5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge

Spolo─Źnos┼ą Samsung to vyrazila z parku, ke─Ć vydali svoju najnov┼íiu vlajkov├║ lo─Ć Samsung Galaxy S7 Edge v tomto roku. Niet divu, ┼że o vlastn├ę ROMy pre Samsung je zv├Ż┼íen├Ż z├íujem Galaxy S7 Edge. Ke─Ć┼że je v┼íak zariadenie st├íle ve─żmi nov├ę, ve─ża v├Żvoja od vlastn├Żch v├Żrobcov ROM pre tento smartf├│n sme nevideli.

Nepom├íha ani to, ┼że Samsung vydal pre svoj vlajkov├Ż smartf├│n dva modely s r├┤znymi procesormi. Aj ke─Ć kolekcii ROM m├┤┼że ch├Żba┼ą rozmanitos┼ą, najlep┼íie vlastn├ę pam├Ąte ROM pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy S7 Edge st├íle stoj├ş za to pozrie┼ą sa.

Ak ste u┼ż tu, predpoklad├ím, ┼że pozn├íte nebezpe─Źenstvo blikania vlastnej ROM vo svojom smartf├│ne. Aj ke─Ć nie s├║ tak├ę v├Żznamn├ę, ak sa nebudete riadi┼ą pokynmi ROM do bodky, v tomto procese d├┤jde k ur─Źit├Żm komplik├íci├ím.

Vrelo odpor├║─Źam, aby ste si flashovali ROM, ke─Ć ste pri plnom vedom├ş a koncentrovan├ş. Drobn├í chyba m├┤┼że v├í┼í nov├Ż leskl├Ż smartf├│n zlomi┼ą a ke─Ć┼że z├íruka je u┼ż neplatn├í, budete v ruke dr┼ża┼ą kr├ísnu tehlu. Uistite sa preto, ┼że ste si pre─Ź├ştali v┼íetky inform├ície o pam├Ąti ROM a tie┼ż o tom, ako m├┤┼żete flashova┼ą svoj smartphone.

Odpor├║─Źame v├ím tie┼ż pre─Ź├şta┼ą si v├Żhody a nev├Żhody spolo─Źnosti Samsung Galaxy S7 Edge, aby ste mohli pos├║di┼ą svoje rozhodnutie pohra┼ą sa s n├şm u┼ż na za─Źiatku jeho ┼żivota. Pozrite sa tie┼ż na najlep┼íie funkcie spolo─Źnosti Samsung Galaxy S7 Edge, preto┼że niektor├ę z nich sa na niektor├Żch ROM nedostan├║. Teraz, ke─Ć m├íme k dispoz├şcii varovania a varovania, za─Źnime t├Żm 5 najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge.

1. Obnovte Edge

Obnovte Edge ROM

Renovate Edge je zalo┼żen├Ż na verzii Androidu 6.0.1 a skladom firmv├ęru Samsung. Je odvzdu┼ínen├Ż, ale pon├║ka sa aj mo┼żnos┼ą odstr├íni┼ą mnoh├ę aplik├ície z in┼ítal├ítora. To v├ím umo┼żn├ş ├║plne odstr├íni┼ą bloatware, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą Samsung vlo┼żila do svojho smartf├│nu.

Nech├ípte ma zle; P├í─Źi sa mi, ─Źo Samsung urobil s ich najnov┼í├şm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm TouchWiz, ale niektor├ę aplik├ície si zvykn├║ a len uberaj├║ priestor aj pam├Ą┼ą. Dod├íva sa tie┼ż s p├Ą┼ąsmernou ponukou re┼ítartu, optimalizovanou v├Żdr┼żou bat├ęrie a skvelou aplik├íciou na vylep┼íenie, pomocou ktorej m├┤┼żete ovl├ída┼ą svoje osobn├ę sk├║senosti.

ROM je dod├ívan├Ż aj s ─Źistiacim skriptom, ktor├Ż spust├ş ka┼żd├ę spustenie. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż mo┼żnosti odstr├ínenia syst├ęmov├Żch upozornen├ş a prisp├┤sobenia tla─Źidiel. Celkovo je to jedna z najstabilnej┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge.

5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge 2

2. Superman-ROM

Superman ROM

T├íto ROM sa tie┼ż dostala do n├í┼ího zoznamu najlep┼í├şch Samsung Galaxy ROM S7 a tie┼ż je tu. D├┤vod, pre─Źo je v oboch zoznamoch, je celkom jednoduch├Ż; je to jedna z m├íla stabiln├Żch ROM, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii smartphones. Tis├şce ─żud├ş po─Ćakovali tvorcovi tejto ROM na webe XDA-Developers a v┼íetko je zasl├║┼żen├ę.

Je zalo┼żen├Ż na najnov┼íom firmv├ęri, ale je dod├ívan├Ż s ve─żmi mal├Żm po─Źtom aplik├íci├ş. V├Ą─Ź┼íinu aplik├íci├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę ─żahko z├şska┼ą z Google Play Store sa odstr├ínia z pam├Ąte ROM, ─Ź├şm sa v├Żrazne zn├ş┼żi stopa. Toto je vopred zakorenen├í ROM s nain┼ítalovan├Żm najnov┼í├şm Busyboxom.

In┼ítal├ítor Aroma rob├ş in┼ítal├íciu prisp├┤sobite─żnou a tie┼ż jednoduchou. V├Żvoj├ír sa tie┼ż m├┤┼że pochv├íli┼ą ├║plnou kontrolou ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pou┼ż├şvate─żom. Ak m├íte radi vzh─żad a dojem z origin├ílneho Samsungu s pridanou v├Żhodou ├║prav, t├íto ROM je pre v├ís ako stvoren├í.

5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge 2

3. Kr├í─ż ROM

Kr├í─ż ROM

─Äal┼í├ş ROM z najlep┼í├şch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge sa dost├íva do tohto zoznamu. Skuto─Źnos┼ą, ┼że obe najnov┼íie vlajkov├ę lode Samsung smartphones zvn├║tra s├║ takmer toto┼żn├ę, ─Źo v├Żvoj├írom u─żah─Źuje vytv├íranie ROM pre obidve. V skuto─Źnosti som si ist├Ż, ┼że prenos nie je ani potrebn├ę vykona┼ą, SoCis je v oboch ├║plne identick├Ż smartphones.

King ROM prin├í┼ía zn├ímos┼ą pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania TouchWiz s ─Ćal┼íou v├Żhodou men┼íieho po─Źtu bloatwaru v jednom ├║h─żadnom bal├şku. Toto je deodexovan├í, zipaligovan├í a vopred rootovan├í ROM, ktor├í je dod├ívan├í s nain┼ítalovanou najnov┼íou verziou Busyboxu.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na tejto aplik├ícii je jej schopnos┼ą bez v├í┼żnej┼í├şch probl├ęmov in┼ítalova┼ą star├ę verzie aplik├íci├ş na nov├ę. Ak v├ím najnov┼íia verzia aplik├ície sp├┤sobuje probl├ęmy, je to najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zachova┼ą pou┼żite─żnos┼ą. Do pam├Ąte ROM je zabudovan├Żch nieko─żko r├┤znych vylep┼íen├ş, v─Ćaka ktor├Żm je jednou z najlep┼í├şch v okol├ş. Jednou z najjednoduch┼í├şch, ale u┼żito─Źn├Żch vylep┼íen├ş je odstr├ínenie upozornen├ş na hlasitos┼ą.

5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge 2

4. BasicPlus 2.1

BasicPlus 2.1 ROM

Ak m├íte radi to, ako je v├í┼í Samsung Galaxy S7 Edge vyzer├í s rozhran├şm TouchWiz, potom by ste sa mohli trochu ob├íva┼ą blikania na ├║plne novej ROM. Je to pochopite─żn├ę a boli ─Źasy, ke─Ć TouchWiz zablokoval hardv├ęr a v┼íetci ho nen├ívideli, ale spolo─Źnos┼ą Samsung v├Żrazne vylep┼íila svoje pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a m├ílokto m├í z├íujem o jeho stratu.

Na┼í┼ąastie m├┤┼żete z├şska┼ą BasicPlus 2.1 ROM vo svojom milovanom smartf├│ne bez zmeny ak├Żchko─żvek prvkov pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania z rozhrania TouchWiz. ROM odstr├íni v┼íetky druhy bloatwaru, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v smartf├│ne. Aplik├ície od spolo─Źnost├ş Microsoft, Google a dokonca Samsung s├║ z pam├Ąte ROM pre─Ź. T├Żm sa v telef├│ne uvo─żn├ş zna─Źn├ę mno┼żstvo ├║lo┼żn├ęho priestoru a pri men┼íom po─Źte procesov prebiehaj├║cich na pozad├ş to m├┤┼że potenci├ílne vies┼ą k lep┼íej v├Żdr┼żi bat├ęrie.

5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge 2

5. ROM Bobcat

ROM Bobcat

Po predch├ídzaj├║com pou┼żit├ş ROM Bobcat smartphonesM├┤┼żem bezpe─Źne poveda┼ą, ┼że v├Żvoj├ír je jedn├Żm z najlep┼í├şch v odbore. Farebn├║ sch├ęmu v ROMe nekopem, ale na┼í┼ąastie je tie┼ż trochu prisp├┤sobite─żn├í. O tomto prisp├┤soben├ş pam├Ąte ROM je pr├íve prisp├┤sobenie, boli k nemu prenesen├ę t├ęmy Samsung a v┼íetky na ROM dobre funguj├║.

Niektor├ę z bloatware boli odstr├ínen├ę a mnoh├ę vylep┼íen├ş s├║ implementovan├ę tak, aby poskytovali trochu plynul├Ż z├í┼żitok. T├íto ROM je v┼íak zalo┼żen├í na syst├ęme Android 6.0 a nie najnov┼í├ş Android 6.0.1; preto je posledn├Ż v zozname. Odhliadnuc od tejto drobnej nev├Żhody, ROM funguje dobre za nieko─żko r├┤znych okolnost├ş.

5 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy S7 Edge 2

Záver

Samsung Galaxy S7 Edge je relat├şvne nov├Ż telef├│n a postupom ─Źasu uvid├şme nov├ę ROM. Tento zoznam nie je ani z─Ćaleka ├║pln├Ż. M├ím pocit, ┼że pre smartf├│n malo by┼ą k dispoz├şcii viac skladov├Żch ROM pre Android, ale v s├║─Źasnosti nie je ve─ża skvel├Żch mo┼żnost├ş. O─Źividne budeme tieto najlep┼íie vlastn├ę ROMy pre Samsung nav┼ítevova┼ą Galaxy Zoznam S7 Edge v bl├şzkej bud├║cnosti na pridanie.

Rovnako ako v┼żdy, ak ste na┼íli lep┼íiu ROM, ktor├í si zasl├║┼żi by┼ą na zozname, porozpr├ívajte sa s nami v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch a my to ur─Źite skontrolujeme. Do bud├║cna ┼í┼ąastn├ę blikanie.

Kredity za obrázok