5 melhores editores de v├şdeo ods smartphones Android a iOS

Z├íkladn├ę inform├ície o smartf├│noch a z├íkladn├Żch z├ísad├ích ich p├┤sobenia na ─żudsk├ę zdravie. d├┤le┼żit├ę predpoklady, ┼że nie s├║ d├┤le┼żit├ę a nijak├ę, nevyu┼ż├şvaj├║ ┼żiadne profesion├ílne, profesion├ílne a profesion├ílne zdroje. ako ─Źerven├í spolo─Źn├í ─Źas┼ą ako hlavn├í ─Źas┼ą kone─Źn├ęho v├Żsledku XX. smartphones ─Źo sa t├Żka toho, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą, m├┤┼żete to urobi┼ą, preto┼że to plat├ş pre v┼íetky editarn├ę vide├í, ─Źo znamen├í, ┼że to bude ma┼ą za n├ísledok ─Ćal┼íie v├Żsledky.

V├Ą─Ź┼íina sn├şmok m├┤┼że by┼ą vybaven├í smartf├│nom, ktor├í obsahuje v┼íetky mel├│die a ├║pravy. Viacn├ísobn├ę rozl├ş┼íenie a programovanie hudobn├Żch a prenosn├Żch po─Ź├şta─Źov, jednoduch├ę prehr├ívanie telef├│nov a ich jednoduch├ę a intuit├şvne pou┼ż├şvanie.

Ako grandes marcas de smartphones V├Ą─Ź┼íina modern├Żch modelov, viac ako jedna, v├Ą─Ź┼íina modern├Żch softv├ęrov├Żch aplik├íci├ş a aplik├íci├ş obsahuje mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete upravova┼ą, alebo prisp├┤sobova┼ą nov├ę funkcie. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą, nie je k dispoz├şcii pre ┼żiadny smartf├│n!

Niektor├ę momenty s├║ d├┤le┼żit├ę, registrovan├ę a d├┤le┼żit├ę, organizuj├║ sa mal├ę dokumenty – v┼íetky typy registra─Źn├Żch ─Ź├şsel smartf├│nov – v┼íetky typy smartf├│nov – na┼íe ob─ż├║ben├ę aplik├ície sa bud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą aj na─Ćalej.

V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş m├┤┼że obsahova┼ą r├┤zne druhy zariaden├ş, ako s├║ napr├şklad zariadenia s opera─Źn├Żm syst├ęmom Android alebo iOS, ve─żk├ę mno┼żstvo kvantitat├şvnych aplik├íci├ş a r├┤znych aplik├íci├ş, ktor├ę sa m├┤┼żu prisp├┤sobi┼ą. outro p├║blico, dependendo do car├íter das suas needidades. V├Ą─Ź┼íina spolo─Źn├Żch aplik├íci├ş, ich pou┼żitie a pou┼żitie, ako aj podrobn├ę spracovanie, ako aj sofistikovan├ę aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch odborn├Żch znalost├ş, ako aj odborn├ę znalosti z oblasti profesion├ílnej ─Źinnosti. kvalifik├ícia.

Foi a pensar nesse p├║blico que preparamos este texto. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ kompatibiln├ę s in├Żmi aplik├íciami, nie s├║ kompatibiln├ę so zariadeniami iPhone a Android.

Klipy Movavi a ─Ćal┼íie editora V├ş┼ąazn├ęho programu Movavi.

O Klipy Movavi a ich ─Ćal┼íie pou┼żitie, ods smartphones m├í k dispoz├şcii mno┼żstvo opera─Źn├Żch syst├ęmov Android a Iphone (iOS). V┼íetky mo┼żnosti pou┼żitia a rady s├ęri├ş funkci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, s├║ k dispoz├şcii pre v┼íetky prenosy viacer├Żch cenov├Żch rel├íci├ş, ako s├║ jadr├í, brilho, satura├ž├úo e, ainda, r├┤zne klipy, text├║ry a ─Ćal┼íie fotografie. vide├í.

Rozhranie pon├║ka viacero mo┼żnost├ş, kombinuje ve─żk├ę mno┼żstvo exportov a exportov v kvalite HD, a preto je nevyhnutn├ę, aby obsahovali r├┤zne filmov├ę a hist├│rick├ę atrib├║ty, ako napr├şklad r├┤zne videoz├íznamy a vide├í z YouTube. arquivos de fam├şlia. Na┼íe intuit├şvne a farebn├ę portf├│li├í m├┤┼żu ma┼ą viacero z├íujmov, ako napr├şklad po─Źet jadier, rot├íciu a v┼íetky filtre jadier.

O klipy Movavi prenikaj├║ do ┼íirok├ęho spektra skladieb, hudby a hudobn├Żch skladieb, ─Źo do zna─Źn├ęho rozsahu, ako postupne postupuje k desapareceru, akceleruje a zv├Ą─Ź┼íuje pou┼ż├şvanie zvukov├ęho sign├ílu.

Pr├│s

  • Rozhranie je intuit├şvne a intuit├şvne.
  • Pokyny nie s├║ k dispoz├şcii. M├┤┼żete vyu┼żi┼ą v┼íetky programy, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii, ako aj ostatn├ę zariadenia, ktor├ę budete pou┼ż├şva┼ą, a tie┼ż ─Ćal┼íie mo┼żnosti pou┼żitia.
  • Podporovan├ę nahr├ívky s├║ k dispoz├şcii vo v┼íetk├Żch smeroch YouTube.

Protiklady

  • Automatiz├ícia jadier rovnov├íhy.
  • Cena 59,95 dol├írov za jednu peso peso.

Na┼íe prednastaven├ę bal├şky s├║ kompatibiln├ę s jednoduch├Żmi programami KineMaster. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, sa ─Źasto vracaj├║ a s├║ k dispoz├şcii pre Android. V┼íetky hlavn├ę mo┼żnosti pou┼żitia, hromadn├ę a pr├ęmiov├ę vyu┼żitie odstr├í┼łte marca z trhu, z ktor├ęho z├şskate predvo─żby, a najm├Ą z toho, ─Źo rob├şte, rekurz├şvne z KineM.

Rozhranie rozhrania pon├║ka modern├║ alebo kombinovan├║ technol├│giu prehr├ívania videa (PiP), obr├ízky, reklamy, ┼ípeci├ílne efekty, texty a kalibr├ície, r├┤zne rozl├ş┼íenia a korekt├║ry sn├şmok. Com ele, Podiel partilhar videdeos no Youtube, Feeds do Facebook e Pr├şbehy, informa─Źn├ę kan├íly ├íno Instagram e Pr├şbehy a vide├í s├║ zachyten├ę a upraven├ę celkom bez smartphonu.

S├║visiace ─Źl├ínky: Pou┼ż├şvanie ShareMe, AirDrop od Xiaomi pre ┼żivotn├ę prostredie a pr├şjem pre Android?

P├┤sob├ş tam a sp├Ą┼ą a m├┤┼że prech├ídza┼ą z jedn├ęho videa do druh├ęho, do druh├ęho, do druh├ęho, do ve─żk├ęho mno┼żstva zvukov├Żch nahr├ívok, do modifikovan├Żch automobilov├Żch a zvukov├Żch efektov. Tam s├║ v┼íetky typy budov, ako s├║ apar├íty, oddelen├ę a farebn├ę vide├í. tamb├ęmov├í terrolo de velocidade para espa├žo de tempo e c├ómara lenta, presets de EQ, esquivando-se e ferramentas de ob├ílky de volume para ├íudio imersivo.

Jedna aplik├ícia umo┼ż┼łuje prenos videa s rozl├ş┼íen├şm 4K, 60 FPS. A Loja de Recursos Kinemaster fornece m├║sicas, clipes gr├íficos, fontes, adesivos, transi├ž├Áes, al├ęm deaktualiza├ž├Áes semanais.

Pr├│s

┬Ě Rozhranie amig├ível

┬Ě Ve─żk├ę mno┼żstvo rekurzi├ş

┬Ě U┼ż├şvate─ż m├┤┼że vyu┼ż├şva┼ą rekurz├şvne pr├ęmie a asistencie. (Clique na Asset Store, e, Logo de seguida ,, Vejam o an├║ncio fornecido E podem install├í-lo).

Protiklady

┬Ě V┼íetko, ─Źo potrebujete, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą, ak si to vyberiete.

Adobe Premiere Rush – iOS/Android

a Adobe Photoshop Edition Smartphone (em computadores tamb├ęm), Premiere Rush, a ─Ćal┼íie mo┼żnosti dokon─Źenia. o pou┼żit├ş spodnej grav├şr├ície, editar a partilhar videdeos de alta qualidade com uma interface divertida, intuitiva e r├ípida, da mesma forma que s├úo as redes sociais.

K dispoz├şcii pre macOS, Windows, iOS a Android, ve─żk├ę a mal├ę mno┼żstvo profesion├ílnych v├Żrobcov, dod├ívate─żov a dod├ívate─żov. Com ele ├ę poss├şvel criar, editar and partilhar videa online. V┼íetky mo┼żn├ę r├Żchlosti prehr├ívania u─żah─Źuj├║ a spres┼łuj├║ v┼íetky projekty, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii na ploche.

Pr├│s:

  • Povolen├ę s├║ v┼íetky druhy webov Redes Sociais.
  • Mo┼żn├Ż opakovan├Ż n├írast profesion├ílnej konfigur├ície.
  • Podporujeme v┼íetky verzie opera─Źn├ęho syst├ęmu Windows.

Protiklady:

┬Ě Existe apenas no formato de mensalidade. O Premiere Rush incla├şdo com o Premiere Pro and como parte to plano Creative Cloud Todos os Apps.

O VLOGIT a redaktorom videa, ktor├ę bezplatne spravuje technol├│giu Wondershare. V┼íetky kan├íly YouTubers a Vloggers, que gostam de us├í-lo porque foi projetado especialmente com todas as ferramentas que precisam.

Com o Vlogit, and poss├şvel editar videos and aprender como aceler├í-los no iPhone 7, 8 e X. Tamb├ęm podem guardar e partilhar da aplica├ž├úo diretamente para as suas redes sociais. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii na smartf├│ne, predstavuje v┼íetky osobn├ę a predefinovan├ę osobn├ę ├║daje, v┼íetky druhy vkladov, zvukov├ę efekty a mnoh├ę ─Ćal┼íie licen─Źn├ę poplatky.

Pr├│s:

┬Ě Povoli┼ą ve─żk├Ż hrob vo v┼íetk├Żch smeroch aplik├ície.

┬Ě Povolen├ę ├║pravy a r├Żchle prehr├ívanie videa bez iPhone.

Protiklady:

┬Ě V├Ą─Ź┼íina vykres─żovania videa 1080p, 4K. Maxim├ílna povolen├í ve─żkos┼ą je 1 080 p a s├║ dostato─Źn├ę na to, aby boli dostato─Źne ─Źerven├ę.

Niektor├ę mo┼żnosti spustenia nie s├║ k dispoz├şcii pre smartf├│ny, alebo pre FilmoraGo ├ę uma ├│tima op├ž├úo. Ele ├ę uma aplica├ž├úo descomplicado que conta com muitas funcionalidades e recursos, e n├úo tem nenhum tipo de an├║ncio. Ou seja, seus v├şdeos, quando exportados, n├úo aparecem com and marca d’├ígua dos programadores.

Ako to funguje, m├┤┼żete si vybra┼ą z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş: Viac fotografi├ş, videoklipov, vizualiz├íci├ş a skuto─Źn├Żch tematick├Żch z├íberov, import fotografi├ş a videoklipov multim├ędi├ş, mo┼żnos┼ą exportu do form├ítu quadrado (1:1) – ide├ílny para o Instagram e Kino (16:9) para o Youtube – ovl├ídanie velocid├ídy, reprodukcia sp├Ątn├Żch v├Ązieb, zv├Ż┼íenie cien.

Com este editor de v├şdeo, ├ę poss├şvel criar memes, videdeo com photos, imagens, m├║sica, adesivos e efeitos sonoros. V┼íetky mo┼żnosti s├║ jednoduch├ę, v┼íetky s├║ k dispoz├şcii a s├║ k dispoz├şcii v┼íetky rozsiahle filtre a anim├ície.

Pr├│s:

┬Ě Excelente para tarefas b├ísicas de edi├ž├úo de v├şdeos.

┬Ě F├ícil de partilhar.

┬Ě Prisp├┤sobenie rozl├ş┼íenia exportu videa, editor videa HD pro.

Protiklady:

┬Ě V├Ą─Ź┼íina v├Żpo─Źtov prepo─Ź├şta─Źa.

Com as informa├žes destes cinco apps de edi├ž├úo de videde no smartphone, or utilizador j├í pode ter uma no├ž├úo de como pensar na mountain de escolher uma ferramenta. Esenci├ílne, por├ęmov├ę, tenham em mente semper, definiral qual a finalidade do produto, pois como vimos acima, cada um tem as suas especifica├ž├Áes e se adapam cada um a uma needidade. V┼íetky ot├ízky s├║ uveden├ę v zozname, v┼íetky ├║daje o b├ís┼łach, ich d├┤le┼żitosti a z├ísad├ích, z├ísad├ích a ─Ćal┼í├şch v├Żsledkoch!