5 Najlepší Samsung Galaxy Výhodné ponuky S9

5 Najlepší Samsung Galaxy Výhodné ponuky S9 1

Samsung Galaxy S9 vydaný v roku 2018 je stále jedným z našich obľúbených smartphones a na tejto pozícii dominuje aj v roku 2019.

Spoločnosť Samsung odviedla fantastickú prácu pri vylepšovaní funkcií S8 po vydaní Galaxy S9. Vlajkový telefón sa dodáva v rôznych farbách, ako je orgovánová, koralová, polnočná a titánovo šedá, aby zodpovedali všetkým preferenciám farieb.

The Galaxy S9 udržiava 5.8-palcový displej, čo uľahčuje ovládanie a ovládanie jednou rukou, čo väčšina používateľov oceňuje. Rozlíšenie je tiež ohromujúce.

Toto zariadenie beží na procesore Snapdragon 845, ktorý je jedným z najrýchlejších procesorov, aké môžete nájsť. S 4 GB RAM, je schopný bežať hladko. To znamená, že môžete bez oneskorenia otvárať svoje aplikácie, prehliadať a vykonávať ďalšie úlohy.

Dodáva sa v dvoch modeloch, jeden má 64 GB a ďalších 246 GB Vnútorné úložisko. Ak tento smartphone stále nemáte v rukách, posuňte sa nadol a zistite, prečo by ste si ho mali kúpiť.

Prečo by ste si mali kúpiť Samsung Galaxy S9?

1. Má lepší fotoaparát

S fotografovaním pri slabom svetle je to lepšie. V tme sa clona fotoaparátu zväčší na F1.5 aby dovolilo viac svetla, a tým aj lepšie obrázky s menším zrnom. Umožňuje tiež spomalené videá s rýchlosťou 960 snímok za sekundu a rozlíšením 720 pixelov, čo je v porovnaní s ostatnými veľmi pôsobivé.

2. Je to jeden z najrýchlejších telefónov s Androidom

Toto zariadenie poháňa Snapdragon 845, ktorý je o 25% rýchlejší ako Snapdragon 835 nachádzajúci sa v S8.

3. Má najvyššiu rýchlosť internetu 4G LTE

Pre tých častých používateľov internetu určite poteší, že Galaxy S9 používa jeden z najnovších modemov Qualcomm, ktorý môže podporovať až 1.2 Rýchlosti Gbps. Vďaka tomu je rýchlejší ako iPhone X.

4. Je ešte tenší a jasnejší

Dúfam, že ste našli funkcie tohto telefónu tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Netreba dodávať, že dostanete to, za čo platíte, najmä preto, že ste častým mobilným používateľom, ktorý to vyžaduje, aby vykonal určité úlohy čo najskôr.

Ale skôr, ako sa prepnete do nákupného režimu, odporúčam vám pozrieť sa na tieto výhodné ponuky pre spoločnosť Samsung Galaxy S9 v tomto článku.

Uvedomte si, že tieto ponuky nemusia byť vo vašej oblasti k dispozícii.

Súvisiace: 3 OnePlus 6 Akcie, ktoré je potrebné uložiť na vašom mobilnom zariadení

Najlepší Samsung Galaxy Výhodné ponuky S9 by ste mali vyskúšať

1. AT&T budúci a AT&T budúci rok

AT&T Next a AT&T budúci rok poskytujú ponuky, ak by ste dostali smartphone s nulovou zálohou alebo bez poplatku za financovanie.

Ak chcete získať túto ponuku, musíte ísť na webovú stránku AT & T a vybrať si Samsung Galaxy S9. Potom si vyberte, ktorý plán chcete mať, buď AT&T Next, alebo AT&T budúci rok.

Vďaka tomu bude plná cena smartfónu rozdelená na nízke mesačné splátky pripočítané k vašim mesačným faktúram.

V ponuke AT&T Next je cena vášho smartfónu rozdelená na 30 splátok, zatiaľ čo AT&T budúci rok je rozdelená na 24 splátok.

V AT&T Next môžete obchodovať so svojim smartfónom a upgradovať po zaplatení 80% ceny. Po uskutočnení obchodu už nebudete platiť žiadne ďalšie splátky.

Pokiaľ ale so svojim telefónom nechcete obchodovať, tak 30. splátka, máte hotovo. Medzitým môžete budúci rok AT&T obchodovať s telefónom po zaplatení 50% z plnej ceny. Tieto ponuky si môžete pozrieť na Samsung S9 na webových stránkach AT & T.

2. Verizon

ponuka verizon samsung s9Schéma platieb spoločnosti Verizon na serveri Galaxy S9

Pri kúpe Samsungu Galaxy S9 cez Verizon s mesačnou splátkou zariadenia získate ešte jednu Galaxy Zľava S9 alebo 800 $ na akékoľvek zariadenie Samsung alebo Note.

Potom, čo to získate, musíte do jedného z týchto zariadení pridať nový rad smartfónov. Potom na svojej faktúre uvidíte kredit až 33,33 dolárov mesačne po dobu 24 mesiacov. Pozrite sa na túto ponuku Samsung S9 na webových stránkach spoločnosti Verizon.

3. Amazon

ponuka amazon samsung s9Amazonponuka Samsung S9

Amazon vám umožní ušetriť až 600 dolárov pri inovácii na nový Samsung Galaxy S9 po obchodovaní so svojim starým telefónom.

Tu je vec: váš starý telefón prejde a 3-týždenné vyhodnotenie, než vám môže byť poskytnutá odmena. Nie je to dôvod na obavy. Na webových stránkach môžete skontrolovať, akú hodnotu má váš telefón.

Ak sa vám páči táto ponuka, čo by ste mali urobiť? Najprv si kúpte nový Samsung Galaxy S9 od Amazon pred 11/3. Potom si stiahnite a nainštalujte aplikáciu Nakupujte Samsung vo svojom telefóne Samsung alebo v S9 v obchode Google Play.

Otvorte aplikáciu a zaregistrujte sa na ponuku. Postupujte podľa pokynov a odošlite svoje zakúpené zariadenie späť iba pomocou dodaného prepravného štítku a škatule, ktoré ste dostali s novým zariadením. Môžete zamieriť do Amazon ak chcete využiť túto skvelú ponuku na Samsung S9.

4. Walmart

Ak kupujete Samsung Galaxy S9 vo Walmarte, tu je to, čo potrebujete vedieť. Môžete nájsť najlacnejší výpredaj, ktorý vám pri kúpe ušetrí až 100 dolárov, a neobmedzený plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ak je plná cena telefónu 599 dolárov, získate ho za nízke ceny 529,99 dolára. Začnite šetriť tu

5. Mobilephonesdirect.com

Tento web sa väčšinou zaoberá telefónmi, ako naznačuje názov. Tu môžete získať lacný telefón za výhodnú cenu. Táto stránka na nakupovanie mobilných telefónov však sídli iba vo Veľkej Británii.

Tu je to, čo tento web ponúka.

Umožňuje vám vymeniť starý telefón a upgradovať na nový Samsung Galaxy S9 alebo si ho môžete kúpiť bezplatne na sim a za 699,00 libier. Získate +20 GB, neobmedzené minúty, textové správy a cashback 25 GBP. Pozri tu

Čas je tu veľmi podstatný

Ak ste tento telefón nedostali, dúfam, že vás tento článok presvedčil o skvelých funkciách, ktoré splní vaše každodenné potreby. Či už sa chcete stretnúť s vašou kancelárskou prácou, jednoduchou úpravou videa, sledovaním videí alebo dokonca surfovaním po internete. Tento pôsobivý inteligentný telefón spúšťa aplikácie hladko a zvládne zložité úlohy ako hračka.

Takže pre tých, ktorí milujú dobré ponuky, nám tento zoznam poskytol niektoré z najlepších, ktoré tam môžete nájsť, a ušetriť na svojich peniazoch.

Páčili sa vám ponuky Samsung, ktoré sme spomenuli? Ktorý z nich je váš obľúbený? Radi by sme o tom počuli v sekcii komentárov nižšie.