Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

5 Najlepšie aplikácie na počítanie kalórií navrhnuté tak, aby uľahčili chudnutie

Chudnutie je ťažké a môže to byť zbytočné úsilie, ak nepoužívate správne metódy. Samozrejme, môžete znížiť kalóriea cvičte, kým sa kravy nevrátia domov, ale môže byť ťažké udržať motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov.

Obezita je rastúcim problémom, ktorému v súčasnosti čelia mnohé krajiny na celom svete. Byť obézny môže poškodiť vašu sebavedomie a sebaúctu, ale môže to byť tiež problém, pokiaľ ide o vaše zdravie. Mnoho zdravotných porúch a chorôb, ako je diabetes mellitus 2. typu a srdcové choroby, sú spojené s príliš veľkou hmotnosťou.

To nehovorí o tom, že byť obézny môže mať vplyv na vašu energiu a hladiny hormónov po celý deň. Našťastie existuje množstvo vysoko kvalitných aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť do prakticky akéhokoľvek mobilného zariadenia, ktoré si vyberiete.

Ak chcete uzavrieť životné poistenie, môžete dokonca zistiť, že je lacnejšie získať poistnú zmluvu, keď ste v rámci zdravšieho hmotnostného rozsahu. To vám umožní odpredať váš súčasný plán na viatické vysporiadanie, ktoré vám poskytne jednorazovú sumu hotovosti. Môžete ľahko získať odhadza hodnotu vašej životnej poistky online v priebehu niekoľkých minút.

Najlepšie počítadlo kalórií aplikácie pre chudnutie

Tu je jedna z najviac odporúčaných kalkulačiek kalórií na rýchle sledovanie príjmu kalórií, prísna sebadisciplína! To je 100% pomoc pri chudnutí!

My Fitness Pal

My Fitness Pal

My Fitness Pal je jednou z najpoužívanejších aplikácií na mobilných zariadeniach na celom svete. Túto aplikáciu si už stiahli desiatky miliónov ľudí smartphones a tablety ako spôsob, ako začať s pozitívnou cestou na chudnutie. Ak chcete začať, stiahnite program do svojho zariadenia a vytvorte si účet.

Nový účet môžete prepojiť s profilom sociálnych médií, aby ste sa mohli spojiť s priateľmi a spolupracovníkmi, ktorí sa sami zdravia. Odtiaľ budete sledovať svoj príjem potravy a cvičenia každý deň, aby ste dosiahli svoj cieľ. Jednou z hlavných výhod používania služby My Fitness Pal je to, že sa budete môcť spojiť s inými jednotlivcami, ktorí aplikáciu používajú. To vám umožňuje porovnávať výsledky s priateľmi a členmi rodiny a zároveň sa pripojiť k aktívnej komunite kvôli podpore.

Stiahnite si v obchode APP StoreDajte to na Google Play

Stratiť

Stratiť

Strata Je podobný My Fitness Pal, ale obsahuje niekoľko ďalších funkcií. Na rozdiel od svojej konkurencie, Lose To vám umožňuje nastaviť si svoje vlastné ciele s obsahom kalórií na deň, namiesto toho, aby ste postupovali podľa toho, čo pre vás program načrtol. Podobne budete môcť skenovať čiarové kódy obľúbených potravín, aby sa informácie automaticky zaznamenávali za vás.

Môžete dokonca fotografovať jedlo, ktoré jete, takže program Lose It dokáže vypočítať výživu na tanieri. Aplikácia je zadarmo na používanie, ale sú k dispozícii možnosti členstva, ktoré vás budú stáť iba malú čiastku za mesiac. Upozornenia môžete dostávať, keď potrebujete zaznamenať príjem kalórií a akýkoľvek druh cvičenia, ktoré robíte na dosiahnutie svojich cieľov. Program môžete dokonca prepojiť s prakticky akýmkoľvek zariadením na sledovanie pohybu, ktoré momentálne nosíte alebo používate na presnejšie výsledky.

Stiahnite si v obchode APP StoreDajte to na Google Play

Môj denník

Môj denník

Väčšina ostatných aplikácií na chudnutie si vyžaduje, aby ste si vytvorili účet, aby ste dosiahli akýkoľvek cieľ, ktorý môžete mať pre seba. S mojím denníkom My Net však môžete sledovať výsledky bez potreby účtu. Táto aplikácia je ideálna pre jednotlivcov, ktorí chcú diskrétne schudnúť a nechcú riskovať neúmyselné zdieľanie informácií so skupinou sociálnych médií.

Spolu s možnosťou sledovania kalórií a cvičenia môžete získať prístup k kvalitným jedálenským programom v hodnote 21 dní, ktoré sú navrhnuté tak, aby zostali v rámci vašich kalórií. Môj internetový denník vám poskytuje informácie o tom, ktoré jedlá sú pre vás dobré a ktorým by ste sa mali vyhnúť podľa úrovne makronutrientov. Túto konkrétnu aplikáciu môžete zadarmo vložiť do smartfónu alebo tabletu a budete mať možnosť platiť za vylepšené funkcie v celom texte.

Stiahnite si v obchode APP StoreDajte to na Google Play

Fooducate

Fooducate "width =" 1024 "height =" 586 "srcset =" // phreesite.com/wp-content/uploads/2020/03/Fooducate-1024x586.jpg 1024w, //phreesite.com/wp-content/uploads/ 2020/03 / Fooducate-300x172.jpg 300w, //phreesite.com/wp-content/uploads/2020/03/Fooducate-768x439.jpg 768w, //phreesite.com/wp-content/uploads/2020/03/ Fooducate.jpg 1309w "data-lenivý-veľkosť =" (maximálna šírka: 1024px) 100vw, 1024px "src =" http://phreesite.com/wp-content/uploads/2020/03/Fooducate-1024x586.jpg " ></p><p>Fooducate je o vzdelávaní ľudí o kvalite potravín, ktoré konzumujú. Priznajme si to, žijeme vo svete, kde je príliš ľahké jesť stravu bohatú na tučné spracované potraviny, ako jesť zdravšie voľby. S týmto programom sa odhady odložia z vašich vlastných ramien a urobia sa za vás. Môžete zadať celý rad jedál a nápojov a Fooducate tieto položky zoradí od A do D-.</p><p>Dostanete nejaké zábavné fakty o samotnej položke a získate tak prehľad o tom, prečo by sa mala jesť alebo prečo sa musíte vyhnúť jej začleneniu do vášho každodenného života. Budete mať k dispozícii alternatívy k niektorým z vašich obľúbených položiek, aby ste mohli robiť zdravšie rozhodnutia. Službu môžete využívať zadarmo, ale v prípade potreby ju môžete inovovať za poplatok.</p><div class='code-block code-block-8' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'><style>.ai-rotate {position: relative;}
.ai-rotate-hidden {visibility: hidden;}
.ai-rotate-hidden-2 {position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%;}
.ai-list-data, .ai-ip-data, .ai-filter-check, .ai-fallback, .ai-list-block, .ai-list-block-ip, .ai-list-block-filter {visibility: hidden; position: absolute; width: 50%; height: 1px; top: -1000px; z-index: -9999; margin: 0px!important;}
.ai-list-data, .ai-ip-data, .ai-filter-check, .ai-fallback {min-width: 1px;}</style><div class='ai-rotate ai-unprocessed ai-timed-rotation ai-8-2' data-info='WyI4LTIiLDJd' style='position: relative;'><div class='ai-rotate-option' style='visibility: hidden;' data-index=

Stiahnite si v obchode APP StoreDajte to na Google Play

Môj diétny tréner

Môj diétny tréner

Nielenže si budete môcť vytvoriť svoj vlastný prispôsobený avatar spolu s personalizovaným účtom, ale tréner My Diet Coach vám každý deň poskytne inšpiratívne a motivačné ponuky.

Môžete si sami nastaviť každodenné výzvy, napríklad piť viac vody alebo parkovať ďalej od svojho pracoviska, aby ste sa tam dostali. Namiesto zamerania sa na čísla, ako je počet kalórií a hladina makronutrientov, je môj stravovací tréner založený na pozitívnych dieteticky schválených zmenách toho, ako sa pohybujete a konzumujete každý deň. To znamená, že budete jesť viac ovocia a zeleniny a uvedomíte si obsah tuku a sacharidov v niektorých potravinách, ktoré vás baví.

Vďaka vysoko aktívnej a pozitívnej komunite pre vás nikdy nebolo ľahšie schudnúť a udržať ju mimo dosahu vďaka mnohým výhodám a funkciám dostupným v tejto konkrétnej aplikácii. Ako mnoho iných programov, aj program My Diet Coach si ho môžete zadarmo stiahnuť, ale má k dispozícii ďalšie služby založené na poplatkoch.

Stiahnite si v obchode APP StoreDajte to na Google Play

Staré návyky môžu byť problémom, z ktorého sa môžu vymaniť, a možno budete tak závislí od prejedania sa a prebytočného cukru, že jednoducho neviete, ako a kedy začať.

Najlepší projekt, na ktorom budete niekedy pracovať, je sám sebou. Z tohto dôvodu je dôležité podniknúť kroky, ktoré prinesú úžitok vášmu celému zdraviu a dlhodobej pohode.

Table of Contents