5 ─Żahko dostupn├ę najlep┼íie akciov├ę aplik├ície pre Android

Hranie akci├ş je ve─żmi n├ívykov├í hra. Zar├íbanie skuto─Źn├Żch pe┼łaz├ş pomocou v├í┼ího vh─żadu a schopnosti predpoveda┼ą vzorce trhu je nesmierne obohacuj├║ce. Existuje ve─ża be┼żn├Żch aplik├íci├ş pre telef├│n s Androidom, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri spr├ívnom rozhodovan├ş v spr├ívnom ─Źase. Vybral som vrchol 5 aplik├ície, ktor├ę bud├║ va┼íim spolo─Źn├şkom na burze. V─Ćaka t├Żmto skvel├Żm aplik├íci├ím na burze pre Android si budete m├┤c┼ą vzia┼ą trh so sebou kamko─żvek budete chcie┼ą.

M├┤┼żete pr├şs┼ą alebo zarobi┼ą ve─ża pe┼łaz├ş len t├Żm, ┼że budete pr├ştomn├ş a dobre informovan├ş. Ak ste tu, mus├şte pozna┼ą z├íklady podnikania, tak┼że v├ís nebudem nudi┼ą ÔÇ×tipmiÔÇť z mojej strany. Rozhodovanie a d├║fajme, ┼że aj peniaze nech├ím na v├ís.

Pozn├ímka: ┼átandardn├ę aplik├ície pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. V┼íetky aplik├ície vy┼żaduj├║ na spr├ívnu funkciu akt├şvne internetov├ę pripojenie. Aplik├ície fungovali dobre na sieti Wi-Fi a 4G.

1. Peniaze MSN

5 ─Żahko dostupn├ę najlep┼íie akciov├ę aplik├ície pre Android 2

MSN Money je jednou z najstar┼í├şch akciov├Żch aplik├íci├ş pre Android. M├í vynikaj├║ce v├Żsledky a je v mojom osobnom pou┼żit├ş. Aplik├ícia pokr├Żva mnoho regi├│nov a trhov, tak┼że je ve─żk├í ┼íanca, ┼że sa zabav├ş aj v├í┼í miestny trh. Aplik├ícia m├í ve─żmi ─Źist├ę a ─Źitate─żn├ę rozhranie, ktor├ę je v├ştan├ę pre nov├í─Źikov.

Mnoho be┼żn├Żch aplik├íci├ş pre Android obsahuje mno┼żstvo inform├íci├ş na jednej obrazovke, tak┼że je pre nov├ęho chlapca ┼ąa┼żk├ę porozumie┼ą. Ve─żkos┼ą p├şsma je ve─żmi vhodn├í, poch├ídza od m├┤jho slabozrak├ęho otca. Je to dobr├í aplik├ícia na obchodovanie s akciami pre Android.

Bezplatná verzia

2. JStock Android

5 ─Żahko dostupn├ę najlep┼íie akciov├ę aplik├ície pre Android 3

Ak ste u┼ż urobili nejak├ę invest├şcie a potrebujete ich sledova┼ą, toto je aplik├ícia na burze pre Android, ktor├║ by ste mali h─żada┼ą. Aplik├ícia pon├║ka dobre organizovan├ę trhov├ę rozhranie, ktor├ę u─żah─Źuje starostlivos┼ą o va┼íe akcie. Podporovan├Żch je 26 svetov├Żch akciov├Żch trhov.

Aplik├ícia tie┼ż pon├║ka vynikaj├║cu spr├ívu portf├│lia a spr├ívu dividend. Najlep┼íie na tom je, ┼że aplik├ícia poskytuje desa┼ąro─Źn├║ tabu─żku hist├│rie, tak┼że m├┤┼żete spr├ívne predpoveda┼ą ─Ćal┼íie maxim├í a minim├í konkr├ętnej akcie.

Bezplatná verzia

3. Akcie: Grafy cenov├Żch pon├║k v re├ílnom ─Źase

Ikona skladov├Żch aplik├íci├ş 3

Potrebujete cit├íty v re├ílnom ─Źase? Potom je to pre v├ís najlep┼íia aplik├ícia na anal├Żzu akci├ş v syst├ęme Android. Aplik├ícia je pln├í aktualizovan├Żch inform├íci├ş, ktor├ę bud├║ ur─Źite prospe┼ín├ę pre investora ako ste vy. Ak chcete, aby boli va┼íe inform├ície v r├║re hor├║ce, t├íto aplik├ícia v├ím ur─Źite m├┤┼że dobre posl├║┼żi┼ą.

T├íto aplik├ícia sa skuto─Źne naz├Żva StockSpy, ale z nejak├ęho d├┤vodu pou┼ż├şva tento nepr├şjemne dlh├Ż n├ízov Google Play Store. Napriek tomu je aplik├ícia jednou z najlep┼í├şch v okol├ş. Skombinujte t├║to aplik├íciu s aplik├íciou na zv├Ż┼íenie produktivity a ste zlat├ş.

Bezplatná verzia

4. Akciová ponuka

Ikona skladov├Żch aplik├íci├ş 4

Toto je jedna z najv├í┼żnej┼íie vyzeraj├║cich aplik├íci├ş v zozname ve─żk├Żch skladov├Żch aplik├íci├ş pre Android. Rozhranie je barebone a aplik├ícia sa zameriava na inform├ície. Podrobnosti o sklade s├║ aktu├ílne a grafy s├║ tie┼ż aktu├ílne. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje r├Żchly pr├şstup k grafom.

Ak v├ís zauj├şma len nieko─żko spolo─Źnost├ş, m├┤┼żete ich prida┼ą medzi ob─ż├║ben├ę. Predstaven├ę s├║ v┼íeobecn├ę novinky o spolo─Źnosti, ako aj akcie. Je to dobr├í aplik├ícia pre grafy pre Android.

Bezplatná verzia

5. Bloomberg Business

Ikona skladov├Żch aplik├íci├ş 5

Bloomberg Business je vynikaj├║ca aplik├ícia na burze pre Android. Aplik├ícia je dod├ívan├í s mal├Żm neradostn├Żm rozhran├şm, ale inform├ície a podrobnosti s├║ aktu├ílne. Spravodajsk├ę ─Źl├ínky s├║ ve─żmi pou─Źn├ę a m├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą urobi┼ą spr├ívne rozhodnutia v spr├ívnom ─Źase.

N├ístroje a vizualiz├ície s├║ tie┼ż ┼ípi─Źkovej kvality. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii je, ┼że Bloomberg TV m├┤┼żete sledova┼ą priamo na svojom zariaden├ş, ─Ź├şm odpad├í nutnos┼ą ─Ź├şta┼ą tituln├ę spr├ívy.

Bezplatná verzia

Toto s├║ jedny z najlep┼í├şch skladov├Żch aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na Google Play Store. Ak nepoch├ídzate z USA alebo Spojen├ęho kr├í─żovstva a potrebujete skontrolova┼ą svoje miestne z├ísoby, odpor├║─Źam v├ím vyh─żada┼ą Google Play Store najprv. Aj ke─Ć tieto aplik├ície na burze m├┤┼żu ma┼ą uveden├Ż v├í┼í miestny trh, je st├íle lep┼íie zaobstara┼ą si ┼ípecializovan├║ aplik├íciu pre seri├│zne obchody. Ak m├íte pre mojich kolegov ─Źitate─żov nejak├ę n├ívrhy alebo tipy, pode─żte sa o ne v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Bezpe─Źn├Ż obchod, ─żudia!