5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu

Futbal, alebo ako ho naz├Żva zvy┼íok sveta, je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch ┼íportov na svete. T├íto hra m├í obrovsk├║ sledovanos┼ą a dokonca aj ligov├ę z├ípasy l├íkaj├║ mili├│ny ─żud├ş.

├Ü┼żasn├ę futbalov├ę aplik├ície pre Android sa nedok├í┼żu vyrovna┼ą skuto─Źnosti. Ale ur─Źite m├┤┼żu replikova┼ą niektor├ę pocity a v├í┼íe┼ł. Futbal som hr├íval na strednej ┼íkole (├íno, som tie┼ż prekvapen├Ż), ale teraz kv├┤li svojej lek├írskej lenivosti si m├┤┼żem ┼íport u┼ż├şva┼ą len z postele.

Pozn├ímka: Najlep┼íie futbalov├ę aplik├ície pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície a hry po─Źas testovacej f├ízy fungovali dobre a neboli zaznamenan├ę ┼żiadne probl├ęmy. Niektor├ę aplik├ície vy┼żaduj├║ na spr├ívnu funkciu akt├şvne internetov├ę pripojenie.

1. Nov├Ż hviezdny futbal

5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu 2

T├íto aplik├ícia je na prvom mieste, preto┼że m├┤┼że fungova┼ą doslova na akomko─żvek zariaden├ş s Androidom. V┼íetky va┼íe zariadenia bud├║ m├┤c┼ą hra┼ą t├║to futbalov├║ hru pre Android bez probl├ęmov, od extr├ęmneho rozpo─Źtu po ┼ípi─Źkov├ę.

Budem ├║primn├Ż, hra m├í hrozn├║ grafiku. Nie s├║ ani 3D a p├┤sobia extr├ęmne retro. Hrate─żnos┼ą je v┼íak pekeln├í a n├ívykov├í.

Nieko─żko mojich kolegov z univerzity za─Źalo hra┼ą t├║to hru a chlapec sa od nej stal z├ívisl├Żm. Dokonca hrou str├ívili aj obed. D├┤vodom je, ┼że hra v├ím umo┼ż┼łuje naplni┼ą va┼íu fant├íziu sta┼ą sa futbalovou superhviezdou. Za─Ź├şnate ako vychudnut├Ż 16-ro─Źn├Ż mlad├şk a dostanete sa a┼ż na vrchol.

Bezplatná verzia

2. ┼Żiv├ę sk├│re g├│lov

5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu 3

Chcete vedie┼ą, ─Źo sa deje v skuto─Źnom svete futbalu?

Potrebujete vedie┼ą, ─Źi v├í┼í t├şm z├ípas vyhral alebo nie?

Potom si stiahnite t├║to skvelo vyzeraj├║cu aplik├íciu tabuliek futbalov├Żch z├ípasov pre Android a z├şskajte v┼íetky potrebn├ę inform├ície.

Aplik├ícia m├í jednoduch├ę rozhranie, ktor├ę je pozoruhodne r├Żchle. Poskytovan├ę inform├ície s├║ neust├íle ─Źerstv├ę a aktu├ílne. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na tejto aplik├ícii s├║ ├║┼żasn├ę push notifik├ície, ktor├ę poskytuje.

Predstavte si, ┼że by ste uviazli na stretnut├ş po─Źas super d├┤le┼żit├ęho z├ípasu. Sta─Ź├ş zapn├║┼ą upozornenia a v├í┼í smartphone bude bzu─Źa┼ą vo vrecku, ke─Ć jeden z t├şmov strel├ş g├│l.

Bezplatná verzia

3. LiveScore

5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu 4

Ak d├ívate prednos┼ą skuto─Źn├ęmu ┼íportu, LiveScore v├ím pom├┤┼że sledova┼ą v├í┼í ob─ż├║ben├Ż t├şm. Aplik├ícia m├í ve─żmi ─Źist├ę a ─żahko zrozumite─żn├ę rozhranie. Dobre navrhnut├ę rozlo┼żenie umo┼ż┼łuje aplik├ícii poskytova┼ą inform├ície iba na prv├Ż poh─żad.

Vn├║tri s├║ tie┼ż zastr─Źen├ę detaily. Ak chcete vedie┼ą, ako, kto a kedy strelil g├│l, t├íto futbalov├í aplik├ícia pre Android v├ím to pom├┤┼że zisti┼ą. Ale to nie je v┼íetko, aplik├ícia v├ím tie┼ż poskytne mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch ┼íportov. Myslite na to ako na komplexnom obchode pre v┼íetky svoje sk├│re.

Bezplatná verzia

4. Futbalov├ę hviezdy

5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu 5

Soccer Stars je zauj├şmav├Ż poh─żad na futbal. Hra kombinuje futbal so vzdu┼ín├Żm hokejom a je z├íbavnou hrou. Bol to jednoduch├Ż sp├┤sob, ako vysvetli┼ą hru, ale je v tom nie─Źo viac ako len spojenie dvoch ┼íportov.

Kombinuje mechaniku, ktor├í sa zvy─Źajne pou┼ż├şva v niektor├Żch z najlep┼í├şch biliardov├Żch hier pre Android. Namierte svojho ÔÇ×hr├í─ŹaÔÇť, zvo─żte uhol a uvo─żnite ho, aby vyrazil na futbal. Je to skvel├í hra, ktor├í je e┼íte z├íbavnej┼íia, ak hr├íte online. Aj ke─Ć to nie je vyslovene futbal, je to st├íle ve─żmi s├║┼ąa┼żiv├ę a z├íbavn├ę hranie.

Bezplatná verzia

5. Hlavn├Ż futbal

5 Futbalov├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę si nezasl├║┼żia ─Źerven├║ kartu 6

─îo z├şskate, ak spoj├şte Street Fighter s futbalom? Mysl├şm, ┼że t├║to hru z├şskate.

Aj ke─Ć hra m├┤┼że vyzera┼ą komplikovane, ovl├ídanie je ve─żmi jednoduch├ę. Hra u─żah─Źuje vystre─żovanie lopti─Źiek smerom k s├║perovi a robte to ┼ít├Żlovo.

Existuje 54 r├┤znych avatarov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na okorenenie hry. Hra tie┼ż pon├║ka nieko─żko re┼żimov vr├ítane ark├ídov├Żch, turnajov├Żch, survival a ligov├Żch. T├íto futbalov├í hra pre Android m├í tie┼ż stabiln├Ż online re┼żim pre viacer├Żch hr├í─Źov.

Bezplatná verzia

Záver

Toto boli jedny z najlep┼í├şch futbalov├Żch aplik├íci├ş dostupn├Żch v slu┼żbe Google Play. Tieto hry a aplik├ície v├ís udr┼żia v spojen├ş s va┼íim ob─ż├║ben├Żm ┼íportom ve─żmi, ve─żmi dlho.

Zme┼íkal som va┼íu ob─ż├║ben├║ futbalov├║ hru pre Android? Nap├ş┼íte mi koment├ír ni┼ż┼íie a dajte mi vedie┼ą.