5 Najlepšie herné smartphony sú teraz k dispozícii

Hry pre Android práve zažívajú boom a na platforme vidíme množstvo úžasných titulov. Je prirodzené, že by ste chceli najlepšie hry smartphones k dispozícii práve teraz na trhu, aby ste si mohli vychutnať tieto graficky náročné tituly. Sám ako konzol a počítačový hráč si rád zahrám videohry aj na svojom smartfóne s Androidom. Je to skvelý spôsob, ako zabiť nejaký čas počas obzvlášť nudnej triedy alebo rovnako vyčerpávajúceho stretnutia v kancelárii.

Pred nejakým časom spoločnosť Sony uviedla na trh svoj smartphone so systémom Android so značkou PlayStation a pod ním skrytý skutočný gamepad. Bol to posuvný dizajn a funkčnosť fungovala dobre, ale hrúbka smartfónu bola veľkou prekážkou. Je smutné vidieť, že spoločnosť Sony nepokračuje v tejto línii smartphones a už máme iba štandardne vyzerajúce hry smartphones.

Ak mám byť úprimný, smartphones nie sú vyrobené špeciálne pre hranie hier; Jedná sa o vlajkové lode od rôznych výrobcov, ktoré prevádzkujú videohry pri vysokých grafických nastaveniach a vysokých snímkových frekvenciách. Poďme sa teda bez ďalších okolkov ponoriť do zoznamu najlepších hier smartphones k dispozícii práve teraz.

1. Samsung Galaxy S7 Edge

s7edge

Spoločnosť Samsung vylepšila svoju hru o svoju najnovšiu vlajkovú loď zavedením funkcií zameraných na hry, ktoré sú celkom skvelé. Nielenže smartphone dokáže bez problémov zvládnuť takmer akýkoľvek titul, ale sú k dispozícii aj konkrétne možnosti na vylepšenie vášho zážitku. Podrobne sme o tom diskutovali o skrytých nastaveniach spoločnosti Samsung Galaxy Články S7 a najlepšie vlastnosti spoločnosti Samsung Galaxy S7 Edge.

Štandardne Samsung Galaxy S7 Edge vám môže pomôcť udržať hry v jednom priečinku. Priečinok má tiež príznačný názov Game Launcher. Na vylepšenie svojho zážitku môžete v hre použiť aj herné nástroje. Je to plávajúce tlačidlo, ktoré vám umožňuje prepínať rôzne nastavenia počas videohry.

To však nie je všetko, môžete si ľahko stiahnuť Game Tuner, nástroj prvej strany, ktorý môže vo vašom zariadení s Androidom povoliť veľa rôznych možností pre videohry. Celkovo vzaté, Samsung Galaxy S7 Edge je momentálne najlepší herný smartphone na trhu.

2. LG G5

lg g5

Najnovší vlajkový telefón LG G5 je trochu malý, ale má rovnakú čipovú sadu Snapdragon 820 ako americká verzia Samsungu. Galaxy S7 Edge. Rovnaké množstvo má aj smartfón 4 GB RAM a je veľmi podobný vlajkovej lodi Samsung vo viac ako jednom smere. Obrazovka má tiež rovnaké rozlíšenie QHD.

Smartfón je však obalený kovom a je veľmi príjemný. Po použití Samsung Galaxy Osobne môžem S7 Edge potvrdiť, že držanie telefónu počas dlhých období hrania je trochu nepohodlné. To isté sa však nedá povedať o LG G5, ktorý zostáva príjemne pohodlný na dlhé herné sedenia.

Ale LG G5 je tiež náchylný na to, aby sa stal oveľa teplejším ako jeho náprotivok Samsung, takže sa musíte uistiť, že vonku veľa nehráte. Okrem toho smartphone zvládne takmer všetky herné tituly, na ktoré sa vrhnete, vrátane najlepších grafických videohier pre Android.

3. HTC 10

htc-10

Ak hráte bez slúchadiel, možno budete musieť zvážiť HTC 10. Vlajková loď Samsungu a LG smartphones sú skvelé na hranie hier, ale pokiaľ ide o zvuk, sú veľmi priemerné. Samsung Galaxy S7 Edge znie obzvlášť plechovo, keď nepoužívate ušné puzdrá.

HTC však má zvukovú technológiu Boom, ktorá bola v poslednej dobe jedným z ich najväčších predajných miest. Zvuk vychádzajúci z tohto malého smartfónu je jednoducho úžasný. Bol som príjemne prekvapený, keď som z HTC 10 počul taký hlasný a podstatný zvuk.

Nie je pochýb o tom, že vlajková loď HTC je najlepším herným smartfónom v oblasti zvuku. Okrem toho sú vlajkové lode takmer každej spoločnosti v tomto roku vybavené procesorom QUALCOMM Snapdragon 820 a 4 GB RAM, takže pokiaľ ide o herný výkon, sú takmer rovnako skvelé.

Tu je však potrebné poznamenať, že HTC 10, rovnako ako LG G5, je úplne kovový smartphone a kov sa pri extrémnom zaťažení trochu zahreje. Problém nie je taký hlboký ako HTC M9, ale stále tam je.

Kredity za obrázky

4. Nexus 6P

Nexus 6P

Ak hľadáte smartphone s veľkou obrazovkou, ktorý dokáže bez problémov prevádzkovať tie najnáročnejšie hry pre Android, bude sa vám páčiť Nexus 6P. Keďže ide o zariadenie Nexus, získate bezproblémové a spoľahlivé prostredie Android. Smartfón síce používa mierne zastaraný procesor QUALCOMM Snapdragon 810, ale aj napriek tomu dokáže na svojej veľkej obrazovke vytvárať skvelú grafiku.

Ďalší dôvod, prečo zvážiť koniec telefónu Nexus 6P, povedzme Samsung Galaxy S7 Edge, to je cena. Nexus 6P je približne o 300 dolárov lacnejší ako vlajková loď spoločnosti Samsung. Ďalším veľkým dôvodom, prečo ísť do zariadenia Nexus 6P, je dostupnosť najnovšej verzie systému Android. Tiež sa mi veľmi páčia stereo reproduktory smerujúce dopredu, ktoré má Nexus 6P; poskytujú skvelý zvukový/vizuálny zážitok.

5. Samsung Galaxy S7

S7

Aby som bol úprimný, na Samsungu som našiel hranu Galaxy S7 Edge bude prinajlepšom v poriadku. Nie je to nič prevratné a rozhodne nie je také užitočné, ako by vás marketing spoločnosti Samsung mohol viesť k presvedčeniu. Iste, smartphone vďaka tomu vyzerá neuveriteľne krásne a štýlovo, ale je s ním len veľmi málo užitočných funkcií. Pokiaľ ide o hranie hier, hrana určite nemá výhodu nad štandardným Samsungom Galaxy Variant S7.

Vnútornosti oboch smartphones sú identické, takže herný výkon bude rovnaký. Jediným rozdielom je, že Samsung Galaxy S7 prichádza za nižšiu cenu, ale vďaka menšej veľkosti má aj menšiu batériu. Okrem toho v oboch získate rovnaké funkcie smartphones, a ak nie ste fanúšikom hrany, Samsung Galaxy S7 je momentálne najlepší smartphone so systémom Android pre hranie hier.

Záver

Toto bolo päť najlepších hier smartphones K dispozícii práve teraz, čo vám umožní hrať hodiny. Na svojom Samsungu som hral hry s otvoreným svetom, ako aj závodné hry pre Android Galaxy S7 Edge a zaujalo ma, ako dlho vydržal smartfón na plné nabitie.

Väčšinou ma to vezme okolo 4 ½ hodiny na úplné vybitie smartfónu hraním hier. Môže to trvať okolo 5 ½ hodiny pri surfovaní na internete alebo pri sledovaní filmov, takže zážitok z hrania je v porovnaní s inými relatívne skvelý smartphones. Na hranie hier by som z celého srdca odporučil telefón číslo jeden v zozname.

Ak máte akékoľvek otázky alebo otázky týkajúce sa smartphones, neváhajte sa ich opýtať v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázok