5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD – najlep┼íia zo v┼íetk├Żch!

5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD - najlep┼íia zo v┼íetk├Żch! 1

V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş d├íva prednos┼ą syst├ęmu Android pred in├Żmi opera─Źn├Żmi syst├ęmami, preto┼że sa ─żahko pou┼ż├şva a umo┼ż┼łuje v├ím prostredn├şctvom inteligentn├ęho telef├│nu pristupova┼ą k r├┤znym druhom aplik├íci├ş, ako je napr├şklad kamera Borescope HD Camera. Na spustenie uveden├ęho zariadenia sta─Ź├ş nain┼ítalova┼ą potrebn├ę aplik├ície alebo ovl├ída─Źe. Nemus├şte chodi┼ą do triedy alebo naja┼ą niekoho, kto to urob├ş za v├ís, preto┼że samotn├ę nastavenie je hra─Źka. Vykonajte svoju in┼ípek─Źn├║ pr├ícu bez n├ímahy!

MUS├Ź┼á SI PRE─î├ŹTA┼Ą: Borescope pre PC a Mac

Najlepšia kamera Android Borescope HD

Na trhu je ve─ża boroskopov pre Android. N├íjs┼ą t├Żch najlep┼í├şch medzi nimi m├┤┼że by┼ą v├Żzva, najm├Ą ak neviete, ak├ę s├║ ich dobr├ę vlastnosti. Tu sme v├ím teda u─żah─Źili ┼żivot starostliv├Żm v├Żberom t├Żch najlep┼í├şch na z├íklade ur─Źit├Żch krit├ęri├ş. Radi si pre─Ź├ştate jeden z nich, ktor├Ż up├║ta va┼íu pozornos┼ą, a ak ┼żiadny neexistuje, pokra─Źujte v sk├║man├ş ─Ćal┼í├şch dostupn├Żch mo┼żnost├ş.

1. Depstech

Tento bezdr├┤tov├Ż Borescope z├şskal 68% pozit├şvnych recenzi├ş z├íkazn├şkov a patr├ş medzi najlep┼íie hodnoten├ę kontroln├ę kamery. Bol ocenen├Ż za dobr├║ kvalitu obrazu, jednoduch├ę pou┼żitie a dlh├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie. Preto by ste sa mali pozrie┼ą na tento Borescope;

Toto zariadenie m├í super vysok├Ż zrak 2 Megapixelov├í HD kamera, ktor├í dok├í┼że zachyt├íva┼ą obr├ízky a nahr├íva┼ą vide├í v nastavite─żnom rozl├ş┼íen├ş 1280 ├Ś 720, 640 ├Ś 480 a 320 ├Ś 240. Obrazov├Ż form├ít je JPG, zatia─ż ─Źo video je vo form├íte AVI.

Kamera m├í vodotesnos┼ą IP67, ─Źo znamen├í, ┼że ju m├┤┼żete vlo┼żi┼ą na pol hodiny do vody asi meter a st├íle fungova┼ą. Dok├í┼że sn├şma┼ą obr├ízky na ohniskov├║ vzdialenos┼ą 3-8 cm. Okolo ┼ípi─Źky fotoapar├ítu s├║ 6 nastavite─żn├ę LED svetlo, ktor├ę poskytuje kvalitu obrazu v tmav├Żch oblastiach.

Boroskop je pou┼żite─żn├Ż vo v┼íetk├Żch prostrediach

Toto zariadenie m├┤┼że podporova┼ą iba syst├ęm Android 4.4+ a IOS 8.0+. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je nain┼ítalova┼ą aplik├íciu s n├ízvom ÔÇ×WIFI VIEWÔÇť z v├í┼ího Google Play Store. Dostanete sa tam klepnut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v Google Play

Prejdite na ÔÇ×Nastavenia sieteÔÇť a klepnut├şm na ÔÇ×Wi-FiÔÇť sa k nej pripojte.

5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD - najlep┼íia zo v┼íetk├Żch! 2

2. USB boreskop BlueFire pre Android

Okrem zariadenia BlueFire Wireless, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje pripoji┼ą telef├│n k sieti WIFI, pou┼ż├şva toto zariadenie na pripojenie zariadenia Android a po─Ź├şta─Źa USB, pokia─ż si nain┼ítalujete dostupn├║ aplik├íciu.

Tento Borescope pre Android BlueFire m├í a 2 Megapixelov├Ż CMOS, ktor├Ż dok├í┼że zachyti┼ą obr├ízky a vide├í s rozl├ş┼íen├şm 1280 ├Ś 2200 na ohniskov├║ vzdialenos┼ą 3-8 cm.

Fotoapar├ít m├í priemer 80,5 mm s vodotesnos┼ąou IP67, ktor├í je vhodn├í na kontrolu v akomko─żvek prostred├ş. Okolo kamery s├║ 6 kusy nastavite─żn├Żch LED svetiel, ktor├ę pom├íhaj├║ osvet─żova┼ą ┼ąa┼żko vidite─żn├ę oblasti.

dobre vidite─żn├Ż boroskopTento Android Borescope dok├í┼że osvetli┼ą miesta, ktor├ę s├║ ┼ąa┼żko vidite─żn├ę

Je kompatibiln├Ż s ak├Żmko─żvek smartf├│nom s Androidom, ktor├Ż podporuje technol├│giu OTG a UVC. Niektor├ę z telef├│nov, s ktor├Żmi je kompatibiln├Ż, s├║ Galaxy S7/S7 edge S6 S5 S4, Pozn 2, Pozn├ímka 3, Pozn├ímka 4, Pozn├ímka 5, SONY Z1, Z2, Z3, Z5 at─Ć.

Aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą toto zariadenie, mus├şte si stiahnu┼ą aplik├íciu s n├ízvom ÔÇ×CameraFiÔÇť z v├í┼ího Google Play Store. Odkaz je uveden├Ż ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v Google Play

Hne─Ć po in┼ítal├ícii pripojte kameru Android Borescope k telef├│nu s Androidom. Potom spustite aplik├íciu ÔÇ×CameraFiÔÇť a u┼żite si z├íbavu. Najlep┼íia pozorovacia vzdialenos┼ą je 6 cm. bolo ohodnoten├ę 4.0/5 hviezdy na trhu.

5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD - najlep┼íia zo v┼íetk├Żch! 2

3. Newrice

Tento model Newrice Android Borescope ─Ź. AN99 bol zaraden├Ż medzi zoznam najpred├ívanej┼í├şch na trhu a dostal a 3.1 hodnotenie, ktor├ę je dos┼ą dobr├ę v porovnan├ş s v├Ą─Ź┼íinou Borecopes.

Jedna vec, ktor├║ by ste mali vedie┼ą, je, ┼że na pripojenie pou┼ż├şva aj USB/ micro USB v├í┼ího telef├│nu. Je to pre n├ís vhodn├ę pri pozorovan├ş pod vodou, striekan├ş potrub├ş, zariaden├ş at─Ć.

Toto zariadenie m├í a 2.0 Megapixelov├Ż HD fotoapar├ít, ktor├Ż dok├í┼że zhotovova┼ą kvalitn├ę obr├ízky a vide├í s rozl├ş┼íen├şm 640 ├Ś 480, 1280 ├Ś 720, 1280 ├Ś 960 a 1280 ├Ś 1024 pri zornom uhle 70 stup┼łov.

V─Ćaka vodeodoln├Żm mikro kamer├ím s vodotesnos┼ąou IP67 m├┤┼że perfektne fungova┼ą pod vodou, ─Źo znamen├í, ┼że ho m├┤┼żete ponori┼ą do vody asi na 30 min├║t a pritom vykon├íva┼ą svoju in┼ípek─Źn├║ pr├ícu.

Na hlave fotoapar├ítu obsahuje 6 LED svetl├í, ktor├ę je mo┼żn├ę kedyko─żvek nastavi┼ą pri pr├íci v slabom a tmavom prostred├ş. Poskytuje JPEG a AVI pre form├ít obrazu a videa.

Na pripojenie prostredn├şctvom syst├ęmu Android telef├│nu, ako je Samsung, pou┼ż├şva port USB/micro-USB Galaxy S4, S5, S6, S7, pozn├ímka 2, Pozn├ímka 3, Pozn├ímka 4, Pozn├ímka 5, HTC M9, HTC M9+, LG at─Ć. ktor├ę podporuj├║ OTG a ktor├Żch fotoapar├ít je kompatibiln├Ż s UVC. Aby toto zariadenie fungovalo, mus├şte si najsk├┤r nain┼ítalova┼ą aplik├íciu s n├ízvom ÔÇ×CameraFiÔÇť, ktor├║ si m├┤┼żete stiahnu┼ą z webu Google Play Store preto┼że odkaz je uveden├Ż ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v Google Play

Pozn├ímka: M├┤┼że fungova┼ą aj prostredn├şctvom v├í┼ího windows syst├ęm ako napr windows 7/8/10, XP/VISTA. M├┤┼że podporova┼ą windows XP a ni┼ż┼íie bez toho, aby ste museli in┼ítalova┼ą softv├ęr ÔÇ×plug and playÔÇť. Pre ostatn├ę verzie nain┼ítalujte softv├ęr, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou pr├şru─Źky.

5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD - najlep┼íia zo v┼íetk├Żch! 2

4. Oceana & SP

Tento Android Borecope je vhodn├Ż na sledovanie pod vodou, detekciu kanaliza─Źn├ęho potrubia, vyh─żad├ívanie a z├íchranu, detekciu motorov├Żch vozidiel at─Ć. Zachyt├íva dobr├ę obr├ízky a vide├í, ktor├ę by uspokojili va┼íe in┼ípek─Źn├ę potreby. Tu je d├┤vod, pre─Źo by tento boreskop mohol by┼ą t├Żm prav├Żm pre v├ís;

M├í hlavu kamery 80,0 mm, ktor├Ż sa zmest├ş na ak├ęko─żvek obmedzen├ę miesto, a napriek tomu v├ím poskytne po┼żadovan├ę v├Żsledky. Toto zariadenie m├í a 2.0 Megapixelov├Ż fotoapar├ít, ktor├Ż dok├í┼że sn├şma┼ą fotografie a vide├í s nastavite─żn├Żm rozl├ş┼íen├şm 640 ├Ś 480, 1280 ├Ś 720, 1280 ├Ś 960, 1280 ├Ś 1024 a 1600 ├Ś 1200, a m├í 6 nastavite─żn├ę LED svetl├í pripevnen├ę na jeho hlave, ktor├ę poskytuj├║ kvalitn├ę z├íbery pri kontrole oblasti.

Boreskop Oceana & SP zachyt├íva obr├ízky pod vodou v─Ćaka vodotesnosti IP67, ktor├í odol├í vlhk├ęmu aj vlhk├ęmu prostrediu. Pri d─║┼żke 5 mili├│nov je mo┼żn├ę zhotovi┼ą z├íbery pod uhlom poh─żadu 66.

Android a windows 2000, XP, VISTA, 7 s├║ kompatibiln├ę s t├Żmto zariaden├şm. Syst├ęm Android v┼íak mus├ş podporova┼ą OTG a fotoapar├ít telef├│nu mus├ş by┼ą kompatibiln├Ż s UVC na in┼ítal├íciu softv├ęru na pou┼ż├şvanie telef├│nu. Na to je aplik├ícia ÔÇ×CameraFiÔÇť, ktor├║ si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Google Play Store. Odkaz je k dispoz├şcii ..

Stiahnu┼ą v Google Play

Akonáhle máte nainštalovanú aplikáciu, pripojte svoj telefón s Androidom k Borescope a potom aplikáciu spustite.

5 Najlep┼íia kamera Android Borescope HD - najlep┼íia zo v┼íetk├Żch! 2

5. Rotek Wireless

Prednos┼ąou tohto Android Borescope je, ┼że pou┼ż├şva WIFI zariadenia na pripojenie a zobrazenie fotografi├ş prostredn├şctvom v├í┼ího smartf├│nu bez toho, aby bol vystaven├Ż drsn├ęmu prostrediu, ktor├ę by ho mohlo po┼íkodi┼ą.

Tento boroskop m├í vodotesnos┼ą IP67, ktor├í m├┤┼że fungova┼ą takmer v ka┼żdom prostred├ş. To poskytuje 2.0 Megapixely HD s tromi nastavite─żn├Żmi rozl├ş┼íeniami 1920 ├Ś 1080, 1280 ├Ś 720, 640 ├Ś 480 a je vybaven├Ż aj 8 LED svetl├í pre jasn├ę sledovanie fotografi├ş na tmav├Żch miestach. M├┤┼że sa zamera┼ą na veci, ktor├ę s├║ 3-8 cm od fotoapar├ítu

Toto zariadenie je vysoko kompatibiln├ę so syst├ęmom Android 4.2+ a IOS 8.0+ telef├│ny a tablety. Navy┼íe to m├┤┼że fungova┼ą s 3-4 mobiln├ę telef├│ny s├║─Źasne. Na pou┼ż├şvanie tohto zariadenia sta─Ź├ş najsk├┤r nain┼ítalova┼ą aplik├íciu s n├ízvom ÔÇ×YCAMÔÇť Google Play Store. Odkaz je ni┼ż┼íie.

Stiahnu┼ą v Google Play

Po stiahnut├ş softv├ęru prejdite na nastavenia siete WIFI a pripojte sa k n├ízvu s n├ízvom ÔÇ×ypc _ ***ÔÇť. Akon├íhle ste tam, m├┤┼żete za─Źa┼ą vidie┼ą obr├ízky.

tla─Źidlo n├íkupu amazon 3

Záver

In┼ítal├ícia v┼íetk├Żch piatich zariaden├ş je po in┼ítal├ícii aplik├ície ve─żmi jednoduch├í. S Rotex Wireless m├┤┼żete toho vyu┼żi┼ą ove─ża viac 3-4 zariaden├ş s├║─Źasne a tie┼ż nemus├şte svoj telef├│n vystavova┼ą podmienkam, ktor├ę by ho mohli po┼íkodi┼ą.

Rotex m├í tie┼ż 8 K fotoapar├ítu s├║ pripevnen├ę LED svetl├í, ─Źo znamen├í lep┼íie osvetlenie tmav├Żch oblast├ş a poskytuje tak kvalitn├Ż obraz. Ostatn├ę tie┼ż poskytuje t├║to v├Żhodu pomocou 6 LED svetl├í. Pokia─ż ide o sp├Ątn├║ v├Ązbu od z├íkazn├şkov, Depstech Borescope je v┼żdy s├║─Źas┼ąou zoznamu bestsellerov na trhu vr├ítane Bluefire Borescope.

Podarilo sa v├ím n├íjs┼ą HD kameru Borescope, ktor├í funguje pre v├í┼í smartphone so syst├ęmom Android? Ak ste na┼íli in├Ż, ktor├Ż funguje e┼íte lep┼íie, dajte n├ím o tom vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Hlavn├Ż obr├ízok