5 Najlep┼íie aplik├ície pre Android pre bato─żat├í

Bez oh─żadu na to, ak├ę s├║ roztomil├ę, bato─żat├í m├┤┼żu by┼ą niekedy za hrs┼ą. Na┼í┼ąastie si m├┤┼żete vzia┼ą pomoc z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android pre bato─żat├í a na chv├ş─żu si vyd├Żchnu┼ą. Tieto aplik├ície s├║ navrhnut├ę tak, aby nielen ├║plne up├║tali pozornos┼ą v├í┼ího bato─ża┼ąa, ale tie┼ż mu pomohli nau─Źi┼ą sa nov├ę veci. Pre rodi─Źov je to prakticky v├Żhodn├í situ├ícia, preto┼że m├┤┼żu bato─ża┼ąu odovzda┼ą tablet a vidie┼ą, ┼że sa aj on s├ím zab├íva.

Najlep┼íie aplik├ície pre Android pre bato─żat├í

Tieto aplik├ície s├║ tie┼ż skvel├Żmi kr├ítkodob├Żmi opatrovate─żkami a m├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą odpoveda┼ą na vyzv├í┼łac├ş hovor a bez probl├ęmov sa vr├íti┼ą. Napriek tomu odpor├║─Źam d├íva┼ą pozor na mlad├Żch, ktor├ş s├║ ni┼ż┼íie 2 rokov veku.

Aplik├ície pre bato─żat├í s├║ farebn├ę a poskytuj├║ vzru┼íuj├║ce aktivity pre deti. Niekedy v┼íak nefunguj├║ v├┤bec. Viete, ako m├┤┼żu by┼ą bato─żat├í niekedy v poriadku? Dal som svojmu synovcovi t├║to ├║┼żasne vyzeraj├║cu aplik├íciu oma─żov├ínok a on jednoducho slintal na obrazovku. Ale ke─Ć som mu uk├ízal aplik├íciu abecedy, jeho o─Źi sa zrazu roz┼żiarili a on t├║ horlivos┼ą zo┼żral. Chcem t├Żm poveda┼ą, ┼że vysk├║┼íajte v┼íetky aplik├ície zo zoznamu a zist├şte, ktor├ę g├ęly s va┼íim bato─ża┼ąom. Pok├║ste sa nevnucova┼ą aplik├ícii len preto, ┼że si mysl├şte, ┼że v├ím pom├┤┼że v ┼íkole alebo ─Źo.

Pozn├ímka: Najlep┼íie aplik├ície pre Android pre bato─żat├í boli testovan├ę predov┼íetk├Żm na lacnom tablete Asus. D├┤vodom je, ┼że nechcem, aby m├┤j drah├Ż telef├│n vyhodili z postie─żky. Moje r├┤zne netere a synovci sa ÔÇ×prihl├ísiliÔÇť ako testeri. Deti reagovali na aplik├ície dobre a niekedy ma skuto─Źne nechali 15 min├║t samotn├ęho. Je ┼ąa┼żk├ę by┼ą ob─ż├║ben├Żm str├Żkom.

1. Nekone─Źn├í abeceda- zadarmo s n├íkupmi v aplik├ícii

Nekone─Źn├í abeceda - Aplik├ície pre Android pre bato─żat├í

├Ü┼żasn├ę postavy

Endless Alphabet je moja osobn├í ob─ż├║ben├í aplik├ícia pre bato─żat├í. Pre─Źo? Preto┼że je navrhnut├Ż ├║┼żasne a obsahuje nieko─żko skuto─Źne roztomil├Żch pr├ş┼íer. Milujem atmosf├ęru ÔÇ×Monsters.incÔÇť, ktor├║ aplik├ícia ukazuje. Toto je jedin├í aplik├ícia, ktor├í dobre reagovala na deti vy┼í┼íie 3 rokov veku. T├íto aplik├ícia v z├ísade umo┼ż┼łuje de┼ąom vytv├íra┼ą slov├í pretiahnut├şm na pl├ín. Je to ve─żmi jednoduch├í aplik├ícia, v─Ćaka ktorej je u─Źenie sa abecedy a nov├Żch slov skuto─Źnou rados┼ąou. Aj pre deti je ve─ża slov, ktor├ę sa m├┤┼żu nau─Źi┼ą.

N├íkupy v aplik├ícii: $50,99 za polo┼żku

Klady:

T├íto aplik├ícia je ur─Źen├í pre bato─żat├í, tak┼że v nej nie s├║ ┼żiadne chyby, limity ani vysok├ę sk├│re. Jedn├í sa o aplik├íciu bez stresu, ktor├í umo┼ż┼łuje de┼ąom robi┼ą veci svojim vlastn├Żm osobn├Żm tempom. Osobne som presved─Źen├Ż, ┼że v├Żzvy a s├║┼ąa┼że by sa mali zav├ídza┼ą a┼ż po 4. ro─Źn├şku. T├íto aplik├ícia de┼ąom u─żah─Źuje u─Źenie sa a z├íbavu.

Zápory:

Hoci je pre deti ve─ża slov, po ─Źase si v┼íetky zvykn├║. Chcel by som ma┼ą skuto─Źne nekone─Źn├ę abecedy.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Puzzingo-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Puzzingo

Hlavolamy

Puzzingo je skvel├í aplik├ícia pre mlad├Żch, ktor├í ich nielen zabav├ş, ale tie┼ż poskytne dostato─Źn├ę du┼íevn├ę cvi─Źenia. H├ídanky nie s├║ tak├ę ┼ąa┼żk├ę ako tie, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v najlep┼í├şch logick├Żch hr├ích pre zoznam Android, ale s├║ n├íro─Źn├ę pre mal├Żch chlapcov. Rozhranie je farebn├ę, ─Źo je skvel├ę, preto┼że deti nemaj├║ radi matn├ę farby. Ovl├ídanie je pomerne jednoduch├ę a v├Ą─Ź┼íinu h├ídaniek je mo┼żn├ę vyrie┼íi┼ą potiahnut├şm predmetov na ur─Źen├ę miesta. Odpor├║─Źam v├ím, aby ste si so svojimi de┼ąmi zahrali h├ídanky a pomohli im, ak sa zasekn├║; obzvl├í┼í┼ą ve─żmi mlad├ş m├┤┼żu by┼ą trochu zm├Ąten├ş.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,99 – 14,99 dol├írov za polo┼żku

Klady:

Ovl├ídanie je skvel├ę a reaguje. Objekty magneticky dopadn├║ na miesto, tak┼że nie je potrebn├í extr├ęmna presnos┼ą.

Zápory:

K├Żm existuj├║ 8 bezplatn├ę h├ídanky, ktor├ę maj├║ vyrie┼íi┼ą ve─ża z nich, s├║ uzamknut├ę za v├Żplatnou stenou. Nie je to proti ni─Źomu, ale ak h─żad├íte ├║plne bezplatn├║ aplik├íciu, toto nie je ono.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Zvierat├í pre bato─żat├í – zadarmo a $20,99

Zvierat├í pre bato─żat├í

Hovor├şm Mooo

3. Bezplatná verzia

Zvierat├í pre bato─żat├í poskytuj├║ roztomil├ę zvierat├í pre bato─żat├í, s ktor├Żmi sa m├┤┼żu hra┼ą. Umeleck├Ż ┼ít├Żl je ve─żmi priate─żsk├Ż a funguje dobre pre deti. Bezplatn├í verzia aplik├ície je dod├ívan├í s jednou farmou, ale je tu ve─ża zvierat. Aplik├ícia je ve─żmi jednoduch├í bez ─Źasov├Żch obmedzen├ş alebo obmedzen├ş ak├ęhoko─żvek druhu. Obrazovka zobrazuje ve─ża zvierat a ke─Ć na ne klepnete, za─Źne hovori┼ą. Hovoren├şm m├ím na mysli kravy moos, ma─Źka m┼łauk├í a ┼żaba kv├íka. Je to ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako zozn├ími┼ą svoje die┼ąa so v┼íetk├Żmi zvieratami a ich zvukmi. Jedine─Źn├í aplik├ícia medzi najlep┼í├şmi aplik├íciami pre Android pre bato─żat├í v okol├ş.

Klady:

V ├║rovni s├║ skryt├ę tajomstv├í. Ak napr├şklad klepnete na kr├şk, m├┤┼że vysko─Źi┼ą ┼żaba. Interakt├şvne s├║ aj dvere stodoly. Tieto mal├ę dotyky deti skuto─Źne pohltia.

Zápory:

S bezplatnou verziou je dod├ívan├í iba jedna farma. Mysl├şm t├Żm, ┼że sa mus├ş┼í u┼żivi┼ą, ale da┼ą iba jednu farmu je o nie─Źo menej, ako som zvyknut├Ż.

Stiahnu┼ą na Google Play

3.B Platená verzia

Ako ste sa do─Ź├ştali, bezplatn├í verzia aplik├ície sa dod├íva s jednou farmou. Aj ke─Ć na farme n├íjdete nieko─żko skvel├Żch zvierat, va┼íe die┼ąa sa bude ve─żmi skoro nudi┼ą. M├┤┼żete si k├║pi┼ą pln├║ verziu a odomkn├║┼ą ostatn├ę ├║rovne. ja po─Ź├ştam 6 viac fariem v samotnej aplik├ícii. Vstupn├í str├ínka platenej aplik├ície neobsahuje takmer ┼żiadne inform├ície o ─Ćal┼í├şch ├║rovniach alebo bud├║cich aktualiz├íci├ích.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Vzdelávacie hry-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Vzdelávacie hry

Ve─ża mo┼żnost├ş

Ako nazna─Źuje n├ízov, aplik├ícia prin├í┼ía ve─ża bezplatn├Żch hier pre bato─żat├í. Toto je jedin├í bezplatn├í aplik├ícia pre bato─żat├í v syst├ęme Android, ktor├í nevy┼żaduje peniaze v ka┼żdom kroku. Aplik├ícia sa ─żahko pou┼ż├şva a obsahuje mno┼żstvo obsahu, ktor├Ż je z├íbavn├Ż aj pou─Źn├Ż. Aplik├ícia je vhodn├í pre deti, ktor├ę ─Źoskoro za─Źn├║ chodi┼ą do ┼íkoly a potrebuj├║ dom├ícu ├║pravu. Ak va┼íe die┼ąa rastie r├Żchlo a potrebuje nie─Źo n├íro─Źn├ę, je to aplik├ícia pre v├ís.

N├íkupy v aplik├ícii: $20,99 za polo┼żku

Klady:

Aplik├ícia m├í mno┼żstvo aktiv├şt, na ktor├Żch sa m├┤┼żete z├║─Źastni┼ą. Od po─Ź├ştania po abecedy, v┼íetky s├║ s├║─Źas┼ąou skvel├ęho bal├şka.

Zápory:

┼Żel├ím si, aby v├Żvoj├íri pou┼żili na v├Żrobu predmetov skuto─Źn├ęho umelca a nielen niekoho z v├Żvoj├írskeho t├şmu. Ch├Żba im lesk a kvalita vysoko kvalitn├Żch aplik├íci├ş pre Android pre bato─żat├í.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Oma─żov├ínka pre bato─żat├í – zadarmo

Oma─żov├ínka pre bato─żat├í

Jednoduch├ę farby

T├íto aplik├ícia je skvel├Żm pr├şkladom jednoduchej aplik├ície, ktor├í m├┤┼że dobre fungova┼ą s de┼ąmi. Vid├şte, deti nie s├║ ako my, potrebuj├║ sa len zabavi┼ą. T├íto aplik├ícia poskytuje presne to, ─Źo si lek├ír objednal, jednoduch├ę rozhranie, jednu pr├ízdnu kresbu a ve─ża farieb, s ktor├Żmi si m├┤┼żete pohr├íva┼ą. Aplik├ícia je ide├ílna pre ve─żmi mal├ę deti, preto┼że na to, aby mohli nama─żova┼ą obr├ízok, nemusia ovl├ída┼ą svoje ─Ź├şslice. Klepnut├şm na farby ich vyberiete a klepnut├şm kdeko─żvek vypln├şte sekciu touto farbou. Rozhodne nie je na ├║rovni najlep┼í├şch aplik├íci├ş na kreslenie pre Android, ale deti nepotrebuj├║ ve─ża mo┼żnost├ş.

Klady:

Minimalistick├ę ovl├ídanie je pre mal├ę deti ├║┼żasn├ę. V─Ćaka tejto aplik├ícii si u┼żij├║ ve─ża, preto┼że pri zmene farieb je ve─żmi mal├ę riziko.

Zápory:

Aplik├ícia je dod├ívan├í iba s 3 kresby. Ani kresby nie s├║ tak├ę ┼ąa┼żk├ę; zd├í sa, ┼że ich vyr├íba skuto─Źne die┼ąa, ─Źo je dobr├ę. Prial by som si, aby existovala mo┼żnos┼ą prida┼ą moje vlastn├ę ─Źiernobiele kresby.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Toto boli niektor├ę z dobr├Żch aplik├íci├ş pre bato─żat├í v syst├ęme Android. Existuje ur─Źite viac aplik├íci├ş, ktor├ę bud├║ fungova┼ą dobre, vybral som ich, preto┼że fungovali dobre s de┼ąmi, s ktor├Żmi sa sp├íjam. Aplik├ície sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║ a s├║ dostato─Źne farebn├ę, aby up├║tali dlh┼íiu dobu pozornosti. Aplik├ície je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą do najlep┼í├şch telef├│nov pre deti a funguj├║ skuto─Źne dobre aj v spojen├ş s najlep┼í├şmi hrami pre Android pre deti. Navrhujem, aby ste ich vysk├║┼íali v┼íetky, nie v┼íetky sami. Kto vie, ─Źo sa v├ím nep├í─Źi, va┼íe die┼ąa m├┤┼że skuto─Źne zbo┼ż┼łova┼ą. Ak m├íte nejak├ę n├ívrhy, v┼żdy h─żad├ím nov├ę aplik├ície.