5 Dôvody, prečo by ste si mali kúpiť Samsung Galaxy A71

5 Dôvody, prečo by ste si mali kúpiť Samsung Galaxy A71 1

Aké konkrétne funkcie teda hľadáte vo svojom ďalšom telefóne?

Nechaj ma hádať:

Je to perfektný fotoaparát? Špičkový dizajn? Alebo možno bezproblémové hranie hier, aby ste nepremeškali svoj ďalší turnaj v elektronických hrách so svojimi priateľmi?

Čo keby ste však mohli získať prístup ku všetkým týmto špecifikáciám v jednom telefóne?

Áno, to je správne! Dovoľte mi, aby som vám predstavil jeden z najnovších prírastkov spoločnosti Samsung k ich Galaxy Séria: Samsung Galaxy A71!

Súvisiace: Samsung Galaxy Unikli špecifikácie radu S21, Ultra potvrdené

Prečo je Samsung Galaxy A71 medzi najlepšie telefóny strednej triedy súčasnosti?

Verili by ste mi, ak poviem, že kvalita nemusí byť vždy drahá? Je to všetko o hľadaní najlepších ponúk na trhu!

Ak vás teda zaujíma, či Samsung Galaxy A71 by stálo za vaše peniaze, potom ste na správnom mieste. Skočme do toho rovno!

1. Štýlový dizajn a krásny displej

Samsung Galaxy A71 Štýlový dizajnUmenie na špičkách prstov

Vďaka svojej oslnivej a tenkej konštrukcii je Samsung Galaxy A71 dýcha triedou a eleganciou. Má jednu z najširších obrazoviek Galaxy telefónu a vďaka prednému fotoaparátu s dierami maximalizuje váš pracovný priestor. Znie to pôsobivo, však?

Telefón má a 6.7-palcová obrazovka AMOLED, ktorá je dodávaná s sklom Gorilla Glass 3 Vďaka ochrane je plochý, hladký a ľahko sa s ním manipuluje.

Ale to nie je všetko! Na fascinujúce vzory a odtiene na jeho chrbte sa tiež oplatí tešiť. Môžete si vybrať, ktorá z nasledujúcich možností vás najviac osloví: hranolová drvina čierna, strieborná alebo modrá.

Bod? Budete nielen držať krok s trendovými krivkami medzi modernými smartphonesAle môžete si užiť aj estetiku, ktorá s tým súvisí.

Stručne povedané, Samsung Galaxy A71 je šikovný. Môžete ho teda priniesť kedykoľvek a kdekoľvek bez akýchkoľvek problémov.

2. Kamera s vysokým rozlíšením

Samsung Galaxy Fotoaparát A71Pozrite sa na svet v oveľa vyššom rozlíšení

A ak stále nie ste presvedčení, mali by ste sa pozrieť aj na jeho fotoaparát!

Samsung Galaxy A71 je kompletná aktualizácia. Ak si pamätáte, Galaxy A70 mal nastavenie 32MP-8MP-5MP. O niekoľko mesiacov neskôr juhokórejský technologický gigant vydal Galaxy A70s s nastavením fotoaparátu 64MP-8MP-5MP.

Akoby to nestačilo, Samsung zbalil Galaxy A71 so štyrmi zadnými kamerami. Patrí sem 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP primárny, ultraširoký, makro a hĺbkový fotoaparát.

Ak to nie je prekvapujúce, potom neviem, čo je!

Aby ste získali nejaký kontext, fotografie nasnímané spoločnosťou Samsung Galaxy A71 vydáva veľký kontrast a redukuje zvuky. Telefón má tiež vynikajúci dynamický rozsah a dokáže efektívne zachytiť živé farby.

A vieš čo? Dokáže efektívne detegovať subjekty z ich pozadia, dokonca aj s predvolenými nastaveniami.

Ak tiež radi natáčate videá, gratulujeme vám. Práve si našiel nového kamaráta!

Svojimi vzácnymi kamerami môžete nasnímať zábery v rozlíšení 4K, aj keď stabilizácia videa je k dispozícii iba pri rozlíšení 1080p. Odfotiť chvejúce sa zábery pri zachytení momentov v akcii by preto už nebol problém.

Musíš si prečítať: 10 najlepších smartfónov s fotoaparátom Android pre začínajúcich fotografov

Teraz viem, že vás čakajú skvelé selfie, a tak sa pozrime bližšie na jeho prednú kameru.

Selfie kamera má pekné farby a široký dynamický rozsah. Má 32 MP 1/2.8-palcový snímač s clonou f/2.2-objektív s pevným zaostrením na clonu. Okrem toho má režim zatvorenia (priblíženie) a normálny (široký) režim, ktoré môžete snímať vo vysokom rozlíšení.

3. Funkcia rýchleho nabíjania s dlhou výdržou batérie

Samsung Galaxy Batéria A71Zaobstarajte si telefón, ktorého batéria drží krok s vašim každodenným životom

Životnosť batérie je všetko.

Funkcie Topnotch nebudú ničím, ak telefón nemôže vydržať dlhšiu dobu prevádzky. Našťastie Samsung Galaxy A71 má vás pokryté?

V priemere by jej batéria mohla vydržať až dva dni. To však stále závisí od toho, ako ho používate a aké aplikácie spúšťate.

Napríklad by ste si mohli približne 20 epizód svojich obľúbených relácií pozrieť, kým budete potrebovať nabiť telefón. Aké cool to je?

Verte či neverte, spustenie mobilných hier v telefóne nemusí byť príliš vybité. V skutočnosti, napriek načítaniu ťažkej grafiky a intenzívnemu spracovaniu, sa jeho batéria zníži iba zhruba 3-4 percent.

A pokiaľ ide o nabíjanie, je tiež neskutočne rýchle! V takmer o 1 hodinu a 10 minút, vnútornú batériu s kapacitou 4500 mAh môžete okamžite nabiť pomocou funkcie 25 W super rýchleho nabíjania.

Stručne povedané, nabíjanie vám nemusí zaberať veľa času, a tým zvýšiť vašu produktivitu a maximalizovať výsledky.

4. Bezproblémové zabezpečenie

Samsung Galaxy A71 Bezpečnostné funkcieCítite sa v bezpečí Galaxy Funkcie ochrany osobných údajov A71

Život bez našich telefónov by sa zdal prakticky nemožný. Je pravda, že ho používame na vykonávanie našich každodenných úloh a na ukladanie aj citlivých údajov.

Nie je preto samozrejmé, že bezpečnosť je skutočne nanajvýš dôležitá. A pretože spoločnosť Samsung si váži vaše súkromie, vybudovala Galaxy A71 s ohľadom na takýto cieľ.

Samsung Galaxy A71 má rôzne biometrické autentifikácie, ktoré sa môžu pohybovať od odomknutia tvárou po snímač odtlačkov prstov na displeji. Oba sa môžu pochváliť vysokou presnosťou a rýchlosťou. Sú nad rámec štandardných možností kódu PIN, vzoru a hesla, ktoré sa zvyčajne dodávajú s väčšinou mobilných telefónov.

Je pozoruhodné, že tým to nekončí! Rovnako ako niektoré iné zariadenia Samsung, Galaxy A71 má tiež Samsung Knox. Viacstupňová platforma zabezpečenia poskytuje ochranu zariadenia v reálnom čase, ktorá zabraňuje infikovaniu telefónu škodlivým softvérom.

5. Vylepšené funkcie

Samsung Galaxy A71 Výkonné procesoryS Galaxy Výkonné procesory A71, spomalenie nie je možné

A71 je jedným z prvých telefónov Samsung, ktoré fungujú v systéme Android 10 s najnovším vlastným One UI 2.0 predvolene.

Tiež si nemôžete dovoliť nevšimnúť si silu jeho vnútorných síl. Nie je pochýb o tom, že jeho osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 730G v kombinácii s 8 GB RAM vám poskytne potrebnú podporu pre hladký mobilný zážitok!

Vďaka vstavanému úložnému priestoru 128 GB vám tiež poskytne dostatok miesta, kde si môžete ľahko uložiť svoje fotografie, videá a ďalšie súbory. Aj keď si myslíte, že to nebude stačiť, rozšíriť ho až na 512 GB pomocou karty microSD by bolo tiež vašou možnosťou.

Pred kúpou Samsungu je potrebné zvážiť niekoľko vecí Galaxy A71

Ale počkajte, tu je háčik. Napriek všetkým bezchybným funkciám, ktoré A71 ponúka, má stále ďaleko k dokonalosti. Preto by stálo za to prečítať si týchto niekoľko pripomenutí nižšie.

1. Samsung Galaxy A71 má veľa vstavaných aplikácií

Samsung Galaxy A71 Predinštalované aplikácieČasť úložného priestoru telefónu bohužiaľ nemôžete použiť

Napriek tomu, že telefón má vnútornú pamäť 128 GB, nezdalo sa, že by ste ho maximálne využili, pretože niektoré aplikácie už boli predinštalované. Aj keď tieto vstavané aplikácie Samsung nemusia byť nevyhnutne zbytočné, stále stojí za zmienku, že kapacita úložiska nemusí byť taká veľká, ako si myslíte.

2. Kvalita fotoaparátu klesá pri slabom osvetlení

Samsung Galaxy A71 Nastavenia stlmeného svetlaV noci môže byť ťažšie fotografovať

Samsung Galaxy A71 funguje najlepšie s dostatočným osvetlením. Napríklad zaostrovanie a stabilizácia by pri temnej atmosfére nefungovali na plný výkon. Na zlepšenie kvality fotografií sa preto odporúča povoliť funkciu nočného režimu. Nakoniec, na rozdiel od zadných kamier, prednému fotoaparátu chýba blesk.

Často kladené otázky (FAQ)

Kde kúpiť Samsung Galaxy A71?

Môžete si kúpiť Samsung Galaxy A71 vo viacerých obchodoch online a offline, ako napr Amazon, Lazada, Shopee, Silicon Valley a Abenson, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Úplný zoznam obchodov nájdete na webovej stránke spoločnosti Samsung.

Má Samsung Galaxy A71 má dual sim?

Áno, Samsung Galaxy A71 má režim Dual Sim Dual Standby (DSDS).

Ako urobiť snímku obrazovky v Samsung Galaxy A71?

Vytvorte snímku obrazovky vo svojom Samsung Galaxy A71, najskôr prejdite na stránku, ktorú chcete zachytiť. Potom súčasne stlačte tlačidlá zníženia hlasitosti a vypínača. Potom sa rozhodnete fotografiu upraviť, zdieľať alebo uložiť. Ak nevyberiete žiadnu z možností, telefón snímku obrazovky okamžite uloží.

Je Samsung Galaxy A71 vodotesný?

Samsung Galaxy A71 nemá oficiálne hodnotenie IP67 alebo IP68. Stručne povedané, neexistujú dostatočné dôkazy, ktoré by naznačovali, že je vodotesný.

Môže Samsung Galaxy A71 nabíjať bezdrôtovo?

Bohužiaľ, Samsung Galaxy A71 nemá vstavanú funkciu bezdrôtového nabíjania. Stále však existuje niekoľko alternatívnych spôsobov, ako to môžete urobiť. Môžete napríklad použiť adaptéry pre bezdrôtové nabíjanie, nabíjacie puzdrá a nabíjacie podložky.

Je Samsung Galaxy Je fotoaparát A71 dobrý?

Áno. Samsung Galaxy A71 má nasledujúce nastavenie štyroch kamier: 64 MP 1/10,72 palcový snímač (primárny), 12 MP s 12 mm f/2.2 ultraširoký objektív s clonou, 5 MP 1/5.0-inch snímač (makro), 5MP snímač s f/2.2 objektív s clonou. Predný fotoaparát používa 32 MP 1/2.8-palcový snímač s clonou f/2.2-objektív s pevným zaostrením na clonu. Jeho zadná kamera navyše dokázala zachytiť zábery v rozlíšení 4K pri 30 fps, zatiaľ čo jej selfie kamera dokázala zachytiť zábery v rozlíšení 1080p pri 30 fps.

Je Samsung Galaxy A71 oplatí sa kúpiť?

Absolútne! Samsung Galaxy A71 patrí k najlepším telefónom strednej triedy, ktoré sú na dnešnom trhu k dispozícii. Jeho výkon, fotoaparát, kvalita prevedenia a výdrž batérie nepochybne stoja za vyskúšanie.

Kúpte si Samsung Galaxy A71 teraz!

Teraz je na vás, čo urobíte. Ste pripravení investovať do úplne nového Samsungu Galaxy A71? Ak je to tak, sme za teba veľmi radi a tešíme sa na všetky úžasné veci, ktoré s ním môžeš urobiť.

Samsung Galaxy A71 Kúpiť
kúpiť stôl z amazonu

Ak nie, čo vám v tom bráni? Povedzte nám viac o svojich myšlienkach v sekcii komentárov nižšie.

Alebo ste si jeden kúpili pre seba! Radi by sme od vás počuli, ako ste to zatiaľ našli!

Odporúčaný obrázok