5 Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter R├Żchlo sleduj├║ci

Najlep┼íie aplik├ície na zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter R├Żchlo sleduj├║ci

Chcete zv├Ż┼íi┼ą svoje Twitter nasledovn├şci?

Twitter Je to vynikaj├║ca platforma na za─Źatie seri├│znych rozhovorov a vytvorenie silnej komunity okolo v├í┼ího webu. Po─Źet akt├şvnych sledovate─żov, miera interakcie a interakci├ş ovplyvn├ş ├║spech va┼íich kampan├ş a rast v├í┼ího podnikania. ─Żudia maj├║ teda z├íujem roz┼í├şri┼ą svoje Twitter sie┼ą dokonca plat├ş peniaze.

Existuje nieko─żko webov├Żch str├ínok a agent├║r, ktor├ę pred├ívaj├║ Twitter nasledovn├şci za lacnej┼íiu cenu od $1, Ale t├şto falo┼ín├ş nasledovn├şci v├ím neprines├║ ┼żiadne v├Żhody okrem straty pe┼łaz├ş. Nebud├║ opakova┼ą va┼íe tweety ani sa s vami nebud├║ nijako zaobera┼ą.

Z├írove┼ł m├┤┼że skuto─Źn├Ż sledovate─ż ozna─Źi┼ą svoje tweety ako ob─ż├║ben├ę, retweeta┼ą a odpoveda┼ą na ne. Tento proces posiln├ş va┼íe vz┼ąahy a zv├Ż┼íi mieru ├║─Źasti na va┼íich kampaniach v oblasti soci├ílnych m├ędi├ş.

Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter nasledovn├şci

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme 5 najlep┼íie aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą Twitter r├Żchlo sledovate─żov a zvy┼íovanie publika.

1, Audiense

Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter Nasleduj├║ci r├Żchlo

Publikum je pr├ęmiov├Ż n├ístroj na monitorovanie soci├ílnych siet├ş a siet├ş Twitter Sledovanie nasledovn├şkov. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş objavovania. Twitter a filtrova┼ą v├Żsledky na z├íklade nieko─żk├Żch faktorov. Vyh─żadajte pou┼ż├şvate─żov pod─ża k─ż├║─Źov├ęho slova a polohy a n├íjdite t├Żch spr├ívnych ─żud├ş, ktor├Żch h─żad├íte.

Publikum zobraz├ş tis├şce profilov, ktor├ę je mo┼żn├ę znova filtrova┼ą pod─ża miery vplyvu, po─Źtu sledovate─żov, miery sledovania, veku ├║─Źtu, po─Źtu tweetov, poslednej aktivity a ove─ża viac. Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż spresni┼ą ├║─Źty pod─ża jazyka, krajiny, pohlavia, profilov adries URL, overen├Żch pou┼ż├şvate─żov alebo vytvori┼ą vlastn├ę filtre na vyh─żadanie po┼żadovan├Żch ├║─Źtov. M├┤┼żete ich sledova┼ą alebo ich presta┼ą sledova┼ą priamo z aplika─Źn├ęho rozhrania.

V hornej ─Źasti m├íte nieko─żko ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş, ako r├Żchlo zobrazi┼ą svojich recipro─Źn├Żch sledovate─żov, nesledovate─żov, ovplyv┼łuj├║cich ─Źlenov at─Ć. V s├║hrne je publikum dokonal├Żm n├ístrojom na objavovanie a zvy┼íovanie v├í┼ího obsahu Twitter st├║penci za p├ír dn├ş.

2, Commun.itNajlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter Nasleduj├║ci r├Żchlo

Commun.it je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zarobi┼ą viac Twitter sledovate─żov a roz┼í├şri┼ą svoju sie┼ą. Je dod├ívan├Ż s jedn├Żm panelom, ktor├Ż rob├ş v┼íetko na soci├ílnych sie┼ąach, ako s├║ pl├ínovanie pr├şspevkov, spr├íva sledovate─żov a interakcia s publikom.

Commun.it v├ím uk├í┼że va┼íich hlavn├Żch vplyvn├Żch a ─Ćal┼í├şch sledovate─żov spolu so z├ív├Ązkami, ktor├ę vytvorili, po─Źet sledovate─żov a tweety. Svoje tweety m├┤┼żete ─żahko opakova┼ą, posla┼ą odpove─Ć alebo im posla┼ą potvrdzuj├║cu spr├ívu ka┼żd├Ż de┼ł priamo z aplik├ície.

Hlavn├í ─Źas┼ą ─Źl├ínku je ─Ćal┼íou hlavnou ─Źrtou ┼żiadosti. Prezrite si ob─ż├║ben├ę ─Źl├ínky v ka┼żdej kateg├│rii a jednoducho ich zdie─żajte vo svojej sieti. Umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż n├íjs┼ą naj v├şrusovej┼íie tweety vo va┼íej sieti a jedin├Żm kliknut├şm ich preh─żada┼ą. V─Ćaka v┼íetk├Żm t├Żmto n├ístrojom a zdrojom v├ím Commun.it pom├┤┼że z├şska┼ą viac Twitter st├║penci a zlep┼íuj├║ mieru ich vplyvu.

3, IFTTT

Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter Nasleduj├║ci r├Żchlo

IFTTT je vynikaj├║ci n├ístroj na automatiz├íciu technologick├Żch ├║loh a zv├Ż┼íenie va┼íej kari├ęry. Ak ste bloger alebo digit├ílny obchodn├şk, m├íte nieko─żko appletov na zlep┼íenie va┼íej ├║─Źasti a prenosu. Webov├í slu┼żba je bezplatn├í a pracuje so zmenami, ktor├ę sa vyskytn├║ medzi dvoma webov├Żmi slu┼żbami, jedna po druhej.

IFTTT pon├║ka nieko─żko typov appletov na pl├ínovanie tweety a zapojenie publika. Tak┼że m├┤┼żete uverej┼łova┼ą obsah alebo ─Ćakova┼ą nov├Żm sleduj├║cim v presn├Ż okamih, bez pr├şstupu k v├í┼ímu Twitter alebo ak├║ko─żvek in├║ aplik├íciu.

Niektor├ę popul├írne aplety IFTTT pre Twitter pou┼ż├şvatelia s├║,

Presk├║majte zbierky IFTTT a n├íjdite potrebn├ę applety, zv├Ż┼íte svoje z├ív├Ązky a z├şskajte nov├Żch sledovate─żov Twitter,

4, TweetDeck

Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter Nasleduj├║ci r├Żchlo

TweetDeck je popul├írna bezplatn├í aplik├ícia na pl├ínovanie pr├şspevkov a sledovanie sie┼ąov├Żch aktiv├şt v re├ílnom ─Źase. Umo┼żn├ş v├ím zisti┼ą, ─Źo sa deje vo va┼íej komunite, a reagova┼ą na najnov┼íie udalosti tak, ako sa zobrazuj├║ na ovl├ídacom paneli.

TweetDeck v├ím umo┼ż┼łuje ozna─Źi┼ą, opakova┼ą alebo posla┼ą odpovede na tweety, ktor├ę sa v├ím p├í─Źia. M├í rozmiestnenie st─║pcov v ┼ít├Żle, v ktorom sa vo va┼íom informa─Źnom kan├íli zobrazuj├║ r├┤zne inform├ície, napr├şklad upozornenia, spr├ívy, zmienky a mnoho ─Ćal┼í├şch. Preto dostanete r├Żchle inform├ície, ak sa niekto sp├Żta na va┼íe slu┼żby alebo ich zmieni Twitter, Priate─żsk├Ż pr├şstup a v─Źasn├í reakcia zohr├ívaj├║ k─ż├║─Źov├║ ├║lohu pri propag├ícii podnikania a z├şskavan├ş nov├Żch sledovate─żov. Odpovedajte na ot├ízky a komunikujte s potenci├ílnymi z├íkazn├şkmi, aby ste ich povzbudili, aby v├ís nasledovali Twitter,

Kombinujte spr├ívy a spomienky, na ktor├ę naraz├şte Twitter ├Ü─Źty na jednom mieste. TweetDeck tak zjednodu┼íuje v├í┼í Twitter jednoduch┼íia spr├íva pomocou integrovan├Żch funkci├ş a n├ístrojov.

5, Tweepi

Najlep┼íie aplik├ície pre zv├Ż┼íenie v├í┼ího Twitter Nasleduj├║ci r├Żchlo

Tweepi je ─Ćal┼íia popul├írna aplik├ícia na spr├ívu ├║─Źtu a n├íjdenie nov├Żch sledovate─żov Twitter, To v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą va┼íe spomienky, spr├ívy a ob─ż├║ben├ę polo┼żky, aby ste zostali v kontakte so svoj├şm publikom.

Sledovanie konkurencie je jednou z hlavn├Żch ─Ź┼Ľt Tweepi. Monitorujte a┼ż 25 konkurentov alebo zna─Źky hashtag, aby ste dr┼żali krok so zmenami a prenikli do potrebn├Żch strat├ęgi├ş rastu. Mnoh├Żmi sp├┤sobmi m├┤┼żete pomocou Tweepi zacieli┼ą na nov├Żch sledovate─żov a roz┼í├şri┼ą svoju komunitu. Ak chcete n├íjs┼ą nov├Żch pou┼ż├şvate─żov v danej oblasti, zacie─żte na nich pod─ża polohy a jazyka a skontrolujte ich vz┼ąah sledovania, aby ste sa rozhodli, ─Źi bud├║ sledova┼ą.

Aplik├ícia v├ím odporu─Ź├ş, aby ste sledovali ur─Źit├Żch pou┼ż├şvate─żov na z├íklade zadan├Żch ├║─Źtov hashtag a konkurencie. Twitter Odpor├║─Źania na zastavenie sledovania a odpovedania s├║ ─Ćal┼í├şmi ─Źas┼ąami n├ístroja na o─Źistenie neakt├şvnych sledovate─żov a vytvorenie vznikaj├║cej komunity soci├ílnych m├ędi├ş.

Pre─Ź├ştajte si to najlep┼íie zadarmo Twitter N├ístroje na spr├ívu va┼íich nesleduj├║cich v roku 2020