5 Najlep┼íie aplik├ície pre kontakty pre Android, ktor├ę posilnia v├í┼í Rolodex

Niekedy je ┼ąa┼żk├ę si spomen├║┼ą, ┼że na┼íi smartphones s├║ tie┼ż telef├│ny. So v┼íetk├Żmi internetov├Żmi hovormi, spr├ívami a videorozhovormi ┼ítandardn├Ż sp├┤sob vzdialenej komunik├ície preber├í nevyhnutn├ę zadn├ę sedadlo. Prisp├┤sobili sa aj najlep┼íie aplik├ície pre kontakty pre Android, namiesto toho, aby v├ím poskytli iba men├í, adresy a telef├│nne ─Ź├şsla, za─Ź├şnaj├║ pon├║ka┼ą ─Ćal┼íie funkcie.

V dne┼ínej dobe existuje ve─ża sp├┤sobov, ako kontaktova┼ą osobu. M├┤┼żete napr├şklad odosla┼ą textov├║ spr├ívu na ─Ź├şslo mobiln├ęho telef├│nu osoby, odosla┼ą ju prostredn├şctvom Whatsapp, zavola┼ą pomocou Viber, chatova┼ą na Facebook Messenger alebo Hangouts, videohovor zapnut├Ż Skype alebo sta─Ź├ş pou┼żi┼ą star├Ż dobr├Ż e -mail.

Najlep┼íie aplik├ície pre kontakty pre Android zhroma┼ż─Ćuj├║ v┼íetky tieto adresy a ─Ź├şsla na jednom mieste a v├Żrazne u─żah─Źuj├║ ┼żivot.

Pozn├ímka: Aplik├ície boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Smartf├│n Note III. Po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy.

1. Kontakty+-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Kontakty+

Kone─Źn├í kniha

Kontakty+ je moja ob─ż├║ben├í kontaktn├í aplik├ícia pre Android. Aplik├ícia je dod├ívan├í s jedn├Żm z najlep┼íie vyzeraj├║cich rozhran├ş, s ktor├Żmi som sa v kontaktnej aplik├ícii stretol. Kontaktn├í aplik├ícia by mala by┼ą v┼żdy intuit├şvna a ─żahko pou┼żite─żn├í. V├Ą─Ź┼íinu ─Źasu, ke─Ć uklad├íme kontakty, sa pon├íh─żame a potrebujeme to urobi┼ą r├Żchlo.

Aplik├ícia m├í ve─żmi pr├şjemn├Ż pou┼ż├şvate─żsk├Ż z├í┼żitok a umo┼ż┼łuje v├ím urobi┼ą v┼íetko za nieko─żko sek├║nd. Na tejto aplik├ícii sa mi p├í─Źi to, ┼że je dod├ívan├í s vyhradenou aplik├íciou pre SMS a jedine─Źn├Żm ─Ź├şseln├şkom. Kontakty+ v├ís m├┤┼żu tie┼ż upozorni┼ą na nadch├ídzaj├║ce narodeniny a je to jedna z m├íla aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę s hodinkami Android Wear.

Purc. V aplik├íciihases: $10,00 – 49,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Dod├íva sa s denn├şkom hovorov, poslom a vyt├í─Źan├şm. K dispoz├şcii s├║ dve odli┼ín├ę t├ęmy. Ob─ż├║ben├ę kontakty sa zobrazuj├║ na hlavnej obrazovke.

Pozoruhodná funkcia:

Facebook, Twitter, LinkedIn, Foursquare a Whatsapp s├║ integrovan├ę. V┼íetky mo┼żnosti kontaktu z├şskate na jednom mieste pod jedn├Żm menom. Aplik├ícia rob├ş v┼íetko automaticky, tak┼że nie je potrebn├ę ru─Źne sa prehr├íva┼ą s kontaktmi.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. ExDialer – zadarmo a $30,99

ExDialer - aplikácie pre kontakty pre Android

Vyto─Źi┼ą a kontaktova┼ą

2. Bezplatná verzia

Ak h─żad├íte jednoduch├║ n├íhradu kontaktnej knihy, ktor├í primeran├Żm sp├┤sobom rob├ş to, ─Źo je potrebn├ę, je to aplik├ícia pre v├ís. Aj ke─Ć n├ízov m├┤┼że nazna─Źova┼ą, ┼że aplik├ícia je v├Żlu─Źne aplik├íciou na vyt├í─Źanie, prich├ídza s vynikaj├║cou knihou kontaktov.

Aplik├ícia je skuto─Źne mal├í a neza┼ąa┼żuje syst├ęmov├ę zdroje. Tie┼ż nikdy nebe┼ż├ş na pozad├ş, tak┼że nen├íjdete ┼żiadne podivn├ę vybitia bat├ęrie. Pokia─ż ide o samotn├║ kontaktn├║ knihu, je pomerne jednoduch├í a minimalistick├í.

Najlep┼íou s├║─Źas┼ąou aplik├ície s├║ bezplatn├ę doplnky; existuj├║ kreat├şvne doplnky, ktor├ę s aplik├íciou robia takmer ─Źoko─żvek. Zvl├í┼í┼ą odpor├║─Źam doplnok Connectivity Vibration, ktor├Ż zazvon├ş v telef├│ne, ke─Ć je pripojen├Ż v├í┼í odch├ídzaj├║ci hovor.

Vlastnosti:

N├ídhern├Ż a intuit├şvny ─Ź├şseln├şk. Ukladanie kontaktov je ve─żmi jednoduch├ę. V obchode Play je k dispoz├şcii viacero t├ęm.

Pozoruhodná funkcia:

Vyh─żad├ívanie telef├│nnych ─Ź├şsel m├┤┼żete vykona┼ą priamo z ─Ź├şseln├şka stla─Źen├şm kl├ívesu ÔÇ×#ÔÇť.

Stiahnu┼ą na Google Play

2.B Platená verzia

Bezplatn├í verzia je vlastne nekone─Źn├Ż 7 denn├í sk├║┼íka. To znamen├í, ┼że aplik├ícia v├ís po┼żiada o k├║pu platenej verzie, ale umo┼żn├ş v├ím pou┼ż├şva┼ą t├║to funkciu neobmedzene dlho, podobne ako WinRAR na Windows PC.

Ak sa v├ím t├íto aplik├ícia p├í─Źi, vyz├Żvam v├ís, aby ste si k├║pili profesion├ílnu verziu.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Skuto─Źn├ę kontakty – zadarmo

Skuto─Źn├ę kontakty

Skuto─Źn├í pr├şchu┼ą Androidu

Skuto─Źn├ę kontakty s├║ jednoduchou kontaktnou knihou pre Android. T├íto aplik├ícia je ur─Źen├í pre t├Żch, ktor├Żm sa naozaj nep├í─Źi, ─Źo si do svojich telef├│nov d├ívaj├║ v├Żrobcovia OEM (p├┤vodn├ş v├Żrobcovia elektronick├Żch zariaden├ş), ako je Samsung. Nem├ím r├íd kontaktn├ę aplik├ície, ktor├ę Sony alebo HTC dod├ívaj├║ so svojimi telef├│nmi, ale na┼í┼ąastie pre aplik├ície, ako s├║ True Contacts, m├┤┼żem z├şska┼ą vzh─żad a pou┼żite─żnos┼ą Ice Cream Sandwich na akomko─żvek zo svojich zariaden├ş s Androidom.

Aplik├ícia sa ─żahko pou┼ż├şva a m├í takmer chirurgicky ─Źist├ę rozhranie. Jedin├ę, ─Źo m├ím, je, ┼że aplik├ícia nie je dod├ívan├í so ┼ítandardn├Żm ─Ź├şseln├şkom ICS (Ice Cream Sandwich).

Vlastnosti:

Kontaktn├ę boxy s├║ ve─żk├ę a preh─żadn├ę. Karty ob─ż├║ben├Żch a skup├şn sa zobrazuj├║ na hlavnej obrazovke. Aplik├íciu SMS je mo┼żn├ę spusti┼ą z kontaktu.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í v spodnej ─Źasti obrazovky umiestnen├ę tla─Źidl├í vyh─żad├ívania a pridania kontaktu. To je v mojej knihe obrovsk├ę plus, preto┼że v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş chce, aby som sa v t├Żchto z├íkladn├Żch funkci├ích dostal na vrchol.

Pre mal├ę telef├│ny s malou obrazovkou to nie je ve─żk├Ż probl├ęm, ale pre pou┼ż├şvate─ża phabletov je to ├║┼żasn├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Jednoduch┼íie kontakty – zadarmo

  Jednoduchšie kontakty

Nie je to tak├ę jednoduch├ę

Jednoduch├í aplik├ícia je jedinou skuto─Źne bezplatnou aplik├íciou v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre kontakty Android a nie je jednoduch├í. Aj ke─Ć s n├ízvom aplik├ície do ur─Źitej miery nes├║hlas├şm, aplik├ícia niektor├ę veci zjednodu┼íuje. Ak m├íte napr├şklad v telef├│ne ulo┼żen├Żch viac kontaktov tej istej osoby, aplik├ícia sa ich pok├║si zoradi┼ą.

Tento proces sa m├┤┼że zda┼ą jednoduch├Ż, ale bude od v├ís vy┼żadova┼ą ur─Źit├║ manu├ílnu pr├ícu. Funkcia ─Źistenia je miesto, kde aplik├ícia skuto─Źne svieti. Ak m├íte vo svojej kontaktnej knihe ulo┼żen├ę osamel├ę ─Ź├şsla bez ak├ęhoko─żvek mena, aplik├ícia v├ís na to upozorn├ş a potom ich pohodlne vlo┼ż├ş pod koberec.

Funkcia:

Kr├ísne vyzeraj├║ce rozhranie. Aplik├ícia je dod├ívan├í s integrovan├Żm ─Ź├şseln├şkom. ─îasto sa zobrazuj├║ ─Źasto kontaktovan├ę kontakty.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í so syst├ęmom z├ílohovania jedin├Żm klepnut├şm, v─Ćaka ktor├ęmu je ukladanie kontaktov skuto─Źne jednoduchou pr├ícou. Ulo┼żen├ę kontakty je potom mo┼żn├ę exportova┼ą do e -mailu, na Disk Google alebo do Dropboxu. Na z├ílohovanie z├íloh m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj ─Ćal┼íie slu┼żby cloudov├ęho ├║lo┼żiska.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Optimalizátor kontaktov-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Optimalizátor kontaktov

Zjednodušte kontakty

M├íte vo svojom smartf├│ne mno┼żstvo kontaktov? Mo┼żno ste pre┼íli zo star├Żch telef├│nov do trblietav├ęho sveta Androidu a m├íte duplicitn├ę kontakty?

Optimaliz├ítor kontaktov je tu, aby v├ís zachr├ínil pred manu├ílnymi zad├ívaniami. Aplik├ícia automaticky zist├ş, ktor├ę kontakty s├║ duplik├íty, a zl├║─Źi ich do jedn├ęho pohodln├ęho kontaktu. Je to vynikaj├║ca aplik├ícia na jedno klepnutie, ktor├í zvl├ídne v┼íetko ┼ąa┼żk├ę dv├şhanie, zatia─ż ─Źo sa ─żahko uvo─żn├şte.

N├íkup v aplik├ícii: $10,98 za polo┼żku

Vlastnosti:

M├┤┼żete odstr├íni┼ą duplicitn├ę kontakty. Vybran├ę kontakty m├┤┼żete ─żahko pres├║va┼ą. Kontakty, ktor├ę u┼ż nepou┼ż├şvate, m├┤┼żete hromadne odstra┼łova┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą n├íjs┼ą ne├║pln├ę kontakty, ktor├Żm ch├Żbaj├║ inform├ície. Takto nebudete uviaznut├ş v tme, ke─Ć budete kone─Źne potrebova┼ą vyp├ítra┼ą miestneho papiernika za kr├íde┼ż va┼íich z├íhradn├Żch trpasl├şkov (to sa mi nestalo).

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Teraz, ke─Ć ste sa zozn├ímili s niektor├Żmi z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre kontakty pre Android, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na Google Play Store nikdy nebudete ma┼ą probl├ęm n├íjs┼ą ten spr├ívny kontakt. Ako v┼żdy, odpor├║─Źam pou┼żi┼ą jednu alebo dve aplik├ície, aby ste na┼íli perfektn├║ kombin├íciu pre svoje potreby.

Osobne pou┼ż├şvam aplik├íciu ─Ź├şslo jedna v zozname a bol to pozoruhodn├Ż z├í┼żitok. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, ot├ízky alebo dokonca n├ívrhy, nev├íhajte zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.