5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 1

Na┼íi psi a ma─Źky a ─Ćal┼í├ş ┼ítvornoh├ş chlpat├ş priatelia nie s├║ len dom├íci mil├í─Źikovia. S├║ rodina. Ako len m├┤┼żeme, chceme ich udr┼ża┼ą v bezpe─Ź├ş, v├í┼żi┼ą si ich, draho ich dr┼ża┼ą, dr┼ża┼ą ich bl├şzko. Spr├ívame sa k nim tak, ako najlep┼íie vieme. Vezmite ich k veterin├írovi, poprech├ídzajte ich, nechajte ich beha┼ą, hra┼ą sa, aportova┼ą, mazna┼ą sa s nimi alebo ich zabavi┼ą hrami. Ale nem├┤┼żeme by┼ą v┼żdy s nimi. Na┼í┼ąastie existuje najlep┼í├ş GPS GPS tracker pre Android, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na sledovanie svojho dom├íceho mazn├í─Źika kedyko─żvek.

Strata dom├íceho mazn├í─Źika m├┤┼że by┼ą skuto─Źn├Żm zlomen├Żm srdcom. Ak vlastn├şte dom├íce zviera, viete, ak├Ż je to pocit, ke─Ć ste mimo svojho chlpat├ęho najlep┼íieho priate─ża. Za─Ź├şna┼í by┼ą nerv├│zny. ─îo ke─Ć v├í┼í dom├íci mil├í─Źik ute─Źie z v├í┼ího domova, strat├ş sa alebo omylom zostane vynechan├Ż po tom, ─Źo ho priate─ż alebo rodinn├Ż pr├şslu┼ín├şk vzal na prech├ídzku? Niekedy nesta─Ź├ş nosi┼ą golier a menovku. Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako sledova┼ą a monitorova┼ą aktivitu v├í┼ího psa, je pou┼żitie sledova─Źa. Vysk├║┼íajte tieto ├║┼żasn├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę sa staraj├║ aj o va┼íich dom├ícich mil├í─Źikov!

─îo by ste mali h─żada┼ą v syst├ęme GPS GPS Tracker

Ke─Ć h─żad├íte GPS tracker pre v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika, s├║ to niektor├ę z vec├ş, ktor├ę mus├şte zv├í┼żi┼ą: presnos┼ą (pokia─ż ide o polohu a sledovanie), v├Żdr┼ż bat├ęrie, dosah a bezpe─Źn├ę uchytenie. ├üno, ten posledn├Ż je tie┼ż d├┤le┼żit├Ż, preto┼że ako inak budete sledova┼ą svojho dom├íceho mazn├í─Źika, ak mu tracker sk─║zne z krku alebo kamko─żvek ho pripevn├şte?

To je d├┤vod, pre─Źo je v├Ą─Ź┼íina trackerov tam navrhnut├í tak, aby sa nosili ako s├║─Źas┼ą obojku v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. Niektor├ę s├║ vybaven├ę remienkom, pre in├ę si mus├şte k├║pi┼ą nastavite─żn├Ż p├ís alebo golier. Nech u┼ż si vyberiete ─Źoko─żvek, ma┼ą najlep┼í├ş GPS GPS tracker je skvel├í invest├şcia pre majite─żov a milencov dom├ícich zvierat. Ke─Ć dostanete jeden pre svojho dom├íceho mazn├í─Źika, pre─Źo nez├şska┼ą tento lok├ítor aj pre svoju rodinu?

Najlep┼í├ş GPS GPS Tracker pre Android

5 Najlep┼íie dom├íce GPS sledova─Źe

V s├║─Źasnosti je k dispoz├şcii mnoho sledova─Źov a lok├ítorov dom├ícich zvierat. Vybrali sme v┼íak iba tie, ktor├ę be┼żia na GPS a funguj├║ na Androide. Pri v├Żbere najlep┼í├şch sledova─Źov pre v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika sme vzali do ├║vahy nosite─żnos┼ą, funkcie, zabezpe─Źenie a vlastnosti.

Tu sú naše najlepšie tipy.

1. P├ş┼í┼ąalka 3 Go/Health & Location Tracker

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 2┼ápi─Źkov├Ż sledova─Ź dom├ícich zvierat

P├ş┼í┼ąalka 3 je viac ne┼ż len sledova─Ź dom├ícich zvierat. Je to zariadenie typu v┼íetko v jednom, ktor├ę presne sleduje polohu va┼íich ma─Źiek a psov a tie┼ż monitoruje aktivitu a zdravie v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. Zariadenie poh├í┼łan├ę mapami Google a AT&T poskytuje presn├ę a spo─żahliv├ę celo┼ít├ítne sledovanie.

Okrem sledovania polohy dom├íceho mazn├í─Źika m├┤┼żete tie┼ż sledova┼ą jeho aktivity, odpo─Źinok, prejden├║ vzdialenos┼ą a ─Ćal┼íie. Z├şskajte preh─żad o zdravotnom stave v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika a o tom, ako meria svoje plemeno, hmotnos┼ą a vek. V┼íetko toto monitorujte na svojom zariaden├ş s Androidom (Android 5.0 alebo nesk├┤r) prostredn├şctvom aplik├ície. Upozornenia m├┤┼żete dost├íva┼ą prostredn├şctvom e -mailu, textovej spr├ívy alebo aplik├ície v┼żdy, ke─Ć v├í┼í mazn├í─Źik od├şde z domu alebo sa nenach├ídza na bezpe─Źn├Żch miestach.

Je navrhnut├Ż tak, aby bol odoln├Ż a vodotesn├Ż. Aj ke─Ć v├í┼í mazn├í─Źik pl├íva a stop├ír sa namo─Ź├ş, nebudete sa b├í┼ą, ┼że sa po┼íkod├ş. M├┤┼że pre┼żi┼ą, ak je namo─Źen├Ż 3 chodidl├í asi 30 min├║t. V porovnan├ş s in├Żmi sledova─Źmi dom├ícich zvierat v┼íak Whistle 3 je najdlh┼íia. M├┤┼że to trva┼ą a┼ż 7 dn├ş na jedno nabitie.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 3Pripojte k ak├ęmuko─żvek obojku, popruhu alebo postroju

Vlastnosti:

Celo┼ít├ítne sledovanie polohy Monitor zdravia a aktivity dom├ícich zvierat Odoln├Ż a vodotesn├Ż A┼ż do 7 dni v├Żdr┼że bat├ęrie Proakt├şvne v├Żstrahy a ozn├ímenia

─îo p├ş┼í┼ąalka 3 vy┼żaduje:

Mesa─Źn├Ż pl├ín predplatn├ęho Wi -Fi pripojenie (pre bezpe─Źn├ę miesta a po─Źiato─Źn├ę nastavenie) Android 5.0 alebo nesk├┤r

Pozn├ímka: Odpor├║─Źa sa pre v├í┼żenie dom├ícich zvierat 8 libier a vy┼í┼íie.

amazon-kupit-tlacitko-3

Ak dostanete P├ş┼í┼ąalku 3alebo ak├Żko─żvek in├Ż n├ístroj na sledovanie Whistle Go a zdravia, ur─Źite si zaobstarajte t├║to sprievodn├║ aplik├íciu. Aplik├ícia Whistle Pet Tracker v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika kdeko─żvek a kedyko─żvek. Stiahnite si aplik├íciu tu.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 4
5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 5

2. Tractive 3G Dog GPS Tracker

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 6─Żahk├Ż a vodotesn├Ż vyh─żad├íva─Ź dom├ícich zvierat

H─żadanie ma─Źky alebo psa je pomocou Tractive 3G Pet GPS Tracker jednoduch┼íie. Pomocou tohto zariadenia m├┤┼żete v re├ílnom ─Źase lokalizova┼ą polohu svojho psa na mape. Skontrolujte polohu a aktivitu dom├íceho mazn├í─Źika vo svojom smartf├│ne alebo v ─żubovo─żnom prehliada─Źi. Hist├│riu polohy a aktivity v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika m├┤┼żete z├şska┼ą kontrolou jeho profilu prostredn├şctvom sprievodnej aplik├ície.

D├í sa ─żahko pripevni┼ą na obojok alebo postroj v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. Je vodotesn├Ż a ─żahk├Ż, tak┼że nosenie v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika je pohodln├ę. Prostredn├şctvom funkcie Virtual Fence m├┤┼żete ozna─Źi┼ą bezpe─Źn├ę miesta pre v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. Tak budete informovan├ş v┼żdy, ke─Ć v├í┼í mazn├í─Źik opust├ş bezpe─Źn├ę miesta.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 7Pohodln├ę, odoln├ę a ─żahk├ę

─Äal┼íou skvelou vlastnos┼ąou sledova─Źa Tractive Pet je jeho neobmedzen├Ż dosah. Funguje v 150 krajin├ích, tak┼że m├┤┼żete svojho mil├í─Źika sledova┼ą a monitorova┼ą, nech ste kdeko─żvek, ─Źo v├ím poskytne pokoj, aj ke─Ć ste ─Ćaleko od svojho ┼ítvornoh├ęho priate─ża.

Av┼íak, ako v├Ą─Ź┼íina GPS trackerov, budete musie┼ą plati┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę, aby ste si mohli u┼ż├şva┼ą v┼íetky tieto funkcie. Pl├ín predplatn├ęho za─Ź├şna na $5 mesiac. Navy┼íe v porovnan├ş s Whistle 3, tento sledova─Ź m├í krat┼íiu ┼żivotnos┼ą bat├ęrie, ktor├í trv├í iba 2 do 5 dn├ş na jedno nabitie.

Vlastnosti:

Sledovanie v re├ílnom ─Źase ─Żahk├ę a vodotesn├ę Funkcia virtu├ílneho plotu Celosvetov├ę sledovanie polohy2 a┼ż 5 dni v├Żdr┼że bat├ęrie

Pozn├ímka: Odpor├║─Źa sa pre vy┼í┼íie uveden├ę dom├íce zvierat├í 9 libier

amazon-kupit-tlacitko-3

Monitorujte aktivity a polohu v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika prostredn├şctvom zariadenia Android. Aplik├ícia funguje smartphones ktor├ę be┼żia na Androide 4.0 alebo nov┼íie. Stiahnite si t├║to aplik├íciu a z├şskajte pokojn├Ż pobyt a stav v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 8
5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 5

3. Link Inteligentn├Ż obojok pre psov AKC

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 10Inteligentn├Ż obojok pre psa

Na rozdiel od ostatn├Żch vyh─żad├íva─Źov dom├ícich zvierat v zozname, ktor├ę je potrebn├ę pripevni┼ą k obojku alebo postroju, je tento inteligentn├Ż obojok pre psa s├ím o sebe. Tak je to bezpe─Źnej┼íie. Jednoducho ho svojmu mil├í─Źikovi nasad├şte na krk ako tradi─Źn├ę obojky. Nosenie pre v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika je pohodlnej┼íie a prirodzenej┼íie. P├┤sob├ş tie┼ż tradi─Źnej┼íie, najm├Ą v ko┼żenej verzii. K dispoz├şcii je aj ┼íportov├í verzia.

Link AKC Smart Dog obojok je nielen m├│dny a skvele vyzeraj├║ci, ale je tie┼ż odoln├Ż a vodotesn├Ż (a┼ż 3 ft). Zistite polohu svojho psa alebo miesto jeho pobytu. V re├ílnom ─Źase sleduje polohu na celo┼ít├ítnej ├║rovni.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 11Prirodzene a pohodlne sa hod├ş pre v├í┼ího psa

Tento inteligentn├Ż obojok pre psa je dod├ívan├Ż aj s dobrodru┼żn├Żmi funkciami. V─Ćaka tejto funkcii budete m├┤c┼ą so svojim psom zaznamen├íva┼ą a zdie─ża┼ą ┼ípeci├ílne chv├şle: t├║ry, prech├ídzky, hranie hier a ─Ćal┼íie. M├í tie┼ż bezpe─Źnostn├ę funkcie, ako s├║ teplotn├ę v├Żstrahy, veterin├írne z├íznamy, LED svetlo a 24/7 Pr├şstup na linku pomoci Pet Poison.

Na to, aby ste si mohli na─Ćalej u┼ż├şva┼ą vlastnosti tohto inteligentn├ęho obojku pre psov, budete potrebova┼ą mesa─Źn├ę predplatn├ę. Ako nazna─Źuje n├ízov, je to aj pre psov. Ak teda vlastn├şte ma─Źku alebo in├ęho chlpat├ęho mil├í─Źika, odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą in├Ż sledova─Ź dom├ícich zvierat.

Vlastnosti:

Zvukov├Ż tr├ęning a monitorovanie aktivity Teplotn├ę v├Żstrahy a bezpe─Źnostn├ę funkcie Vodotesn├ę a┼ż do 30 metrov Celo┼ít├ítne sledovanie polohy Pomocn├í linka pre dom├ícich zvierat a

amazon-kupit-tlacitko-3

Link AKC obojok si m├┤┼żete vychutna┼ą lep┼íie a jednoduch┼íie, ak pou┼ż├şvate jeho sprievodn├║ aplik├íciu. Z├şskajte pr├şstup k v┼íetk├Żm inform├íci├ím o aktivite, mieste a stave v├í┼ího psa pomocou tejto ─żahko pr├şstupnej aplik├ície kdeko─żvek prostredn├şctvom svojho smartf├│nu. Stiahnite si aplik├íciu ni┼ż┼íie.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 12
5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 5

4. Vyh─żad├íva─Ź GPS Findster Duo+ Pet

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 14Sledova─Ź dom├ícich zvierat bez predplatn├ęho

V├Ą─Ź┼íina sledova─Źov GPS pre dom├íce zvierat├í vy┼żaduje mesa─Źn├ę predplatn├ę, aby ste si mohli na─Ćalej u┼ż├şva┼ą svoje slu┼żby. Ak teda h─żad├íte sledova─Ź bez predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőto najlep┼íie, ─Źo m├┤┼żete n├íjs┼ą, je Findster Duo+ Tracker.

Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny sledova─Źov funguje Findster Duo+ bez pokrytia buniek. Namiesto toho, aby GPS fungovalo pomocou mobiln├ęho pripojenia, pou┼ż├şva technol├│giu MAZE. S t├Żmto sledova─Źom m├┤┼żete lokalizova┼ą svojich mil├í─Źikov, sledova┼ą ich aktivity, monitorova┼ą ich denn├ę potreby, upravova┼ą bezpe─Źn├ę oblasti a dost├íva┼ą upozornenia na ich pobyt a aktivity. M├┤┼żete sledova┼ą a┼ż 3 dom├íce zvierat├í.

Je tie┼ż ve─żmi prenosn├Ż a ─żahk├Ż, ─Źo znamen├í, ┼że je pohodln├ę pre v├í┼ího psa alebo ma─Źku. M├í v┼íak iba v├Żdr┼ż bat├ęrie 12 hod├şn 3 dn├ş, ─Źo je v porovnan├ş s in├Żmi dos┼ą kr├ítke.

Vlastnosti:

Sledovanie v re├ílnom ─Źase a okam┼żit├ę upozornenia 12 hod├şn do 3 dni v├Żdr┼że bat├ęrie Odoln├ę proti n├írazu a vodotesn├ę Optimalizovan├ę na prech├ídzky a sledovanie vonku Bezplatn├ę mesa─Źn├ę poplatky

amazon-kupit-tlacitko-3

Vychutnajte si mesa─Źn├ę bezplatn├ę slu┼żby pomocou tejto aplik├ície Findster Duo. S touto sprievodnou aplik├íciou m├┤┼żete zariadenie pou┼ż├şva┼ą na sledovanie polohy v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika bez poplatkov za d├íta. Z├şskajte ho v slu┼żbe Google Play.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 15
5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje domáce zvieratá 5

5. GPS sledova─Ź BARTUN Pet

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 17Vyh─żad├íva─Ź dom├ícich zvierat a monitor aktivity

H─żad├íte GPS tracker pre v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika s obojkom? Pozrite sa na sledova─Ź BARTUN. Tento sledova─Ź je prim├írne ur─Źen├Ż pre ma─Źky a psy a vyh─żad├íva a monitoruje dom├íce zvierat├í pomocou satelitov LBS a GPS. M├┤┼żete sledova┼ą aplik├íciu, SMS alebo internet. Poloha polohy v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika je a┼ż 5 metre presn├ę.

V─Ćaka svojej funkcii Geo-plot m├┤┼żete svojmu dom├ícemu mil├í─Źikovi nastavi┼ą bezpe─Źn├Ż dosah. Kedyko─żvek sa dom├íce zviera dostane z ozna─Źen├ęho bezpe─Źn├ęho dosahu, dostanete okam┼żit├ę upozornenia.

M├í mal├║ a mal├║ ve─żkos┼ą, tak┼że je ─żahk├Ż a dostato─Źne mal├Ż pre ma─Źky. Je tie┼ż dostato─Źne odoln├Ż pre ve─żk├ę a akt├şvne psy. K dispoz├şcii v dvoch ve─żkostiach goliera.

5 GPS trackery pre Android: Monitorujte a sledujte svoje dom├íce zvierat├í 18Polohovanie a sledovanie v re├ílnom ─Źase

Vlastnosti:

Sledovanie v re├ílnom ─Źase Funkcia geoplotu Mal├í ve─żkos┼ą a dva obojkyPredajn├Ż servis

amazon-kupit-tlacitko-3

─îo sa ─żudia p├Żtaj├║

Ako funguje GPS GPS tracker?

Pet GPS tracker spravidla pou┼ż├şva SIM kartu a ─Źip GPS (naz├Żva sa modul). Modul je pripevnen├Ż k obojku dom├íceho mazn├í─Źika. S ─Źipom GPS modul z├şskava sign├íl vysielan├Ż satelitmi GPS na lokaliz├íciu v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. So SIM kartou bude d├ítum odoslan├Ż na v├í┼í smartphone so syst├ęmom Android, aby ste si mohli skontrolova┼ą polohu na mape. GPS tracker m├┤┼że tie┼ż pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu na monitorovanie.

Ak├Ż je najlep┼í├ş n├ístroj na sledovanie dom├ícich zvierat?

Najlep┼í├ş n├ístroj na sledovanie dom├ícich zvierat je ten, ktor├Ż vyu┼ż├şva GPS, a ten, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje kontrolova┼ą aktualiz├ície v re├ílnom ─Źase prostredn├şctvom smartf├│nu alebo ak├ęhoko─żvek prehliada─Źa. V┼íetky sledova─Źe dom├ícich zvierat, ktor├ę sme zaradili do zoznamu, to dok├í┼żu, ale so zvl├í┼ítnym d├┤razom na Whistle 3.

S├║ mikro─Źipy dom├ícich zvierat sledovac├şm zariaden├şm?

Nie, mikro─Źipy dom├ícich zvierat nie s├║ sledovacie zariadenie. S├║ to implant├íty RFID, ktor├ę v├í┼ímu dom├ícemu mil├í─Źikovi poskytn├║ trval├ę ID. Nie s├║ podobn├ę dom├ícim GPS sledova─Źom.

Viac ako len h─żada─Ź dom├ícich zvierat

Ako u┼ż mo┼żno viete, GPS tracker pre dom├íce zvierat├í je viac ne┼ż len vyh─żad├íva─Ź dom├ícich zvierat. Aj ke─Ć sa pou┼ż├şva hlavne na z├şskavanie aktualiz├íci├ş polohy v re├ílnom ─Źase, m├í aj mnoho ─Ćal┼í├şch ├║┼żasn├Żch funkci├ş. V z├ívislosti od toho, ktor├Ż sledova─Ź si k├║pite, m├┤┼że sledova─Ź dom├ícich zvierat okrem in├ęho obsahova┼ą aktualiz├ície zdravia a aktivity, virtu├ílny plot (na ozna─Źenie bezpe─Źn├Żch miest pre dom├íceho mazn├í─Źika) a stanovova┼ą ciele.

The 5 Tu uveden├ę sledova─Źe GPS s├║ overen├ę a testovan├ę, aby patrili k najlep┼í├şm na trhu. Ak v┼íak h─żad├íte kvalitn├║ funkciu, funkciu, trvanlivos┼ą a bat├ęriu s dlhou ┼żivotnos┼ąou, Whistle 3 je to, ─Źo najviac zodpoved├í popisu.

S t├Żmito sledova─Źmi budete ma┼ą pokoj v oblasti polohy, bezpe─Źia a celkov├ęho zdravia v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika. Mil├í poch├║┼ąka pre v├í┼ího ┼ítvornoh├ęho, chlpat├ęho najlep┼íieho priate─ża.

Pova┼żovali ste tento ─Źl├ínok za u┼żito─Źn├Ż? Dajte n├ím vedie┼ą zanechan├şm n├ívrhov v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok