Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Najlepšie fitnes aplikácie, aby ste sa zmestili

Ak chcete nás oklamať, nájdite čas (a túžbu) hrať šport často nie je ľahký, A potom, čo strávite desať hodín denne v kancelárii, je veľa ľudí, ktorí radšej odpočívajú vo voľnom čase, než aby odišli. behaťging vezmi si kolo alebo choď na telocvičňa, Ak ste boli trochu nedbalí a chcete znovu získať svoj fyzický tón, leto je ten pravý čas začať vytvárať určitý tréningový zvyk. Je to nevyhnutné, aby sa prinajmenšom z dlhodobého hľadiska Výsledky sú viditeľné. Aby sme čo najviac využili čas strávený počas sviatkov na spaľovanie kalórií, zhromaždili sme tu päť cvičebných aplikácií (bezplatných a dostupných pre obe iOS a Android), ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše ciele.

Freeletics

Ideálne pre tých, ktorí sa rozhodli začať silní, a pre tých, ktorí to radšej berú ľahko. Táto aplikácia umožňuje užívateľovi mať k dispozícii širokú škálu školení. Na ich vykonanie nebude potrebné sa registrovať v žiadnej telocvični, pretože sa vykonávajú všetky cvičenia uložené v službe pomocou vlastnej telesnej hmotnosti. Toto sú najobľúbenejšie fitnes aplikácie.

Ak chcete ísť ešte ďalej, „aplikácia“ má aj prémiový systém, v ktorom sú cvičenia personalizované podľa fyzického stavu používateľa. Zdôrazňuje aj Fantómová funkcia, čo nám umožňuje čeliť najlepšiemu výkonu a snažiť sa ho prekonať.

strava

podľa kolo závislí a “ tečúcou ". Táto „aplikácia“ umožňuje používateľovi zistiť rýchlosť, ubehnutá vzdialenosť, spálené kalórie alebo čas strávený. Má tiež funkciu navrhnutú na vytvoriť osobnú výzvu počas školenia. Zároveň táto aplikácia ponúka segmentové informácie, Vďaka tomu môžeme mať predstavu o teréne, v ktorom dosahujeme lepšie výsledky.

sedem

Ak nemáte veľa voľného času po celý rok alebo ak budete musieť leto v práci zostať, Seven je jednou z najlepších možností cvičenia. A my musíme len minúť sedem minút denne, Z „fitness aplikácií“ poukazujú na to, že rôzne cvičenia, ktoré navrhujú počas relácie, sú určené dosiahnuť výsledky v krátkom časovom období. Okrem toho má ocenenie to sa odomkne s postupom času, čo je veľmi pozitívna motivácia k vytvoreniu návyku.

Jefit

ak závažia a bary sú vaše veciAle nechcete ísť s typickou tabuľou vytlačenou na hárku v telocvični, Jefit môže byť dobrou voľbou. Nielenže vám umožňuje prispôsobiť si denné školenie pomocou širokej škály tabuliek, ale tiež ponúka vysvetľujúce videá ktoré ukazujú správne vykonanie cvikov. A pri zdvíhaní váhy musíte byť opatrní, pretože akýkoľvek pohyb alebo nesprávna poloha môžu spôsobiť vážne zranenia.

Timpik

Ak ste viac ako spustenie hry Čas od času, ale nie vždy, sú k dispozícii vaši priatelia, Timpik môže byť dobrou voľbou. Táto „aplikácia“ vám umožňuje nájsť rôzne športové hry (futbal, pádlo, basketbal …), ktoré sa uskutočňujú v blízkosti používateľa. Umožňuje nám tiež vytvárať vlastné udalosti a robiť miesta, kde sa ľudia môžu registrovať.