Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Najlepšie cestovné priateľské akčné kamery do 200 dolárov

Zaznamenávanie vašich dobrodružstiev a športových aktivít počas cestovania alebo na dovolenke je v týchto dňoch poradím dňa. A v časoch ako je táto, akčná kamera priateľská k cestovaniu je tá, ktorá prichádza k vašej záchrane. Môžete ľahko pripojiť tento malý fotoaparát k hornej časti prilby alebo na vestu a zaznamenať každú minútu svojich dobrodružstiev alebo výletov s batohom.

5  Najlepšie cestovné priateľské akčné kamery do 200

Niektoré z týchto akčných kamier sú dosť drahé a môžu vyvŕtať dieru vo vrecku a vykoľajiť vaše cestovné plány. Nie sú však jediní na trhu.

V priebehu rokov vyskúšalo niekoľko spoločností ruky na akčných kamerách a chlapče, robia vážnu konkurenciu tým, ktorí už sú na trhu.

Áno, existuje veľa cenovo dostupných a na cesty priateľských akčných kamier, ktoré majú takmer rovnaké vlastnosti ako ich drahé náprotivky.

Čítajte ďalej a dozviete sa niektoré z najlepších akčných kamier s vreckami a pre cestovanie.

1, Dragon Touch Vision 3

Vízia 3 vám dáva možnosť snímať videá vo vysokom rozlíšení pri rýchlosti 60 snímok / s a ​​tiež prichádza so štvornásobným zväčšením a priblížením sa k fotografovaným objektom. Ak to nestačí, vodotesné puzdro zaistí, že budete môcť zaznamenať aj vaše podvodné dobrodružstvá. Vďaka užitočným režimom, ako je režim jazdy, časosběrný snímok, spomalený pohyb a nahrávanie v slučke, je použitie tejto akčnej kamery očarujúce.

Pokiaľ ide o kvalitu videa a statických obrázkov, možno ich kategorizovať ako jasné a ostré (ak nie vynikajúce) a môžete ich zdieľať na svojich platformách sociálnych médií.

Vízia 3 dodáva sa s diaľkovým ovládaním zápästia, ktoré vám umožňuje ovládať fotoaparát pod vodou. Okrem toho sa dodáva s niekoľkými doplnkami a úchytkami. Navyše, nabíjateľné batérie 1050 mAh môžu fotoaparátu napájať až 90 minút.

Najlepšie cestovné priateľské akčné kamery do 200 drakov 2

Je tiež dodávaný s 2-inch dotyková obrazovka vzadu, ktorá vám umožní vyladiť nastavenia fotoaparátu alebo rýchlo prehľadávať fotografie a videá.

Vízia Dragon Touch Vision 3 je jednou z populárnych akčných kamier Amazon, Z 2 000 recenzií je 67% pozitívnych. Niektorí používatelia hovoria vysoko o jeho kvalite zostavenia, životnosti batérie a kvalite obrazu.

2, Ťažký TG-tracker Olympus

Tough TG-Tracker dokáže snímať video rýchlosťou 4 K pri 30 fps a kvalita videa je popisovaná ako farebná a ostrá s množstvom detailov. Video môže mať vyššiu úroveň kontrastu, aj keď sa mení svetlo.

Najlepšie akčné fotoaparáty priateľské k cestovaniu do 200 rokov

Zostavenie tejto dostupnej akčnej kamery je navyše solídne a verné svojmu názvu. Odolné puzdro odolá a 7- padajú nohy a môžu znášať aj extrémne zmeny teploty.

Navyše Tough TG-Tracker unesie okolo 220 libier. Celkom prirodzene je táto robustnosť trochu ťažšia ako jej náprotivky. Na druhej strane, kamera zbiera obrovské množstvo vecí 1, 350 mAh batéria, ktorá vás uvidí počas pol hodiny záznamu 4K. Zmena nastavení alebo režimu je však dosť náročná.

3, Akčná kamera Sony HDR-AS50 s plným rozlíšením Full HD

Objektív Zeiss Tessar vpredu umožňuje snímať snímky pri frekvencii snímok 120 snímok za sekundu (720p), s výnimkou bežného rozlíšenia 1080p. Expozícia je na vyššej strane, ktorá má tendenciu nadmerne rozjasňovať videá. Navyše ostrosť je tiež o niečo menšia. Ak môžete tieto dva body prehliadnuť, kvalita je celkom dobrá.

Najlepšie akčné kamery priateľské k cestovaniu do 200 Sony

Jedným z hlavných vrcholov tejto akčnej kamery je, že je nepremokavá po vybalení z krabice. Áno, pred potápaním alebo šnorchlovaním pod vodou nemusíte používať žiadne nepremokavé puzdrá a podobné výrobky. A rovnako ako jeho náprotivok Olympus, je dosť odolný. Je odolný voči nárazom a piesku a môže prežiť pod vodou asi 30 minút (60 minút).

Navyše, používateľské rozhranie je celkom intuitívne a nemusíte sa hrabať mozogmi, aby ste našli nastavenia alebo prepínali rôzne režimy.

4, Akaso V50X

A ak to nestačilo, prichádza so slušnou kvalitou zvuku a pôsobivým EIS. A na rozdiel od väčšiny kamier funguje EIS rovnako dobre vo všetkých podporovaných rozlíšeniach.

Jadrom tejto lacnej akčnej kamery je jej telo. Postava je pevná a pogumované telo znamená, že vydrží svoj podiel škrabancov a odrenín.

Najlepšie cestovné priateľské akčné kamery do 200 Akaso 2

Existujú dva 1, 350 mAh batérie, ktoré sú dosť dobré na to, aby vám poskytli energiu počas 60 minút záznamu 4K. A ak chcete, aby batérie vydržali trochu viac, môžete prepnúť na rozlíšenie 1080p, ktoré vám prinesie výdrž batérie okolo 1,5 hodín. Slušný, že?

Kvalita obrazu aj kvalita videa sú vynikajúcou cenou. Zábery majú svetlé farby a sú spojené s vysokými úrovňami kontrastu. A EIS je čerešňa na vrchu.

Dobrá vec na tejto malej akčnej kamere je, že ju môžete dobiť pomocou banky energie a zároveň ju zaznamenať. Napríklad, ak plánujete zaznamenať jazdu na bežkách, táto metóda sa vám hodí.

5, Akčná a športová kamera YI 4K

YI 4K je poháňaný a 1, 400 mAh batéria, ktorá vydrží severne od dvoch hodín, keď nahrávate v rozlíšení 1080p. A to nie je jediná vec, pre ktorú je táto akčná kamera vhodná na cestovanie známa.

Kvalita videa je vynikajúca, aj keď nemusí byť taká ostrá ako jeho náprotivok Go Pro (od ktorého YI čerpá väčšinu svojej inšpirácie). FOV so 155 stupňami zaisťuje, že zachytíte väčšinu toho, čo je pred obrazovkou. Nevýhodou je, že vďaka širokouhlému fotoaparátu môžete vidieť na obrazovke značné skreslenie.

Najlepšie cestovné priateľské akčné kamery do 200 rokov 2

Navyše nečakajte, že vo vašich 4K nahrávkach získate 100 Mbps, pretože kamera YI ho obmedzuje na 60 Mbps.

Note že nie je vodotesný z krabice. Museli by ste použiť vodotesné puzdro. Po dokončení si ho však môžete pripevniť na prilbu alebo na selfie palicu a pripraviť sa na ďalšie dobrodružstvo.

Celkovo je to dobrá akcia pre akčnú kameru, najmä ak hľadáte niečo nižšie ako 200 dolárov.

Aby vaše dobrodružstvo trvalo navždy

Pokiaľ ide o akčné kamery, GoPro určite zabalil pozornosť svojich inovatívnych kamier. A v priebehu rokov vydali prémiové aj cenovo dostupné, ako napríklad GoPro Hero7 White, ktorý stojí okolo 169,00 dolárov. Je to malé, kompaktné, odolné a dokáže zaznamenať vaše adrenalínové ponáhľajúce sa dobrodružstvá bez toho, aby sa potil.

Nezabudnite správne zálohovať svoje fotografie a videá. Koniec koncov, nemáte šancu každý deň cestovať.

Ďalej: Pri cestovaní musíte mať na prepravu potrebného vybavenia potrebnú výbavu. V nasledujúcom článku nájdete informácie o najlepších adaptérich na cestovné napájanie.