5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov

Aplik├ície na Prv├Ż apr├şl

Hranie ┼żartov na priate─żov a rodinu nikdy neomrz├ş, najm├Ą ak sa tie┼ż podie─żaj├║ na tak├Żchto neplech├ích. Tieto aplik├ície na Prv├Ż apr├şl s├║ navrhnut├ę tak, aby sa va┼íim priate─żom bez probl├ęmov hrali a smiali sa do s├Żtosti. Aj ke─Ć s├║ tieto aplik├ície samostatn├Żmi ┼żartmi, ak pou┼żijete svoju vlastn├║ kreativitu, vtipy sa m├┤┼żu kedyko─żvek zmeni┼ą z dobr├ęho na legend├írny. Tak sa prip├║tajte a pripravte sa na vypracovanie majstrovsk├Żch pl├ínov pre epick├ę ┼żart├şky.

S├║visiace ─Źl├ínky: Najlep┼í├şch 10 z├íbavn├Żch aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę bud├║ cel├Ż de┼ł Lol

Pam├Ątajte si, ┼że dobr├Ż ┼żart nikomu neubl├ş┼żi ani fyzicky, ani emocion├ílne. Neubli┼żujte niekomu len kv├┤li nieko─żk├Żm smiechom. R├Żchla kontrola Youtube a vid├şte, ako si mlad├ş ─żudia navz├íjom hraj├║ smie┼íne ┼żarty. Videl som jedn├ęho chlapca, ako mu pl├ípolaj├║ vlasy spiaci priate─ż. Nebu─Ćte bezoh─żadn├ş a necitliv├ş. Dobr├Ż ┼żart by mal by┼ą z├íbavou pre v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch, dokonca aj pre toho, kto je vtipom. JoyofAndroid podporuje iba z├íbavn├ę a zdrav├ę ┼żarty.

Pozn├ímka: The 5 Najlep┼íie aplik├ície pre apr├şl boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Hral som tie┼ż ┼żarty na svojich rodi─Źov a niektor├Żch priate─żov. Aplik├ície plnili svoje ├║lohy takmer v┼żdy. M├┤j otec v┼íak vedel o jednej aplik├ícii vopred, tak┼że jeden ┼żart zlyhal.

S├║visiace ─Źl├ínky: 30 z├íbavn├Żch obr├ízkov pre Android na podpichnutie priate─żov

1. Prank Pack-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Prank Pack - aplik├ície pre apr├şlov├Żch

Najv├Ą─Ź┼í├ş ┼żart

Ako nazna─Źuje n├ízov, t├íto aplik├ícia obsahuje mno┼żstvo ┼íikovn├Żch ┼żartov v jednom bal├şku. Rozhranie je v poriadku, ale mini hry maj├║ vynikaj├║cu kvalitu. V tejto aplik├ícii je skuto─Źne ve─ża ┼żartov. Napr├şklad ┼żart na strihanie vlasov, ktor├Ż bude fungova┼ą takmer v┼żdy. Pre─Źo? Preto┼że vyd├íva zn├ímy bzu─Źiaci zvuk a vibruje aj smartf├│n. Dotknite sa svojho smartf├│nu vlasmi svojho priate─ża a uvid├şte, ako sa zbl├íznia. Testoval som to mnohokr├ít a funguje to ako k├║zlo, najm├Ą ak sa telef├│nu dot├Żkate poko┼żky hlavy, ke─Ć vibruje. Existuj├║ aj ─Ćal┼íie skvel├ę ┼żarty, ale tento si zasl├║┼żi prv├ę miesto v tomto zozname z├íbavn├Żch aplik├íci├ş na apr├şl.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

No┼żnice s├║ naozaj elegantn├ę. Rozbit├í obrazovka je tie┼ż dobr├í. Tra┼ą smiechu m├┤┼że skuto─Źne vyvola┼ą smiech.

Pozoruhodná funkcia:

Falo┼ín├í hav├íria m├┤┼że v├í┼żne po┼íkodi┼ą niekoho, kto je v obchode so smartf├│nmi nov├Ż. Rozplakal som deti t├Żmto skvel├Żm ┼żartom *zl├Żm smiechom *.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Popraskan├í obrazovka – zadarmo

Prasknutá obrazovka

Havarovan├ę

Popraskan├í obrazovka v├ím jednoducho praskne obrazovku. Je to tak, v aplik├ícii nie je ni─Ź in├ę. Kliknite na ikonu aplik├ície a obrazovka praskne. Neexistuje ┼żiadne rozhranie, neexistuj├║ ┼żiadne pokyny a ur─Źite neexistuje ┼żiadne tla─Źidlo ukon─Źenia. Aplik├ícia v┼íak obsahuje tla─Źidlo zvuku, ktor├ę po stla─Źen├ş vyd├í zvukov├Ż efekt rozbitia skla. Pre─Źo teda v├┤bec t├║to aplik├íciu odpor├║─Źa┼ą? Preto┼że m├┤┼że v├í┼żne sp├┤sobi┼ą infarkt, najm├Ą ak nejde o v├í┼í vlastn├Ż telef├│n. Po┼żiadajte svojho priate─ża napr├şklad o telef├│n, r├Żchlo si stiahnite t├║to aplik├íciu (trv├í to asi 10 sek├║nd) a jemne ju pustite na tablet. BAM! Okam┼żit├Ż infarkt … vyvol├íva smiech a z├íbavn├ę chv├şle.

Vlastnosti:

Stiahnut├ę takmer v okamihu. Je ve─żmi ─żahk├Ż. Zvukov├Ż efekt je ve─żmi hlasn├Ż.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete pou┼żi┼ą nieko─żko efektov rozbitej obrazovky. Vyberte efekt, ktor├Ż vyzer├í dobre a dokonale sa hod├ş k obrazovke. Ner├íd pou┼ż├şvam praskliny, ktor├ę maj├║ v strede obrazovky diery. Mysl├şm to v├í┼żne, ako to preboha bude fungova┼ą?

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Voice Changer – zadarmo

5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov 2

Znie to rybalo

Voice Changer nie je ├║plne vtipn├í aplik├ícia, ale hovor├ş, ┼że m├í potenci├íl sa ┼łou sta┼ą. Na to, aby to fungovalo, to vy┼żaduje ve─ża pl├ínovania a kreativity. Nahrajte mal├║ spr├ívu, zme┼łte svoj hlas a pridajte efekty na pozad├ş, aby bol hovor z ┼żartu, ktor├Ż znie najlep┼íie, v├┤bec. Pou┼żil som svoj telef├│n na zaznamenanie spr├ívy, ktor├í mi pomohla, zmenil som hlas tak, aby sa podobal na priate─ża, a pridal som pa─żbu do pozadia. Zavolal ─Ćal┼íiemu priate─żovi B a povedal mu, ┼że A m├í probl├ęmy, a prehral nahr├ívku. Priate─ż B potom volal priate─żovi A uprostred noci. Naozaj z├íbavn├ę ─Źasy. Som si celkom ist├Ż, ┼że sa v├ím podar├ş vymyslie┼ą lep┼íie pl├íny ako ja.

Vlastnosti:

Meni─Ź hlasu je skuto─Źne z├íbavn├Ż. Z├íznam m├┤┼żete prehr├íva┼ą znova a znova. Zme┼łte efekty za chodu.

Pozoruhodná funkcia:

Zvukov na pozad├ş je ve─ża, a to znamen├í viac mo┼żnost├ş, ako prida┼ą z├íbavu. Pred pou┼żit├şm extr├ęmnych zvukov├Żch efektov bu─Ćte opatrn├ş, niektor├ş ─żudia na v├ís m├┤┼żu zavola┼ą 911!

5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov 3

4. Scare Prank – zadarmo

5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov 4

Skokov├ę strachy

Toto je m├┤j ob─ż├║ben├Ż ┼żart medzi najlep┼í├şmi aplik├íciami prv├ęho apr├şla. Odovzd├íte t├║to hru svojmu priate─żovi s t├Żm, ┼że je pre v├ís pr├şli┼í ┼ąa┼żk├í. Aplik├ícia sa za─Ź├şna ako jednoduch├í hra. Nie je to ni─Ź podozriv├ę, je to len jednoduch├í hra, ktor├║ ste vyzvali, aby v├í┼í priate─ż porazil. Teraz za─Ź├şna hra┼ą, hlavn├í obrazovka je jednoduch├í a dobre navrhnut├í. Vyberie ├║rove┼ł, tu tie┼ż nie je ni─Ź vidie┼ą. Teraz t├║to hru hr├í, hra je v skuto─Źnosti celkom dobr├í a mysl├ş si, ─Źo bolo na nej tak├ę ┼ąa┼żk├ę … KOHO! Vysko─Ź├ş stra┼íideln├í tv├ír a kri─Ź├ş na pln├║ hlasitos┼ą. Dokonca som sa z─żakol a akt├şvne som vedel, ┼że sa to stane.

Vlastnosti:

Pon├║ka skvele vyzeraj├║ce rozhranie. Strachy s├║ ├║┼żasn├ę. Zvuky s├║ hlasn├ę a skuto─Źne navrhnut├ę tak, aby vydesili.

Pozoruhodná funkcia:

V hre je nieko─żko ├║rovn├ş, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í vlastn├║ minihru. Toto je v├í┼żne odhodlanie pre aplik├íciu, ktorej cie─żom je vydesi┼ą ─żud├ş. Nesk├║┼íajte to pre ─żud├ş so slab├Żm srdcom.

5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov 3

5. Falo┼ín├Ż hovor – zadarmo

5 Najlep┼íie aplik├ície na apr├şl pre oklamanie va┼íich priate─żov 6

Ahoj Obama?

Tak som povedal svojmu priate─żovi z pr├íce, ┼że ┼í├ęf dnes d├íva pov├Ż┼íenie na ┼ąa┼żko pracuj├║cich. Vedel, ┼że je lep┼í├ş ako ja, preto┼że si posledn├Żch p├ír mesiacov odpracoval hlavu. Povedal som: ÔÇ×┼á├ęf zavol├í jedn├ęmu z n├ís, kamar├ít, teraz sme to ty a ja.ÔÇť Vedel, ┼że to bude on, preto┼że som zn├ímy lenivec v celom vesm├şre. Ke─Ć mi ale ┼í├ęf zavolal a povedal, ┼że som z├şskal pov├Ż┼íenie, bol otrasen├Ż a nahnevan├Ż. Potom som okam┼żite odvolal ┼żart, preto┼że sa chystal v z├║rivosti za├║to─Źi┼ą na ┼í├ęfovu kancel├íriu. Ako ma zavolal ┼í├ęf? Nikdy to neurobil, pou┼żil som t├║to aplik├íciu.

Vlastnosti:

Dod├íva sa s celkom priamym rozhran├şm dopredu. Na hovoroch m├┤┼żete nastavi┼ą ─Źasova─Ź. M├┤┼że sa zobrazi┼ą aj ─Ź├şslo.

Pozoruhodná funkcia:

Ak chcete prida┼ą posledn├Ż dotyk, pridajte obr├ízok osoby, ktor├í v├ím vol├í. V─Ćaka tomu bude hovor e┼íte d├┤veryhodnej┼í├ş.

Stiahnu┼ą na Amazon

Záver:

Toto boli t├ş 5 najlep┼íie aplik├ície na apr├şl. Aj ke─Ć na webe je k dispoz├şcii ve─ża ─Ćal┼í├şch z├íbavn├Żch aplik├íci├ş Google Play Store, to s├║ tie, ktor├ę s├║ zadarmo a s├║ tie┼ż stabiln├ę. V t├Żchto aplik├íci├ích skuto─Źne existuj├║ reklamy a niekedy mi prek├í┼żaj├║, ale jednorazovo sa s t├Żm m├┤┼żem vysporiada┼ą. Tak┼że teraz cho─Ćte a urobte bl├íznov! Nezabudnite sa podeli┼ą o svoje sk├║senosti.