5 Bowlingové hry zadarmo pre Android

Bowling bol kedysi lacnou zábavou, aspoň tam, kde bývam. Teraz existuje prémiová cena niektorých kvalitných bowlingových akcií. Vďaka Androidu môžem trochu ušetriť na skvelých bowlingových hrách pre Android. Aj keď nie sú rovnakí ako skutoční, vyžadujú si oveľa menej námahy. Bowling v teplákoch je pre mňa obrovské plus.

Nie som taký dobrý v bowlingu, ale zvládam to dobre. Príďte však k virtuálnej stránke bowlingu a zrazu som šéfom ja. Dotykové ovládanie zariadení Android robí z bowlingu intuitívnu záležitosť. Ovládacie prvky sa dobre premietajú do gest prstov a hry pôsobia tak dynamicky, ako môžu byť.

Poznámka: Najlepšie bowlingové hry pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Aplikácie fungovali dobre a počas testovania sa nevyskytli žiadne problémy. Na to, aby niektoré funkcie fungovali, môže byť potrebné internetové pripojenie. Niektoré aplikácie si pred spustením tiež budú musieť stiahnuť ďalšie súbory.

1. Bowling King: skutočný zápas

5 Bowlingové hry zadarmo pre Android 2

Obvykle keď robím zoznamy, nehovorím jasne, že táto aplikácia je najlepšia. V tomto prípade by som chcel povedať, že Bowling King je skutočne najlepšia bowlingová hra pre Android. Hra obsahuje množstvo funkcií, o ktorých som nevedel, že ich potrebujem.

Jednou z najlepších vlastností hry je zápas pre viacerých hráčov jeden na jedného. Možnosť viacerých hráčov znamená, že môžete hrať s ľuďmi z celého sveta a áno, s priateľmi. Výzva pre jedného hráča je úžasný spôsob, ako zdokonaliť svoje schopnosti a dosiahnuť vysoké skóre.

Bowling King vie, že na to, aby ste mohli hrať bowling, budete potrebovať trochu pevnej fyziky. Lopta má takmer realistický ráz. Kolíky sa tiež rozptyľujú a padajú s nejakou skvelou fyzikou.

To nie je všetko; existuje niekoľko loptičiek, ktoré môžete odomknúť, a mnoho známych uličiek, ktoré môžete dobyť. Chcel by som ísť tak ďaleko, že by som povedal, že táto hra je najlepšia bezplatná bowlingová hra pre Android. Získajte tento hneď z pálky.

Bezplatná verzia

2. Štrajk! Ten Pin Bowling

5 Bowlingové hry zadarmo pre Android 3

Štrajk! Ten Pin Bowling je vybavený unikátnym riadiacim systémom, ktorý vám umožní presne odpáliť loptu. Chcete, aby sa loptička zakrivila doprava? To môžete ľahko dosiahnuť pomocou intuitívneho ovládania zavedeného v tejto hre.

Hra má klasický 10 -pinový režim, ktorý je možné znova a znova prehrávať. Hra je tiež malej veľkosti a funguje dobre na takmer všetkých zariadeniach. K hre patria aj minihry, ktoré vás budú baviť a vyzývať.

Bezplatná verzia

3. Akčný bowling 2

5 Bowlingové hry zadarmo pre Android 4

Aj keď názov môže naznačovať, že táto hra exploduje arkádovou akciou, ale samotná hra je dosť krotká. Je to jednoduchá bowlingová hra pre Android so solídnym ovládaním a presnou fyzikou. Hra nie je ničím pozoruhodným, ale poskytuje stabilný a plynulý zážitok.

Relatívne nízka grafika umožňuje hru hrať aj na starších zariadeniach s Androidom. Noví prichádzajúci si môžu vyskúšať svoje schopnosti. Môžete si tiež zahrať niekoľko skvelých sólo režimov. Dodáva sa s režimom pre viacerých hráčov, ktorý preverí vaše schopnosti proti iným hráčom.

Bezplatná verzia

4. Ball-hop bowling

5 Bowlingové hry zadarmo pre Android 5

Ak hľadáte jedinečný zážitok z bowlingu, s Ball-Hop Bowling si prídete na svoje. Podstata je jednoduchá, musíte odrážať loptičky do označených zásuviek. V tom vám pomôže šikmá rampa a zásuvky sú tiež umiestnené v akomodačnom uhle.

Tieto druhy hier sa bežne nachádzajú v arkádach alebo na karnevaloch. Táto hra je veľmi návyková a prináša veľa zábavy. Hral som hru asi 30 minút a jedinou zlou vecou bolo, že tu nebol žiadny progres.

Bezplatná verzia

5. Galaxy Bowling ™ 3D zadarmo

5 Bowlingové hry zadarmo pre Android 6

Na webe je veľké množstvo podobných bowlingových aplikácií Google Play Store, a ja som mal problém vybrať zo širokej ponuky tie najlepšie. Táto aplikácia nie je z najlepších, ale funguje stabilne a používa veľmi málo zdrojov batérie.

Grafika je dobrá, ale rozhodne nie je najlepšia v 3D hrách pre Android. Hrateľnosť je jednoduchá, čo je v mojej knihe dobré. Všetko, čo musíte urobiť, je pretiahnuť loptu do vhodnej polohy a jednoduchým pohybom prsta ju poslať. Otáčanie lopty môžete zmeniť aj pomocou ovládačov naklonenia. Ovládacie prvky sú veľmi intuitívne a môžu vám pomôcť pričiniť o posledný špendlík.

Bezplatná verzia

Záver:

Dúfal som, že v obchode Play bude k dispozícii veľa bowlingových hier pre Android. Vo veľa som mal pravdu, ale bohužiaľ nie všetky mali veľkú kvalitu.

Ako vývojár hier sám viem, že kódovanie hry bowling je pomerne jednoduché. Mnoho vysokoškolských projektov sa teda skončí hostiteľom Google Play Store. To bohužiaľ znamená, že väčšine hier chýba lesk, ktorý v našich hrách požadujeme.

Najlepšie bowlingové hry pre Android boli vybrané podľa ich stability a dobrého ovládania. Tieto hry tiež prinášajú niečo nové do osvedčeného vzorca. Dúfam, že tieto uspokoja vaše nutkanie zabíjať špendlíky.

Napíšte mi svoj názor na tieto hry v nižšie uvedených komentároch. Ak máte nainštalované lepšie bowlingové hry, rád by som si ich tiež zahral.