5 Bežné problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri svojom iPhone X

AppleiPhone X je nepochybne neuveriteľný smartphone, ale je tiež jedným z najkrehkejších na trhu. Od hardvérových chýb až po problémy so softvérom, vo vašom zariadení môže nastať množstvo problémov, ktoré môžu ovplyvniť jeho výkon a mať za následok zlé skúsenosti. Za takýchto okolností by ste mali poruchu opraviť, aby ste si mohli užívať rovnaký výkon, ako zaručuje Apple.

Samotný iPhone X je však dosť drahý a všetky opravy sa vykonávajú prostredníctvom oficiálnych serverov Apple Obchod vás môže stáť veľa peňazí. Navyše to môže tiež trvať 9 15 dní na vrátenie zariadenia, čo znamená, že sa medzitým váš život v podstate zastaví. Namiesto toho sa môžete rozhodnúť pre spoľahlivú službu opráv iPhone, ako je napríklad Break Fix Now, aby boli všetky opravy vykonané cenovo a včas. Po tom sa pozrime na niektoré z bežných problémov iPhone X, ktoré možno bude potrebné opraviť.

Oprava obrazovky iPhone X

Verte či neverte, rozbité obrazovky sú jednou z najčastejších strastí väčšiny používateľov iPhonu a nič sa na iPhone X nelíši. Uvedený model je prvým z celého radu iPhone, ktorý sa môže pochváliť pôsobivým OLED displejom, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu. farby, kontrastu a ostrosti na každom obrázku. Tento displej je však tiež náchylný na poškodenie v prípade silného nárazu Apple uvádza na trh, že je extrémne silný a silný. Okrem rozbitej obrazovky sú v iPhone X hlásené aj problémy ako zamrznutie obrazovky, stálosť obrazu a výskyt červených a zelených čiar.

Okrem prednej obrazovky je sklenená zadná strana zariadenia iPhone X pri páde zariadenia veľmi náchylná na škrabance a praskliny. Je vyrobený z odolného skla Gorilla Glass, ktoré je mimoriadne nádherné, ale je veľmi citlivé na pády a pády.

Oprava batérie iPhone X

Jedným z pretrvávajúcich problémov vo všetkých telefónoch iPhone je batéria a hoci Apple prijal niekoľko opatrení na zmiernenie týchto problémov, pričom životnosť batérie, výkon a kapacita sú v iPhone X stále veľkým problémom. Batérie používané v iPhone X sú založené na lítium-iónovej technológii, ktorá je v porovnaní s iným typom batérií oveľa novšia . Nielen to, lítium-iónové batérie sú vysoko účinné a majú väčšiu energetickú hustotu v porovnaní s olovenými batériami, vďaka čomu sú ideálne na použitie v smartphones pretože ich tenkosť je stále dôležitejšia. Napriek tomu, rovnako ako všetky ostatné typy batérií, sa lítium-iónové batérie po určitej dobe používania degradujú, takže ich bude potrebné vymeniť.

Oprava fotoaparátu iPhone X

Plne funkčný smartfón je pre nás nevyhnutný na to, aby sme prežili každodenný život a bez toho, aby fotoaparát fungoval najlepšie, môžete sa cítiť frustrovaní a mrzutí. Aj keď má iPhone X úžasný fotoaparát, ktorý perfektne zachytáva zábery blízke realite, akákoľvek chyba hardvéru alebo dokonca softvéru môže spôsobiť, že fotoaparát bude niekedy zbytočný. Ak teda máte problémy so zadnou alebo prednou kamerou vášho iPhone, je vhodné nechať si ju skontrolovať profesionálom. Spomeňme tiež, že sa zdá, že Face ID nefunguje správne alebo dokonca vôbec nefunguje v niektorých modeloch iPhone X. Ak sa stretnete s takýmto problémom, možno bude potrebné vymeniť celú kamerovú jednotku.

Oprava tlačidla napájania iPhone

Ďalšou vecou, ​​ktorú možno bude potrebné vo vašom iPhone X opraviť, je vypínač, pretože problémy s ním vám môžu brániť v zhotovovaní snímok obrazovky, uspávaní zariadenia alebo jeho vypínaní. Pred odovzdaním zariadenia na opravu je dôležité vylúčiť, že problém nie je spôsobený vybitou batériou. Nechajte preto svoj iPhone X cez noc nabíjať a skúste telefón zapnúť. Ak sa nezapne, problém spočíva v tlačidle napájania namiesto batérie. Môžete si tiež vyskúšať opraviť tlačidlo napájania sami pomocou súprav na opravu svojpomocne. Ušetríte tým peniaze, ale majte na pamäti, že vášmu zariadeniu môže hroziť ďalšie poškodenie.

Oprava poškodenia telefónu iPhone X

Už ste omylom zhodili milovaný iPhone X v bazéne alebo vo vedre plnom vody a báli ste sa následkov. Aj pri pomyslení na to, že sa to stane, vám môže behať mráz po chrbte, ale v prípade, že sa to stane, nemusíte si robiť starosti, pretože je možné napraviť akékoľvek škody, ktoré nastanú v dôsledku vniknutia vody do zariadenia. V skutočnosti odporúčame, aby ste svoj iPhone X poškodený vodou najskôr odniesli do opravovne bez toho, aby ste sa pokúšali škodu vrátiť sami, pretože v konečnom dôsledku zariadeniu spôsobíte väčšiu ujmu.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/38yhlrx