5 Najlepšie aplikácie Android Password Manager

Ste z├íbudliv├Ż typ? Pozn├íte toho, kto zabudne, pre─Źo otvoril chladni─Źku a st├íl tam 5 min├║t sna┼żi┼ą si spomen├║┼ą? Potom s├║ pre v├ís najlep┼íie aplik├ície pre Android Password Manager. Ako viem? Minim├ílne som hrd├Żm majite─żom 2 r├┤zne ├║─Źty Gmail, ktor├ę som zabudol. Nie hesl├í, ale skuto─Źn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę meno. Bo┼że, ┼żel├ím si, aby som predt├Żm pou┼ż├şval niektor├║ z aplik├íci├ş Android Password Manager.

S├║visiace: 8 Tajn├ę sp├┤soby spr├ívy aplik├íci├ş v syst├ęme Android: Organizujte sa!

Ako softv├ęrov├Ż in┼żinier (├íno, je to tak) ma neust├íle ÔÇ×hackuj├║ÔÇť ├║─Źty. Niektor├ş ─żudia hovoria: ÔÇ×Hej, ─Źlove─Źe, zabudol som heslo k svojmu Facebook Preto┼że to bolo prihl├ísen├ę ako 4 rokov ÔÇť. A ja sa p├Żtam: ÔÇ×K├ímo, sk├║sil si si obnovi┼ą heslo prostredn├şctvom e -mailu?ÔÇť “Chyba je, ┼że som zabudol aj svoje e -mailov├ę heslo”. Len neviem spo─Ź├şta┼ą, ko─żkokr├ít som sa s t├Żmto probl├ęmom musel vyrovna┼ą. Na konci im odpor├║─Źam jednu z aplik├íci├ş Android Password Manager a jednoducho od├ş─Ćte.

Pozn├ímka: Tento ─Źl├ínok sa bude l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch dvoma sp├┤sobmi. Po prv├ę, aplik├ície v├ím z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov neumo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą sn├şmky obrazovky, tak┼że obr├ízky, ktor├ę uvid├şte, s├║ prevzat├ę z Google Play Store. Po druh├ę, budem zah┼Ľ┼ła┼ą iba aplik├ície, ktor├ę maj├║ viac ako 5 000 hodnoten├ş, a to aj z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov. Nechcem, aby ste v┼íetky svoje hesl├í odovzdali nejakej tienistej novej aplik├ícii.

1. Heslo Dashlane-zadarmo k nákupom v aplikácii

Heslo Dashlane

Poml─Źka dopredu

Dashlane je jednoduch├Ż a Dashlane je bezpe─Źn├Ż. Aplik├ícia je dod├ívan├í s jedn├Żm z najlep┼í├şch rozhran├ş, ak├ę som kedy videl v akejko─żvek aplik├ícii na spr├ívu hesiel pre Android. Aplik├ícia vy┼żaduje povinn├ę prihl├ísenie, ktor├ę niekedy trochu prek├í┼ża, ale hej, potrebujete svoje hesl├í v bezpe─Ź├ş, nie? Akon├íhle ste vo vn├║tri, aplik├ícia skuto─Źne rozkvitne na nie─Źo skuto─Źne p├┤sobiv├ę. Aplik├ícia obsahuje zoznam najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş s ve─żk├Żmi ikonami priamo na hlavnej obrazovke a m├┤┼żete k nim ─żahko prid├íva┼ą hesl├í. P├í─Źilo sa mi, ┼że t├íto aplik├ícia zobrazuje skuto─Źn├ę log├í str├ínok a nie nev├Żrazn├ę zoznamy.

Aplik├ícia skuto─Źne zmenila sp├┤sob, ak├Żm som spravoval svoje hesl├í, a osobne t├║to aplik├íciu odpor├║─Źam. T├║to aplik├íciu som tla─Źil na svojich priate─żov a rodinu ako na predajcu. Nie je to v┼íak iba aplik├ícia na ├║sporu hesla pre Android, ale vyp─║┼ła za v├ís formul├íre a automaticky sa prihlasuje na weby, ktor├ę ─Źasto nav┼ítevujete. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼żn├ş poskytn├║┼ą obmedzen├Ż pr├şstup rodinn├Żm pr├şslu┼ín├şkom.

N├íkupy v aplik├ícii: 19,99 dol├írov – 99,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Dok├í┼że zaisti┼ą ak├Żko─żvek typ inform├íci├ş. Vytvorte pre svoje aplik├ície siln├ę hesl├í. Automatick├ę plnenie je prekvapivo bezprobl├ęmov├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Tento spr├ívca hesiel pre Android v├ím umo┼ż┼łuje chr├íni┼ą va┼íe ├║daje ┼íifrovan├şm AES-256. Pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ obozn├ímen├ş s technick├Żmi bl├íbolmi, to znamen├í, ┼że aplik├ícia uklad├í va┼íe hesl├í pomocou popredn├ęho ┼ítandardn├ęho ┼íifrovania.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. LastPass – sk├║┼íobn├í verzia a predplatn├ę na 12 dol├írov/rok

LastPass - aplikácie Android Password Manager

Posledn├Ż, ktor├Ż budete potrebova┼ą

LastPass by bola aplik├íciou ─Ź├şslo jedna v zozname aplik├íci├ş spr├ívcu hesiel pre Android, keby neexistoval takmer povinn├Ż poplatok za predplatn├ę. Nech├ípte ma zle, ak je slu┼żba prvotriedna, zaplat├şm predplatn├ę, ale v tomto pr├şpade si nemysl├şm, ┼że je to tak├ę ├║┼żasn├ę. Pau┼í├ílny poplatok by bol ove─ża lep┼í├ş pre t├Żch, ktor├ş chc├║ iba ulo┼żi┼ą hesl├í.

Ale pre t├Żch, ktor├ş chc├║ od svojej aplik├ície na spr├ívu hesiel pre Android ove─ża viac, LastPass m├í ─Źo pon├║knu┼ą. O─Źividne si m├┤┼żete ─żahko ulo┼żi┼ą svoje hesl├í do aplik├ície, ale to nie je len aplik├ícia. Hesl├í m├┤┼żete uklada┼ą a automaticky dop─║┼ła┼ą spolu s pou┼ż├şvate─żsk├Żmi menami pre v┼íetky online ├║─Źty. M├┤┼żete ─żahko automaticky vyp─║┼ła┼ą formul├íre; aspo┼ł v├Ą─Ź┼íina inform├íci├ş je vyplnen├í automaticky. T├íto aplik├ícia za─Źala ako desktopov├í a teraz sa vetv├ş do mobiln├Żch zariaden├ş, tak┼że je prinajmen┼íom d├┤veryhodn├í.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie a jednoduch├ę rozhranie. Prejdite na web, ktor├Ż aplik├ícia zad├í heslo. Sta─Ź├ş si zapam├Ąta┼ą jedno hlavn├ę heslo.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í so siln├Żm gener├ítorom hesiel, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że pri generovan├ş pr├şslu┼ín├Żch hesiel. Viete, ┼że v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş pou┼ż├şva ve─żmi predv├şdate─żn├ę hesl├í. Raz na univerzite som uh├ídol heslo profesorov matematiky (nezmenil som v┼íak zn├ímku … OK, urobil som to).

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Správca aWalletPassowrd-zadarmo s nákupmi v aplikácii

správca aWalletPassowrd

Jednoduch├ę a ─żahk├ę

a Spr├ívca hesiel k pe┼ła┼żenke pre Android je jednoduch├Ż a jednoduch├Ż aj na─Ćalej zost├íva. Ak potrebujete iba dobr├ęho spr├ívcu hesiel, je to naj─żah┼íia bezplatn├í aplik├ícia. Inform├ície o kreditnej karte, webov├Żch ├║─Źtoch alebo dokonca podrobnosti o elektronickom bankovn├şctve m├┤┼żete uklada┼ą ─żahko. Ak potrebujete aktualizova┼ą heslo, aplik├ícia m├í na to aj preh─żadn├Ż editor. T├íto aplik├ícia je skvel├í, ak zvy─Źajne vy┼żadujete pou┼żitie najlep┼í├şch aplik├íci├ş zoznamu ├║loh pre Android, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zapam├Ąta┼ą si veci.

To v┼íak nie je v┼íetko, ak ako ja m├íte ve─ża ├║─Źtov, funkciu tejto aplik├ície skuto─Źne ocen├şte. S touto aplik├íciou m├┤┼żete vytv├íra┼ą vlastn├ę kateg├│rie a sp├íja┼ą hesl├í dohromady. Vytvoril som napr├şklad kateg├│riu Soci├ílne m├ędi├í a ulo┼żil som do nej hesl├í Facebook, Twitter a ─Źo tam nie je. Podobne m├┤┼żete to ist├ę urobi┼ą s kateg├│riami s n├ízvom kancel├íria alebo pr├íca.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Hesl├í si m├┤┼żete z├ílohova┼ą a obnovi┼ą. Ne┼íifrovan├ę ├║daje m├┤┼żete pres├║va┼ą vo form├íte CSV. Funkcia automatick├ęho uzamknutia m├┤┼że zachr├íni┼ą ┼żivot.

Pozoruhodná funkcia:

Aj ke─Ć m├í aplik├ícia mnoho skvel├Żch funkci├ş, jedna z najlep┼í├şch vec├ş, ktor├ę sa mi p├í─Źili, s├║, ┼że v nej nie s├║ ┼żiadne reklamy. To je spr├ívne; t├íto bezplatn├í aplik├ícia na spr├ívu hesiel neobsahuje ┼żiadne reklamy a spolieha sa iba na n├íkupy v aplik├ícii. Preto by som odporu─Źil pr├ęmiov├║ verziu, ktor├í je dod├ívan├í s importom CSV, a dobr├Ż gener├ítor hesiel.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Bezpe─Źn├ę pre heslo-zadarmo s n├íkupmi v aplik├ícii

Zabezpe─Źen├ę heslom

Vzh─żad a z├ímky

Toto je meno, ktor├ę v pou┼ż├şvate─żovi vzbudzuje d├┤veru. T├íto aplik├ícia je trochu komplikovan├í, ale m├í ├║┼żasne vyzeraj├║ce rozhranie. Ve─żmi sa mi p├í─Źi modrozelen├í a biela farebn├í sch├ęma, ktor├║ aplik├ícia m├í, ─Źo je ve─żk├í odch├Żlka od ostatn├Żch be┼żn├Żch verzi├ş. Aplik├ícia v├ím samozrejme umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą si do nej hesl├í. Tento bezplatn├Ż spr├ívca hesiel pre Android v├ím umo┼ż┼łuje vopred vytvori┼ą kateg├│rie a potom im priradi┼ą hesl├í. V─Ćaka tomu je jednoduch┼íie identifikova┼ą hesl├í a n├íjs┼ą tie, ktor├ę najviac potrebujete. Hesl├í pre n├íkupy ozna─Źte purpurovou farbou a v pr├şpade potreby bud├║ okam┼żite identifikovate─żn├ę.

N├íkupy v aplik├ícii: $30,29 za polo┼żku

Vlastnosti:

Kategoriz├ícia z├íznamov je ve─żmi jednoduch├í. Sta─Ź├ş si zapam├Ąta┼ą jedno heslo. Dod├íva sa s gener├ítorom hesiel.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia poskytuje jednoduch├ę funkcie z├ílohovania a obnovy. V─Ćaka tomu je ─żahk├ę ulo┼żi┼ą hesl├í pre pr├şpad, ┼że budete musie┼ą zmeni┼ą zariadenie.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Keepass2Android – zadarmo

Keepass2Android

Uchov├íva v bezpe─Ź├ş

Ak chcete spr├ívcu hesiel, ktor├Ż sa m├┤┼że pripoji┼ą k ak├ęmuko─żvek dobr├ęmu prehliada─Źu v syst├ęme Android, je to aplik├ícia vytvoren├í pre v├ís. Aplik├ícia sa d├í bezprobl├ęmovo integrova┼ą s takmer ka┼żd├Żm prehliada─Źom a automaticky za v├ís zad├íva hesl├í. Teraz u┼ż nemus├şte hra┼ą na kl├ívesnici a zad├íva┼ą ┼ípeci├ílne znaky, aby ste z├şskali pr├şstup k svojmu ├║─Źtu. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje pr├şstup k s├║borom z iCloudu, ako s├║ aplik├ície pre Android.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę. Funkcia r├Żchleho odomknutia je pr├şjemn├Ż dotyk. K dispoz├şcii s├║ niektor├ę funkcie predbe┼żnej ├║pravy vstupov.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je vybaven├í vlastnou bezpe─Źnou kl├ívesnicou, ktor├í v├ís ochr├íni pred snipermi hesiel tret├şch str├ín.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Teraz, ke─Ć viete, ktor├ę spr├ívcov hesiel pre Android je skvel├ę pou┼ż├şva┼ą, nie je potrebn├ę ich uklada┼ą do aplik├íci├ş na zapisovanie pozn├ímok. Rad├şm v├ím, aby ste si ka┼żd├Ż rok menili hesl├í, a tak zostanete v bezpe─Ź├ş pred ak├Żmko─żvek hackerstvom s h├ídan├şm. Tie┼ż by ste mali pou┼ż├şva┼ą zdrav├ę heslo s aspo┼ł jedn├Żm ve─żk├Żm p├şsmenom, ─Ź├şslom a ┼ípeci├ílnym znakom. Toto je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby na va┼íich ├║─Źtoch nefungoval ┼żiadny hack hrubej sily. Ak m├íte nejak├ę n├ívrhy alebo ot├ízky, pokojne sa ich op├Żtajte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.