5 Aplik├ície pre Android zostan├║ v obraze so spr├ívami Donalda Trumpa alebo ich bud├║ ma┼ą st├íle na o─Źiach

Ak ┼żijete v USA alebo dokonca mimo nich, je ┼ąa┼żk├ę nepo─Źu┼ą o Donaldovi Trumpovi. Trump sa v┼żdy presl├ívil, ale vzh─żadom na bl├ş┼żiace sa prezidentsk├ę vo─żby v USA v roku 2016 bol hlasnej┼í├ş ne┼ż kedyko─żvek predt├Żm. Ak chcete dr┼ża┼ą krok s hlukom, preto┼że by ste chceli podpori┼ą Trumpa alebo sa len radi pozera┼ą na jeho v├Żstrelky, m├ím nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím to umo┼żnia.

Ak ste unaven├ş a unaven├ş po─Ź├║van├şm Donalda Trumpa pri prezeran├ş politick├Żch spr├ív, m├ím pre v├ís aplik├íciu, ktor├í dok├í┼że Trumpa ├║plne zablokova┼ą z v├í┼ího spravodajsk├ęho kan├íla. Najprv si pre┼ítudujem aplik├íciu, ktor├í m├┤┼że blokova┼ą spr├ívy o Trumpovi, ale rovnako ─żahko sa m├┤┼że postara┼ą o to, aby ste s├║─Źasne dost├ívali iba spr├ívy o Trumpovi.

1. Americk├ę politick├ę spr├ívy

Obrazovky politiky USA

T├íto prv├í aplik├ícia je ve─żmi v┼íeobecn├í, zatia─ż ─Źo ostatn├ę sa bud├║ zameriava┼ą v├Żlu─Źne na Trumpa. US Politics News m├í zahrnut├║ funkciu, v ktorej m├┤┼żete bu─Ć zablokova┼ą alebo ozna─Źi┼ą ur─Źit├ę zna─Źky, pri─Źom jednou z nich je, uh├ídli ste, Donald Trump. Na┼í┼ąastie je aplik├ícia zadarmo a ─Źasto sa aktualizuje o nov├ę pr├şbehy o nieko─żk├Żch kandid├ítoch.

Stiahnite si z Google Play7

Ak je ┼ít├ştok Donald Trump zaraden├Ż medzi ob─ż├║ben├ę, m├┤┼żete si pozrie┼ą spravodajsk├Ż kan├íl, ktor├Ż neobsahuje ni─Ź in├ę ako spr├ívy Trump. Na druhej strane, ak zablokujete Donalda Trumpa, pri prezeran├ş kan├íla so v┼íeobecn├Żmi spr├ívami v aplik├ícii sa nebud├║ zobrazova┼ą ┼żiadne spr├ívy o Donaldovi Trumpovi, pokia─ż sa pok├║site by┼ą v kontakte s r├┤znymi prezidentsk├Żmi kandid├ítmi.

V nieko─żk├Żch kr├ítkych krokoch v├ím uk├í┼żem, ako funguje syst├ęm ozna─Źovania.

Najprv otvorte aplik├íciu, v z├ísuvke aplik├ície bude pod polo┼żkou Politika USA namiesto Spr├ívy o politike USA.

Potom pri prezeran├ş prezentovan├ęho spravodajsk├ęho kan├íla klepnite na tri vodorovn├ę pruhy v ─żavom hornom rohu obrazovky.

Informa─Źn├Ż kan├íl pre politiku USA

Po klepnut├ş na vodorovn├ę pruhy by sa v├ím mala zobrazi┼ą rozba─żovacia ponuka.

Rozba─żovac├ş zoznam Politika USA

Tu m├┤┼żete vybera┼ą t├ęmy z ob─ż├║ben├Żch alebo blokovan├Żch. Ob─ż├║ben├ę t├ęmy sa zobrazia v aplik├ícii v sekcii Moje t├ęmy a blokovan├ę t├ęmy sa nebud├║ zobrazova┼ą v├┤bec, pokia─ż ich budete ma┼ą zablokovan├ę.

Ak chcete prida┼ą t├ęmu do zoznamu ob─ż├║ben├Żch alebo blokovan├Żch, klepnite na zoznam, ktor├Ż chcete upravi┼ą, dotknut├şm sa palcov hore alebo palcov nadol.

V po┼żadovanom zozname klepnite na Pridajte t├ęmy v spodnej ─Źasti obrazovky.

H─żadanie politiky v USA

M├┤┼żete bu─Ć vyh─żada┼ą t├ęmu, alebo vybra┼ą zo zoznamu ob─ż├║ben├Żch. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete pom├┤c┼ą vytvori┼ą vlastn├Ż informa─Źn├Ż kan├íl spr├ív a upozorni┼ą v├ís na spo─żahliv├Ż sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby sa nevyskytovali ┼żiadne nechcen├ę t├ęmy.

Blokova┼ą Donalda

Ak sa v├ím US Politics News jav├ş ako spr├ívna aplik├ícia, m├┤┼żete si ju stiahnu┼ą tu kliknut├şm na tla─Źidlo Google Play ni┼ż┼íie.

Stiahnite si z Google Play7

2. Trump 2016

Trump 2016

Toto je prv├í zo ┼ítyroch aplik├íci├ş pre priaznivcov Trumpa a len t├Żch, ktor├ş maj├║ o kandid├íta v┼íeobecn├Ż z├íujem. Trump 2016 d├║fa, ┼że bude va┼íim jedin├Żm kontaktn├Żm miestom pre v┼íetky veci Trump, pri─Źom samozrejme zostane aj na─Ćalej zadarmo na stiahnutie.

Medzi nieko─żko pozoruhodn├Żch funkci├ş aplik├ície patr├ş:

R├Żchly poh─żad na v┼íetky tweety Donalda Trumpa, neust├íle aktualizovan├ę. Karta, kde si m├┤┼żete pozrie┼ą postoj Donalda Trumpa k mnoh├Żm probl├ęmom. Prihl├íste sa prostredn├şctvom aplik├ície a pridajte sa k t├şmu Trump.

Trump 2016 nie je v ┼żiadnom pr├şpade pr├şli┼í ve─żk├í aplik├ícia, ale s ─Źist├Żm a jednoduch├Żm rozhran├şm v├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup ku konkr├ętnym inform├íci├ím Donalda Trumpa, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą.

Stiahnite si z Google Play7

3. Donald Trump 2016

Trumpove obrazovky

Ako by ste sa mohli pokazi┼ą pri aplik├ícii s jednoduch├Żm n├ízvom Trump? Odpove─Ć na t├║to ot├ízku sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą v z├ívislosti od toho, komu je adresovan├í, ale odpovede tejto aplik├ície by mali v┼żdy zosta┼ą rovnak├ę. Donald Trump 2016 je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í zhroma┼ż─Ćuje inform├ície o samotnom mu┼żovi a niektor├Żch jeho politik├ích.

Nieko─żko funkci├ş, ktor├ę je potrebn├ę poznamena┼ą:

Podrobn├í str├ínka ÔÇ×O Donaldovi TrumpoviÔÇť, ktor├í funguje takmer ako biografia. Odkaz na Trumpovu webov├║ str├ínku Pozn├ímky k niektor├Żm politik├ím kandid├íta. Obchod s tovarom Donalda Trumpa.

Donald Trump 2016 okrem toho eviduje ve─żk├ę udalosti, ktor├Żch sa kandid├ít z├║─Źast┼łuje, a pon├║ka mapu s umiestnen├şm udalost├ş na referen─Źn├ę ├║─Źely. Rovnako ako Trump 2016, Donald Trump 2016 m├í met├│dy na pripojenie sa k t├şmu Trump a pomoc v ich prospech.

Stiahnite si z Google Play7

4. Trump 2016

Obrazovky Trump 2016

Nie je potrebn├ę sa dvakr├ít pozera┼ą, Trump 2016 je aplik├ícia s n├ípadne podobn├Żm n├ízvom ako in├í aplik├ícia o nieko─żko medzier vy┼í┼íie, ale pon├║ka r├┤zne funkcie. T├║to aplik├íciu v├ím prin├í┼ía spolo─Źnos┼ą Gigawick Mobile Business, na┼í┼ąastie zadarmo, aby v├ím pomohla poskytn├║┼ą v├ím denn├║ d├ívku Trumpa, ak si to ┼żel├íte.

Niektor├ę z najlep┼í├şch funkci├ş, ktor├ę t├íto aplik├ícia obsahuje, s├║:

Soci├ílne funkcie na rozhovor s ostatn├Żmi. Pozrite sa na popul├írne spravodajsk├ę pr├şbehy Donalda Trumpa. Pozrite sa na Trumpov postoj k d├┤le┼żit├Żm politick├Żm probl├ęmom. Nikdy nezosta┼łte pozadu, kde bude Donald Trump ─Ćalej.

Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie pre Trump 2016 nemus├ş by┼ą ve─żmi p├┤sobiv├ę, ale je to inform├ícia, ktor├í je k dispoz├şcii, a mo┼żnosti pripojenia ur─Źite ├íno. Ak chcete dr┼ża┼ą krok s Donaldom Trumpom, Gigawick Mobile Business je vo va┼íom politickom k├║tiku.

Stiahnite si z Google Play7

5. Trump News Channel

Obrazovky Trump News

Jedn├ęho z najlep┼í├şch som si nechal na koniec, Trump News Channel na prv├Ż poh─żad mo┼żno nevyzer├í ve─ża, ale pokia─ż ide o spr├ívy a inform├ície Donalda Trumpa, rob├ş svoju pr├ícu dobre. TNC je zadarmo a s reklamami, ktor├ę sp├┤sobuj├║ nepr├şjemn├ę vyru┼íovanie, som mal len ve─żmi m├ílo probl├ęmov.

V TNC je mo┼żn├ę vidie┼ą viac ako nieko─żko vec├ş, ale stoj├ş za zmienku nieko─żko:

F├│rum na diskusiu o t├ęmach s├║visiacich s Trumpom. Tri r├┤zne sekcie pre spr├ívy, udalosti a dokonca aj vide├í Trump. Jednoduch├ę vyh─żad├ívanie pomocou funkcie h─żadania pr├şbehov Trumpa, ktor├ę h─żad├íte.

Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny ostatn├Żch aplik├íci├ş uveden├Żch v tomto zozname, TNC neposkytuje ┼żiadne inform├ície o politike Donalda Trumpa ani podrobnosti o pozad├ş. V pr├şpade potreby si v┼íak m├┤┼żete vybra┼ą in├║ aplik├íciu, ktor├í t├║to potrebu dopln├ş.

Ak m├í Trump News Channel v┼íetko, ─Źo je v jeho sil├ích, aby uspokojil va┼íe spravodajsk├ę potreby Donalda Trumpa, stiahnite si ho ni┼ż┼íie.

Stiahnite si z Google Play7

Záver

Bu─Ć ho milujete alebo nen├ívid├şte, Donald Trump bude v spr├ívach dobr├║ ─Źas┼ą roku 2016 a mo┼żno aj nesk├┤r. Ak s n├şm chcete dr┼ża┼ą krok, existuj├║ na┼í┼ąastie jednoduch├ę sp├┤soby, ako to urobi┼ą, a dokonca existuj├║ sp├┤soby, ako ho vo v┼íeobecnosti zablokova┼ą z kan├ílov predvolebn├Żch spr├ív, ak chcete zabudn├║┼ą, ┼że existuje.

Nem├ím potuchy, ─Źo znamen├í rok 2016 pre Trumpa a vo vz┼ąahu k zvy┼íku USA, ale zauj├şma ma viac, ako to sledova┼ą.

Kde teda stoj├şte na Donaldovi Trumpovi? Ak sa s n├şm chcete podeli┼ą o svoje my┼ílienky, zanechajte ich v koment├íroch ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku