5 Najlepšie ethernetové káble pre Xbox One

Svet patrí do siete WiFi. Ale ak ste ako my a lepšie rozumiete internetu, ručíte za káblové pripojenie. V skutočnosti, ak hľadáte rýchlejšie a spoľahlivejšie internetové pripojenie, ethernetové káblové pripojenie je vynikajúcou možnosťou.

A potom špeciálne navrhnuté ethernetové káble, ktoré sú najvhodnejšie na hranie hier, poskytnú vynikajúcu účinnosť vášmu hernému plánu. Ak máte Xbox One a hľadáte s ním najlepšie skúsenosti, musíte hľadať najlepšie ethernetové káble pre Xbox One. Pri hľadaní by sme vám mohli byť nápomocní.

Ako si vybrať najlepšie ethernetové káble pre Xbox One?

Predtým, ako sa dostaneme k nájdeniu najlepších ethernetových káblov pre Xbox One, pozrime sa na niekoľko kľúčových parametrov, ktoré musíte hľadať pri kúpe najlepších dostupných možností. Tieto faktory môžu byť nápomocné ako sprievodca alebo ako kontrolný zoznam na nájdenie tých správnych na zlepšenie vášho herného zážitku.

Medzi ethernetovými káblami je niekoľko kategórií. Medzi primárne formy káblov patria Cat5 a Cat6. Samozrejme, existujú novšie štandardy, ako napríklad Cat7 a Cat7a, ktoré boli k dispozícii, ale ešte nie sú k dispozícii tak rozsiahlo. Káble Cat6 alebo Cat6a by boli vynikajúcou voľbou pre rýchlejšie pripojenie k internetu. Pretože kontrolujeme najlepšie ethernetové káble pre Xbox One a hry, bolo by vhodné uprednostniť kábel Cat6 alebo Cat7, ak je k dispozícii.

Dĺžka kábla by bola dôležitým faktorom pre lepšiu použiteľnosť a lepšiu konektivitu. Dlhší kábel môže mať za následok stratu signálu. Uistite sa, že vaša herná konzola a internetový zdroj sú veľmi blízko seba. Pomôže vám to získať čo najkratší kábel.

Uistite sa, že kábel, ktorý si vyberiete, je kompatibilný s vašim Xbox One alebo s ktoroukoľvek inou hernou konzolou. Každá z herných konzol má iné požiadavky na porty a pred dokončením výberu by malo byť mimoriadne dôležité premyslieť si porty a konfigurácie.

Väčšia šírka pásma zabezpečí lepšie pripojenie k sieti. Ak nechcete, aby bolo vaše pripojenie ovplyvnené preťažením, uistite sa, že má väčšiu šírku pásma. Väčšina káblov má šírku pásma 550 MHz. Možno však bude dobré pozrieť sa na kábel so šírkou pásma od 600 do 1 000 MHz.

Vyššie rýchlosti siete zaistia nižšiu latenciu. V ideálnom prípade by väčšinu úloh mal zvládnuť ethernetový kábel so sieťovou rýchlosťou 1 000 Mb / s, ale pokročilé hry môžu vyžadovať rýchlosť siete približne 10 Gb / s.

Najlepší ethernetový kábel pre Xbox One – môžete si vybrať niekoľko dobrých možností

Pochopili sme, ako nakupovať najlepšie ethernetové káble pre Xbox One, a teraz sa pozrieme na niekoľko skvelých možností, ktoré môžu byť dostatočne nápomocné pri vychutnávaní najlepších hier na vašom zariadení Xbox.

 1. Káblové záležitosti Ethernetový kábel 160021

Ethernetový kábel Cable Matters 160021 môže byť vynikajúcou voľbou pre najlepšie ethernetové káble pre konzolu Xbox One a bol považovaný za vôbec najlepšiu možnosť. Poskytuje rýchlosť siete až 10 Gbps a šírku pásma 550 MHz. To môže zaistiť takmer nulovú latenciu.

Balenie obsahuje sadu piatich káblov kategórie Cat6. Funkcia Snagless zvyšuje trvanlivosť a odolnosť proti korózii. Pozlátené konektory vám pomôžu získať prístup k bezpečnému a prehľadnému pripojeniu. Dĺžka 14 stôp môže byť tou správnou voľbou pre aplikácie krátkeho alebo stredného dosahu. Flexibilný a tenký dizajn by vám poskytol lepšie možnosti ukladania.

Výhody a nevýhody káblových záležitostí ethernetový kábel 160021

Pros

 • Mimoriadna rýchlosť blesku.
 • Bezkonkurenčná konštrukcia.
 • Viac možností farieb.
 1. Vandesail Cat7

Káble Cat7 sú tým, čo vám prinesie najnovšiu technológiu až k vašim dverám. To je dôvod, prečo by mal byť ethernetový kábel Vandesail Cat7 vynikajúcou voľbou pre najlepšie ethernetové káble pre Xbox One. Môžete si byť istí rýchlosťou siete 10 Gb / s. Štandard je spätne kompatibilný a funguje so zariadeniami, ktoré podporujú káble Cat5 alebo Cat6.

Kábel by mal byť najrýchlejší pre vaše potreby v najlepšom možnom pripojení. Rýchlosť prenosu dát až 1 000 MHz je ďalším veľkým plusom. V skutočnosti by to mala byť najvyššia možnosť pre všetky ethernetové káble v roku 2020. Pozlátený tienený konektor RJ45 nezabezpečuje rušenie RFI ani EMI. Ethernetový kábel by mal byť tou správnou voľbou pre širokú škálu konzol, ako sú PS4, Xbox One a PS3.

Klady a zápory Vandesail Cat7

Pros

 • Špecifikácia Cat7.
 • Plochý kábel, ktorý zvyšuje odolnosť.
 • Pozlátené konektory zaisťujú bezpečné pripojenie.
 1. AmazonBasics Cat-6 Internetový prepojovací kábel Ethernet

AmazonBasics je jednou z najlepších možností cenovo dostupných produktov. Cat AmazonBasics-6 Internetový prepojovací kábel Ethernet vám poskytuje prístup k vylepšenému zážitku z hrania hier za dostupnú cenu. Rýchlosť 1 000 Mb / s môže byť vynikajúcou voľbou pre hranie hier s nulovou latenciou na konzole Xbox One.

Šírka pásma môže byť problémom, ak máte radi hry náročné na zdroje, pretože vám ponúka šírku pásma približne 250 MHz. Konektor RJ45 vám tiež poskytuje prístup k prepojeniu medzi sieťami. Kábel vám ponúka prístup k rozšírenému a neprerušenému dátovému pripojeniu. Môžete si ho kúpiť v piatich rôznych dĺžkach, ktoré sú ďalšou výhodou. Získajte prístup k ročnej záruke na produkt.

Klady a zápory AmazonBasics Cat-6 Internetový prepojovací kábel Ethernet

Pros

 • Rýchlejšie 1 Rýchlosť siete Gbps.
 • Vysoko lacné.
 • Ročná záruka od Amazon.

Zápory

 • Šírka pásma je pre hry náročné na zdroje nedostačujúce.
 1. Sieťový ethernetový kábel RiteAV – Cat6

Sieťový ethernetový kábel RiteAV – Cat6 je jednou z vynikajúcich možností pre nízke náklady na najlepšie ethernetové káble pre Xbox One. Je kompatibilný s takmer všetkými hlavnými hernými zariadeniami a počítačmi. Máte prístup k a 1 Rýchlosť siete Gbps spolu s technológiou Cat6. Samozrejme, neponúklo by to trhací výkon, ale napriek tomu môžete očakávať nadpriemernú rýchlosť a konektivitu.

Kábel je k dispozícii vo viacerých farbách a dĺžkach. Je tiež kompatibilný s káblami Cat5 aj Cat5e. Kábel je certifikovaný testom fluke, čo ešte zvyšuje štandard výkonu. Dizajn plochého kábla by mu navyše priniesol väčšiu hodnotu.

Výhody a nevýhody sieťového ethernetového kábla RiteAV – Cat6

Pros

 • Spätná kompatibilita s Cat5 a Cat5e.
 • Vysoko dostupné ceny.
 • 1 Rýchlosť výkonu Gbps.

Zápory

 • Koaxiálny dizajn kábla
 • Nižšia šírka pásma
 1. Kábel Monsta Cat6 Ethernet

Bola to jedna z vynikajúcich možností použitia s najrýchlejším pripojením. Je to ďalšia vynikajúca voľba pre cenovo dostupný ethernetový kábel na zvýšenie konektivity. Rozpočtové ceny spolu so zlepšeným výkonom sú v skutočnosti to, čo z neho robí jeden z najlepších ethernetových káblov pre Xbox One. Kábel je vyrobený z čistej medi a poskytuje prístup k šírke pásma 250 MHz.

Kábel Ethernet je dodávaný s pozláteným konektorom RJ45, ktorý zaisťuje menšie rušenie a lepšiu kvalitu. Plochý dizajn je ďalšou skvelou možnosťou, ako poskytnúť možnosti zamotania a ľahké skladovanie. Kábel vám ponúka prístup k rýchlosti 1 000 MB / s. The 8 štruktúra krútených párov jadra, ktorá mu poskytne zvýšený výkon. Ultratenký dizajn ponúka flexibilný dizajn.

Klady a zápory ethernetového kábla CableMonsta Cat6

Pros

 • Kábel Cat6 s rýchlosťou 1 000 MB / s.
 • Pozlátený konektor RJ45 vám ponúka bezpečné a pohodlnejšie pripojenie.
 • Plochý kábel zvyšuje odolnosť.

Zápory

 • Nižšia šírka pásma.
 • Je k dispozícii buď v čiernej alebo bielej farbe.

To bolo niekoľko vzrušujúcich možností, ktoré by vám mali pomôcť získať prístup k vylepšenému zážitku z hrania hier na konzole Xbox One. Dostupnosť je samozrejme jednou z hlavných obáv priemerného spotrebiteľa, a práve preto sme sa zamerali na ponuky rozpočtu spolu s káblami vyššej kategórie. Predpokladáme, že najlepšie tu uvedené ethernetové káble pre Xbox by v ideálnom prípade mali spĺňať väčšinu vašich herných potrieb.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2PFJshw