5 inteligentn├í stupnica za cenu ni┼ż┼íiu ako 50 EUR

V├íhy u┼ż nie s├║, tak ako boli pred nieko─żk├Żmi rokmi, u┼ż sa neobmedzuj├║ iba na mechanick├Ż v├Żpo─Źet hmotnosti. Inteligentn├ę v├íhy s├║ dobrou mo┼żnos┼ąou spozna┼ą n├í┼í zdravotn├Ż stav., preto┼że n├ím pon├║kaj├║ d├┤le┼żit├ę ├║daje, ako je napr├şklad index telesnej hmotnosti a percento tuku. Okrem toho podrobne popisuj├║ na┼íu fyzick├║ kond├şciu, aby sme sa pr├şli┼í nezanedb├ívali.

Ak chcete dost├íva┼ą najnov┼íie technologick├ę novinky vo svojej po┼ítovej schr├ínke, prihl├íste sa na odber. Po┼íleme v├ím aktu├ílny e-mail so zhrnut├şm nadpisov, podvodov, porovn├ívan├ş a recenzi├ş uverejnen├Żch na na┼íich webov├Żch str├ínkach.

Slu┼żby poskytovan├ę predajcom Mailchimp

Mnoho modelov bolo vydan├Żch s r├┤znymi charakteristikami. N├íjdete ich v┼íetk├Żch druhov, s r├┤znymi vzormi a mnoh├Żmi funkciami, V z├ívislosti od toho, ─Źo v├ís najviac zauj├şma meranie a kontrola zo d┼ła na de┼ł, bude ─żah┼íie zvoli┼ą si jeden alebo in├Ż inteligentn├Ż rozsah. Odpor├║─Źame niektor├ę z najzauj├şmavej┼í├şch, ktor├ę n├íjdete za menej ako 50 eur.

1, Adorická inteligentná stupnica

V na┼íich dom├ícnostiach u┼ż m├íme ve─żk├ę mno┼żstvo dom├ícich spotrebi─Źov, ktor├ę obsahuj├║ najmodernej┼íiu technol├│giu umelej inteligencie, ktor├í n├ím spr├şjem┼łuje ┼żivot. Jednou z nich, ktor├║ u┼ż v na┼íej k├║pe─żni nemo┼żno strati┼ą, je inteligentn├í stupnica. T├íto stupnica Adoric je priamo spojen├í s na┼í├şm mobiln├Żm telef├│nom cez Bluetooth, na n├ím pon├║ka rad podrobn├Żch ├║dajov; aby sme lep┼íie pochopili na┼íe telo a na┼íe zdravotn├ę podmienky.

Pou┼żite jeden ve─żmi vhodn├í technol├│gia naz├Żvan├í BIA (Technol├│gia bioelektrickej impedancie) s cie─żom presne op├şsa┼ą ├║daje, ako s├║: telesn├í hmotnos┼ą, hydrat├ícia, telesn├Ż tuk, svalov├í hmota, viscer├ílny tuk, meranie kostnej hmoty at─Ć. Okrem toho to tie┼ż sl├║┼żi na vytv├íranie hist├│rie na z├íklade stravy, ktor├║ konzumuje.

2, Digit├ílna k├║pe─ż┼ła stupnice Anjou

Toto je jedna z v├íh, ktor├í pou┼ż├şva najmodernej┼íie technol├│gie. Anjou Scale je pripojen├Ż k v├í┼ímu smartf├│nu prostredn├şctvom jeho aplik├ície, ktor├║ n├íjdete v App Store aj na Google Play. Najpozoruhodnej┼íia vec je, ┼że Toto m├í a┼ż 12 typov meran├ş, Overte v┼íetky typy ├║dajov t├Żkaj├║cich sa zdravia, ako s├║: subkut├ínny tuk, kostrov├Ż sval, baz├ílny metabolizmus, BMR, telov├í voda, bielkoviny at─Ć. M├í v┼íetky ├║daje v ┼ípaniel─Źine a m├┤┼żete ich tie┼ż nakonfigurova┼ą v inom jazyku.

V┼íetky z nich D├íta sa r├Żchlo synchronizuj├║ v mobilnom telef├│ne, s mo┼żnos┼ąou zdie─żania prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş, napr Facebook alebo Instagram, Toto je bezpe─Źn├í vo─żba, preto┼że je certifikovan├í FDA a kalibra─Źn├Ż senzor je vysoko presn├Ż.

3, Xiaomi Mi Scale

─î├şnska zna─Źka Xiaomi rob├ş ve─żk├ę st├ívky na dom├ícu technol├│giu, ─Źo je jasn├Ż pr├şklad. Inteligentn├í v├íha Xiaomi Mi Scale je vyroben├ę so sklenenou doskou, s jednoduchos┼ąou a eleganciou v├Żrobkov Xiaomi. Digit├ílne po─Ź├ştadl├í sa objavia, ke─Ć ich z├şskame, a zmizn├║, ke─Ć ich nepou┼ż├şvame.

Mierka Xiaomi mi

Pripoji┼ą ho k n├í┼ímu mobiln├ęmu telef├│nu pracuje s aplik├íciou Mi Fit, To ist├ę sa pou┼ż├şva s Mi Bandom. M├í schopnos┼ą identifikova┼ą ka┼żd├ęho ─Źlena rodiny a ulo┼żi┼ą a┼ż 16 r├┤znych profilov. Akon├íhle sa dostaneme na stupnici, synchronizuje sa priamo s aplik├íciou a pon├║ka cenn├ę ├║daje o na┼íej telesnej hmotnosti a indexe.

4, InnoBeta Fitfy

Toto je inteligentn├í stupnica, pomocou ktorej m├┤┼żete starostlivo pozna┼ą stav svojho tela, preto┼że vykon├íva podrobn├║ anal├Żzu, ktor├í zoh─żad┼łuje nieko─żko r├┤znych meran├ş. Jeho aplik├ícia ÔÇ×FeelfitÔÇť sa ─żahko prip├íja k ak├ęmuko─żvek smartf├│nu a synchronizuje sa automaticky. Anal├Żza n├ím pon├║ka Toto m├í a┼ż 13 typov meran├ş, Niektor├ę z nich s├║ rovnako d├┤le┼żit├ę ako: bielkoviny, svalov├í hmota, kostn├í hmota, voda v tele, metabolick├Ż vek at─Ć.

Inteligentná stupnica InnoBeta Fitfy

Stupnica InnoBeta Fitfy je od tej doby dobrou vo─żbou pre cel├║ rodinu pon├║ka zauj├şmav├ę fakty o stave na┼íich tiel, s podrobnos┼ąami, ktor├ę n├ím pom├íhaj├║ kedyko─żvek z├şska┼ą predstavu o na┼íich zdravotn├Żch podmienkach. Pracuje tie┼ż s technol├│giou BIA, ktor├║ pou┼ż├şva 4 senzory a zdokonalen├í du├ílna frekvencia, aby sa dosiahla ─Źo najpresnej┼íia kalibr├ícia. V─Ćaka tejto aplik├ícii je mo┼żn├ę sledova┼ą fyzick├ę podmienky a tie┼ż stanovi┼ą ciele.

1 ZA JEDEN

Aby sme uzavreli tento zoznam inteligentn├Żch v├íh za menej ako 50 EUR, urobili sme to 1 FOR ONE T├íto pokro─Źil├í technol├│gia bola schv├ílen├í FDA a CE, ─Źo zaru─Źuje vysok├║ spo─żahlivos┼ą. Synchronizujte r├Żchlo cez mobil s aplik├íciou ÔÇ×1byone Wellness 2,0"Alebo"Apple Salud ÔÇťa uklad├í a┼ż 10 r├┤znych profilov, aby cel├í rodina mohla ma┼ą svoju osobn├║ anal├Żzu. Z pon├║kan├Żch ┼ítatist├şk je mo┼żn├ę ob─Źas sledova┼ą r├┤zne vari├ície.

V─Ćaka elegantn├ęmu dizajnu s povrchom ITO m├í mimoriadnu pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą pre umiestnenie v k├║pe─żni, s ├║plnou citlivos┼ąou na zaistenie maxim├ílnej presnosti. Po dosiahnut├ş mierky sa na va┼íom mobilnom telef├│ne zobrazia v┼íetky ├║daje a ┼ítatistiky o va┼íej fyzickej kond├şcii. Urob to A┼ż do 8 druh opatrenia, na kontrolu najz├íkladnej┼í├şch aspektov v├í┼ího tela, ako napr├şklad: telesn├Ż tuk, voda, viscer├ílny tuk, kostn├í hmota at─Ć.

skrz Krokov├í technol├│gia sa nemus├ş dot├Żka┼ą ┼żiadneho tla─Źidla, preto┼że sa automaticky prip├íja hne─Ć po zapnut├ş. ─Äal┼íou zvl├í┼ítnou funkciou inteligentnej stupnice je to, ┼że kombinuje mo┼żnos┼ą v├í┼żenia det├ş, ─Źo je ve─żmi u┼żito─Źn├ę pre t├Żch, ktor├ş sa pr├íve stali rodi─Źmi.

Prostredn├şctvom tohto zoznamu inteligentn├Żch mierok odpor├║─Źame niektor├ę z naj├║─Źinnej┼í├şch a najefekt├şvnej┼í├şch najlep┼íie zv├í┼żen├ę vo vz┼ąahu k cene a kvalite, V┼íetko je dobr├í mo┼żnos┼ą ma┼ą ju v k├║pe─żni, v z├ívislosti od pou┼żitia, ktor├ę chcete da┼ą, va┼íich potrieb a estetiky, ktor├║ h─żad├íte, pr├şpadne si vyberiete jednu alebo druh├║.