5 Aplikácie pre Android, ktoré by vám tento týždeň nemali chýbať! – Týždenné aplikácie pre Android [307]

Android Apps Weekly Dragon Quest of the Stars
Vitajte v 307. vydaní týždenníka Android Apps! Tu sú hlavné titulky z minulého týždňa:

  • Bezpečnostná spoločnosť Threatfabric našla tento týždeň nový štýl škodlivého softvéru. Tento nový malware môže ukradnúť dvojfaktorové autentifikačné kódy z aplikácie Google Authenticator s zraniteľnosťou v prístupových oprávneniach. Je to variant bankového trójskeho koňa Cerberus. Nič nenasvedčuje tomu, že sa používa, ale je dobré vedieť.
  • Google požiadal o licenciu na pokračovanie spolupráce s Huawei tento týždeň. Vláda vydáva takéto licencie a už tak urobila pre Microsoft, aby Huawei mohol Microsoft naďalej používať Windows na svojich notebookoch. Je dobré vidieť, ako spoločnosť Google udržiava Huawei v rodine Android, aj keď spoločnosť hovorí ľuďom, aby svoje zariadenia nezaťahovali do zariadení Huawei.
  • T-Mobile tento rok rozdáva bezplatné predplatné MLB.TV. Odovzdávanie je súčasťou utorok T-Mobile a tohtoročné predplatné je k dispozícii 24. marca 2020. Odberatelia T-Mobile potrebujú aplikáciu T-Mobile utorok a v deň, kedy sa chcú prihlásiť, sa prihlásia.
  • Mnoho webových stránok obsahuje desať najlepších zoznamov obsahu Netflix. Netflix sa chce do akcie zapojiť. V službe bola uvedená na trh nová funkcia Top 10. Jeho cieľom je pomôcť ľuďom nájsť dobrý obsah v rôznych žánroch. Testovalo sa vo Veľkej Británii a Mexiku za posledných šesť mesiacov.
  • Minulý týždeň sme hovorili o chatoch WhatsApp a o tom, ako ľahké sú pri vyhľadávaní Google. Tento týždeň, Facebook uviedol, že si bol vedomý problému. Spoločnosť tvrdí, že nemôže ovplyvniť to, čo iné spoločnosti vkladajú do výsledkov vyhľadávania, a nemôže s tým nič robiť. WhatsApp má prinajmenšom na všetkých svojich platformách tmavý režim, takže existuje dobrá správa.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Cena: Hranie zadarmo

LEGO Legacy: Heroes Unboxed je najnovšia hra LEGO. Toto je však Gameloft namiesto LEGO. Toto je RPG v štýle gachy s rôznymi témami z rôznych súborov a vlastností LEGO. Je to hra zadarmo s bežnými hrami zadarmo, vrátane energetického systému a vysokých nákladov na upgrade. Je to zábavné pre prvých 20 alebo 30 úrovní alebo tak a potom sa veci spomaľujú na zvyčajné hry zadarmo. Avšak s minimálnym úsilím a trpezlivosťou môžete obísť všetky prvky výplaty.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!


Auto synchronizácia

Cena: Zadarmo / $6.99+

Autosync je elegantná aplikácia. To vám umožní pravidelne synchronizovať s vybraným cloudovým úložiskom. Napríklad, ak chcete ponechať konkrétny priečinok služby Disk Google v telefóne a v cloude a zároveň ich nechať synchronizovať, táto aplikácia to urobí. Funguje s rôznymi službami ukladania v cloude, vrátane služieb OneDrive, Disk Google, MEGA, Box, Yandex Disk, pCloud, SharePoint ONline a ďalších. Vývojár už má pre každú službu samostatné aplikácie, ale ide skôr o aplikáciu typu všetko v jednom. Je v otvorenej verzii beta, takže očakávajte chyby. Aplikácia je zadarmo vyskúšať 14 dní a obsahuje jeden $60,99 nákupov (nie odberov) pre každú službu cloudového úložiska, ktorú chcete používať.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Snímka obrazovky automatickej synchronizácie


Love Live! Všetky hviezdy

Cena: Hranie zadarmo

Love Live! All Stars je zadarmo hrať hru o idol anime. Je to rytmická hra s prvkami RPG. Hráči hrajú pesničky, aby vylepšili príbeh a vylepšili svoje postavy. Je to šikovná hra a mala by upokojiť fanúšikov show. Príbeh hry a prvky RPG sú trochu plytké. Toto je všetko o zhromažďovaní rôznych odevov a ďalších prispôsobení vašej postavy. Je to zábava a niečo trochu iné. Dajte si pozor na tých, ktorí môžu hrať mechaniku.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!


AppNotifier

Cena: zadarmo

AppNotifier je náhrada za starú funkciu Google Play, ktorú niektorí ľudia už nemajú. Zobrazuje upozornenie pri každej inštalácii alebo aktualizácii aplikácie v Obchode Play. Funguje aj pre aplikácie s bočným zaťažením. Okrem toho používa údaje aplikácií z vášho telefónu a nie z Google Play, takže názov aplikácie v upozornení sa môže líšiť. Napríklad Allrecipes Dinner Spinner môže byť v aplikácii iba večerným Spinnerom. V každom prípade táto super jednoduchá (aj keď medzera) aplikácia robí len jednu vec a robí ju obdivuhodne.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Snímka obrazovky aplikácie AppNotifier


Dragon Quest of the Stars

Cena: Hranie zadarmo

Dragon Quest of the Stars je nová hra na hranie zadarmo od Square Enix. Sleduje vesmír Dragon Quest rovnako, ako spoločnosť Final Fantasy zdarma na hranie hier, ktoré nasleduje po Final Fantasy. Hra obsahuje jednoduché používateľské rozhranie, farebnú grafiku a slušný soundtrack. V podstate odomknete rôzne postavy a zbrane a budete bojovať proti zbabelcom. Tento titul sa môže páčiť aj tým, ktorí si užili hry ako Final Fantasy Record Keeper alebo Star Ocean Anamnesis.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!


Viac príspevkov o Aplikácie a hry pre Android!

Toto je odporúčaný obrázok pre najlepšie hry gacha pre Android

10 najlepších hier gacha a mobilných RPG pre Android!

Toto je odporúčaný obrázok pre najlepšie aplikácie na prispôsobenie pre Android

10 najlepších aplikácií na prispôsobenie pre Android!

Najlepšie aplikácie pre ukladanie v cloude

10 najlepších služieb a aplikácií na ukladanie údajov v cloude pre Android!

VOEZ najlepšie akčné hry

10 najlepších rytmických hier pre Android!

Critical Ops najlepšie hry pre Android pre viacerých hráčov

15 najlepších hier pre Android pre viacerých hráčov!

Ak sme zmeškali nejaké veľké novinky pre aplikácie alebo hry pre Android, informujte nás o tom v komentároch!