5 Najlepší kábel Micro USB pre Android – udržujte svoje pomôcky v prevádzke

5 Najlepší kábel Micro USB pre Android - udržujte svoje pomôcky v prevádzke 1

Výrobcovia dnes robia z káblov USB typu C štandard pre prenos dát a nabíjanie. Stále však prevláda používanie káblov micro USB. Stále existujú zariadenia, ktoré sa spoliehajú na vysokokvalitné káble micro USB. Tieto káble sú lacnejšie, ale napriek tomu odolné, dokonca aj ich špičkové varianty. Zaobstarajte si teda ten najlepší micro USB kábel pre Android od známej značky.

Najlepší kábel Micro USB pre Android

Najlepší kábel Micro USB pre Android

Súvisiace:

6 Najlepší kábel USB typu C pre Android

3 Najlepší USB DAC pre Android – najlepší externý na zlepšenie zvuku

3 Najlepší monitor USB C – jeden port, ktorý im všetkým vládne!

5 Najlepší kábel Micro USB pre Android

1. Káblové záležitosti

Najlepší kábel Micro USB pre Android - záležitosti káblovKáblové záležitosti Zasúvateľný kábel USB

Všetci chceme skrotiť neporiadok na stole alebo vo svojich taškách. Vďaka káblovým záležitostiam majú zasúvateľný kábel micro USB. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí vždy používajú kábel kdekoľvek. Kábel micro USB môžete pripojiť k nástennej alebo automobilovej nabíjačke. Navyše má schopnosť prenášať súbory z počítača do zariadenia. Podporuje vysokorýchlostné USB 2.0 na prenos dát a rýchlosti až 480 Mbps.

Najlepšie je pripomenúť si, že tento vysokokvalitný kábel micro USB je kompatibilný iba so zariadeniami Android. Ak chcete kábel zatiahnuť alebo predĺžiť, musíte ho potiahnuť na oboch koncoch. Tieto zaťahovacie káble micro USB sú prospešné pre cestovateľov. Je úplne zasúvateľný na 33 palcov až 2 palcov.

Špecifikácia výrobku:

Univerzálna kompatibilita Odolný Nákladovo efektívny Bez zamotávania

Pre tých, ktorí hľadajú jeden z najlepších káblov micro USB pre Android, je Cable Matters an AmazonVoľba. Dostať na Amazon za $70,99 (k 11/4/19).

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Anker PowerLine Micro USB

Najlepší mikro USB kábel pre Android - Anker PowerLine Micro USBAnker PowerLine Micro USB

Anker PowerLine Micro USB je kábel, ktorý potrebujete. Rýchle nabíjanie a synchronizácia údajov, odolné a dostupné. Môžete povedať, že je odolný, pretože je v miestach napätia namáhaný kevlarom, ohýbajte kábel toľkokrát, koľkokrát chcete, ale údery určite prežije.

Okrem odolnosti kábla je účinný aj pre svoju funkciu. Týmto káblom môžete rýchlo nabiť niekoľko zariadení vrátane reproduktorov, batérií a podobne. Napokon, Anker PowerLine Micro USB je k dispozícii v rôznych dĺžkach, ktoré môžu uspokojiť potreby používateľov. Nabíjanie je pre každého jednoduchšie.

Špecifikácia produktu:

Vystužené body stresu Rýchle nabíjanie Univerzálna kompatibilita

Kúpte si Anker PowerLine Micro USB, pretože stojí lacnejšie ako druhý kábel micro USB na trhu. Navyše je odolný a efektívny.

tlačidlo nákupu amazon

3. Smart & Cool Gen4

Najlepší kábel Micro USB pre Android - Smart & Cool Gen4Smart & Cool Gen4

Smart & Cool Gen4 je kompatibilný s takmer všetkými zariadeniami, môže to byť Apple zariadenie alebo produkt Android. Musíte si však uvedomiť, že to nefunguje so zariadeniami Oculus Go a Motorola. Jeho magnetický konektor to všetko uľahčuje, ľahko sa zacvakne bez toho, aby ste ho museli sledovať.

Tí, ktorí používajú Apple produktov, oba konce podporujú maximálne 2.1 A pre rýchlejšiu synchronizáciu dát a nabíjanie. Medzitým tí, ktorí používajú iba konektor micro USB, iba jedna strana podporuje rýchle nabíjanie, zatiaľ čo druhá strana podporuje rýchlu synchronizáciu údajov a rýchle nabíjanie.

Popis produktu:

Univerzálna kompatibilita: nefunguje však so zariadeniami Oculus Go a Motorola Pohodlné rýchle nabíjanie

K 11.4/19, existuje niekoľko zásob k produktu na adrese Amazon, a môžete ho mať len za 14,99 dolára. Malá pripomienka po kúpe výrobku, nepoužívajte ho v prostredí plnom kovov, pretože sa jedná o magnetický kábel. Mohlo by to spôsobiť skrat. Buď opatrný!

tlačidlo nákupu amazon

4. iSekerkit

Najlepší kábel Micro USB pre Android - iSeekerKitiSeekerKit

Ak potrebujete odolný kábel micro USB a napriek tomu chcete znížiť svoj rozpočet, iSeekerkit vám poskytne to, čo potrebujete. Má dvojitý pletený nylonový exteriér, ktorý poskytuje bezpečný a pevný konektor. Nemusíte sa obávať, pretože mikro konektor je bezpečne a dokonale tesný, že sa doň zmestia dokonca aj telefóny s ochranným obalom.

Má hrubý rozchod káblov a odpor kábla je znížený, čo mu umožňuje poskytovať najrýchlejšiu synchronizáciu a nabíjanie. Keď pomocou tohto kábla synchronizujete zariadenie, poskytuje rýchlosť prenosu dát až 480 Mb / s. Medzitým vám nabíjanie zariadenia pomocou iSeekerkit umožní nabíjanie zariadenia až o 50% rýchlejšie.

Popis produktu:

Vysokorýchlostné nabíjanie a synchronizácia Prispôsobiteľný dizajn Odolné Kompatibilné so zariadeniami Android

Keď si kúpite iSeekerkit k 11/4/19, dostanete tri balenia 1-nožné káble z nylonového pleteného Micro USB. Máte dokonca doživotnú záruku a ich príjemný prístup k zákazníckym zákazníckym službám.

tlačidlo nákupu amazon

5. Dvojitý pletený nylonový USB port AmazonBasics

Najlepší kábel Micro USB pre Android - dvojitý opletený nylon AmazonBasicsDvojitý pletený nylon AmazonBasics

Dvojitý opletený nylon vám ponúka najtrvanlivejšiu možnosť pre kábel micro USB pre Android. Kábel môžete tisíckrát ohnúť, ale stále sa nepretrhne. Jeho popruh je nastaviteľný na dĺžku a zabraňuje zamotaniu.

Okrem odolnosti, ktorú poskytuje, je AmazonBasics ideálnym káblom na nabíjanie zariadení s Androidom. Má schopnosť rýchleho nabíjania a je schopný dodať až 2 100 mA. Musíte však zabezpečiť, aby vaše zariadenie malo port micro USB B.

Špecifikácia výrobku:

Kompatibilný so zariadeniami Android

Najlepšie je kúpiť dvojitý pletený nylonový USB kľúč AmazonBasics, pretože má ročnú záruku. Okrem toho ho môžete získať aj za priaznivú cenu.

tlačidlo nákupu amazon

Odporúčané čítanie:

5 Najlepšie slúchadlá USB C na nákup

5 Najlepšie herné ovládače USB-C pre Android

3 Najlepšia dokovacia stanica USB C pre Android – rozšírte možnosti

Ľudia sa môžu pýtať

Sú všetky káble micro USB rovnaké?

Existujú 2 typy micro USB, micro Type-A a micro Type-B. Navyše nie všetky Micro USB typu B sú rovnaké, niektoré podporujú rýchlejšie nabíjanie, zatiaľ čo iné nie.

Sú USB Type-C a Micro USB rovnaké?

Nie, USB-C je reverzibilný, poskytuje rýchlejšie nabíjanie a synchronizáciu dát než bežné micro USB. USB typu C môže poskytovať väčšie watty pri väčšom napätí, môže napájať veľké zariadenia, ako sú tablety alebo notebooky.

Majú káble význam pre rýchle nabíjanie?

Áno, niektoré káble sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho použiť na prenos údajov, zatiaľ čo iné nepodporujú rýchle nabíjanie. Musíte skontrolovať špecifikáciu kábla a uistiť sa, že kábel podporuje rýchle nabíjanie.

Aký je najlepší kábel micro USB pre ovládač Xbox One?

Káble Micro USB sa často vymieňajú z dôvodu zneužívania káblov, ako napríklad ostrého ohýbania, ktoré spôsobuje praskanie, a vyťahovania kábla o dĺžku kábla namiesto konca konektora, ktorý kábel často zlomí. Ako náhradu musíte zvážiť kábel micro USB so rebrovanými koncami alebo s pletenými alebo tkanými káblami, ktoré sú spravidla oveľa silnejšie ako bežné.

Záver

Vyššie uvedený kábel micro USB pre Android je veľkým pomocníkom pri rozhodovaní, ktorý si kúpiť. Aj keď sú všetky spomenuté najlepšie, naše osobné preferencie rozhodnú, ktorý z nich si kúpime.

Dúfame, že vám tento článok výrazne pomohol pri výbere najlepšieho a perfektného kábla micro USB pre vaše potreby. Ak máte priateľov a rodinu, ktorí hľadajú kábel micro USB pre svoje zariadenie Android, pokojne sa s nimi podeľte o článok.

Odporúčaný obrázok