5 Najlepšia súprava VR pre telefóny s Androidom

5 Najlepšia súprava VR pre telefóny s Androidom 1

Chcete si k├║pi┼ą n├íhlavn├║ s├║pravu VR pre svoj telef├│n s Androidom? H─żad├íte ┼ąa┼żk├ę ─Źasy, ktor├ę dosta┼ą? Je to v├í┼í ┼í┼ąastn├Ż de┼ł!

Nie je tajomstvom, ┼żeÔÇŽ

Virtu├ílna realita sa stala ─Ćal┼íou vyh─żad├ívanou vecou vo svete technol├│gi├ş.

Teraz n├íjdete 2D a 3D vide├í a obr├ízky a obr├ízky 360 takmer v┼íade! Tieto vide├í a obr├ízky m├┤┼żete vidie┼ą v├Ą─Ź┼íinou na platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş, ako napr Facebook, Instagram, Reddit a YouTube.

Samozrejme, nemo┼żno poprie┼ą, ┼że:

Smartf├│ny zohrali obrovsk├║ ├║lohu v tom, aby bola VR dostupn├í pre ka┼żd├ęho. ─îi u┼ż ide o sledovanie filmov, hranie hier alebo ponorenie sa do vzru┼íuj├║cej situ├ície, ako je jazda na horskej dr├íhe. Tieto telef├│ny s Androidom s├║ prepojen├ę s n├íhlavnou s├║pravou VR, aby pou┼ż├şvate─żom pomohli dopria┼ą si tento dych ber├║ci z├í┼żitok. Alebo jednoducho hran├şm najlep┼í├şch z najlep┼í├şch aplik├íci├ş a hier pre VR.

Vid├ş┼íÔÇŽ

Na trhu je ve─ża n├íhlavn├Żch s├║prav VR pre telef├│ny s Androidom, tak┼że m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę rozhodn├║┼ą sa, ktor├Ż je pre v├ís vhodn├Ż.

V tomto zozname v├ím pon├║kame jeden z na┼íich najlep┼í├şch v├Żberov pod─ża ceny, prominentn├Żch funkci├ş a kompatibility. Nev├íhajte a zistite, ─Źo v├ím najlep┼íie vyhovuje.

Pozn├ímka: Zaistite, aby v├í┼í telef├│n Android pod sn├şma─Źmi podporoval gyroskop.

Najlepšia súprava VR pre telefóny s Androidom

Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy VR pre telef├│ny s Androidom

1. Samsung Gear VR s ovl├ída─Źom

samsung gear vrSledujte vide├í s v├Ą─Ź┼í├şm obrazom na zariaden├ş Samsung Gear VR s ovl├ída─Źom

Sledujte vide├í s v├Ą─Ź┼í├şm obrazom na zariaden├ş Samsung Gear VR s ovl├ída─Źom. Chcete si naplno u┼żi┼ą 2D, 3D a 360-stup┼łov├Ż obsah? T├íto n├íhlavn├í s├║prava VR poh├í┼łan├í spolo─Źnos┼ąou Oculus umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android vychutna┼ą si ┼íirokouhl├Ż svet vide├ş z virtu├ílnej reality prostredn├şctvom svojich mobiln├Żch telef├│nov.

Zariadenie Samsung Gear VR je vybaven├ę jednoduch├Żm ovl├ída─Źom, ktor├Ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żovi prech├ídza┼ą najnov┼í├şmi filmami alebo hra┼ą hry.

Pozn├ímka: Je kompatibiln├Ż iba s telef├│nmi Samsung.

Prominentn├ę vlastnosti

Zobrazuje v├Ą─Ź┼í├ş obraz Poskytuje ┼íirok├Ż v├Żber z├íbavy Umo┼ż┼łuje v├ím pripoji┼ą sa k spolo─Źenskej miestnosti Oculus

amazon-kupit-tlacitko-3

2. VeeR Falcon Headset s ovl├ída─Źom

VeeR headsetN├íhlavn├í s├║prava VeeR Falcon s ovl├ída─Źom m├í bifok├ílny objekt├şv, ktor├Ż umo┼ż┼łuje u┼ż├şvate─żovi nastavi┼ą ohniskov├║ vzdialenos┼ą a vzdialenos┼ą zren├şc pre jasnej┼í├ş obraz

D├┤vodom, pre─Źo odpor├║─Źame n├íhlavn├║ s├║pravu VeeR Falcon s ovl├ída─Źom, je jej pohodln├ę nosenie po cel├Ż de┼ł. Je vyroben├Ż s asf├ęrick├Żm objekt├şvom zo ┼żivice HD, ktor├Ż poskytuje obraz vo vysokom rozl├ş┼íen├ş, ktor├Ż eliminuje pocit z├ívratu pri dlhodobom sledovan├ş 360 ┬░ videa. Objekt├şv m├┤┼żete tie┼ż kedyko─żvek nastavi┼ą, aby ste videli jasnej┼í├ş obraz.

Telo je vyroben├ę z m├Ąkk├Żch materi├ílov. ─îelenka je napr├şklad vyroben├í z priedu┼ínej ko┼że, ktor├í zni┼żuje tlak okolo o─Ź├ş, tv├íre a hlavy. Popruh na hlavu je nastavite─żn├Ż, tak┼że je vhodn├Ż pre v┼íetky ve─żkosti hlavy.

VeeR Falcon Headset je dod├ívan├Ż s ovl├ída─Źom, ktor├Ż je pripojen├Ż k smartf├│nu s Androidom. To v├ím umo┼żn├ş ovl├ída┼ą svoju cestu pri poh─żade dovn├║tra n├íhlavnej s├║pravy VR.

Pozn├ímka: Ovl├ída─Ź je pou┼żite─żn├Ż iba pre syst├ęmy iOS

Toto zariadenie je kompatibiln├ę s telef├│nmi, ktor├ę maj├║ 4.7-6.3 palcov.

Prominentn├ę vlastnosti

Je vyroben├Ż z pohodlnej ko┼żenej podlo┼żky na tv├ír a nastavite─żn├ęho popruhu na hlavu. Dod├íva sa s nastavite─żnou asf├ęrickou ┼ío┼íovkou chr├ínenou pred ┼żivicou HD. M├í vstavan├ę HiFi akt├şvne potla─Źenie hluku zo sokolovej n├íhlavnej s├║pravy. Poskytuje jasn├Ż a siln├Ż zvuk pre svoje vide├í. M├í vstavan├Ż mikrof├│n. a 30,5 mm konektor pre sl├║chadl├í Je vybaven├Ż ovl├ídan├şm hlasitosti a tla─Źidlom na odpovedanie

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Headset Destek V4 VR

stoln├Ż headsetN├íhlavn├í s├║prava Destek V4 VR chr├íni va┼íe o─Źi pred modr├Żm svetlom, ktor├ę v├ím m├┤┼że pri sledovan├ş vide├ş VR po┼íkodi┼ą zrak

V├Żrobcovia Destek V4 VR vykonali intenz├şvny v├Żskum a pri┼íli s n├íhlavnou s├║pravou Android, ktor├í najlep┼íie funguje so 103-stup┼łov├Żm zorn├Żm po─żom. To znamen├í, ┼że m├í stabilizovan├ę vn├şmanie h─║bky a vizu├ílnu vzdialenos┼ą, ─Źo d├íva pou┼ż├şvate─żom n├íhlavnej s├║pravy Desktek V4 siln├Ż pohlcuj├║ci z├í┼żitok pri sledovan├ş vide├ş VR.

Pred─║┼żen├ę p├┤sobenie modr├ęho svetla z n├í┼ího smartphones m├┤┼że zni─Źi┼ą sp├ínok a sp├┤sobi┼ą trval├ę po┼íkodenie va┼íich o─Ź├ş. Preto bola n├íhlavn├í s├║prava Destek V4 VR navrhnut├í s ┼ío┼íovkou proti modr├ęmu svetlu, ktor├í poskytuje pohodlie a ochranu va┼íim o─Źiam.

Podporuje smartphones s 4.5-6ÔÇŁObrazovky ako iPhone, LG, Samsung a ─Ćal┼íie.

Prominentn├ę vlastnosti

M├í nastavite─żn├Ż zorn├şk HD chr├ínen├Ż proti modr├ęmu svetlu. ─îal├║nenie tv├íre je vyroben├ę z m├Ąkkej ko┼że. Poskytuje nastavite─żn├Ż popruh na hlavu

amazon-kupit-tlacitko-3

4. Náhlavná súprava Bnext VR

Bnextov├í n├íhlavn├í s├║pravaVychutnajte si v├Żber rozl├ş┼íen├ş VR na n├íhlavnej s├║prave Bnext VR pre telef├│ny s Androidom

N├íhlavn├í s├║prava Bnext VR m├┤┼że podporova┼ą rozl├ş┼íenia HD, 3D, 720p, 1080p a 4 kp, ─Źo je vhodn├ę pre vide├í 360. K dispoz├şcii je tie┼ż syst├ęm ochrany zraku pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ VR po cel├Ż de┼ł.

S├║ navrhnut├ę z m├Ąkk├Żch materi├ílov, ktor├ę poskytuj├║ u┼ż├şvate─żovi pohodln├ę nosenie. ─îelenka je vyroben├í z m├Ąkkej ko┼że, zatia─ż ─Źo popruh na hlavu je vyroben├Ż z nastavite─żn├ęho ─żahk├ęho materi├ílu, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş roztiahnu┼ą ju tak, aby zodpovedala v├Ą─Ź┼íine ve─żkost├ş hlavy.

Smartf├│ny kompatibiln├ę s n├şm s├║ Samsung Galaxy, Note, Edge, Motorola, Moto, HTC One a ak├Żko─żvek ─Ćal┼í├ş telef├│n, ktor├Ż podporuje 4-6 palcov.

Prominentn├ę vlastnosti

Objekt├şv je nastavite─żn├Ż, aby poskytoval jasn├Ż obraz. Poskytuje nastavite─żn├Ż popruh na hlavu. M├í syst├ęm ochrany zraku

amazon-kupit-tlacitko-3

5. Google Cardboard

google kart├│nGoogle Cardboard

Pre t├Żch, ktor├ş VR pou┼ż├şvaj├║ prv├Żkr├ít, je Google Cardboard vytvoren├Ż spolo─Źnos┼ąou Google jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako ho za┼żi┼ą za ni┼ż┼íie n├íklady. Zariadenie je vyroben├ę zo zostavenej lepenky a jednoduchej optiky, ktor├ę u┼ż├şvate─żovi poskytuj├║ ─żahk├ę nosenie a pr├şjemn├Ż pocit.

Akon├íhle sa na tomto zariaden├ş zorientujete pomocou VR, m├┤┼żete prist├║pi┼ą k ─Ćal┼í├şm drah├Żm.

Prominentn├ę vlastnosti

Je vyroben├Ż z lacn├ęho kart├│nov├ęho materi├ílu a m├í jednoduch├║ optiku

amazon-kupit-tlacitko-3

S├║visiace: 5 Najlep┼íie inteligentn├ę hodinky Samsung a Smart Fitness

─Źasto kladen├ę ot├ízky

M├┤┼żem pou┼ż├şva┼ą n├íhlavn├║ s├║pravu VR s ak├Żmko─żvek telef├│nom?

Nie. Najprv niektor├ę n├íhlavn├ę s├║pravy VR, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę iba s konkr├ętnymi zariadeniami. Za druh├ę, v├í┼í smartphone mus├ş ma┼ą tri veci: gyroskopick├Ż senzor, magnetometer alebo kompas, ve─żkos┼ą obrazovky medzi nimi 4ÔÇť-5.5ÔÇ│

Potrebujete telefón k náhlavnej súprave pre virtuálnu realitu?

To z├ívis├ş od n├íhlavnej s├║pravy VR, ktor├║ pou┼ż├şvate. Niektor├ę n├íhlavn├ę s├║pravy VR s n├ízvom ÔÇ×Samostatn├ę n├íhlavn├ę s├║pravy VRÔÇť nevy┼żaduj├║ na fungovanie smartf├│nu ani po─Ź├şta─Źa.

M├┤┼żem sledova┼ą filmy na n├íhlavnej s├║prave VR?

├üno, na n├íhlavnej s├║prave VR m├┤┼żete skuto─Źne sledova┼ą r├┤zne typy vide├ş, napr├şklad 2D vide├í, 180- alebo 360-stup┼łov├ę vide├í, 3D vide├í a vide├í vo virtu├ílnej realite

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Headset VR v tomto zozname m├┤┼że ma┼ą funkcie, ktor├ę by ste na ┼łom mohli oceni┼ą. Aj ke─Ć sme na┼íli n├íhlavn├║ s├║pravu Destek V4 VR o krok pred ostatn├Żmi n├íhlavn├Żmi s├║pravami VR kv├┤li jej priaznivej cene a pr├şjemn├Żm funkci├ím.

Je na v├ís, aby ste sa rozhodli, ktor├Ż z nich stoj├ş za va┼íe peniaze. P├í─Źil sa v├ím zoznam na┼íich najlep┼í├şch n├íhlavn├Żch s├║prav VR pre telef├│ny s Androidom?

Ak ├íno, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok