5 Najlep┼íie aplik├ície ekvaliz├ęra pre Android

Niektor├ş ─żudia maj├║ radi jemn├ę mel├│die a ├║plne nen├ívidia tvrd├ę a hlasn├ę. Niektor├ş ─żudia miluj├║ rock a vychutn├ívaj├║ si hlasn├║ hudbu. Najlep┼íie aplik├ície na ekvaliz├ęr pre Android zais┼ąuj├║, aby ─Źoko─żvek, ─Źo hr├íte na svojom zariaden├ş s Androidom, znelo ├║plne rovnako, ako to m├íte radi. Ja osobne nezn├í┼íam, ke─Ć mi z u┼í├ş, ke─Ć sa pok├║┼íam zaspa┼ą, zrazu vyraz├ş hlasn├Ż zvuk. Popolud┼łaj┼í├ş sp├ínok (po─Źas pracovnej doby) si zvy─Źajne d├ívam pri po─Ź├║van├ş hudby. Najlep┼íie hudobn├ę aplik├ície pre Android maj├║ ur─Źite skvel├ę ekvaliz├ęry, ale nem├┤┼żem ich pou┼ż├şva┼ą univerz├ílne.

Najlep┼íie aplik├ície na ekvaliz├ęr pre Android v├ím umo┼ż┼łuj├║ po─Ź├║va┼ą z ak├ęhoko─żvek zdroja a st├íle ma┼ą rovnak├Ż z├í┼żitok. Iste, nie je to tak├ę drastick├ę, ako by ste si predstavovali, ale napriek tomu tam nie je. Pokryli sme aplik├ície pre hlasitos┼ą pre Android a aplik├ície pre zosilnenie basov pre Android, ale tento zoznam skuto─Źne pom├íha v┼íetk├Żm milovn├şkom hudby. Mnoho ─żud├ş po─Ź├║va hudbu z r├┤znych zdrojov. S├ím po─Ź├║vam Sound Cloud, Hudbu Google Play a Pandoru, zatia─ż ─Źo v t├Żchto aplik├íci├ích m├┤┼żu by┼ą mo┼żnosti ekvaliz├ęrov (nemysl├şm si, ┼że existuj├║); Na v┼íetky svoje potreby pri holen├ş hudby rad┼íej pou┼ż├şvam jednu aplik├íciu.

Pozn├ímka: Najlep┼íie aplik├ície ekvaliz├ęra pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície fungovali dobre s vn├║torn├Żm reproduktorom, ale v niektor├Żch extr├ęmnych predvo─żb├ích do┼ílo k ur─Źit├ęmu skresleniu. Je to norm├ílne, preto┼że aplik├ície sa zvy─Źajne pok├║┼íaj├║ vy─Źerpa┼ą viac objemu ako obvykle. Vrelo odpor├║─Źam pou┼ż├şva┼ą sl├║chadl├í pre v┼íetky va┼íe potreby po─Ź├║vania hudby. Aplik├ície bud├║ tie┼ż fungova┼ą ove─ża lep┼íie, ke─Ć bude hudba prich├ídza┼ą prostredn├şctvom extern├Żch reproduktorov alebo sl├║chadiel.

1. Ekvaliz├ęr

Ikona ekvaliz├ęra

Ekvaliz├ęr je jednoduch├Ż a pr├ícu zvl├ídne. T├íto aplik├ícia na ekvaliz├ęr umiest┼łuje predvo─żby priamo na hlavn├║ obrazovku. Mo┼żno som to len ja, ale chcem, aby boli v┼íetky predvo─żby ─żahko dostupn├ę. Nechcem sa mota┼ą s jazdcami, aby som dosiahol po┼żadovan├Ż efekt. Jazzov├ę nastavenia zvy─Źajne pou┼ż├şvam na ─żahk├║ hudbu pri pr├íci a rock na cvi─Źebn├║ hudbu.

T├íto aplik├ícia pon├║ka skvel├ę znej├║ce predvo─żby, ktor├ę sa dobre hodia k m├┤jmu doku v pr├íci a sl├║chadl├ím v telocvi─Źni. Aplik├ícia je stabiln├í a neru┼í├ş ┼żiadne zvuky. To v kombin├ícii s pou┼żite─żn├Żm rozhran├şm z neho rob├ş jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ekvaliz├ęr pre Android.

Bezplatná verzia

2. Ekvaliz├ęr FX

Ekvaliz├ęr FX

Ekvaliz├ęr je oby─Źajn├Ż, mysl├şm naozaj oby─Źajn├Ż. T├íto aplik├ícia v├ím ukazuje ekvaliz├ęr a to je v┼íetko. Existuj├║ aj profily, ale na hlavnej obrazovke ide o vyrovnanie hudby a zvuku. Aplik├ícia tie┼ż funguje dobre a ve─żmi neru┼í├ş zvuky.

Iste, ak stla─Ź├şte ka┼żd├Ż pos├║va─Ź na maximum, pri zvukovej produkcii bud├║ ur─Źite nejak├ę ostr├ę zvuky. Ak budete hra┼ą pod─ża pravidiel, t├íto jednoduch├í a o─Źaruj├║ca aplik├ícia pre ekvaliz├ęr pre Android skuto─Źne zlep┼í├ş va┼íe hudobn├ę cesty.

Bezplatná verzia

3. Hudobn├Ż ekvaliz├ęr Pro

Hudobn├Ż ekvaliz├ęr Pro

Music Equalizer Pro prin├í┼ía funkcie s plnou silou. Po prv├ę, rozhranie vyzer├í a c├şti sa skvele. Aplik├ícia sa skuto─Źne objav├ş, a nie vyu┼ż├şva cel├║ obrazovku zariadenia. To mu dod├íva pl├ívaj├║ci a prekvapivo ─żahk├Ż pocit. ─îierna a modr├í farebn├í sch├ęma funguje naozaj dobre a aplik├ícia prin├í┼ía sol├şdne mo┼żnosti dizajnu.

The 9 v┼íetky predvo─żby s├║ skvel├ę a maj├║ vplyv na prehr├ívanie hudby. The 9 v┼íetky predvo─żby s├║ skvel├ę a maj├║ vplyv na prehr├ívanie hudby. 3D priestorov├Ż zvuk funguje prekvapivo dobre a aby som bol ├║primn├Ż, v├┤bec som ne─Źakal, ┼że bude fungova┼ą.

Bezplatná verzia

4. Music Equalizer Pro od Hundred Five Solutions

Hudobn├Ż ekvaliz├ęr Pro2

Nie je to chyba; t├íto aplik├ícia sa tu naz├Żva aj ├║plne rovnak├í ako t├í vy┼í┼íie. T├íto bezplatn├í aplik├ícia ekvaliz├ęra pre Android je v┼íak zjednodu┼íuj├║ca a pon├║ka r├Żchly pr├şstup k pos├║va─Źom ekvaliz├ęra. V zozname aplik├íci├ş na zosilnenie basov som uviedol in├║ aplik├íciu od tohto v├Żvoj├íra a zd├í sa, ┼że sa riadia rovnakou filozofiou dizajnu.

Biela a strieborn├í skuto─Źne vyzer├í pr├ęmiovo a star├í ┼íkolsk├í di├│da LED jej dod├íva pr├şjemn├Ż n├ídych. Samotn├Ż ekvaliz├ęr je dobr├Ż a poskytne v├ím predvo─żby. Aplik├ícia sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva, preto┼że m├í v z├ísade dve obrazovky.

Bezplatná verzia

5. Hudobn├Ż ekvaliz├ęr

Hudobn├Ż ekvaliz├ęr

Ke─Ć som prv├Żkr├ít spustil t├║to aplik├íciu, bol som pr├şjemne prekvapen├Ż, ke─Ć som videl fialov├ę rozhranie. Je to osvie┼żuj├║ce vidie┼ą to najm├Ą vtedy, ak si ─Źlovek prezrie zhruba 50 tradi─Źne vyzeraj├║cich aplik├íci├ş denne. Pri bli┼ż┼íom sk├║man├ş s├║ v┼íak pou┼żit├ę polo┼żky ni┼ż┼íieho rozl├ş┼íenia, ktor├ę sa natiahli tak, aby sa zmestili na moju obrazovku. Ako to m├ím vedie┼ą? Hr├ím okolo seba videohry 8 hodiny denne a m├┤┼żem zaznamena┼ą jedin├Ż pokles sn├şmkovej frekvencie. Bezplatn├Ż ekvaliz├ęr pre Android funguje presne tak, ako je inzerovan├Ż. Aplik├ícia bude vyzera┼ą dobre na zariaden├ş s ni┼ż┼í├şm rozl├ş┼íen├şm, ale nedok├í┼żem pochopi┼ą rozmazanie na displejoch QHD vy┼í┼íej triedy.

Bezplatná verzia

Záver

Viem, ┼że nie ka┼żd├Ż chce pos├║va┼ą pos├║va─Źe a vyt├í─Źa┼ą ─Ź├şseln├şky, aby z├şskal zo svojho zariadenia najlep┼íie zvuky. Aj ke─Ć sa to zd├í ┼ąa┼żkop├ídne, pou┼ż├şvanie aplik├íci├ş ekvaliz├ęra pre Android nie je tak├ę zl├ę. Videl som ve─ża ─żud├ş, ktor├ş nikdy ani raz nezmenia nastavenia ekvaliz├ęra a jednoducho pokra─Źuj├║ v ┼żivote s rovnou ─Źiarou (na ekvaliz├ęri). Vrelo odpor├║─Źam, aby ste hudbe i ┼żivotu dopriali ┼żivot pomocou kompetentn├ęho ekvaliz├ęra. Odho─Ćte kolegov droidov! Pode─żte sa o svoje sk├║senosti ni┼ż┼íie.