Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Najlepšie bezpečnostné kamery s nočným videním

Bezpečnostná kamera je účinná iba čiastočne, ak nemá správne nočné videnie. A nedostatok nočného videnia je obzvlášť pociťovaný, ak plánujete kúpiť jeden na vonkajšie použitie. Predstavte si, že výstraha odchádza uprostred noci a jediné, čo môžete vidieť, je sivé more. Sklamaním.

6  Najlepšie bezpečnostné kamery s nočným videním

Našťastie na trhu existuje veľa bezpečnostných kamier s vynikajúcimi schopnosťami nočného videnia. A najlepšie je, že niektoré sú cenovo dostupné a nespália vám otvor vo vrecku.

Takže, ak hľadáte najlepšie bezpečnostné kamery s nočným videním, tu sú naše odporúčania.

1, Najlepší rozpočet: Wyze Cam Pan

Hlavným vrcholom tohto fotoaparátu je jeho 6- integrované LED diódy. Tieto pomáhajú získať jasné a ostré nočné videnie. Tieto LED diódy nielen zväčšujú vzdialenosť, ale tiež pomáhajú vidieť jasný obraz. Wyze tvrdí, že tieto svetlá vám pomôžu rozlíšiť medzi 18 odtieňmi šedej.

Okrem toho spája niekoľko šikovných funkcií za cenu, napríklad obojsmerný zvuk, zóny aktivity, živé vysielanie a integráciu aplikácií tretích strán. Okrem toho si môžete prispôsobiť výstrahy a povoliť sledovanie pohybu.

Pokiaľ ide o recenzie používateľov, používatelia veľmi hovorili o svojom nočnom videní, detekcii pohybu a kvalite obrazu.

Najlepšie bezpečnostné kamery s kamerou Night Vision wyze2

Ako používateľ Jeniffer zdôrazňuje, „pokiaľ ide o cenu, kvalita tohto fotoaparátu je bezkonkurenčná. Nočné videnie a schopnosť pohnúť sa pohľadom je fantastická. Okrem toho sme mohli aplikáciu spárovať s oboma kamerami Wyze, ktoré máme. " Fotoaparát sa navyše ľahko inštaluje a sprievodná aplikácia je jednoduchá a priama.

Nie je to však bez podielu na problémoch. Pre jedného sa nemôže pripojiť k internetu 5 Sieť GHz. Na druhej strane, Amazon Integrácia Alexa znamená, že ju môžete spárovať s prehliadkou Echo a použiť ju ako opatrovateľku.

2, Najlepšie za cenu: Kasa Cam Outdoor od spoločnosti TP-Link

Vonkajšia kamera Kasa Cam vám navyše ponúka bezplatné nahrávanie v cloude HD na dva dni. Zaujímavé, povedal by som. A dobre, podporuje obidve Amazon Alexa a Google Assistant,

Ak budeme hovoriť čísla, získate 130-stupňovú FoV. Vonkajšia kamera Kasa Cam má tiež nočné videnie do 20 stôp. Takže, ak si to na verande neuvoľníte, uvidíte väčšinu detailov v rámčeku.

Najlepšie bezpečnostné kamery s kamerou Night Vision Kasa

Cena tohto kompaktného fotoaparátu je nižšia ako 79 dolárov. Zhromaždil sa okolo 4,3- hviezdy z 5 od používateľov na Amazon tak ďaleko. Užívatelia tiež ocenili tento malý a kompaktný fotoaparát za jeho detekciu pohybu, nočné videnie a kvalitu obrazu.

Jediným úlovkom je, že neexistuje možnosť lokálneho úložiska.

3, Náš výber: Vnútorná bezpečnostná kamera Nest Cam

Kvalita videa a zvuku je jasná a presná. A podobne ako u Wyze Cam Pan, aj tento má prsteň 8 Okolo fotoaparátu svieti LED. Svetlá sa kombinujú s 3- megapixlový fotoaparát, ktorý vám poskytne pôsobivý výkon.

Podľa ľudí v Tom's Guide, tento fotoaparát dokáže zachytiť drobné podrobnosti aj v nočnom režime. Nárok podporilo niekoľko používateľov dňa Amazon,

Ďalšou kvalitnou zmienkou je možnosť zväčšenia v sprievodnej aplikácii. A ako každá bezpečnostná kamera, aj v prípade, že kamera zachytí niečo neobvyklé, dostanete aj výstrahy o pohybe.

Najlepšie bezpečnostné kamery s nočným videním

Kamera Nest Cam Indoor Security Camera doteraz získala 67% pozitívnych hodnotení Amazon, pričom používatelia hovoria o svojich vlastnostiach detekcie pohybu, nočnom videní a predovšetkým o kvalite obrazu.

Jediným úlovkom je, že budete musieť predplatiť mesačné predplatné Nest Aware na nepretržité nahrávanie videa. Predplatné sa začína na $5 za mesiac.

4, Najlepšia prémia: Arlo Pro 3

Okrem toho spája inteligentné výstrahy, ktoré dokážu rozlíšiť rôzne situácie. Kvalita obrazu je skvelá za cenu s dobrým kontrastným pomerom a farbami.

Pokiaľ ide o nočné videnie, môžete si byť istí, že je ostrý a jasný. A nekončí to tam. The Arlo Pro 3 je jednou z mála bezpečnostných kamier, ktoré sa pýšia farebným nočným videním. Áno, čítate to správne. Teraz už nemusíte byť obmedzovaní monochromatickými obrázkami v tme.

Najlepšie na tom je, že nejde o oneskorenie chvenia alebo pohybu, ktoré je zvyčajne spojené s väčšinou dostupných konkurentov.

Najlepšie bezpečnostné kamery s kamerou Night Vision Arlo Pro 3 3

Keď už hovoríme o jeho vlastnostiach, má zorné pole 160 stupňov, integrovaný reflektor, obojsmerný zvuk, digitálny zoom a aplikácia Arlo Smart zvyšuje zážitok.

Produkt je hodnotený 4,3- hviezdy z 5 na Amazon,

5, Zvážte tiež: Ezviz Mini 360 Plus

Pokiaľ ide o funkcie, Orb Ezviz Mini 360 Plus je dodávaný s 92-stupňovým FoV okrem uhla sklonu 80 stupňov a uhla sklonu 340 stupňov. Všetky tieto možnosti sa spoja, aby vás videli na jeden pohľad.

Aj keď existuje možnosť zvoliť si platenú cloudovú službu, môžete tiež použiť kartu microSD na lokálne úložisko. A pokiaľ ide o nočné videnie, dostanete videnie až do 33 stôp a za cenu sú podrobnosti ostré a jasné.

Navyše, táto kamera spája obojsmerný zvuk, vďaka čomu je ideálna na komunikáciu so staršími a malými deťmi.

Najlepšie bezpečnostné kamery s Night Vision ezho

Okrem toho sa zariadenie ľahko inštaluje a aplikácia sa ľahko používa. Všetky udalosti detekované pohybom môžete ľahko vidieť, pretože sú označené oranžovou farbou. Táto bezpečnostná kamera má okolo 3,8-hviezdy Amazon,

Nižšia cena však znamená, že budete musieť urobiť nejaké obete. Jedným z nich je, že niektoré z funkcií aplikácie je ťažké nájsť.

Po druhé, funkcia automatického posúvania nie je tak účinná, pokiaľ ide o sledovanie pohybovej aktivity.

Oči mačky

Okrem vyššie uvedeného, ​​môžete tiež vyskúšať Amazon Cloud Cam. Tento kompaktný fotoaparát krásne vyváži funkčnosť so vzhľadom. A za 99 dolárov získate obojsmerný zvuk, senzory na detekciu pohybu, streamovanie videa 1080p a 120-stupňovú FoV.

Avšak, Amazon zastavil predaj základného variantu. V čase písania správy bol v predaji iba variant Key.

Ďalej: Zmätok medzi servermi Blink XT2 a Amazon Cloud Cam? Prečítajte si príspevok uvedený nižšie a zistite, či je bezpečnostná kamera Blink XT2 navrhnutá tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám.

Table of Contents