5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 1

Ak hńĺad√°te najlepŇ°√≠ Android 4K UltraHD Smart TV, ktor√Ĺ si m√īŇĺete k√ļpiŇ•, ste na spr√°vnom mieste. Inteligentn√© telev√≠zory UHD, ktor√© beŇĺia na OS Android, s√ļ v dneŇ°nej dobe veńĺmi popul√°rne. V tomto ńćl√°nku teda uvedieme zoznam 5 z najlepŇ°ej 4K inteligentnej telev√≠zie s Androidom, ktor√ļ si m√īŇĺete k√ļpiŇ• ..

Mus√≠Ň° si preńć√≠taŇ•: 7 Lacn√© telev√≠zne boxy pre Android, ktor√© sa oplat√≠ k√ļpiŇ•

Podńĺa IHS Markit samotn√Ĺ Android ovl√°da v roku 2018 viac ako 40% podielu na trhu inteligentn√Ĺch telev√≠zi√≠. To samozrejme zahŇēŇąa pln√ļ implement√°ciu syst√©mu Android TV aj upraven√© verzie. IHS Markit tieŇĺ ońćak√°va, Ňĺe Android sa bude snaŇĺiŇ• aj do roku 2022.

Android TV Market Market ShareGraf trhového podielu IHS Smart TV 2018

Je vŇ°ak Ň•aŇĺk√© n√°jsŇ• inteligentn√© 4K telev√≠zory, ktor√© pouŇĺ√≠vaj√ļ vstavan√Ĺ operańćn√Ĺ syst√©m Android. Len v USA je 4K telev√≠zorov s Androidom tak m√°lo, Ňĺe sa stal trhom, na ktorom dominuj√ļ spolońćnosti Philips, Hisense a Sony, s v√Ĺnimkou ńć√≠nskych znańćiek. Zatiańĺ ńćo znańćka Philips uv√°dza na trh svoje prv√© telev√≠zory so syst√©mom Android 4K v USA s n√°zvom Philips 5704 a 5904.

5 NajlepŇ°ie 4K inteligentn√© telev√≠zory s Androidom

1. Hisense Class H9E Plus 4K UHD Android TV

Hisense 2018, model 65 ", trieda H9100E Plus (64.5"diag.) 4K UHD Android TVNajlacnejŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia s rozl√≠Ň°en√≠m 4K UltraHD pre Android

Hisense H9E Plus je Ň°pińćkov√Ĺ 4K telev√≠zor Android od Hisense. Je k dispoz√≠cii s 55 alebo 65 palcov√Ĺm displejom. Je vybaven√Ĺ patentovanou technol√≥giou zobrazovania ULED, podporou reŇĺimov Dolby Vision HDR a HDR10, Ultra Motion Rate 240 a Local Dimming.

Kńĺ√ļńćov√© vlastnosti:

ULED 4K TV Android 8.0҆irok√Ĺ farebn√Ĺ gamutDolby Vision HDR a HDR10Ultra Motion Rate 240Google Assistant Vstavan√Ĺ Lok√°lne stmievanie ҆tvorjadrov√Ĺ procesor30W vstavan√© 2CH reproduktory

Ak chcete 4K telev√≠zor s Androidom, ktor√Ĺ dok√°Ňĺe reprodukovaŇ• ohromuj√ļcu a Ňĺiv√ļ kvalitu obrazu, ktor√Ĺ v√°s nestoj√≠ veńĺa, potom je tento telev√≠zor to prav√© pre v√°s. Jedinou nev√Ĺhodou tohto telev√≠zora je, Ňĺe pouŇĺ√≠va panel VA. Pri paneloch VA sa kvalita obrazu pri Ň°ikmom pohńĺade zhorŇ°uje.

NakupovaŇ• m√īŇĺete u spolońćnost√≠ Walmart, BestBuy alebo Amazon.

Pros

Ultra Motion Rate 240Google Assistant s Androidom 8.030W ReproduktoryULED technológia

Z√°pory

Panel VA nem√īŇĺe vytv√°raŇ• s√Ĺte farby.

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 2

2. Sony XBRA9G 4K Ultra HD Android Smart BRAVIA OLED TV

Sony Bravia XBR A9G OLED Android 4K Smart TV s ultravysok√Ĺm rozl√≠Ň°en√≠m UHDNajlepŇ°ia OLED Android 4K inteligentn√° telev√≠zia

Pokiańĺ ide o 4K Android TV, Sony je znańćka, ktor√ļ by ste mali hńĺadaŇ•. PretoŇĺe v√§ńćŇ°ina, ak nie vŇ°etky jeho 4K Smart TV, beŇĺ√≠ na syst√©me Android. Pokiańĺ teda chcete tento telev√≠zor s Androidom, ktor√Ĺ pon√ļka 4K displej, ohromuj√ļce obr√°zky a ktor√Ĺ pouŇĺ√≠va technol√≥giu OLED, potom je treba hńĺadaŇ• telev√≠zor Sony XBRA9G OLED 4K.

Sony A9G je pravdepodobne jedin√Ĺm OLED 4K telev√≠zorom na trhu, ktor√Ĺ beŇĺ√≠ na najnovŇ°om syst√©me Android. Ak teda chcete to najlepŇ°ie z kvality syst√©mu Android aj obrazu, d√īrazne v√°m odpor√ļńćame d√°vaŇ• si pozor na Sony A9G. Sony A9G je najnovŇ°√≠ a Ň°pińćkov√Ĺ OLED telev√≠zor Sony pre rok 2019.

Kńĺ√ļńćov√© vlastnosti:

Obrazov√Ĺ procesor X1 ‚ĄĘ UltimateOLED displej Android OS TV Akustick√Ĺ povrch Audio+‚ĄĘ TRILUMINOS ‚ĄĘ displej Asistent Google a Alexa Super bitov√© mapovanie HDRMotionflow ‚ĄĘ XR4K X-Reality ‚ĄĘ PROPixel Contrast Booster ‚ĄĘ

Ak chcete ten najlepŇ°√≠ telev√≠zor s Androidom, ktor√Ĺ je k dispoz√≠cii na trhu, Sony A9G by na vaŇ°om ńć√≠sle malo byŇ• 1 zoznam. Tento telev√≠zor bude kr√°ńĺom vŇ°etk√Ĺch telev√≠zorov Android pre rok 2019. So vŇ°etk√Ĺmi t√Ĺmito funkciami by ste mali ońćak√°vaŇ• aj ohromuj√ļcu predajn√ļ cenu.

Pros

Tony patentovanej technológie Sony OLED DisplayGoogle Assistant a Alexa

Z√°pory

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 2

3. Sony XBR X950G 4K UltraHD Android Smart TV

Sony XBR X950G 4K UltraHD Android Smart TVNajlepŇ°√≠ inteligentn√Ĺ telev√≠zor s Androidom s rozl√≠Ň°en√≠m 4K 4K UltraHD

Ak sa v√°m OLED telev√≠zor nep√°ńći a zd√° sa v√°m pr√≠liŇ° drah√Ĺ, potom m√īŇĺe byŇ• ten, ktor√Ĺ hńĺad√°te, Sony XBR X950G. X950G je tieŇĺ Ň°pińćkov√Ĺ telev√≠zor s Androidom 4K od spolońćnosti Sony. Je to ich Ň°pińćkov√Ĺ model LCD 2019. Je vybaven√Ĺ procesorom Picture Processor X1 Ultimate s pln√Ĺm pońĺom miestneho stmievania s X-tended Dynamic Range PRO a je k dispoz√≠cii s uhloprieńćkami 55, 65, 75 a 85 palcov.

Kńĺ√ļńćov√© vlastnosti:

Obrazov√Ĺ procesor X1 UltimateFull-Array Local Dimming Google Assistant vstavan√© technol√≥gie HDR10, HLG, Dolby Vision4K X-Reality ‚ĄĘ PROTRILUMINOS ‚ĄĘ DisplayLive Color ‚ĄĘ technol√≥gia Super bit mapping ‚ĄĘ HDR20W vstavan√© 2CH reproduktory

Sony X950G je ponukou znańćky pre t√Ĺch, ktor√≠ chc√ļ cenovo dostupn√ļ alternat√≠vu k OLED telev√≠zorom. Napriek tomu, ak pl√°nujete k√ļpiŇ• najv√§ńćŇ°√≠, odpor√ļńćame namiesto toho k√ļpiŇ• najmenŇ°√≠ A9G.

Pros

Tony patentovanej technol√≥gie Sony Cenovo dostupn√Ĺ high-end Android TV s Full Array Local Dimming Asistent Google a Alexa

Z√°pory

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 2

4. Inteligentn√Ĺ LED telev√≠zor Sony X750F 4K Ultra HD Android

Smart telev√≠zor Sony X750F 4K UltraHD Android Smart TVNajlacnejŇ°√≠ telev√≠zor s Androidom 4K

Ak m√°te rozpońćet, ktor√Ĺ je potrebn√© zv√°ŇĺiŇ•, Sony X750F by mohol vyhovovaŇ• vaŇ°im potreb√°m pre telev√≠zor s Androidom. Za necel√Ĺch 800 dol√°rov pon√ļka Sony X750F nat√≠vne rozl√≠Ň°enie 4K, 4K X-Reality ‚ĄĘ PRO, Motionflow ‚ĄĘ XR 240 (nat√≠vne 60 Hz) a samozrejme ekologick√Ĺ syst√©m Android.

Sony X750F je zńŹaleka najviac rozpońćtovo orientovan√Ĺ telev√≠zor so syst√©mom Android 4K na trhu. M√° sluŇ°n√ļ kvalitu obrazu, ktor√° sa pri Ň°ikmom pohńĺade nemen√≠ ani netrp√≠ stratou kvality. NajlepŇ°ie zo vŇ°etk√©ho je, Ňĺe m√° panel displeja IPS. Poskytuje v√°m vern√Ĺ Ňĺivot ako reprodukcia farieb.

Kńĺ√ļńćov√© vlastnosti:

4K vysok√Ĺ dynamick√Ĺ rozsah 4K X-Reality ‚ĄĘ PROFrame DimmingHDR10, HLGClearAudio+Live Color ‚ĄĘ TechnologyAndroid 8.0Live Color ‚ĄĘ Technol√≥gia 4K UltraHD rozl√≠Ň°enie

Ak chcete telev√≠zor s Androidom, ktor√Ĺ je skutońćne lacn√Ĺ a pon√ļka za svoju cenu to najlepŇ°ie vo v√Ĺkonnostnej kateg√≥rii, d√īrazne v√°m odpor√ļńćame vysk√ļŇ°aŇ• Sony X750F. Je k dispoz√≠cii vo veńĺkostiach 55 a 65 palcov.

Pros

Propriet√°rna technol√≥gia PriceSony na vylepŇ°enie obrazu, displej IPS

Z√°pory

M√īŇĺete buńŹ nakupovaŇ• u spolońćnost√≠ Walmart, BestBuy, alebo Amazon.

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 2

5. Smart LED televízor Toshiba 4K Ultra HD HDR РFire TV Edition

Toshiba 43LF621U19 43 -palcov√Ĺ inteligentn√Ĺ LED telev√≠zor 4K Ultra HD HDR - Fire TV EditionNajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K UltraHD pre Android – Fire TV Edition

Zd√° sa n√°m neobvykl√©, Ňĺe do tohto zoznamu zarad√≠me 4K Smart TV – Fire TV Edition. Ed√≠cie Fire TV s√ļ vŇ°ak v skutońćnosti telev√≠zory s Androidom, ktor√© optimalizuje a prisp√īsobuje pouŇĺ√≠vateńĺ Amazon. Z technick√©ho hńĺadiska s√ļ Fire TV Edition aj telev√≠zor so syst√©mom Android.

Ako najpred√°vanejŇ°√≠ Fire TV na Amazon (Najpred√°vanejŇ°√≠ k 14. 2. 19), Toshiba LF621U19 pon√ļka rozl√≠Ň°enie 4K UltraHD, obnovovaciu frekvenciu 60 Hz pre plynul√Ĺ pohyb a ekosyst√©m Smart TV zaloŇĺen√Ĺ na syst√©me Android.

Kńĺ√ļńćov√© vlastnosti:

Podpora AlexaFire TV EditionHDR10Z√°kladn√° funkcia pre 4K Smart TV

Toshiba Fire TV Edition je zńŹaleka najlacnejŇ°ou 4K Smart TV v naŇ°om zozname. K dispoz√≠cii je v rozmeroch 43, 50 a 55 palcov v cenovom rozp√§t√≠ od 250 do 400 dol√°rov. Fire TV Edition umoŇĺŇąuje komukońĺvek vychutnaŇ• si tis√≠ce r√īznych kan√°lov po celom svete a r√īzne streamovacie aplik√°cie, ako s√ļ Netflix, Prime Video, Hulu, HBO a ńŹalŇ°ie.

Pros

Cena Fire TV, cena, Hella lacn√°

Z√°pory

Priemern√Ĺ v√Ĺkon HDR Nev√Ĺhńĺad na stred zhorŇ°uje kvalitu obrazu Niektor√© funkcie vyŇĺaduj√ļ Amazon hlavn√Ĺ

5 NajlepŇ°ia inteligentn√° telev√≠zia pre Android s rozl√≠Ň°en√≠m 4K v roku 2020 2

ńĆast√© ot√°zky

Ak√Ĺ je najlepŇ°√≠ telev√≠zor s Androidom 4K?

NajlepŇ°√≠m telev√≠zorom s Androidom 4K v naŇ°om zozname je inteligentn√° telev√≠zia Sony A8G OLED. M√° vŇ°etky najlepŇ°ie a najnovŇ°ie funkcie, ktor√© m√īŇĺete z√≠skaŇ• z telev√≠zora.

Je AmazonJe Fire TV Edition podobn√° Androidu?

AmazonFire TV Edition ako Toshiba 4K Fire TV Edition beŇĺ√≠ na Fire OS 6 ńćo je operańćn√Ĺ syst√©m zaloŇĺen√Ĺ na syst√©me Android 7.1 (API √ļroveŇą 25). To znamen√°, Ňĺe zaŇĺijete ekosyst√©m, ktor√Ĺ je podobn√Ĺ syst√©mu Android, ale aj odliŇ°n√Ĺ.

ńĆo je lepŇ°ie, OLED alebo ULED?

OLED je z hńĺadiska reprodukcie kvality obrazu zńŹaleka lepŇ°ia technol√≥gia zobrazovania ako ULED. Hierarchia technol√≥gie panela displeja je spravidla nasledovn√°:
1. OLED
2. Kvantov√° bodka
3. ULED
4. IPS
5. VA
6. TN

Je moŇĺn√© ROOT rootovaŇ• telev√≠zor s Androidom?

V√§ńćŇ°inu ńćasu je moŇĺn√© rootovaŇ• zariadenia so syst√©mom Android TV. Budete vŇ°ak musieŇ• n√°jsŇ• sp√īsob, ako pripojiŇ• pońć√≠tańć k syst√©mu Android TV, aby ste ho mohli rootovaŇ•.
Android TV boxy m√īŇĺu byŇ• tieŇĺ zakorenen√©. Existuje niekońĺko r√īznych sp√īsobov, ako rootovaŇ• zariadenie Android TV Box.

Potrebujem k t√Ĺmto telev√≠zorom Android TV Box?

Nie, telev√≠zory Android 4K uŇĺ maj√ļ vstavan√Ĺ syst√©m Android. Android TV box nebude pre tento typ telev√≠zorov potrebn√Ĺ.

Z√°ver

V√Ĺber najlepŇ°ej 4K inteligentnej telev√≠zie s Androidom pre v√°s bude z√°visieŇ• od osobn√Ĺch potrieb a preferenci√≠. Ak naozaj chcete to najlepŇ°ie z najlepŇ°ieho, potom je Sony A9G t√Ĺm, koho m√īŇĺeme vrelo odporuńćiŇ•. V opańćnom pr√≠pade by ostatn√© telev√≠zory so syst√©mom Android v naŇ°om zozname mali spńļŇąaŇ• vaŇ°e potreby a ońćak√°vania.

Ak sa nesk√īr rozhodnete, Ňĺe potrebujete lacnejŇ°iu alternat√≠vu, alebo jednoducho chcete, aby bol v√°Ň° s√ļńćasn√Ĺ telev√≠zor spusten√Ĺ pre Android, d√īrazne v√°m odpor√ļńćame k√ļpiŇ• si Android TV Box.

D√ļfame teda, Ňĺe v√°m tento zoznam pomohol na ceste k z√≠skaniu najlepŇ°ieho telev√≠zora Android 4K. Ak si mysl√≠te, Ňĺe n√°Ň° zoznam v niektor√Ĺch aspektoch ch√Ĺba, alebo sa chcete podeliŇ• o svoje myŇ°lienky, dajte n√°m pros√≠m vedieŇ• v sekcii koment√°rov niŇĺŇ°ie!

Odpor√ļńćan√© obr√°zky