5 Najlep┼íie faxov├ę aplik├ície pre Android na odosielanie ┼ít├Żlom Ole

Boli ─Źasy, ke─Ć mal ka┼żd├Ż fax, bol to nov├Ż chladi─Ź. Dnes si nie ka┼żd├Ż m├┤┼że dovoli┼ą k├║pi┼ą ┼ąa┼żkop├ídny a niekedy drah├Ż stroj. Tu v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą najlep┼íie faxov├ę aplik├ície pre Android. Tieto aplik├ície zachra┼łuj├║ ┼żivot, pokia─ż ide o pohodlie a jednoduchos┼ą pou┼żitia. Predstavte si, ┼że odosielate faxy iba pomocou smartf├│nu a akt├şvneho internetov├ęho pripojenia.

V┼íetky faxov├ę aplik├ície pre Android s├║ bu─Ć platen├ę slu┼żby, alebo vy┼żaduj├║ n├íkupy v aplik├ícii. Ak m├ím by┼ą ├║primn├Ż, bol som prekvapen├Ż, ┼że som na┼íiel jednu alebo dve aplik├ície, ktor├ę v├ím pred n├íkupom umo┼ż┼łuj├║ odosla┼ą uk├í┼żkov├Ż fax. V ka┼żdom pr├şpade v├Żkonnos┼ą aplik├íci├ş, ktor├ę som testoval, nie je na ├║rovni.

Dokonca aj tie najlep┼íie z asi 20 aplik├íci├ş, ktor├ę som testoval, boli zasiahnut├ę alebo vynechan├ę. Odpor├║─Źam v├ím pou┼ż├şva┼ą tieto aplik├ície iba ako posledn├║ mo┼żnos┼ą a odosiela┼ą d├┤le┼żit├ę faxy tradi─Źn├Żm sp├┤sobom.

Pozn├ímka: Aplik├ície boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Pozn├ímka 4 smartphone. Akt├şvne internetov├ę pripojenie je potrebn├ę v┼żdy, najm├Ą po─Źas prenosu faxu.

1. FaxFile-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Faxov├Ż s├║bor

Odošlite faxom súbory

FaxFile je najjednoduch┼íia aplik├ícia spomedzi najlep┼í├şch faxov├Żch aplik├íci├ş pre zoznam Android. Aplik├ícia m├í ─Źist├ę a preh─żadn├ę rozhranie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje ─żahko odosiela┼ą s├║bory. Odosielanie dokumentov, ktor├ę na┼í┼ąastie obsahuj├║ s├║bory PDF, je ve─żmi dobre spravovan├ę.

Aplik├ícia m├í pln├║ podporu pre USA a Kanadu, pri─Źom v zozname je zahrnut├Żch aj mnoho eur├│pskych kraj├şn. Niektor├ę ├ízijsk├ę a africk├ę krajiny bud├║ zatia─ż ofici├ílne podporovan├ę. Pred zak├║pen├şm ak├ęhoko─żvek kreditu z aplik├ície odpor├║─Źam skontrolova┼ą dostupnos┼ą krajiny, v ktorej ste pr├şjemcom.

N├íkupy v aplik├ícii: $20,49 – 49,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Podporuje mno┼żstvo form├ítov. Vie posiela┼ą obr├ízky vo form├íte JPG a PNG. Prenos faxov na pozad├ş.

Pozoruhodná funkcia:

FaxFile je zdvoril├í aplik├ícia a upozorn├ş v├ís, ak fax neprejde. T├íto funkcia v├ís na┼í┼ąastie tie┼ż ni─Ź nestoj├ş a aplik├ícia sa po chv├şli pok├║si znova. Osved─Źen├Żm postupom je zavola┼ą na ─Ź├şslo a overi┼ą, ─Źi je prij├şma─Ź skuto─Źne zapnut├Ż alebo nie.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. PC-FAX-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Aplikácie PC-FAX pre Android

Jeden de┼ł zadarmo

PC-FAX je aplik├ícia, ktor├í je jedinou vzdialene bezplatnou aplik├íciou a napriek tomu umo┼ż┼łuje iba bezplatn├Ż fax denne. Aj ke─Ć to nemus├ş by┼ą ve─ża pre ostatn├ę aplik├ície v Obchode Play, je to ur─Źite ve─żk├í vec v ┼ż├ínri, kde ka┼żd├í aplik├ícia chce najsk├┤r va┼íe peniaze.

T├íto ├║h─żadn├í mal├í funkcia nem├┤┼że by┼ą skvel├í pre t├Żch, ktor├ş pravidelne faxuj├║, ale pre t├Żch, ktor├ş chc├║ testovaciu jazdu pred pln├Żm nasaden├şm, bude k nezaplateniu. Rozhranie je dobr├ę a pre roz┼í├şrenie pou┼żitia je k dispoz├şcii ve─ża mo┼żnost├ş.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,31 – 30,15 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

M├┤┼żete previes┼ą fotografiu do dokumentu PDF. Podpora 50 kraj├şn po celom svete. Odfo┼ąte a odo┼ílite ako fax.

Pozoruhodná funkcia:

Na to, aby t├íto aplik├ícia fungovala, nevy┼żaduje registr├íciu. Osobne nezn├í┼íam p├şsanie svojej e-mailovej adresy znova a znova (testovanie 20-30 aplik├íci├ş denne).Stiahnu┼ą na Google Play

3. Genius Fax-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Faxov├ę aplik├ície Genius pre Android

Jednoducho zjednodu┼íen├ę

Cen├şte si dobr├ę rozhranie, ktor├ę je ─żahko zrozumite─żn├ę a ├║┼żasn├ę na ka┼żdodenn├ę pou┼żitie? Potom z├şskajte Genius Fax, ktor├Ż to v┼íetko poskytuje. Aplik├ícia je navrhnut├í skuto─Źne dobre s oh─żadom na r├Żchle faxy. Klepnite na tla─Źidlo ÔÇ×+ÔÇť a ste pripraven├ş odosla┼ą fax.

V├Żber dokumentu z ─żubovo─żn├ęho miesta na va┼íom zariaden├ş s Androidom a odoslanie ako fax je jednoduch├ę. Nezabudnite prida┼ą faxov├ę ─Ź├şslo pr├şjemcu a m├┤┼żete za─Źa┼ą. Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii je, ┼że hoci ├║─Źtuje kredity za ka┼żd├║ str├ínku, tituln├í str├ínka je v┼żdy bezplatn├í.

N├íkupy v aplik├ícii:$00,99 – 21,51 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Odosielanie ak├ęhoko─żvek typu dokumentu. M├┤┼żete tie┼ż prij├şma┼ą tv├íre. K dispoz├şcii je aj hist├│ria.

Pozoruhodná funkcia:

Prij├şmacie ─Ź├şslo si m├┤┼żete k├║pi┼ą aj v aplik├ícii. Stoj├ş to okolo $3.49 a budete m├┤c┼ą prij├şma┼ą aj faxy.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. ScanWritr – zadarmo a $30,99

ScanWritr

Kompletn├Ż bal├ş─Źek

4. Bezplatná verzia

Toto nie je vyhraden├í faxov├í aplik├ícia, ale je to st├íle jedna z najlep┼í├şch faxov├Żch aplik├íci├ş pre Android v okol├ş. T├íto aplik├ícia dok├í┼że skenova┼ą dokumenty, necha┼ą ich upravova┼ą a dokonca aj podpisova┼ą. Ak pracujete v kancel├írii, budete sa s t├Żmto procesom pr├şli┼í zozn├ími┼ą. ┼á├ęf mus├ş podp├şsa┼ą zmluvu, ktor├║ je potrebn├ę odosla┼ą faxom at─Ć.

Na┼í┼ąastie je t├íto aplik├ícia schopn├í bez probl├ęmov vykon├íva┼ą v┼íetky druhy pr├íce. Na vykonanie pr├íce m├┤┼żete pou┼żi┼ą ┼ípeci├ílnu aplik├íciu na skenovanie spolu s tla─Źiar┼łou, ale pre─Źo sa nam├íha┼ą, ke─Ć je tu ScanWritr.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,99 – $30,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Skenujte, importujte a dokonca upravujte dokumenty. Dod├íva sa s podpisov├Żm n├ístrojom. Dok├í┼że tla─Źi┼ą dokumenty.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia dok├í┼że otvori┼ą takmer ak├Żko─żvek typ dokumentu. Podpisovanie s├║borov PDF nebolo nikdy tak├ę jednoduch├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

4.B Platená verzia

Bezplatn├í verzia aplik├ície obmedzuje export na 5 iba str├ínky. To by som toleroval, ale t├ş 5 str├ínky maj├║ vodoznaky, v─Ćaka ktor├Żm s├║ v profesion├ílnom scen├íri ├║plne zbyto─Źn├ę. Obmedzenia je mo┼żn├ę odstr├íni┼ą n├íkupmi v aplik├ícii v bezplatnej aplik├ícii alebo m├┤┼żete z├şska┼ą peniaze za platen├║ verziu.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Fax Pro-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Fax Pro

S─żuby dodr┼żan├ę

Fax Pro je esteticky pr├şjemn├í aplik├ícia, ktor├í rob├ş svoju pr├ícu spo─żahlivo. Cie─żom aplik├ície je zmeni┼ą v├í┼í smartphone na prenosn├║ faxov├║ stanicu za ve─żmi prijate─żn├║ cenu.

Fax Pro dok├í┼że z├şska┼ą dokumenty takmer z ak├ęhoko─żvek zdroja; Bu─Ć je to z USB pripojen├ęho k├íblom On the Go alebo z ob─ż├║benej slu┼żby cloudov├ęho ├║lo┼żiska, z ktorej aplik├ícia m├┤┼że urobi┼ą fax. Aj ke─Ć ste v inej aplik├ícii, jednoduch├Żm v├Żberom mo┼żnosti zdie─żania s Fax Pro v├ím umo┼żn├ş urobi┼ą z dokumentu dokument pripraven├Ż na fax.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 200,00 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Zaru─Źen├ę doru─Źenie faxu je upokojuj├║ce. Dok├í┼że extrahova┼ą dokumenty PDF z e -mailov. M├┤┼żete vytvori┼ą nov├Ż textov├Ż s├║bor a odosla┼ą ho ako fax.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í schopnos┼ą odosiela┼ą aj ve─żmi ve─żk├ę s├║bory. To znamen├í, ┼że si nemus├şte robi┼ą starosti s d─║┼żkou faxu.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Aj ke─Ć najlep┼íie faxov├ę aplik├ície pre Android nie s├║ pr├íve najlep┼í├şm sp├┤sobom odoslania faxu. Ver├şm, ┼że ke─Ć to bude potrebn├ę, tieto aplik├ície v├ím pom├┤┼żu v ┼ąa┼żk├Żch podmienkach. Pred pou┼żit├şm jednej z t├Żchto aplik├íci├ş znova odpor├║─Źam pou┼żi┼ą skuto─Źn├Ż fax (viem, ┼że je ┼ąa┼żk├ę ich n├íjs┼ą).

Vysk├║┼íajte niektor├ę z najprodukt├şvnej┼í├şch aplik├íci├ş a urobte zo seba profesion├íla s vylep┼íen├Żm syst├ęmom Android. E┼íte raz, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo ot├ízky, pokojne sa p├Żtajte.