5 Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Skullcandy s recenziami

5 Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Skullcandy s recenziami 1

Od prvých bezdrôtových slúchadiel Skullcandy v roku 2016 vyvinuli mnoho ďalších bezdrôtových slúchadiel, ktoré si môžete vychutnať pri všetkých aktivitách.

Či už ide o každodenné používanie, cvičenie alebo len o cenovo dostupnú a vysokokvalitnú náhradu za iné drahé značky.

Ktorý by ste si teda mali zaobstarať?

Pomôžeme vám s tým.

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Skullcandy

Top 5 Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy (s čestnými recenziami)

Okrem našich skúseností z prvej ruky sme si našli čas a preskúmali sme aj skutočné recenzie od rôznych Youtuberov a recenzie zákazníkov od Amazon. To má zaistiť, že vám dáme to najlepšie 5 Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy. Pod každú z nich sme tiež prepojili niektoré zľavnené ceny, takže si ich určite overte!

1. Bezdrôtové športové slúchadlá Skullcandy Method

metóda cukríkov s čiernou lebkou s vírivým dizajnomMetóda Skullcandy Black and Swirl Design

Prvá v zozname je „Metóda Skullcandy“, ktorá je najobľúbenejším bezdrôtovým slúchadlom, ktoré má spoločnosť Skullcandy.

Najlepšie na tom je, že má stupeň krytia IPx4, čo znamená, že je odolný voči vode, takže ich môžete používať na cvičenie bez toho, aby ste sa museli obávať, že zvlhne od potu.

Ďalšou skvelou vecou na tom je, že sľubuje a 9-hodinová výdrž batérie. Niektorí dokonca tvrdili, že ten ich trvá až 12 hodín!

Medzi ďalšie vlastnosti „metódy Skullcandy“ patrí:

Bezdrôtová technológia Bluetooth Hlučné izolujúce slúchadlá pre minimálny vonkajší hluk Zabudovaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk Tlačidlá hlasitosti pre jednoduchšie ovládanie

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy Ink’d®

slúchadlá do uší v červenej a čiernej farbeČervený a čierny atrament Skullcandy

Na prvý pohľad vyzerá „Skullcandy Ink’d“ identicky ako Skullcandyho metóda. Všimnite si však, že majú výrazne odlišný dizajn špičky do uší.

Zatiaľ čo „metóda Skullcandy“ má dizajn slúchadiel s izoláciou hluku, „Skullcandy Ink’d“ má dizajn kanálového telefónu do ucha na súkromné ​​počúvanie. Ak sa teda radi strácate vo svojej hudbe, najmä v hlučnom prostredí, je toto pre vás vynikajúca voľba.

Je tiež potrebné vyzdvihnúť životnosť batérie „Skullcandy Ink’d“. Pochváliť sa môže až 8 hodiny výdrže batérie, ale existujú hlásené testy, ktorých výsledkom bolo až 11 hodín používania v 50% objeme. Nie je to zlé, ak vezmeme do úvahy, že by ste mohli ohluchnúť, ak pôjdete na 100%, však?

Medzi ďalšie funkcie „Skullcandy Ink’d“ patrí:

Bezdrôtová technológia Bluetooth Ľahký a flexibilný dizajn, ktorý umožňuje uloženie aj do vreciek Mikrofón pre hovory bez použitia rúk Tlačidlá hlasitosti, hovoru a „nasledujúcej stopy“ pre jednoduchšie ovládanie

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Skullcandy Smokin ‘Buds 2

všetky čierne bezdrôtové slúchadláSkullcandy Smokin ‘Buds 2 Všetko čierne

„Skullcandy Smokin ‘Buds 2”Je na treťom mieste napriek svojej podobnosti s prvými dvoma uchádzačmi o bezdrôtové slúchadlá, pokiaľ ide o fyzický vzhľad. Jeho rozdiel od ostatných dvoch však uvidíte, keď si vyskúšate jeho vlastnosti.

Na začiatok „Skullcandy Smokin ‘Buds 2”Má odnímateľný golier na krk, čo vám dáva možnosť mať ľahké slúchadlá alebo niečo s väčšou podporou behu.

Navyše, rovnako ako „Skullcandy Ink’d“, aj tento má slúchadlá do uší, ktoré umožňujú uzavretejšie počúvanie.

Medzi ďalšie jeho funkcie patrí:

Bezdrôtová technológia Bluetooth Vstavaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk Tlačidlá hlasitosti, hovoru a „nasledujúcej stopy“ pre jednoduchšie ovládanie

Teraz ste si pravdepodobne všimli, že „Skullcandy Smokin ‘Buds 2”Nemá funkciu odolnú voči potu. No to preto, že nie. Trochu zníženia, vieme, vzhľadom na to, že má vyššiu cenu ako Ink’d.

Ďalšou nevýhodou „Smokin ‘Buds“ 2”Je, že odnímateľný krčný golier môže byť náročné odstrániť alebo pripevniť. Aj keď, okrem týchto problémov, „Smokin ‘Buds 2”Je stále dosť výkonná sada slúchadiel do uší, pokiaľ ide o kvalitu zvuku.

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Skullcandy XTfree

biele bezdrôtové slúchadlá do uší s čiernobielym vírivým dizajnomBiela Skullcandy XTfree

„Skullcandy XTfree“ je perfektný, ak hľadáte ľahké bezdrôtové slúchadlá bez držiakov na krk, ktoré prvý 3 má. Navyše sa môže pochváliť silnými basmi, ktoré sú ideálne na to, aby ste pri cvičení cítili extra pumpu.

„Skullcandy XTfree“ má navyše vstavané ušné krídla, ktoré držia slúchadlá v ušiach bezpečne a pohodlne. Dodáva sa tiež s niekoľkými ušnými koncovkami, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Medzi ďalšie funkcie patrí:

Bezdrôtová technológia Bluetooth Odolná voči potu, navrhnutá špeciálne pre šport a cvičenie Vstavaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk Tlačidlá na ovládanie hlasitosti, hovoru a „nasledujúcej stopy“ pre jednoduchšie ovládanie

Teraz si pravdepodobne myslíte, že by to malo byť na vrchole zoznamu kvôli jeho cene. „Skullcandy XTfree“ má však niekoľko významných mínusov.

Početné správy od overených používateľov tvrdili, že náušníky bolia, keď ich nosíte viac ako hodinu. Batérie navyše vydržia iba po dobu 3-4 hodín, čo je pod sľubovanou výdržou batérie 6 hodiny.

Rozhodli sme sa pridať to do zoznamu pre tých z vás, ktorí chcú len ľahké slúchadlá na krátke cvičenia.

amazon-kupit-tlacitko-3

5. Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy Jib

všetky čierne bezdrôtové slúchadláBezdrôtové slúchadlá Black Skullcandy Jib

Teraz ak ty naozaj chcete ľahké náušníky, potom je Skullcandy Jib určite tým pravým pre vás.

„Skullcandy Jib“ sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a batériou v strede slúchadiel, čo je prakticky všetka podpora krku, ktorú získate. Má tiež slúchadlá do uší, vďaka ktorým môžete pocítiť vylepšené basy, ktorými sa môže pochváliť.

Medzi ďalšie funkcie „Skullcandy Jib“ patrí:

Bezdrôtová technológia Bluetooth6-hodinová výdrž batérie Vstavaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk Tlačidlá na ovládanie hlasitosti, hovoru a „nasledujúcej stopy“ pre jednoduchšie ovládanie

Vzhľadom na svoj dizajn by sme vám to neodporúčali, ak hľadáte niečo, čo by ste mohli použiť na beh alebo beh. Podľa správ od zákazníkov sa tiež líši výdrž batérie 4-6 hodiny, takže tento budete musieť nabíjať každý deň, ak ho chcete používať každý deň.

amazon-kupit-tlacitko-3

Čo sa ľudia pýtajú na bezdrôtové slúchadlá Skullcandy

Ako dlho trvá nabíjanie bezdrôtových slúchadiel Skullcandy?

Závisí to od typu vašich bezdrôtových slúchadiel. V priemere však úplné nabitie bezdrôtových slúchadiel Skullcandy trvá zhruba pol hodiny až celú hodinu.

Ako resetujem svoje bezdrôtové slúchadlá Skullcandy?

Stačí stlačiť a podržať tlačidlo zapnutia/vypnutia a všetko je pripravené.

Ako spárujem svoje bezdrôtové slúchadlá Skullcandy s Androidom?

Rovnako ako akékoľvek iné bezdrôtové zariadenie Bluetooth, stačí spárovať slúchadlá s telefónom alebo prenosným počítačom. Na to musíte najskôr zapnúť slúchadlá. Potom vezmite telefón a v nastaveniach prejdite na Bluetooth. Potom zapnite Bluetooth a klepnite na názov svojich slúchadiel.

Ako nabíjate bezdrôtové slúchadlá Skullcandy?

Všetky bezdrôtové slúchadlá Skullcandy, ktoré sme pridali do tohto zoznamu, používajú nabíjačky micro USB, ktoré sú súčasťou balenia aj pri kúpe. Stačí ho zapojiť do zásuvky a bezdrôtových slúchadiel a všetko je pripravené.

Najlepšie príslušenstvo k slúchadlám Skullcandy

Bez ohľadu na to, čo si vyberiete z nášho odporúčaného zoznamu, budú perfektne ladiť s týmto nasledujúcim príslušenstvom:

Pevné puzdro pre bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Skullcandy

Pevné puzdro pre bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší Skullcandy Pevné puzdro Poyatu v plnej veľkosti pre Skullcandy

Tvrdé puzdro Poyatu pre slúchadlá Skullcandy je vyrobené z prémiového tvrdého puzdra EVA. Je kompatibilný s bezdrôtovými Bluetooth slúchadlami Skullcandy Method, bezdrôtovými Bluetooth slúchadlami Skullcandy Ink’d a Skullcandy Smokin ‘Buds 2 Bezdrôtové slúchadlá do uší Bluetooth.

5 Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Skullcandy s recenziami 2

Náhradné slúchadlá Skullcandy

Náhradné slúchadlá do uší SkullcandyNáhradné slúchadlá do uší Skullcandy

Tieto náhradné slúchadlá do uší sú vyrobené zo silikónového materiálu. Sú kompatibilné s…

Skullcandy Ink’d, Ink’d 2, Ink’d 2 wirelessSmokin Buds, Buds 2, Púčiky 2 bezdrôtový

Balenie obsahuje 8 dvojice silikónových náhrad v čiernej a čírej farbe.

5 Najlepšie bezdrôtové slúchadlá Skullcandy s recenziami 2

Bezdrôtové slúchadlá Skullcandy: najlepšie alternatívne slúchadlá na trhu

Bezdrôtové slúchadlá sú vo všeobecnosti dosť drahé zariadenie. Niekto môže povedať, že najlepšie sú od spoločností Bose, Beats alebo inej predraženej značky. Avšak, ako sa to môže zdať prekvapujúce, kvalita zvuku, ktorý Skullcandy poskytuje, môže ísť po krku všetkým týmto drahým značkám.

Je teda Skullcandy najlepšou alternatívou slúchadiel do uší? Prečo vám to nedovolíme zistiť sami? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v nižšie uvedených komentároch!

Musíš si prečítať: Bežné problémy s Bluetooth a ich riešenie