5 Musíte mať príslušenstvo pre Samsung Galaxy Okraj S6

5 Musíte mať príslušenstvo pre Samsung Galaxy Okraj S6 1

Samsung Galaxy Príslušenstvo S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge je jednou z dvoch vlajkových lodí, ktoré spoločnosť Samsung vydala takmer pred rokom. Modely S7 a S7 Edge úplne nahradia modely S6, ale kým príde ten čas, existuje niekoľko skvelého príslušenstva, ktoré môžete použiť na vylepšenie svojho súčasného Galaxy vlajkové zariadenie. Hľadali sme internet pre najlepší Samsung Galaxy Príslušenstvo S6 som našiel. Tu sme prišli na to.

1. SanDisk 16/32/64 GB Bezdrôtové USB

SanDisk Wireless

The Galaxy S6 Edge bol veľmi dobre prijatý, väčšinou pre svoj nový dizajn. Tento nový výber stavebných materiálov, ktoré sa rozhodli nahradiť staré, krehké, však má háčik. S6 Edge nepodporuje rozšíriteľné úložisko.

Na vyriešenie tohto konkrétneho problému je tento USB – bezdrôtový – mimoriadne pohodlný. Je to praktické v tom zmysle, že vám to pomáha ukladať, zdieľať a streamovať rôzne súbory z USB do smartfónu.

8 používatelia môžu zariadenie súčasne používať súčasne a na to, čo robí, používa Wi-Fi. To znamená, že nie sú potrebné žiadne káble ani dátové pripojenie.

Môže bežať až 4 hodiny na jedno nabitie a na prístup k svojim súborom použijete prehliadač. Tiež môžete mať možnosť integrovať (voliteľné) heslo pre dodatočnú ochranu. Môžete ho nabiť pomocou USB 2.0 port na to.

Pravdepodobne by ste chceli 64 -gigovú verziu, ktorá stojí 92 dolárov. K dispozícii je však aj 16 -gigová verzia a 32 -gigová verzia za cenu 45 dolárov a 58 dolárov.

tlačidlo nákupu amazon

Má to však háčik. Káble sú takmer vždy rýchlejšie ako bezdrôtový prenos dát, takže na vyriešenie tohto problému máme…

2. SanDisk Ultra 16/32/64/128 GB Micro USB flash disk

SanDisk Dual-USB

Tento flash disk je dosť netradičný, pretože SanDisk Ultra Micro-USB flash disk sa pripája priamo k vášmu smartfónu. To je pravda, ľudia, priamo do vášho USB portu.

V zásade funguje tak, ako by akýkoľvek typický flash disk fungoval na počítači. Funguje ako ďalšie úložisko pre váš smartphone. Aj keď má v rukáve ešte jeden trik. Má 2 prístavy! Jeden koniec môžete pripojiť k počítaču, zatiaľ čo druhý koniec sa použije na pripojenie k vášmu smartfónu.

Integruje najnovšie a najlepšie technológie USB, USB 3.0, ktorý vám umožní prenášať súbory 130 MB za sekundu. Teraz je to rýchle! Umožní vám to uložiť akýkoľvek typ súborov a umožní vám k nim prístup bez problémov. Filmy, hudba, obrázky, pomenujte to!

Ako je to teda s cenami? 128 -gigový model sa predáva za 39,95 dolára, zatiaľ čo 16 -gigabajtové, 32 -gigabajtové a 64 -gigové verzie majú cenu $8, 12 dolárov, respektíve 16 dolárov.

tlačidlo nákupu amazon

Títo 2 produkty vám úplne pomôžu s akýmikoľvek problémami s úložiskom, s ktorými sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretnete vo svojom smartfóne. Väčšinou preto, že po kúpe si už nemôžete rozšíriť úložisko.

3. Bezdrôtový reproduktor Samsung Level Box Bluetooth

Úroveň Samsung

Reproduktory sú v dnešnej dobe výraznou súčasťou našej kultúry a je to spôsobené tým, že sa stali tak ľahko použiteľnými. Menovite reproduktory Bluetooth.

Samsung Level Box tiež integruje NFC do mixu, tj. Near Field Communication. Váš smartphone sa môže automaticky pripojiť k reproduktoru umiestnením blízko reproduktora. Teraz je to výhodné!

Ak váš smartphone nie je kompatibilný s NFC, nemusíte sa obávať! Na pripojenie k reproduktoru jediným klepnutím môžete stále používať Bluetooth. Reproduktor je elegantne navrhnutý, štýlový a elegantný. Skladá sa z kovovej mriežky a dizajnu z brúseného kovu, ktorý je prvotriedny a zároveň dopĺňa váš štýl.

Spomenul som, že je mimoriadne kompaktný? Táto prenosnosť je veľmi pohodlná. Tento reproduktor môžete nosiť so sebou, bez toho, aby ste sa cítili ako na príťaž. Rovnako ako všetky reproduktory Bluetooth, aj reproduktor musíte z času na čas nabiť. Batéria však rieši aj tento problém tým, že vám ako koncovému používateľovi poskytne 15 hodín prehrávania na jedno nabitie.

Samsung Level Box sa predáva za 169 dolárov. Aj keď na drahšej strane, v čase písania článku, môžete využiť tento prémiový reproduktor za pouhých 60 dolárov.

tlačidlo nákupu amazon

4. Externá batéria Anker Astro3 druhej generácie

Prenosný astro

Ďalšia fatálna chyba vynoveného dizajnu Samsungu Galaxy S6 Edge je menšia batéria. Teda, poď! A 2, 600 mAh batéria pre vlajkové zariadenie?!?

V tomto momente by ste mali zvážiť iné smartphones s veľkou výdržou batérie (vložte odkaz na článok). Nejde však o neriešiteľný problém. Tu prichádza na rad prenosná nabíjačka Anker Astro3.

Čo je teda nové v druhej generácii tejto nabíjačky? Najprv špecifikácia. Anker 2. generácie Astro3 je 12 000 mAh prenosná nabíjačka. Je dosť robustný a matný povrch je na dotyk skutočne hladký. Spolu s balíkom dostanete aj cestovnú tašku a doplnkový kábel micro-USB.

Má 4 porty a integrovaná technológia Power IQ umožňuje inteligentnú distribúciu energie. To znamená, že keď je zariadenie zapojené, získate maximálne množstvo energie.

Zapína sa tým najchladnejším možným spôsobom. Aby ste ju aktivovali, musíte potriasť power bankou. Má tiež 10 LED indikátorov, každý vás upozorní v 10% intervaloch nabíjania.

Cena Anker Astro3 je 80 dolárov.

tlačidlo nákupu amazon

5. Puzdro Gear Armor

Mestská výzbroj

Poslednou chybou, ktorá nie je úplne zlá, sú stavebné materiály S6 edge. Táto vec je teraz náchylnejšia na pošmyknutie ako ktorýkoľvek iný smartphone na trhu.

Jeden z najlepších puzdier pre váš Samsung Galaxy Puzdro S6, okrem mnohých ďalších (vložiť odkaz na článok), puzdro Urban Armor Gear S6 má kompozitnú konštrukciu ľahkú z peria vyrobenú z panciera na báze panciera a nárazuvzdorného mäkkého jadra. Vďaka chrániču obrazovky HD, ktorý veľmi dobre odoláva škrabancom, chráni váš smartphone.

Integruje tiež príliš veľké hmatové tlačidlá pre jednoduché použitie a má robustný úchop. Spĺňa vojenské normy pádových skúšok a protišmykové podložky odolné voči poškriabaniu spolu s chráničom obrazovky obklopujú celý smartfón vrátane obrazovky.

Stojí to 23,99 dolárov Amazon a je k dispozícii v nasledujúcich farbách – biela a sivá.

Užívateľské recenzie sú pozitívne (a tiež komické), pričom jeden používateľ tvrdí, že jeho smartphone bolo ťažké nájsť v tme, a zatiaľ čo iný povedal, že jeho obrazovka praskla z 3 nohy klesajú. Tieto recenzie je potrebné brať s rezervou.

tlačidlo nákupu amazon

ZÁVER

Smartfón, ktorý si kúpite, nie je pre tento smartphone jediným. Môžete si ho neobmedzene prispôsobiť pomocou nekonečného množstva príslušenstva, ktoré je možné k nemu dokúpiť. Toto však nie je vyčerpávajúci zoznam.

Tento zoznam je opäť úplne svojvoľný a ak si myslíte, že sme o niečo prišli, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný kredit obrázku