5 Najlep┼íie aplik├ície na zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android na ochranu rodiny

T├║┼żim po ─Źase, ke─Ć m├┤j vern├Ż Android bude ma┼ą robotick├ę ruky, laserov├ę o─Źi a bude str├í┼żi┼ą m├┤j domov. Android, tak ako je, m├í k transform├ítoru st├íle ─Ćaleko. Najlep┼íie aplik├ície na zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android v├ím v┼íak m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri ochrane v├í┼ího majetku.

Budem ├║primn├Ż, ak o─Źak├ívate, ┼że Android jednou rukou zni─Ź├ş atletick├Żch zlodejov alebo ozbrojen├Żch lupi─Źov, tento zoznam nie je pre v├ís. Tieto aplik├ície na zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android s├║ sk├┤r ako bdel├Ż str├í┼żca ako spandex s majstrom Kung Fu.

Najlep┼íie aplik├ície na zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android v├ím pom├┤┼żu s ─żahk├Żm monitorovan├şm v├í┼ího domova a okolia. Ak v├ís teda zl├íka zlodej, budete ma┼ą o tom video d├┤kaz.

Pozn├ímka: Aplik├ície boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka IV a LG G3. ┼átvrt├║ aplik├íciu testoval spolupracovn├şk v Nemecku. V┼íetky aplik├ície fungovali dobre.

1. Alfred – zadarmo

Alfred - dom├íce bezpe─Źnostn├ę aplik├ície pre Android

Pozorovate─ż

Alfred je majord├│mom Batmana a udr┼żiava svoj majetok v bezpe─Ź├ş. Teraz m├┤┼że Alfred pracova┼ą pre v├ís a udr┼ża┼ą v├í┼í domov v bezpe─Ź├ş, ─Ź├şm sa v z├ísade stanete Batmanom!

Teraz, ke─Ć som to dostal zo svojho syst├ęmu, je samotn├í aplik├ícia ve─żmi n├ípadn├í a ─żahko sa pou┼ż├şva. Nie s├║ tu ┼żiadne dlh├ę prihlasovania ani prihlasovania a rozhranie je tak├ę jednoduch├ę, ako sa len d├í. Obzvl├í┼í┼ą sa mi p├í─Źila jemn├í farebn├í sch├ęma aplik├ície, ktor├í v├ís skuto─Źne u─żah─Ź├ş v pou┼ż├şvate─żskom rozhran├ş.

Aplik├ícia m├┤┼że z ak├ęhoko─żvek smartf├│nu urobi┼ą kameru, ktor├║ je mo┼żn├ę monitorova┼ą jednoduch├Żm pr├şkazom. Ak m├íte star├Ż smartf├│n s Androidom, ktor├Ż odpo─Ź├şva, m├┤┼żete z neho urobi┼ą praktick├║ bezpe─Źnostn├║ kameru bez toho, aby ste museli min├║┼ą ve─ża pe┼łaz├ş.

Vlastnosti:

├Ü┼żasn├Ż dizajn a hladk├ę rozhranie. Prekvapivo jednoduch├ę nastavenie. M├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż ako prehliada─Ź alebo kamera.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í s funkciami detekcie pohybu. Aplik├ícia v├ím tie┼ż m├┤┼że zasiela┼ą z├íbery, ke─Ć je vo va┼íom zariaden├ş s Androidom detekovan├Ż pohyb. Ak klepnete na sn├şmku, aplik├ícia v├ís presmeruje na ┼żiv├Ż prenos monitorovacieho videa.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. i-Security-zadarmo

i-Zabezpe─Źenie

Tajn├Ż str├í┼żca

i-Security je jednou z najefekt├şvnej┼í├şch aplik├íci├ş zabezpe─Źenia dom├ícnosti pre Android. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje monitorova┼ą ┼żiv├ę video kan├íly z viacer├Żch kamier prostredn├şctvom monitorovac├şch syst├ęmov. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vzdialene prezera┼ą kamery prostredn├şctvom WiFi alebo 3G internetu. Napriek tomu, ┼że aplik├ícia nie je tak u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í ako aplik├ícia ─Ź├şslo jedna v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre dom├ícu bezpe─Źnos┼ą pre syst├ęm Android, je ove─ża technickej┼íia.

Ak u┼ż m├íte doma sie┼ą kamier, t├íto aplik├ícia sa dok├í┼że pripoji┼ą k sieti a pom├┤┼że v├ím ich zobrazi┼ą odkia─żko─żvek. T├íto aplik├ícia sa hod├ş, ke─Ć m├íte podozrenie, ┼że opatrovate─żka rob├ş nespr├ívne veci a potrebujete si d├íva┼ą pozor na svoju kancel├íriu.

Vlastnosti:

M├┤┼żete nastavi┼ą viac serverov. Tie┼ż podporuje sn├şmky. M├┤┼że podporova┼ą fyzick├ę ovl├ídanie v z├ívislosti od povahy kamery.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia podporuje aj star├ę verzie syst├ęmu Android, ktor├ę v dne┼ínej dobe vid├şme len zriedka. Aj ke─Ć to nie je pr├şli┼í ─Ćaleko v kompatibilite, za─Ź├şna to od jednej z najpopul├írnej┼í├şch iter├íci├ş syst├ęmu Android, Android 2.3.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Video monitor – zadarmo

Video monitor

V┼í├şmav├Ż str├í┼żca

Toto je ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia na sledovanie v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zabezpe─Źenie domova pre Android. T├íto aplik├ícia m├í ve─żmi pr├şjemne vyzeraj├║ce rozhranie, ktor├ę sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva. Nie s├║ potrebn├ę dlh├ę n├ívody; s touto aplik├íciou sa za chv├ş─żu v├┤bec pust├şte do pr├íce.

Toto je jedin├í aplik├ícia, ktor├í dok├í┼że vykon├íva┼ą simult├ínnu detekciu udalost├ş, video sledovanie a sledovanie polohy GPS. V─Ćaka tomu je jedine─Źne kvalifikovan├Ż pre situ├ície, ktor├ę vy┼żaduj├║ t├║to kombin├íciu funkci├ş. Ak si napr├şklad v├í┼í vodi─Ź rob├ş osobn├ę obch├ídzky a me┼ík├íte na sch├┤dze, m├┤┼żete s touto aplik├íciou n├íhle ukon─Źi┼ą svoje dobrodru┼żstv├í.

Vlastnosti:

Sledovanie polohy GPS a to aj v re├ílnom ─Źase. IP kameru je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na monitorovanie videa aj zvuku. Spo─żahliv├í detekcia udalost├ş.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├┤┼że pracova┼ą na pozad├ş a dokonca aj v re┼żime sp├ínku, aby ┼íetrila ─Źasovanie bat├ęrie.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Nest – zadarmo

Hniezdo

Udr┼żiavanie pohody

T├íto aplik├ícia vy┼żaduje, aby ste mali doma nain┼ítalovan├ę zariadenia Nest. Aplik├ícia je v z├ísade ovl├ída─Źom prvej strany pre v├í┼í termostat a skener dom├ícich podmienok. Viem, ┼że to nie je pr├íve zabezpe─Źenie domova, ale aplik├ícia v├ím pom├┤┼że udr┼ża┼ą bezpe─Źn├║ atmosf├ęru doma.

Ak sa v├í┼í dom pln├ş dymom alebo oxidom uho─żnat├Żm, aplik├ícia v├ís na to v─Źas upozorn├ş. Budete tie┼ż m├┤c┼ą dost├íva┼ą d├┤le┼żit├ę ozn├ímenia o udalostiach a n├║dzov├Żch poplachoch.

Vlastnosti:

Vysoko zjednodu┼íen├ę rozhranie. Aplik├ícia funguje dobre so zariadeniami. Ve─żmi flexibiln├ę nastavenie vr├ítane pr├şstupu ku k├│du QR.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia pre zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android je ve─żmi u┼żito─Źn├í, ak chcete dia─żkovo ovl├ída┼ą teplotu svojho domova a vyhn├║┼ą sa nebezpe─Źn├Żm environment├ílnym rizik├ím.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Ivideon – zadarmo

Ivideon

Integrovaná ochrana

Ivideon je ved├║cou slu┼żbou cloudov├ęho sledovania videa a v poslednom ─Źase z├şskava na trhu trakciu. Ich fotoapar├íty a vybavenie s├║ na ┼ípi─Źkovej ├║rovni, rovnako ako ich z├íkazn├şcky servis.

Osobne som dohliadal na in┼ítal├íciu kamier v otcovej kancel├írii a nain┼ítaloval som mu aplik├íciu do telef├│nu. U┼ż je to skoro 8 mesiacov a fotoapar├íty a aplik├ícia funguj├║ bezchybne. Ak ste u┼ż do kamier investovali, urobte si l├ískavos┼ą a stiahnite si t├║to skvel├║ aplik├íciu teraz.

Funkcia:

Spojte sa s kamerami v okamihu. Sledujte priamy prenos na webe odkia─żko─żvek a z ak├ęhoko─żvek zariadenia. M├┤┼żete tie┼ż odosiela┼ą zvuk online, ─Źo je skvel├ę na upokojenie det├ş z postele.

Pozoruhodná funkcia:

Zl├ş ─żudia vo filmoch zvy─Źajne ni─Źia d├┤kazy sp├ílen├şm sledovac├şch p├ísok alebo rozbit├şm celej miestnosti. S touto aplik├íciou m├┤┼żu robi┼ą v┼íetko, ale st├íle sa nedostan├║. Aplik├ícia m├┤┼że uklada┼ą ├║daje na cloudov├ę ├║lo┼żisko, tak┼że ak├ęko─żvek lokalizovan├ę ├║lo┼żisko je nadbyto─Źn├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Toto s├║ niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zabezpe─Źenie dom├ícnosti pre Android. Viem, ┼że nie s├║ nijako prepracovan├ş ani extravagantn├ş, ale napriek tomu dok├í┼żu odvies┼ą obdivuhodn├║ pr├ícu, ak sa pou┼żij├║ kreat├şvne. Aj ke─Ć s├║ v┼íetky aplik├ície dobr├ę, nem├┤┼żu nahradi┼ą skuto─Źn├ęho vy┼íkolen├ęho ochrancu.

Tu v Joy of Android sa nesna┼ż├şme tla─Źi┼ą aplik├ície do krku, chceme v├ím priate─żsky poradi┼ą. Tieto zoznamy aplik├íci├ş nie s├║ ur─Źen├ę pre aplik├ície, ale pre to, aby ste svoje zariadenie Android naplno vyu┼ż├şvali a u┼ż├şvali si ho. Hrajte s aplik├íciami zabezpe─Źenia dom├ícnosti pre Android a bu─Ćte v bezpe─Ź├ş.