hľadiska odolnosti voči vode a prachu, nie sú však vhodné na plávanie.

Hodinky vám tiež umožňujú rýchlo prepínať medzi rôznymi pásmami, takže ich môžete ľahko meniť, kedykoľvek sa vám zachce. K dispozícii je tiež vstavaná podpora pre Google Assistant že sa ľahko dostanete k môjmu jednoduchému slovu „v poriadku Google“.

Hodinky sú k dispozícii v 3 rôzne farby a všetky vyzerajú mimoriadne krásne a prémiovo.

tlačidlo nákupu amazon

Čas vypršal:

Osobne by som si prial oveľa väčšiu rozmanitosť v zozname najlepších hodiniek Android pre ženy, avšak väčšina žien v dnešnej dobe jednoducho siahne po najlepších inteligentných hodinkách a úplne ignoruje dizajn. Verím, že toto je cesta vpred, každý by mal mať možnosť kúpiť si čokoľvek, čo chce a kdekoľvek, akékoľvek zariadenie s Androidom bez toho, aby potreboval akúkoľvek rodovú segregáciu.

Iste, je vždy skvelé mať viacero možností, ale väčšina výrobcov vyrába skutočne krásny hardvér, ktorý môžu nosiť muži aj ženy.

Čo si teda myslíte o ženských hodinkách s Androidom? Sú pre vás alebo jednoducho chcete najlepšie inteligentné hodinky pre Android bez toho, aby ste k nim prikladali konkrétne filozofie dizajnu? Povedzte nám svoje názory v nižšie uvedených komentároch, vždy vás radi budeme počuť.