5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 bol prepustený pred malou chvíľou, ale stále je jedným z najlepších tabletov pre ľudí, ktorí majú rozpočet. Preto sa musíte pozrieť na niekoľko skvelých vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7 na okorenenie starnúceho OS.

Samsung možno vie, ako vyrábať skvelé tablety, ale sú neslávne známe tým, že prestávajú podporovať starší hardvér. Toto bol osud milovaného Samsungu Galaxy Tab 3 7 a jeho bratia. Našťastie je komunita Android veľmi štedrá pri vytváraní skvelých vlastných ROM pre akékoľvek zariadenie Samsung, takže máme niekoľko skvelých možností, ako úplne zmeniť vzhľad a fungovanie zariadenia.

Predtým, ako začneme blikajúce dobrodružstvo, musím zdôrazniť, že sa výslovne riadite pokynmi na vstupných stránkach. Aj keď inštalácia vlastnej pamäte ROM môže byť jednoduchý proces, akékoľvek chyby môžu mať za následok zamurované zariadenie a verte mi; to nechceš

Ak už čítate tento článok, je pravdepodobné, že viete, ako rootovať a flashovať vlastné ROM vo svojom Samsungu Galaxy Tab 3 7, ale napriek tomu odporúčam opatrnosť pri inštalácii rôznych ROM. Pred inštaláciou vlastnej pamäte ROM musíte mať aspoň dobrú záložnú aplikáciu pre Android na uloženie všetkých údajov. Teraz, keď je o varovania postarané, začnime s piatimi skvelými vlastnými ROMami pre Samsung Galaxy Tab 3 7 zoznamy.

Prečítajte si tiež: Jednoduché, bezpečné a zaručené zakorenenie zariadení Android s 24 ×7 podpora

1. NoleKat v2.2

1.  NoleKat v2.2

Táto ROM je založená na talianskom firmvéri, ale je dodávaná bez deodexu. Je to vopred zakorenená ROM, ktorá vám dáva veľkú voľnosť v tom, čo máte vo svojom zariadení. Väčšina aplikácií, ktoré sú už k dispozícii na Google Play Store sú odstránené z tejto pamäte ROM, takže si ich môžete nainštalovať, ak chcete.

Ďalšou skvelou vecou na tejto ROM je, že prináša opravy pre externú kartu SD na Kit Kat. Požičiava si tiež novší spúšťač a widget počasia. Budete mať tiež k dispozícii vlastnú animáciu.

Ale to nie je dôvod, prečo je to na vrchole zoznamu; táto ROM je dodávaná so skvelým doplnkom v detskom režime, ktorý vám umožní bez obáv odovzdať tablet svojim deťom. Ak máte túto ROM vo svojom tablete, tak Samsung Galaxy Tab 3 7 sa stáva jedným z najlepšie orientovaných tabletov pre deti pre Android.

5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0 2

2. TULEŇ

2.  TULEŇ

Ak sa pýtate, čo znamená SEAL, je to skratka pre Speedy, Extraordinary, Apealing a Light. Napriek tomu, že má ROM elegantný názov, prináša spoločnosti Samsung mnoho rôznych funkcií Galaxy Tab 3 7. Je to vopred zakorenená pamäť ROM založená na štandardnom firmvéri, ktorá je tiež deodexovaná a tiež zipaligned.

Tu je veľa bežných funkcií prevzatých z operačného systému Android. Obrazovka uzamknutia je napríklad z AOSP. Na tejto ROM je k dispozícii množstvo vizuálnych vylepšení. Od čisto čierneho stavového riadka po biely stav, viac ikon a od režimov uzamknutej obrazovky až po vlastné bootovacie animácie.

Neexistuje ani žiadny bloatware, ani softvér Samsung, ktorý zapisuje ROM. Ak vás zaujíma, na vstupnej stránke je viacero videí, ktoré veľmi podrobne predvádzajú nové funkcie. Oceňujem vývojára, ktorý urobí ďalšiu míľu tým, že si dobre prezrie svoju prácu bez toho, aby musel čokoľvek skutočne inštalovať.

5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0 2

3. Rocket Tab v3.1

3.  Rocket Tab v3.1

Toto je pomerne nová ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7 ale stále je o pár rokov starší. Je založený na systéme Android 4.1.2 a prichádza s najnovším jadrom. ROM je úplne deodexovaný, zazipsovaný a vopred zakorenený.

Jedna dobrá vec na tejto ROM je, že umožňuje všetky dostupné jazyky na smartfóne aj na klávesnici Samsung. Aby táto ROM fungovala perfektne, nemusíte vymazať celé zariadenie. Aj na tejto ROM je k dispozícii množstvo aktualizácií; získate najnovšie vyhľadávanie a mapy Google, ako aj najnovší účet Samsung.

Dodáva sa dokonca s prieskumníkom bežných súborov, nie je taký skvelý ako najlepší prieskumníci súborov pre Android, ale svoju prácu plní perfektne. Tiež sa mi páči, ako táto ROM deaktivuje zvuk zavádzania, aby ste si v noci mohli zapnúť kartu v posteli bez obáv z prebudenia svojej polovičky.

5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0 4

4. Neslávne známa Tab 3

4.  Neslávne známa Tab 3

Neslávne známa Tab 3 je priama a jednoduchá ROM, ktorá je založená na oficiálnom firmvéri. Je zakorenený, deodexovaný, skomprimovaný a je dodávaný s Busyboxom. Predvolený spúšťač je Nova Launcher 2.0 čo je podľa môjho skromného názoru doposiaľ najlepší Android launcher pre tablety a telefóny.

Dodáva sa so štandardným systémom Android 4.2 aj klávesnica. Jedna dobrá vec na tejto ROM je, že má rýchlejšie rýchlosti čítania a zápisu na kartu SD. ROM odstraňoval aj reklamy s podporou natívneho blokovania reklám.

Na tejto ROM je k dispozícii mnoho ďalších režimov a funkcií. Jedným z nich je tvrdý kalibrátor batérie, ktorý umožňuje tabletu vytlačiť ďalšie časovania.

5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0 2

5. Skladom NE4 Lite

5.  Skladom NE4 Lite

Ak potrebujete skladový ROM od spoločnosti Samsung, ale nepáči sa vám ďalší bloatware, je to ROM vytvorená pre vás. Je to jednoduchý kmeňový, rootovaný, deodexovaný a zipaligned ROM, ktorý vám výrazne uľahčí život. Vychádza z najnovšieho firmvéru z júna 2014, takže určite získate všetky nové funkcie, ktoré spoločnosť Samsung predstavila.

Odľahčená verzia má iba 445 MB vo veľkosti to znamená, že po inštalácii tejto pamäte ROM do zariadenia Samsung budete mať ďalší interný úložný priestor Galaxy Tab 3 7. Odstránia sa tiež niektoré aplikácie Samsung a tiež aplikácie, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Google Play Store. Okrem toho tu nie sú k dispozícii žiadne ďalšie funkcie okrem stabilnej a spoľahlivej pamäte ROM.

5 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7.0 2

Záver

Tým sa končí päť skvelých vlastných ROM pre Samsung Galaxy Tab 3 7 zoznam. Aj keď pre spoločnosť Samsung nebolo k dispozícii veľa vlastných ROM Galaxy Tab 3 7, tie, ktoré boli, boli veľmi dobré. Dúfam, že nájdete jeden z týchto ROM ideálny pre vaše osobné použitie.

Rovnako ako vždy, ak máte akékoľvek otázky alebo otázky týkajúce sa tohto zoznamu alebo tabletu, neváhajte nás kontaktovať v komentároch.

Odporúčaný kredit obrázku