5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg

Kamery Android s├║ ka┼żd├Żm d┼łom lep┼íie a lep┼íie. Teraz m├┤┼żu nahr├íva┼ą vide├í v rozl├ş┼íen├ş 4K a maj├║ neuverite─żn├ę detaily pri slabom osvetlen├ş. Napriek tomu, ┼że nat├í─Źanie vide├ş je vec, ktor├║ m├┤┼że robi┼ą ka┼żd├Ż, len najlep┼í├ş majster m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą najlep┼íie aplik├ície pre tvorcov videa. Surov├ę z├íbery s├║ len zriedka prezentovate─żn├ę alebo o─Źaruj├║ce. Aj ke─Ć fotografujete svoju novonaroden├║ ch├┤dzu, nie je na ┼íkodu vhodi┼ą dodato─Źn├ę spracovanie.

The 5 najlep┼íie aplik├ície pre tvorcov videa uspokoja va┼íe potreby pri tvorbe videa na cest├ích. Aj ke─Ć na sn├şmanie z├íberov m├┤┼żete pou┼żi┼ą svoju aplik├íciu pre ┼ítandardn├ę fotoapar├íty alebo dokonca ┼ípeci├ílnu aplik├íciu pre fotoapar├íty, budete potrebova┼ą skvel├║ aplik├íciu na vytv├íranie vide├ş pre Android, aby bola dokonal├í. Pr├íve tu v├ím tieto aplik├ície pom├┤┼żu urobi┼ą va┼íe filmy ove─ża p├║tavej┼íie.

Pozn├ímka: Najlep┼íie aplik├ície pre tvorcov videa boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Po─Źas testovania aplik├ície fungovali dobre. Na spustenie niektor├Żch aplik├íci├ş bolo potrebn├ę internetov├ę pripojenie.

1. VivaVideo

5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg 2

V┼íetky tie z├íbery, ktor├ę ste na ve─Źierku urobili, s├║ nani─Ź, pokia─ż z toho nenato─Ź├şte jedin├Ż film. Viem, ko─żko vide├ş som urobil, ktor├ę boli straten├ę v limite m├┤jho ├║lo┼żn├ęho priestoru, a ktor├ę u┼ż nikdy nebude mo┼żn├ę sledova┼ą. Teraz u┼ż viem d├┤vod. C├ştim sa trochu v rozpakoch z kvality vide├ş, ktor├ę som urobil, ale teraz m├┤┼żem ├║plne upravova┼ą zl├ę ─Źasti a ─żahko vytv├íra┼ą skvelo vyzeraj├║ce video.

T├íto aplik├ícia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą dosiahnu┼ą to ist├ę. Chcete po─Źas piesne k narodenin├ím odstr├íni┼ą nepr├şjemn├║ ─Źas┼ą, v ktorej vyzer├íte hl├║po? Jasn├ę, ┼że to dok├í┼że┼í.

Bezplatná verzia

2. Zastavte Motion Studio

5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg 3

Ak ste cti┼żiadostiv├Ż tvorca videa, t├íto aplik├ícia pre v├ís mus├ş by┼ą. V z├ísade v├ím t├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje kombinova┼ą viac obr├ízkov a zastavi┼ą anim├íciu pohybu. Pre t├Żch, ktor├ş tento term├şn nepoznaj├║, je to ako pohybuj├║ce sa objekty po sn├şmkach a fotografovanie.

Potom spustite v┼íetky tieto obr├ízky r├Żchlos┼ąou 24 sn├şmok za sekundu, aby ste z├şskali il├║ziu pohybu. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako za─Źa┼ą vytv├íra┼ą vlastn├ę kreat├şvne filmy.

Bezplatná verzia

3. FXGuru

5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg 4

FXGuru je jednou z najkreat├şvnej┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę som v celom zozname pou┼żil. T├íto aplik├ícia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vytv├íra┼ą filmy s neuverite─żn├Żmi efektmi a tie┼ż s mimoriadnou ─żahkos┼ąou. Chcete uk├íza┼ą satelit padaj├║ci na auto v├í┼ího priate─ża? M├┤┼żete to urobi┼ą s touto skvelou aplik├íciou pre tvorcov videa.

Aplik├ícia pou┼ż├şva technol├│giu sn├şmania pohybu, v─Ćaka ktorej v┼íetko vyzer├í takmer realisticky. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a vide├í bud├║ zlat├ę.

Bezplatná verzia

4. Magisto Video Editor

5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg 5

Niekedy nem├íte energiu na ├║pravu skvelo vyzeraj├║ceho videa. Niekedy chcete, aby to za v├ís urobil niekto in├Ż. Pre t├Żch ÔÇ×niekedyÔÇť pr├şde vhod t├íto aplik├ícia na vytv├íranie vide├ş pre Android. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje nahra┼ą video na svoje servery, ktor├ę potom bude upraven├ę na nie─Źo kr├ísne.

Dokon─Źenie tohto procesu bude chv├ş─żu trva┼ą, aby ste medzit├Żm mohli robi┼ą ─Ćal┼íie veci. Ke─Ć je video pripraven├ę, aplik├ícia v├ím po┼íle upozornenie a vy si ho m├┤┼żete stiahnu┼ą alebo pozrie┼ą. Z d├┤vodu ob├ív o s├║kromie neodpor├║─Źame do tejto aplik├ície nahr├íva┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇővide├í.

Bezplatná verzia

5. Reverzn├Ż film FX

5 Najlepšie aplikácie pre tvorcov videa pre Android sú Spielberg 6

T├íto ┼íikovn├í mal├í aplik├ícia v├ím pom├┤┼że prida┼ą k├║zlo do va┼íich dom├ícich vide├ş. Chcete pril├íka┼ą veci ako ten mutant z X-Men? Chcete chyti┼ą no┼że za ├║sta? To v┼íetko je mo┼żn├ę urobi┼ą s touto aplik├íciou a bez toho, aby ste sa porezali. Aplik├ícia v z├ísade obracia nasn├şman├ę z├íbery.

Aplik├ícia nem├í ni─Ź in├ę ako toto. Ale preboha, tento mal├Ż trik m├┤┼że by┼ą ├║─Źinn├Ż v spr├ívnych ruk├ích. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste si aplik├íciu vysk├║┼íali, som si celkom ist├Ż, ┼że va┼íu myse─ż zaplavia n├ípady.

Bezplatná verzia

Toto boli najlep┼íie aplik├ície pre tvorcov videa v syst├ęme Android. M├┤┼żete sa tie┼ż pozrie┼ą na najlep┼íie editory videa pre Android, aby boli va┼íe filmy e┼íte atrakt├şvnej┼íie. Bol som smutn├Ż, ke─Ć som zistil, ┼że nie je k dispoz├şcii ve─ża aplik├íci├ş Google Play Store pokia─ż ide o skuto─Źn├║ tvorbu videa.

Aplik├ícia na meranie svetla v syst├ęme iOS sa mi ve─żmi p├í─Źila, ale nie je k dispoz├şcii pre Android. Ak m├íte nejak├ę n├ívrhy alebo m├íte v skr├Ż┼íi tajn├║ aplik├íciu na tvorbu videa, pode─żte sa o to s nami. R├íd by som roz┼í├şril svoje mo┼żnosti tvorby videa v syst├ęme Android.